PlayStation Final Fantasy Type-0 HD | PS4

Type-0-Loc.jpg

بالاخره بعد از مدت ها که منتظران و عاشقان این بازی منتظر این بازی شاهکار بودند {که قبلا فقط برای ژاپن برای PSP منتشر شده بود} بالاخره نسخه ی خارج از ژاپن تایید شد .
این نسخه ی خارج از ژاپن برای کنسول های نسل هشتمی به صورت HD بازسازی شده و برای کنسول های نسل 8 در دسترس قرار خواهد گرفت .
{هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ عرضه در دست نیست}

این بازی بر اساس زمینه ی Fabula Nova Crystallis میباشد که این زمینه شامل بازی های :

FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XIII-2
LIGHTNING RETURNES : FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XV
و همچنین بازی
Final Fantasy Type-0
میباشد. {یعنی دارای یک زمینه ی داستانی مشخص هستند ولی نه مطلقا به صورت مستقیم}

البته برای طرفداران FF بازی Final Fantasy Agito که یک بازی F2P هست که یک نوع Prequel برای Final Fantasy Type-0 میباشد برای Android , IOS تایید شد .

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا کلا عصبی هستیا :d

انقدر عصبی هستی که یه سری حرفات اصلا ربطی نداره به حرفامو و یه سریاشو خودم گفتم بازم به خودم داری میگی :d

در ضمن شما هر بازی رو هر پلتفرمی انجام بدی طعم خاکستر بهم نمیده :))
نه عصبی نیستم. اونایی که منو میشناسن میدونن من همیشه اینجوری پست میدم در حالیکه اصلا قصد جنگ و جدال ندارم (و خودم هم قبول دارم برعکس به نظر میاد). فقط وقتی حرف بی منطق میبینم، اذیت میشم.

کاملا حرفام به حرف هایی که زدی، ربط داشت اما نمیخوای قبول کنی.

نگرفتی قضیه رو. نیازی نیست من بازی رو انجام بدم تا طعم خاکستر بهت بده. همین که عرضه بشه روی PC، خود به خود طعم خاکستر برات میاره (حتی اگه گرافیکش هم پیکسلی باشه). به عنوان مثال، سر تا پای این جمله پر از تناقضه:
منم نگفتم FF انحصاریه همونجوری که خیلی راحت گفتم با اومدنش رو XONE مشکلی ندارم یعنی انحصاری نمیدونم کلا من با اومدن هیچ بازیی رو XONE یا WiiU مشکلی ندارم :d ولی رو PC چرا دارم
نمیخوام تیریپت Offensive ور دارم و این چرت و پرت ها، اما 3 سال آخر نسل قبلی توی بازیسنتر اینقدر در این مورد بحث کردم که وقتی همچین حرف هایی میشنوم، راحت میفهمم از PC تنفر داری. شاید الان بگی اینطوری نیست، اما خودت هم اینو قبول داری و نمیتونی به خودت دروغ بگی. برام هم اصلا مهم نیست بقیه قبول کنن یا نه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
حالا این 2تا تصویر 1080p از نسخه PC که الان اومده مثلا با نسخه PS4 چقدر تفاوت داره؟

پ.ن:من نه فاینال بازم نه فنش و اصلا تا حالا هیچ فاینالی بازی نکردم:d فقط واسم سوال پیش اومده بود:d

اگر با دقت نگاه کنی، توی این نقاطی که علامت زدم، یه Shader ای استفاده کردن که فقط با DX12 قابل پیاده سازی بوده.

Type0HD_2.jpg

البته بازی در زمان انتشار روی پی سی Tessellation سنگینی هم خواهد داشت که باعث اونایی که قبلاً بازی رو روی PS4 خریدن، بازی براشون طعم خاکستر بگیره:D

akbarps3

کاربر سایت
Dec 21, 2012
29
نام
navid
سلام دوستان خوب هستین شرمنده اینجا مطرح میکنم چون بازار سنتر مشکل داری باز نمونه اگه کسی از دوستان قصد فروش بازی رو داشت من خریدارم ممنون میشم اگه اطلاع بدین مرسی

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
مرسی SE :d

اینا چقدر خوب شدن :d هرچی میگیم انجام میدن :d

Final Fantasy Type-0 HD being patched today with camera and motion blur updates | Nova Crystallis

پچ دارن میدن که دوربین رو بهتر کنن و این Blur مسخره رو هم درست کنن :d

به شخصه با دوربینش هیچ مشکلی نداشتم خوب بود ولی از همون اولین بار که بازی کردم Blur بیش از حد بازی رو مخم بود

آپدیت هم همزمان با آپدیت XV میاد که حدود ساعت 8 شب میشه (دقیقش فکر کنم 8:10ئه )

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
مرسی SE :d

اینا چقدر خوب شدن :d هرچی میگیم انجام میدن :d

Final Fantasy Type-0 HD being patched today with camera and motion blur updates | Nova Crystallis

پچ دارن میدن که دوربین رو بهتر کنن و این Blur مسخره رو هم درست کنن :d

به شخصه با دوربینش هیچ مشکلی نداشتم خوب بود ولی از همون اولین بار که بازی کردم Blur بیش از حد بازی رو مخم بود

آپدیت هم همزمان با آپدیت XV میاد که حدود ساعت 8 شب میشه (دقیقش فکر کنم 8:10ئه )

چقدر زود خیانت کثیفی که بهت کردنو یادت رفت!:|:D=)) الان دیه احساس خیانت شدگی(لول) بهت دست نمیده؟:D شوخی میکنما! قاطی نکنی عمو!:D:-s

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چقدر زود خیانت کثیفی که بهت کردنو یادت رفت!:|:D=)) الان دیه احساس خیانت شدگی(لول) بهت دست نمیده؟:D شوخی میکنما! قاطی نکنی عمو!:D:-s

شوخیت خیلی ____ :d منم شوخی کردما :d

نه بر خلاف یه سری یوزر باحال من هرکی هر کار خوبی بکنه میگم ^^

خواهش میکنم دیگه شما ادامش ندین یهو دیدی Great Sage تو تاپیک Respawn شد :d

آپدیت رو گرفتم

دوربین که من چیزی حس نمیکنم شاید باهاش مشکل نداشتم نمیتونم تغییرات رو حس کنم

اما Blur رو کم کردن خیلی خوب شده مخصوصا تو چرحیدن های کم قبلا چشم آدم در میومد اما الان بهتر شده ولی بازم مشکل رو داره :d هرکسی بازی کنه دقیقا این مشکل رو متوحه میشه ><

ولی هنوزم که هنوزه Blur بی موردی که بعد از چند لحظه مکس خیلی کوچیک میاد هست و کم هم نشده. کافیه برید کنار دیوار که دوربین رو جوری تنظیم کنید که صورت کاراکتر از نزدیک معلوم باشه تا دوربین رو نگه میدارید صورت کاراکتر رو دقت کنید خیلی تار میشه اینم کاشکی درست میکردن

کلا Blur بی مورد دوست دارن :d

Last edited by a moderator:

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکنی این حرکت مزخرفه

1- اگه قراره همه بازیای کنسولا برا PC بیاد دیگه چرا کنسول میسازن؟ قبلا خودم میگفتم کنسول رو برا بازیای ژاپنیش گرفتم که رو وسیله دیگه ای نمیاد (حتی انحصاریای مثل آنچارتد هم نمیگفتم) که الان با این کارشون دیگه دلیلی برا خریدش نیست

2- وقتی طرفدار خفن یه بازی هستی میخوای اون بازی رو به بهترین شکل تجربه کنی که بدون شک این کار فقط رو PC اتفاق میوفته و اینجوری اعصابم خورد میشه که XV داره برا PC میاد اما من PC خفن ندارم که بتونم اونو بازی کنم :d اگه از اول میگفتن رو PC میاد مشکلی نداشتم

3- وقتی یه بازی رو فقط رو یه کنسول یا یه سری کنسول معرفی میکنی همونو باید نگه داری دیگه فردا پس فردا نزنی زیر حرفت. حسی که دارم دقیقا حسیه که یکی میخواد برا پول هرکاری بکنه با اینکه چندان فرق هم نداره

4- بازیی مثل XV تو دوران versus انحصار PS3 بعد از XV شدن هم برا PS4 هم برا XONE حالا بعد از چند سال بیان PC هم بزارن خودشون انگار نمیدونن چیکار مخوان بکنن

همین الان من 3 تا بازی فیزیکی برا PS4 دارم

Akiba'Strip که روش خورده Only On Playstation

Samurai Warriors 4 که رو اینم خورده Only On Playstation

Final Fantasy Type-0 که این فقط برا PS4 و XONE اومده بود

اما هر 3 تاشون برا PC تایید شدن :|

به آدم احساس خیانت دست میده :d الان میفهمم تو این سریالای خارجکی یکی بهشون خیانت میشه چرا میخوان کسی که دلیلش بوده رو بکش :d

کلا این نسل رو من نسلی مزخرف میدونم :d تا الانش همش ضدحال بوده برام

من از صداقت کلام شما و اعلام احساستون به صورت صادقانه درباره این موضوع ( درست و غلط این حس رو کاری ندارم ) با اینکه ممکن هست مورد پسند خیلی ها نباشه و خیلی ها مخالف باشن باهاش ممنونم.
کاش همه می تونستیم احساسمون رو صادقانه در مورد هر موضوعی بیان کنیم به جای اینکه اول بسنجیم بقیه چی دوست دارن بشنون یا اینکه ممکنه از نظر خیلی ها درست نباشه و بعد بر اساس این موارد احساس خودمان را تحریف شده بیان کنیم و فرهنگ دورویی را ترویج بدیم.

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
این بازی رو تازه شروع کردم
بنا به عادتم تو بازیهای فاینال، عادت دارم با همه ی کاراکترها حرف بزنم ولی تو این بازی تعداد npc ها خیلی زیاده و تو هر مرحله بخوام با همه حرف بزنم وقت زیادی میبره. دوستان با همه حرف میزدن یا نه؟ با حرف نزدن چیزی رو از دست نمیدیم؟ بعضیاشون اطلاعاتی رو درمورد دنیای بازی میدن اونطور که فهمیدم ولی بدبختی اینه آخه تعدادشون یکی دو تا نیست.
یه سوال دیگه هم اینکه تموم کردن بازی چقدر زمان میبره؟ اون ماموریتهای پس گرفتن شهرها رو نریم اشکال داره؟
@NoctisSasuke
بیا جواب بده:D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این بازی رو تازه شروع کردم
بنا به عادتم تو بازیهای فاینال، عادت دارم با همه ی کاراکترها حرف بزنم ولی تو این بازی تعداد npc ها خیلی زیاده و تو هر مرحله بخوام با همه حرف بزنم وقت زیادی میبره. دوستان با همه حرف میزدن یا نه؟ با حرف نزدن چیزی رو از دست نمیدیم؟ بعضیاشون اطلاعاتی رو درمورد دنیای بازی میدن اونطور که فهمیدم ولی بدبختی اینه آخه تعدادشون یکی دو تا نیست.
یه سوال دیگه هم اینکه تموم کردن بازی چقدر زمان میبره؟ اون ماموریتهای پس گرفتن شهرها رو نریم اشکال داره؟
@NoctisSasuke
بیا جواب بده:D

به به بازی کن که حالشو ببری و وقتی که تمومش کنی با یکی از بهترین (برا من که بهترین) پایانا تو بازیا مواجه بشی :D

میدونم چی میگی من خودم دفعه اولی که میرفتم با همه NPC های تو آکادمی حرف میزدم دفعه 2-3 با مردم شهرای مختلف هم حرف میزد

و اینکه بله یه سری شخصیتا Event های مخصوص خودشونو دارن البته اونا بالا کلشون علامته (فکر کنم 1-2 بار شخصیتای بدون علامتم برام یه کارایی کردن آیتم مایتم که میدن ولی دقیق یادم نیست) پس سعی کن حتما هربار کل آکادمی رو بگردی :D

والا یادم نیست چقدر طول کشید برا من :D من قفل زده بودم همه چیز رو برم و اینم بگم برا اینکه به همه چیز برسی و همه چیز رو تجربه کنی تو بازی باید 3 بار بازی رو تموم کنی :D دفعه دوم یه سری لوکیشنا و ماموریتا و اتفاقای جدید میوفته (البته اتفاقات جدید نیستن فقط از دید یه سری شخصیت دیگه نشونشون میده) و دفعه سوم هم یادم نیست چیا اضافه میشه ولی چیزی که دقیق یادمه مبارزه اصلی با Gilgamesh تو بار سوم اتفاق میوفته که میتونی بکشیش و یه اتفاق خفنی هم میوفته :D

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
به به بازی کن که حالشو ببری و وقتی که تمومش کنی با یکی از بهترین (برا من که بهترین) پایانا تو بازیا مواجه بشی :D

میدونم چی میگی من خودم دفعه اولی که میرفتم با همه NPC های تو آکادمی حرف میزدم دفعه 2-3 با مردم شهرای مختلف هم حرف میزد

و اینکه بله یه سری شخصیتا Event های مخصوص خودشونو دارن البته اونا بالا کلشون علامته (فکر کنم 1-2 بار شخصیتای بدون علامتم برام یه کارایی کردن آیتم مایتم که میدن ولی دقیق یادم نیست) پس سعی کن حتما هربار کل آکادمی رو بگردی :D

والا یادم نیست چقدر طول کشید برا من :D من قفل زده بودم همه چیز رو برم و اینم بگم برا اینکه به همه چیز برسی و همه چیز رو تجربه کنی تو بازی باید 3 بار بازی رو تموم کنی :D دفعه دوم یه سری لوکیشنا و ماموریتا و اتفاقای جدید میوفته (البته اتفاقات جدید نیستن فقط از دید یه سری شخصیت دیگه نشونشون میده) و دفعه سوم هم یادم نیست چیا اضافه میشه ولی چیزی که دقیق یادمه مبارزه اصلی با Gilgamesh تو بار سوم اتفاق میوفته که میتونی بکشیش و یه اتفاق خفنی هم میوفته :D
ممنون فرشاد جان
آپدیت بازیم گرفتم، حجمش کم بود زود دانلود شد. ولی توی تنظیمات توی بازی چیز خاصی اضافه نشده بود، خود آپدیت یعنی زده مشکلات رو رفع کرده دیگه؟ از این جهت میگم که شنیده بودم آپدیت بازی برای حل مشکل blur هست گفتم شاید گزینه خاصی تو تنظیمات اضافه کنه که روشن و خاموش کنیم این مورد رو.
یه سوال دیگه اینکه آیا نیازی هست این بازی رو از روی گاید برم جلو یا نه؟ چون من تو اکثر بازیا گوشی دستمه و از روی گاید انگلیسی میخونم میرم جلو:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ممنون فرشاد جان
آپدیت بازیم گرفتم، حجمش کم بود زود دانلود شد. ولی توی تنظیمات توی بازی چیز خاصی اضافه نشده بود، خود آپدیت یعنی زده مشکلات رو رفع کرده دیگه؟ از این جهت میگم که شنیده بودم آپدیت بازی برای حل مشکل blur هست گفتم شاید گزینه خاصی تو تنظیمات اضافه کنه که روشن و خاموش کنیم این مورد رو.
یه سوال دیگه اینکه آیا نیازی هست این بازی رو از روی گاید برم جلو یا نه؟ چون من تو اکثر بازیا گوشی دستمه و از روی گاید انگلیسی میخونم میرم جلو:D

آره خودش مشکل رو حل میکنه گزینه ای نداره اگر Blur الان برات بود هر 5 دقیقه از سردرد دیوونه میشدی الان که نشدی یعنی کارشونو خوب انجام دادن :D خیلی فاجعه بود قبل آپدیت :D البته بعد آپدیت هر 10 دقیقه سردرد میگیری XD

دفعه اول رو به نظرم از رو گاید نرو چون بری هم نمیتونی همه چیز رو پیدا کنی و برسی بهشون چون هر Eventی که برگزار میکنی از زمانت کم میکنه و یه سری وقتا هست که تعداد Eventهات از زمانی که داری خیلی بیشتره ولی تو بار دوم که میری Event هایی که قبلا رفتی رو از زمانت کم نمیکنه برات :D البته میخوای هم برو فرق خاصی نمیکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر