PlayStation Final Fantasy Type-0 HD | PS4

Type-0-Loc.jpg

بالاخره بعد از مدت ها که منتظران و عاشقان این بازی منتظر این بازی شاهکار بودند {که قبلا فقط برای ژاپن برای PSP منتشر شده بود} بالاخره نسخه ی خارج از ژاپن تایید شد .
این نسخه ی خارج از ژاپن برای کنسول های نسل هشتمی به صورت HD بازسازی شده و برای کنسول های نسل 8 در دسترس قرار خواهد گرفت .
{هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ عرضه در دست نیست}

این بازی بر اساس زمینه ی Fabula Nova Crystallis میباشد که این زمینه شامل بازی های :

FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XIII-2
LIGHTNING RETURNES : FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XV
و همچنین بازی
Final Fantasy Type-0
میباشد. {یعنی دارای یک زمینه ی داستانی مشخص هستند ولی نه مطلقا به صورت مستقیم}

البته برای طرفداران FF بازی Final Fantasy Agito که یک بازی F2P هست که یک نوع Prequel برای Final Fantasy Type-0 میباشد برای Android , IOS تایید شد .

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
منم خیلی راضی بودم تا اینجا ازش. خیلی یاد Crisis Core میندازه منو سیستم مبارزه ش. همه چیزش خوبه به جز گرافیکش که در حد PS2 مونده عملاً. نمیدونم منظور از HD چی بوده...البته زیاد مهم نیست گرافیک. در کل، بازی خیلی خوبیه. حیف که زیاد طرفدار نداره اینجور بازیا.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
منم خیلی راضی بودم تا اینجا ازش. خیلی یاد Crisis Core میندازه منو سیستم مبارزه ش. همه چیزش خوبه به جز گرافیکش که در حد PS2 مونده عملاً. نمیدونم منظور از HD چی بوده...البته زیاد مهم نیست گرافیک. در کل، بازی خیلی خوبیه. حیف که زیاد طرفدار نداره اینجور بازیا.
تنها عاملی که باعث میشه سمته این بازی نرم همون گرافیکشه!
شاید اگه رو ps3 میومد برام قابل قبول بود ولی تو کتم نمیره این همه پول براش بدم اونم روی ps4 بعد یهو تصویر منو ببره تو دوران ps2 !!!
اسکوئر رسمن گندشو دراورده.
ارزش این بازی نهایت باید 10 دلار میبود.
نه اینکه بازی رو یه پورت ساده کنه و بفروشه و الکی یه hd تنگش بندازه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
حداقل دو بار باید بریم برای پلات کردن. درسته؟ یه سری از Eidolonها رو سری دوم میشه گرفت فقط انگار.

خیر درست نیست :d همون یه بار کفایت میکنه :d
Eidolon ها تعدادشون زیاده ولی برای تروفی تو همون بار اول میتونی بگیری چون 6 تا بیشتر نمیخواد :d

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
نه من بار اول پلات کردم سخترین تروفی همون سامون ها بود باید بعضی ها را روی درجه agito بری تا بهت بده.کلا من اهل پلات کردن نیستم اما این بازی اینقدر اسون بود دلم نیومد پلات نکنم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
شاید اگه رو ps3 میومد برام قابل قبول بود ولی تو کتم نمیره این همه پول براش بدم اونم روی ps4 بعد یهو تصویر منو ببره تو دوران ps2 !!!

:d

یه پورت ساده؟؟؟؟؟؟؟ الکی HD ؟؟؟؟؟

تا اینجای کار بهترین ریمستری بوده که من دیدم. دیگه ریمستر شده Remake که نشده

بازی هم برا PSP بوده قبول کنید کار خیلی معرکه ای هم کردن که به اینجا رسیدن:

از این:

به این رسیدن:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خوب بازی رو پلات کردم:d

فقط میتونم بگم مرحله اخر بازی خیلی مضخرف بود:|
یه سری چیزا هم خیلی مسخره بود مثلا استفاده از سفینه اونم زمانی که میخواد بازی تموم بشه بین مپ چه فایده ای داره :|
بین مرحله حتی با چوکوبو پیر میشدم تا برسم به محل مورد نظر :d بعد اومدن سفینه رو گذاشتن اخر بازی :|
حتی Boss اخر هم نوع زدنش خیلی مسخره بود.از پایانش راضی نبودم :d
ولی در کل پورت خوبی بود :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اتفاقا shader ها و نورپردازی کلیه بازی "خیلی خوبه" با اینکه HD شده ( بیشتر شبیه Remake ) .
سیستم کلیه بازی هم برای بازیهای FF تازه هست مخصوصا استایله خشن بودنش اینا
به نظرم اگر ff دوست داری 100% ارزش داره . gameplay و داستانش خیلی خیلی خوبه ! پشیمون نمیشی D:
ادم انقدر غرقه gameplay اینا توی rpg میشه دیگه خیلی موقه ها گرافیک به چشم نمیاد

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
دوستان من تریلر های بازی رو دیدم با گرافیکش مشکلی ندارم ( کسی که Nier بهترین بازی عمرش باشه مگه میتونه Graphic who*re باشه ؟ :D)
میخوام بدونم داستان و شخصیت پردازی بازی چطوره ؟
همینطور Pacing و گیم پلی ؟ خسته کننده و Meh که نمیشه ؟

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
دوستان من تریلر های بازی رو دیدم با گرافیکش مشکلی ندارم ( کسی که Nier بهترین بازی عمرش باشه مگه میتونه Graphic who*re باشه ؟ :D) میخوام بدونم داستان و شخصیت پردازی بازی چطوره ؟ همینطور Pacing و گیم پلی ؟ خسته کننده و Meh که نمیشه ؟
از این لحاظا خیالت کاملاً راحت باشه. فقط قبل از این که بازی تموم بشه، در موردش تصمیم نگیر. Chapter آخر منطق پشت کل بازی و شخصیتاش تازه برات روشن میشه. به خاطر همین خیلی جا داره که این بازی رو دو بار بری. به خصوص که خیلیم طولانی نیست و دفعه دوم همه چی رو کاملاً یه جور دیگه میبینی و اصلاً حوصله ت سر نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر