نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
بازی همین سال میاد ! اونقدر pc فن هستی حتی تاریخ عرضه مهمترین عناوین کنسول را هم نمیدونی کی هست :D
چه ربطی داره ؟ من جملم سوالی بود متن رو بهتره بخونی بعد در مورد فن بودن صحبت کنی؟!! در ضمن هنوز نمیدونی من فن واقعی چی هستم :| :d

uncharted 3 ریلیزش گفته شده ؟ گمونم برای 2012 باشه درسته ؟
سلام.
چه خبرنگاری که هنوز نمی دونه uncharted 3 کی میاد.
عزیز 11 آبان میاد.
1 نوامبر 2011 میشه.

اینش به شما مگه ربط داره که من بدونم عناوین کنسول کی عرضه میشن یا نمیشن . کنسول مگه دارم که بدونم :| زیاد هم برام مهم هم نیست که این بازی کی میاد و یا نمیاد . بیخود هم این چیزهارو ربطش ندید به خبرنگاری اندازه موهای سرت تو این سایت خبر گزاشتم و اطلاع رسانی کردم بزار جا پات خشک بشه بعد از این نظرات جالب در کن . در ضمن کسی که نمیشناسی اینطوری روش قضاوت نکن . :|

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چه ربطی داره ؟ من جملم سوالی بود متن رو بهتره بخونی بعد در مورد فن بودن صحبت کنی؟!!
خب تو چرا نباید تاریخ عرضه یک بازی به این مهمی را ندونی ؟ :D
در ضمن هنوز نمیدونی من فن واقعی چی هستم :| :d
چرا میدونم فنه واقعیه pc :D

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اینش به شما مگه ربط داره که من بدونم عناوین کنسول کی عرضه میشن یا نمیشن . کنسول مگه دارم که بدونم :| زیاد هم برام مهم هم نیست که این بازی کی میاد و یا نمیاد . بیخود هم این چیزهارو ربطش ندید به خبرنگاری اندازه موهای سرت تو این سایت خبر گزاشتم و اطلاع رسانی کردم بزار جا پات خشک بشه بعد از این نظرات جالب در کن . در ضمن کسی که نمیشناسی اینطوری روش قضاوت نکن . :|
درسته اون دوستمون کمی با لحن بد جواب داد سوال کردن عیب نیست ندونستن عیبه !:|
الان منظورت با کی هست شما منه ؟ چون پست من رو نقل قول کردی ؟ یعنی الان چون شما و امثال شما تاریخ U3 رو میدونید و احتمالا 100 تا چیزه دیگرو نمیدونید خیلی میدونید ؟ در ضمن برو اول یاد بگیر این جمله رو درست بنویسی
آقای کلنگ عدالت شما هنوز متوجه نشدید پست من در جهت بد گویی از شما نبود بلکه گفتم شما تاریخ ریلیز بازی رو سوال کردید و این کار که کار بدی نیست شما فقط سوال کردید و سوال کردن هم عیب نیست ندونستن عیبه حالا شما اومدید به من درس اخلاق میدید و از جمله من ایراد میگیرید ایرادی نداره شما به من بگید درستش چیه تا من اصلاح کنم چون سوال کردن عیب نیست ندونستن عیبه خوبه؟

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
خب تو چرا نباید تاریخ عرضه یک بازی به این مهمی را ندونی ؟ :D

چرا میدونم فنه واقعیه pc :D

مهم برای طرفدارانش مهمه ، مهمه برای کسانی که هر دو نسخه بازی رو اجرا کرده باشن . برای من همه نیست چون PS3 ندارم مهم نیست چون هیچ یک رو بازی نکردم حالا چون من تاریخ این بازی رو نمیدونم احمق تشریف دارم ؟ بیا صد تا اطلاعات دیگه در مورد بازی بهت بدم .

درسته اون دوستمون کمی با لحن بد جواب داد سوال کردن عیب نیست ندونستن عیبه !
yahoo_22.gif

الان منظورت با کی هست شما منه ؟ چون پست من رو نقل قول کردی ؟ یعنی الان چون شما و امثال شما تاریخ U3 رو میدونید و احتمالا 100 تا چیزه دیگرو نمیدونید خیلی میدونید ؟ در ضمن برو اول یاد بگیر این جمله رو درست بنویسی
آقای کلنگ عدالت شما هنوز متوجه نشدید پست من در جهت بد گویی از شما نبود بلکه گفتم شما تاریخ ریلیز بازی رو سوال کردید و این کار که کار بدی نیست شما فقط سوال کردید و سوال کردن هم عیب نیست ندونستن عیبه حالا شما اومدید به من درس اخلاق میدید و از جمله من ایراد میگیرید ایرادی نداره شما به من بگید درستش چیه تا من اصلاح کنم چون سوال کردن عیب نیست ندونستن عیبه خوبه؟

دوست عزیز من در اول متنم نوشتم که منظورت با من هست یا نه ؟ چون معلوم نبود در کب اگر حرفی زد شد به شخص شما نبود در کل با اون دوست اولی بود . موفق باشید

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مهم برای طرفدارانش مهمه ، مهمه برای کسانی که هر دو نسخه بازی رو اجرا کرده باشن . برای من همه نیست چون PS3 ندارم مهم نیست چون هیچ یک رو بازی نکردم حالا چون من تاریخ این بازی رو نمیدونم احمق تشریف دارم ؟ بیا صد تا اطلاعات دیگه در مورد بازی بهت بدم .
فرهاد جان شما ببخش فک کنم ایشون با جنبه ی شوخی گفتن منظوری نداشتن;)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
منم دیدم ویدیوی انچارتد رو.... .

گیم پلیش واقعا عالی بود...البته بیشتر منظورم اون سینماتیک بودنشنه....مخصوصا وقتی اخر تریلر داشت از هوایپما سقوط می کرد اون اخراش خدا بود..... .

ولی گرافیک دیگه اینقدرام خفن نبود.....اینقدری از گرافیک تعریف کریدن که شبش نشستم دانلود کردم تریلرو....عالی بود گرافیکش ولی در حد تعریفای دوستان نبود.......قسمتیش که واقعا تعریف بیشتری داشت گیم پلی و خود بازی بود... .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,825
نام
وحید
واقعا انچارتد زیبا کار شده دست کمپانی درد نکنه واقعا فوق العاده بود این دمو تمامی المان های یک بازی کامل رو داره

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292

گیم پلیش واقعا عالی بود...البته بیشتر منظورم اون سینماتیک بودنشنه....مخصوصا وقتی اخر تریلر داشت از هوایپما سقوط می کرد اون اخراش خدا بود..... .

ولی گرافیک دیگه اینقدرام خفن نبود.....اینقدری از گرافیک تعریف کریدن که شبش نشستم دانلود کردم تریلرو....عالی بود گرافیکش ولی در حد تعریفای دوستان نبود.......قسمتیش که واقعا تعریف بیشتری داشت گیم پلی و خود بازی بود... .

توقعت از گرافیک یه بازی تویه این نسل چیه؟؟همه چی عالی کار شده بود انیمیشنا عالی بود......چه انتظاری دیگه داری؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,308
نام
ماکان
عالی بود گرافیکش ولی در حد تعریفای دوستان نبود.......

آره بابا آشغال بود. شما جدي نگير. دوستان الكي هايپ ميكنن حالفرخ رو بگيرن وگرنه اصلا گرافيك بازي در حد Vampire Rain هم نبود.

• Like
Reactions: Infected Area

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
آره بابا آشغال بود. شما جدي نگير. دوستان الكي هايپ ميكنن حالفرخ رو بگيرن وگرنه اصلا گرافيك بازي در حد Vampire Rain هم نبود.
احترام خودتونو حفظ کنید و قبل جواب دادن چند ثانیه ای فکر........ .
اینجا مهد کودک نیست...... .

+

بنده نگفتم گرافیک اشغاله اتفاقا فول العاده هم هست و درش شکی نیس تو پست قبلیم هم گفتم که گرافیک عالی هس....ولی با این کیفیتی که ویدیو داشت نمیشه کامل در موردش نظر داد.....یا اینکه بگیم این چی بود فیلم بود..."ادعای پیغمبری " و " چهره بعضی ها وقت ریلیز دیدنیه ".......... رو نمیشه از یه تریلر 6 دقیقه ای تشخیص داد.

توقعت از گرافیک یه بازی تویه این نسل چیه؟؟همه چی عالی کار شده بود انیمیشنا عالی بود......چه انتظاری دیگه داری؟
همه چی عالی کار شده کاملا درسته...ولی اینکه بیای حرفای بالا رو که تو پستم زدمو بگی...یعنی کمی اغراق کردی........ .

وگرنه خودم هم میتونم تشخیص بدم که این گرافیک و گیم پلی و صحنه های سینماتیک در کنارهم یه شاهکارو بوجود اوردن. .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

آخه کدوم گیم پلی ؟ یه مسیر کاملاً خطی و از پیش تعیین شده رو رفت یسری انیمیشن ها و دیالوگهای از پیش تعیین شده و ... واقعاً روی CoD رو سفید کردن ! اینکه از در و دیوار میرفت بالا رو میگی گیم پلی ؟ اینکه 10-5% از گیم پلی Assassin هم نمیشد ( فقط دارم در مورد این دمو صحبت میکنم ! و جملاتی که در بارش گفتی ) گرافیک هم که دوستان یه نسخه کاملاً بی کیفیت رو دیدن غش و ضعف رفتن GoTY هم که هیچی، دیشب به مقام نبوت هم رسید بازی ! لااقل صبر میکردید ورژن HDـش بیاد بعد !

دیشب اومدم حرف بزنم دیدم دوستان میگن برین ببینین فیلمش رو که نگین فن هستیم و ... اما الان فقط میتونم بگم بازی خیلی خیلی سینمایی کار شده میان پرده هم زیاد داشت تو این دمو و بشدت هم خطی بود !

ببخشید پریدم وسط مراسم هایپتون ولی خب لازم دیدم نایل شدن آنچارتد 3 به مقام نبوت رو تبریک بگم !

تبریک !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
آخه کدوم گیم پلی ؟ یه مسیر کاملاً خطی و از پیش تعیین شده رو رفت یسری انیمیشن ها و دیالوگهای از پیش تعیین شده و ... واقعاً روی CoD رو سفید کردن ! اینکه از در و دیوار میرفت بالا رو میگی گیم پلی ؟ اینکه 10-5% از گیم پلی Assassin هم نمیشد ( فقط دارم در مورد این دمو صحبت میکنم ! و جملاتی که در بارش گفتی ) گرافیک هم که دوستان یه نسخه کاملاً بی کیفیت رو دیدن غش و ضعف رفتن GoTY هم که هیچی، دیشب به مقام نبوت هم رسید بازی ! لااقل صبر میکردید ورژن HDـش بیاد بعد !

دیشب اومدم حرف بزنم دیدم دوستان میگن برین ببینین فیلمش رو که نگین فن هستیم و ... اما الان فقط میتونم بگم بازی خیلی خیلی سینمایی کار شده میان پرده هم زیاد داشت تو این دمو و بشدت هم خطی بود !

ببخشید پریدم وسط مراسم هایپتون ولی خب لازم دیدم نایل شدن آنچارتد 3 به مقام نبوت رو تبریک بگم !

تبریک !
چرا ویدئو hd هم اومده !!!
بله بازی به شدت خطی هست ولی خطی تا خطی داریم مهم اینه که آدم به جای اینکه بشینه یک فیلم نگاه کنه که خودش توی اون هیچ نقشی نداره میشینه یک اکشن بزن و بزن و به قول شما خطی رو که گرافیک بالایی داره بازی میکنه هم بازی میکنه هم فیلم میبینه تازه فیلمها هم بخشی از خود بازی آنچارتد هست که از گیم پلی جدا نیست شماره 2 بازی آنچارتد هم همین روال رو داشت آیا کسانی که اون رو بازی کردند میتونن بگن بازی چون خطی بود جالب نبود ؟ اصلا خطی یا غیر خطی بودن ملاک نیست ملاک اینه که تازه این خودش یک هنر هست که یک بازی به شدت خطی رو طوری بسازن که هم کسی که بازی میکنه هم کسی که بازی رو تماشا میکنه از اون بازی لذت ببرن این هنر واقعی هست !!!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دیگه دوستان خیلی خیـــــــــــــلــــــــــــی شلوغش کردن،من گفتم حالا تمام دونه های شن از بالای هواپیما معلومه ولی همچی صاف و صیقلی بود.GOTY !!! دیگه زیاد مزاح می کنن دوستان=)) در کل خیلی با دموی هلکوفتر نسخه 2 تفاوتی نداشت.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
یعنی شکی بود توی فوق العاده بودن آنچارتد؟. من که خیلی وقته هیچ تریلری از این بازی ندیدم و حتی نمایش E3 رو هم ندیدم و هیچ موقع هم نمی بینم
در مورد هوی رین و مقایسش با این بازی هم یه توضیح کوچیک بدم. کات سین ها و داستان آنچارتد رو ما زمانی تماشا می کنیم که دسته رو بی حرکت توی دستمون نگه داشتیم و هیچ نقشی هم توی شکل دهی داستان نداریم و همه چی خطی هست و برای ما تعریف میشه ولی توی هوی رین نقش گیمر توی داستان خیلی پر رنگ تره و همیشه باید حاضر و آماده باشه چون ممکنه با یه حرکت اشتباه داستان بازی به کل عوض بشه و تصمیمات ما هست که به داستان شکل و فرم میده و کارگردان کار توی داستان و روایت اون و بخصوص بیان احساسات کاراکتر ها خیلی دقیق تر عمل کرده و سعی کرده که احساس تک تک کاراکتر ها رو توی اون لحظه با یه تعامل به بازی کننده منتقل کنه. این جیزی هست که هوی رین رو خاص و منحصر بفرد کرده و هنوز که هنوزه خیلی ها این موضوع رو تکرار می کنن که هوی رین بازی نبود و ..... شاید که از لحاظ گیم پلی یه ضعف هایی داشت و میشد گیم پلی بازی رو بهتر و استاندارد تر کرد ولی اینکه بیایم بگیم این کار اصلا یه بازی نبود به نظر من یه حرف کاملا غلطه . همین بازی بود که باعث شد داستان توی بازی ها بیشتر جدی گرفته بشه و همچنین تاثیر بسزایی رو این موضوع داشت که بازی ها رو به اندازه یه اثر هنری جدی بگیرن و اسم هنر روش بزارن

مشکل اینجاست که Heavy Rain اصلا بازی نبود. گیم‌پلی بازی کاملا خطی بود، هرچند داستانش نبود. یکسری حرکات از پیش تعیین شده رو با دکمه‌های از پیش تعیین شده فشار میدادی و یک اتفاق مشخص می‌افتاد. این که نشد بازی. المان بازی رو حذف کرده بود از بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر