PlayStation Final Fantasy Type-0 HD | PS4

Type-0-Loc.jpg

بالاخره بعد از مدت ها که منتظران و عاشقان این بازی منتظر این بازی شاهکار بودند {که قبلا فقط برای ژاپن برای PSP منتشر شده بود} بالاخره نسخه ی خارج از ژاپن تایید شد .
این نسخه ی خارج از ژاپن برای کنسول های نسل هشتمی به صورت HD بازسازی شده و برای کنسول های نسل 8 در دسترس قرار خواهد گرفت .
{هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ عرضه در دست نیست}

این بازی بر اساس زمینه ی Fabula Nova Crystallis میباشد که این زمینه شامل بازی های :

FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XIII-2
LIGHTNING RETURNES : FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XV
و همچنین بازی
Final Fantasy Type-0
میباشد. {یعنی دارای یک زمینه ی داستانی مشخص هستند ولی نه مطلقا به صورت مستقیم}

البته برای طرفداران FF بازی Final Fantasy Agito که یک بازی F2P هست که یک نوع Prequel برای Final Fantasy Type-0 میباشد برای Android , IOS تایید شد .

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دارم فكرشو ميكنم چقدر يه بازي فينال فانتزي باحال در حال حاضر جواب ميده رو ps4 :|
خيلي وقته يه بازي در اين سطح بازي نكردم دلم تنگ شده :(

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
به تازگی بر اساس گزارشات منتشر شده، شرکت Square Enix در نمایشگاه Tokyo Game Show 2014 اعلام کرده است که بازی Final Fantasy Type-0 HD در تاریخ ۱۷ مارس سال ۲۰۱۵ مصادف با ۲۶ اسفند سال ۹۳ برای کنسول های نسل هشتم شرکت های سونی و مایکروسافت یعنی PS4 و Xbox One عرضه می شود.
برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. اما در ادامه Square Enix سورپرایز خود را هم اعلام کرد که بازی Final Fantasy Type-0 HD شامل کد دمو بازی محبوب Final Fantasy XV می باشد. کسانی که بازی Final Fantasy Type-0 HD را تهیه کنند می توانند از کد دمو بازی Final Fantasy XV هم بهره مند شوند.

این خبر می تواند برای طرفداران این سری که مدت بسیاز زیادی منتظر بازی Final Fantasy XV بوده اند، خبر بسیار خوشحال کننده و هیجان انگیزی باشد.
شرکت Square Enix نام این دمو را Episode Duscae گذاشته است که بر اوایل بازی Final Fantasy XV تمرکز دارد. همچنین بعضی عناصر بازی را برای پیشرفت بازی تغییر داده است تا طرفداران بتوانند تجربه خوبی از دمو داشته باشند.

بازی Final Fantasy Type-0 HD در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۲۶ اسفند سال ۹۳ برای دو کنسول PS4 و Xbox One در آمریکای شمالی عرضه می شود اما تاریخ در دسترس بودن دمو بازی Final Fantasy XV هنوز مشخص نشده است و ممکن در روز یکسانی با بازی Final Fantasy Type-0 HD عرضه نشود اما مشخص شده است این دمو بر روی کنسول های PS4 و Xbox One در دسترس خواهند بود.
این مقاله ابتدا در سایت GameInformer منتشر شده اما پس از مدتی از سایت حذف شد.

منبع: گیم فا

• Like
Reactions: ps3_360_wii

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Final Fantasy Type-0 HD contains both Japanese and English voice tracks :d

The Japanese release will contain Japanese and English voices and Japanese and English text. The US version will contain Japanese and English voices and English/French/Spanish text. The Asian version will contain Japanese and English voices, and Traditional Chinese/Korean text

چه حالی میده زبان ژاپنی با ساب انگلیسی :bighug:

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
چه خاکی رو تاپیکه :d
سونی رسما باندلی تحت عنوان "Suzaku Edition" رو برای Final Fantasy Type-0 HD معرفی کرد. از طرفی طراحی این باندل با اقای Yusuke Naora بوده و مثل همیشه خبری از عرضه این باندل در کشور های دیگه نیست فعلا فقط ژاپن :d

qziwgbhk6bjb62wqek2y.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
طرح باندله با رنگ مشکی به نظر من خیلی قشنگ تر میشد! :d اصلا رنگ طلایی و مشکی خدااااااست! :d (اگر باندل KH III مثل Limited Editionـه KH Collection PS3 باشه،عجب باندلی میشه :(( :(( )

یا هم کلا باندل کامل رنگش زرشکی بود :d دو رنگ کلا جالب نشده به نظر من:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا کسی اینجا نیست >_<

تاپیک رفته بود صفحه سوم T^T

من که هرچی میگذره بیشتر دازم هیجان زده میشم برا بازی کردنش :d

این خبر رو دیدم:

Square Enix America shows off Final Fantasy Type-0 HD Collector***8217;s Edition contents | Nova Crystallis

کلی خوشحال شدم ببینم کالکتور توش چیا هست 720 دانلود کردم فهمیدم فیلم بردار ندارن :| اگه داشتن وقتی اون آرت بوک و مانگا رو نشون میدادن یه خورده دوربین رو میاوردن پایین که بیوفته تو کادر یا یکم زوم میکردن :| هیچییییی معلوم نبود

خسته هم نباشن بقیه چیزارو هم نشون ندادن چیا داره :d

تریلراش خیلی خفنه هر تریلری که ازش میاد از قبلیا جو باحال تری داره

امیدم این بود که تا دمو XV رلیز بشه اینو بازی کنم که زدن همزمان با لانچ این بازیش کردن و اوضاع خراب شد :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمی دونم ، اما بعید بدونم ریجن 2 باشه با توجه به تاریخ ریلیز اش، فردا معلوم می شه ریجن اش چیه

آخه منم یه جارو سراغ دارم طرف گفته ریجن 2 تو راهه :| اینجا ایرانه دیگه :d

حالا از کجا خبر دار شدی؟ چون من میخوام ریجن یکش بیاد درجا بگیرم

Golagha

کاربر سایت
Mar 1, 2015
76
آخه منم یه جارو سراغ دارم طرف گفته ریجن 2 تو راهه :| اینجا ایرانه دیگه :d

حالا از کجا خبر دار شدی؟ چون من میخوام ریجن یکش بیاد درجا بگیرم

فروشگاهی توی پشت شهرداری که وب سایت هم داره متخلص به کوسه ، بازی رو موجود کرده
کلا بازار دبی بازار عجیبیه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟