نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بیا...
بازی هنوز اکران نشده دوستان کلی بهش جایزه دادن=))
یا اینا از شکاف زمان رد شدن رفتن زمان بعد از اکران بازی یا ما خیلی عقبیم!!!
این سری تا حالا بالای 300تا Award داشته که از این حیث توی تاریخ بازی های ویدئویی اوله, بعدش هم HL2 هست اگر اشتباه نکنم .

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
منظورت از کپی چیه ؟ !!!!
هیچی فرهاد جان
منظور ایشون اینه که خلاق باشیم!!!
مثلا نوامبر رو بنویسیم ژانویه تا نگن یه موقع تقلید کاریم و کپی کردیم:))
یکی نیست به ایشون بگه:پسر خوب تاریخ عرضه بازیه دیگه.کپی غیر کپی نداره که!

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
یه عده اینجا چقدر دارن به خودشون اعصابشون صدمه میزنن
این همه فکر و فشار و اعصاب رو بذارین واس ۱ ماه دیگه
بوی ماه مدرسه داره میاد یواش یواش

• Like
Reactions: Scαrface

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بیاید یه بار با هم چک کنیم بببینم تعریفمون از خطی، گیم‌پلی، گرافیک، خوب و بد یکیه.
با کی ؟ با کسی که زندگی توام با روزمرگی خودش رو دستخوش تغییرات کرده و با کلی طلوع و غروب خورشید که از عمر گهر بارش میگذره، هنوز هم پای بازی سنتر داره با بچه هایی که از پارک بر میگردن بحث می کنه و با یه همزاد پنداری فکر می کنه ماکروسافت برداران خونی ـان و فروش بیشتر اونها یعنی زندگی بهتر واسه اون و فروش کم تو ژاپن بمثابه یک پیراهن مشکی و عزای دسته جمعی ...

تو ام بهتره بری دنبال زندگیت و اینجا دنبال حرکات روشنفکرانه و متحول کننده نباشی که جواب نخواهد داد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این سری تا حالا بالای 300تا Award داشته که از این حیث توی تاریخ بازی های ویدئویی اوله, بعدش هم HL2 هست اگر اشتباه نکنم .

یه چیزی را شفاف کنم اون زمانی که hl2 در امد همون سال بازی های بسیاری مثل doom3 , farcry و Riddick , halo2, unreal Tournament 2004 و ............ وجود داشت یعنی سالی بود که تو سبک خودش خیلی گردن کلفت داشت ! یعنی رویایی ترین سال تاریخ fps بود سال 2004 ! کنار اونها بازیهایی مثل Metal gear solid 3 و Grand Theft Auto: san Andreas , Ninja Gaiden , Fable وجود داشت ! یه سال فوق رویای گیمینگ بود ! یعنی اصلا و ابدا سال 2004 و شرایطش را با سال 2009 مقایسه نکن که خنده دار هست ! حالا اون زمون هم نوع بینش و امتیاز دهی سایت ها از الان خیلی سخت گیر تر بودند !
ولی سال 2009 تنها بازی که روالش با بقیه فرق میکرد و تو سبک خودش هم فوق العاده بود , همین u2 بود کنارش یه بازی که واقعا اداعا گر بود یدونه mw2 بود . پس جوایزی که گرفته خیلی دشوار نبوده براش! شما همین u2 را بیار بزار سال 2011 ببینیم چندتا جایزه میتونه بببره به نظرت 300 تا جایزه میبره ؟ یا مثلا همین u3 به نظرت میتونه 300 تا جایزه ببره بین اینهمه بازی ؟!
اصلا نیاز به گفتن نیست hl2 میزان تاثیر گذاری و تحولی که تو سبکه خودش ایجاد کرده را نه تنها با این بازی بلکه با هیچ بازی مقایسش نکن !

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
خب این دوستانی که دارن مثل ذغال تو منقل جلز ولز میکنن و ناراحتن برن تو تاپیک کنفرانس مایکروسافت بحث کنن درباره بازی های دوست داشتنیشون ...اهان نداریم مثل اینکه تاپیک مایکروسافت رو . ببخشید نمیدونستم :D

• Like
Reactions: bluestar and u.T.a

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ولی سال 2009 تنها بازی که روالش با بقیه فرق میکرد و تو سبک خودش هم فوق العاده بود , همین u2 بود کنارش یه بازی که واقعا اداعا گر بود یدونه mw2 بود . پس جوایزی که گرفته خیلی دشوار نبوده براش. شما همین u2 را بیار بزار سال 2011 ببینیم چندتا جایزه میتونه بببره به نظرت 300 تا جایزه میبره ؟ یا مثلا همین u3 به نظرت میتونه 300 تا جایزه ببره بین اینهمه بازی ؟!

خدا رو شکر که دلیل جایزه گرفتن های U2 هم مشخص شد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یه چیزی را شفاف کنم اون زمانی که hl2 در امد همون سال بازی های بسیاری مثل doom3 , farcry و Riddick , halo2 و ............ وجود داشت یعنی سالی بود که تو سبک خودش خیلی گردن کلفت داشت ! یعنی رویایی ترین سال تاریخ fps بود سال 2004 ! حالا اون زمون هم نوع بینش و امتیاز دهی سایت ها از الان خیلی سخت گیر تر بودند .
ولی سال 2009 تنها بازی که روالش با بقیه فرق میکرد و تو سبک خودش هم فوق العاده بود , همین u2 بود کنارش یه بازی که واقعا اداعا گر بود یدونه mw2 بود . پس جوایزی که گرفته خیلی دشوار نبوده براش. شما همین u2 را بیار بزار سال 2011 ببینیم چندتا جایزه میتونه بببره به نظرت 300 تا جایزه میبره ؟ یا مثلا همین u3 به نظرت میتونه 300 تا جایزه ببره بین اینهمه بازی ؟!
اصلا نیاز به گفتن نیست hl2 میزان تاثیر گذاری و تحولی که تو سبکه خودش ایجاد کرده را نه تنها با این بازی بلکه با هیچ بازی مقایسش نکن !
سال 2009 هم مدعی زیاد بود بازی هایی مثل AC2 , Batman AA , Forza 3 , MW2 و ... که الآن حضور ذهن ندارم. منظورم هم این نبود که U2 از HL2 بهتره یا... فقط خواستم اطلاع رسانی کنم به عزیزان Hater . خودم از طرفداران سرسخت هاف لایف هستم و HL2 بهترین FPS ـی هست که در عمر بیست و چند ساله م تا الآن تجربه کردم.

• Like
Reactions: Scαrface

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
دوستان هایپ میکنن تا حاله منو بگیرن؟! lol ! باز تو نشستی حرف زدی ؟! خوبه ما تا حالا هیچی نگفتیم !
حالا خوبه دوستان میگن که در حد تعریف هایی که بقیه میکنن نیست و مثل تو گرافیک بازی هایی مثل گیرز 3 را اشغال دونی ندونستن ! و نمیگن که بقیه بازی ها باید با R3 مقایسه بشن !:lol:
اینکه که منو چند نفر میگیم نباید از رو یه ویدئو بی کیفیت نظر داد راست میگن ! به نظرت مشکلی هست ؟ یا توهینی به بازی مورد علاقتون شده ؟! به قول خودت بازی را ترول کردیم ؟! لهش کردیم ؟ بفرما بگو !
فقط دارم یاد اور میشم حرفهایی که برای kz3 میزدید ظاهرا یادت میاد ؟ دیگه تکرار نکنید !
تریلر hd که اومده.
حرف شما کاملا درست اما چون دوستان از روی یه تریلر که باید سینمایی باشه تا جو بده میان نظر می دن که بازی از uc 2 خطی تره و گیم پلی مزخرفی داره , مشکل درست می شه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
واقعا اینکه بخواید بگید U2 خطی بود، فقط از در و دیوار بالا رفتن بود، چرت بود، اخ بود و ... یعنی... بیخیال! بابک من به اعصابم مسلطم!:D

باز هم بهتره کامنت های دوستان رو بخونیم و فقط بخندیم!:D میدونید من اصلا تو مخم نمیره یه کسی که مثلا اسم خودش رو گیمر میزاره چطوری میتونه به خاطر تعصب همه چیز رو ببره زیر سوال! بگه اگه UC2 300 تا جایزه رو درو کرد به این دلیل بود که منتقدین مرض داشتن بهش جایزه دادن و یا دیگه بازی دیگه ای نبود که به ان جایزه دادن در نتیجه امدن به UC2 دادن، اگه این همه جایزه GotY رو برد به این دلیل بود که هایپ شده بود و یا بدتر خیلی بازی آشغالی بود و همش از در و دیورا بالا رفتن بود و تمام منتقدین که بهش 10 ای بود که میدادن سیگاری زده بودن و ...

• Like
Reactions: Mr.Ok

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خدا رو شکر که دلیل جایزه گرفتن های U2 هم مشخص شد.

نه پس دلیلش چیه؟! یعنی تو میخوای به من بگی سالی که بازی های خوب زیاد باشه هیچی فرقی با بازی های خوب نباشه اصلا فرقی نداره ؟! یعنی تو میخوای بگی الان u2 را بین بازی فوق شاخی مثل 2004 بندازی میتونه این همه جایزه ببره .؟
ببین سعی کنید منطقی باشید من کاملا منطقی گفتم فکر نکنم کوچکترین مشکلی داشته باشه حرفم ؟ فقط یک نگاه به لیست 2004 بنداز اصلا قابل قیاس با سال 2009 نیست !
doom3
farcry
Riddick
halo2
unreal Tournament 2004
HL2
Grand Theft Auto: san Andreas
Ninja Gaiden
Fable
Metal gear solid 3
یعنی یک سال فوق رویایی ! اگر اینطور نیست لطفا بفرمایید ؟! یکی از بدترین خصوصیات بازیسنتر همینه وقتی ادم میاد یه پسته کاملا منطقی هم میده بقیه فکر میکنن که بازی مقابل را داره میکوبه ! در اینکه u2 فوق العاده بود شکی نیست ولی شرایطش برای جایزه بردن در مقایسه با hl2 اصلا قابل مقایسه نیست .
سال 2009 هم مدعی زیاد بود بازی هایی مثل AC2 , Batman AA , Forza 3 , MW2 و ... که الآن حضور ذهن ندارم. منظورم هم این نبود که U2 از HL2 بهتره یا... فقط خواستم اطلاع رسانی کنم به عزیزان Hater . خودم از طرفداران سرسخت هاف لایف هستم و HL2 بهترین FPS ـی هست که در عمر بیست و چند ساله م تا الآن تجربه کردم.

لیست بالایی را که گذاشتم یه دقت بکن . من اصلا مشکلی ندارم فقط میگم سالی که hl2 پیشه رو داشت فوق العاده سخت بود !

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ملت حالا یادشون اومده u2 آشغاله ؟ گفتیم یه اکشن ادونچر با شونصد تا پایان هم ND بسازه . دارن رو این پیشنهاد فک میکنن که خطی نباشه یه وخ .
اون موقه که goty رو برد اصن بودن اینا ؟
آها یادم اومد ps3 جدیدا کپی خور شده و حالا عده ای کودکان زیر سه سال موفق به انجام بازی شدن و روشنفکری رو در این میبینن که مخالفت کنن

• Like
Reactions: u.T.a

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
یه چیزی را شفاف کنم اون زمانی که hl2 در امد همون سال بازی های بسیاری مثل doom3 , farcry و Riddick , halo2, unreal Tournament 2004 و ............ وجود داشت یعنی سالی بود که تو سبک خودش خیلی گردن کلفت داشت ! یعنی رویایی ترین سال تاریخ fps بود سال 2004 ! کنار اونها بازیهایی مثل Metal gear solid 3 و Grand Theft Auto: san Andreas , Ninja Gaiden , Fable وجود داشت ! یه سال فوق رویای گیمینگ بود ! یعنی اصلا و ابدا سال 2004 و شرایطش را با سال 2009 مقایسه نکن که خنده دار هست ! حالا اون زمون هم نوع بینش و امتیاز دهی سایت ها از الان خیلی سخت گیر تر بودند !
ولی سال 2009 تنها بازی که روالش با بقیه فرق میکرد و تو سبک خودش هم فوق العاده بود , همین u2 بود کنارش یه بازی که واقعا اداعا گر بود یدونه mw2 بود . پس جوایزی که گرفته خیلی دشوار نبوده براش! شما همین u2 را بیار بزار سال 2011 ببینیم چندتا جایزه میتونه بببره به نظرت 300 تا جایزه میبره ؟ یا مثلا همین u3 به نظرت میتونه 300 تا جایزه ببره بین اینهمه بازی ؟!
300 تا Award داشت به خاطر اینکه تو سال 2009 بازی خوب دیگه ای بغیر از U2 نبود و مجبور بودند.
پس چرا دیگه بهش امتیاز بالا دادند؟دیگه مجبور نبودند که بهش امتیاز بالا بدن....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر