Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من چند هفته هست adsl ندارم.با ایرانسل بازی میکنم.اونم چند وقته پینگ بین 100 تا 180 میره.از اونطرف ولی همراه اول پینگ میزنه 68-70 ولی تو بازی قشنگ 2 ثانیه دیلی داره.یعنی ایرانسل با اون پینگ 180 از همراه اول قابل بازیتر هست :| خب این چرا داره میزنه چینگ 70؟؟حتی تو بازی هم پینگ همین حدود 70 هست ولی یه پلیر سوئیچ نمیتونم بکنم از بس تاخیر داره.واقعا میخوام بدونم دلیل علمیش چیه آخه که پینگ رو 70 میزنه ولی انگار 270 هست؟

با ایرانسل هم از تو ویندوز پینگ با سرور دبی میگیرم حدود 70 هست ولی تو بازی انگار داره به سرور اروپا وصل میشه :-?

یعنی 🐶 💩 تو این زندگی
والا من از یه هفته قبل عید اینجوریم این وسطا دو هفته پیش درحد چند روز درست شد
اون رایتلم که چند وقت پیش عکسشو گذاشتم فقط تو عید خوب بود اونم به خاطر تعطیلات و خلوتی بوده احتمالا :|
الان حدود یه ماهه سه خط بین صد تا صد وبیست بازی میکنم اصن یه وضعیه

• Wow
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
والا من از یه هفته قبل عید اینجوریم این وسطا دو هفته پیش درحد چند روز درست شد
اون رایتلم که چند وقت پیش عکسشو گذاشتم فقط تو عید خوب بود اونم به خاطر تعطیلات و خلوتی بوده احتمالا :|
الان حدود یه ماهه سه خط بین صد تا صد وبیست بازی میکنم اصن یه وضعیه
آخه اون دوستمون که اسمش نمیدونم(عکس پروفایلش بارنی هست)شاتل داره و چند روز پیش گفت حدود 40-50 پینگ میگیره و مشکلی نداره.

یعنی این مشکلات فقط به خاطر اینترنت سیم کارت هست؟چون تو هم که میگی رایتل میزنی.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
آخه اون دوستمون که اسمش نمیدونم(عکس پروفایلش بارنی هست)شاتل داره و چند روز پیش گفت حدود 40-50 پینگ میگیره و مشکلی نداره.

اینترنت همراه اول پکت لاس شدید داره (حدود ۵۰ درصد) و به همین خاطر به درد بازی آنلاین نمیخوره.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر

من اینجا اضافه کنم که اخیرا جوری شده که گیم پلی خیلی کنده حتی با پینگ زیر ۳۰. دیروز یکی یوتیوبرا از بس اعصابش ریخته بود بهم بخاطر گیمپلی ویدیوش رو خاموش کرده بود :D بنابراین اون دو ثانیه تاخیر با پینگ بالا طبیعیه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
من اینجا اضافه کنم که اخیرا جوری شده که گیم پلی خیلی کنده حتی با پینگ زیر ۳۰. دیروز یکی یوتیوبرا از بس اعصابش ریخته بود بهم بخاطر گیمپلی ویدیوش رو خاموش کرده بود :D بنابراین اون دو ثانیه تاخیر با پینگ بالا طبیعیه.
اتفاقا اینم توجه کردم حتی اماراتی ها و عربستانی ها هم جدیدا یه جوری بازی میکنن.انگار یه مقدار دیلی دارن.من فکر کردم شاید چون نت من بده اینطوری حس میکنم.خیلی دیدم رو هوا تکل میزنن یا یه لحظه انگار ایستاده :|

اگه واقعا برای پینگ زیر 30 بازی سخت شده،من و امید کلا باید جمع کنیم بریم :D

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
من که دیدم صبانت نت تایپش رو درست نکرد (اصلا این نت تایپ چی هست؟؟) اومدم قندشکنم رو با لپ تاپ شیر کردم و بعد از مدتها دوباره تونستم فیفا آنلاین بازی کنم. نکته جالبش به نظرم این بود که چون به سرور اروپا وصل شدم خبری از رقبای سمی خاورمیانه نبود :D مثلا دیروز با یکی بازی کردم که تیمش لسترسیتی بود !!!! تو خاورمیانه همه یا پاریس اند جرمن یا بارسلونا هر از چند گاهی هم مسنچستر سیتی و رئال :D
بعد خیلی هم قشنگ بازی میکرد. حس میکردی بازی فوتبال واقعیه. اصلا خبری از دریبل های سمی و گازش رو بگیر و برو نبود ...:D
در کل تجربه جالبی بود ...
لستر آخه ؟؟!!! :-??:D

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795

شاتل واس ایکس باکس عالیه چون dns نمیخواد اون دوستمونم فک کنم رو ایکس باکس بازی میکنه که خوبه براش
همینجوری پیش بره شاید رفتم سمت شاتل من نمیدونم مشکل پارس انلاین با بازیای انلاین چیه شاید باورت نشه ولی سایت فوتبینم درست و حسابی برام باز نمیشه با پارس انلاین

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
آیپی سرورهارو دارین دوستان؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
این چندتا رو دارم ولی مال 2020 هست.چندتاش عوض شدن و جدید بهش اضافه شده.مثلا برای خاورمیانه منامه هم اضافه شده
- Europe (Germany): 18.197.48.114 Hosted by Amazon
- Europe (Ireland): 52.18.194.209 Hosted by Amazon
- Europe (France) : 52.47.70.141 Hosted by Amazon
- Asia (Singapore): 52.220.199.97 Hosted by Amazon
- Asia (Hong-Kong): 43.239.136.227 Hosted by Amazon
- Asia (India-Mumbai): 13.233.50.52 Hosted by Amazon
- Asia (Japan) : 13.230.248.238 Hosted by Amazon
- Asia (Dubai): 185.179.203.80 Hosted by I3d
- Australia: 13.211.232.151 Hosted by Amazon
- USA (oregon) : 54.189.201.217 Hosted by Amazon
- USA (virginia) : 18.206.67.50 Hosted by Amazon
- South Africa : 185.179.200.226 Hosted by I3d
- Mexico: 169.57.76.171 Hosted by SoftLayer Technologies
- South America (Brazil): 52.67.114.134 Hosted by Amazon
من که دیدم صبانت نت تایپش رو درست نکرد (اصلا این نت تایپ چی هست؟؟) اومدم قندشکنم رو با لپ تاپ شیر کردم و بعد از مدتها دوباره تونستم فیفا آنلاین بازی کنم. نکته جالبش به نظرم این بود که چون به سرور اروپا وصل شدم خبری از رقبای سمی خاورمیانه نبود :D مثلا دیروز با یکی بازی کردم که تیمش لسترسیتی بود !!!! تو خاورمیانه همه یا پاریس اند جرمن یا بارسلونا هر از چند گاهی هم مسنچستر سیتی و رئال :D
بعد خیلی هم قشنگ بازی میکرد. حس میکردی بازی فوتبال واقعیه. اصلا خبری از دریبل های سمی و گازش رو بگیر و برو نبود ...:D
در کل تجربه جالبی بود ...
لستر آخه ؟؟!!! :-??:D
به طور کلی نت تایپ اوپن یا 1 یعنی همه بهت میتونن وصل بشن تو هم میتونی به همه وصل بشی که بهترین نوع هست ولی میگن امنیتش پایینه.نت تایپ 2 فقط میتونی به نت تایپ 2 وصل بشی یا نت تایپ 1 و 2 بهت وصل بشن که اکثرا تو ایران همینه و هم بدرد بازی میخوره و هم امنیتش بالا هست.نت تایپ 3 هم که صبانت داره یعنی فقط به اونایی که 3 هستن میتونی وصل بشی اونم گویا اگه آی پی همدیگر و داشته باشید که خب بدرد بازی نمیخوره عملا.
ولی با قندشکن پینگت خیلی بالا نمیره مگه؟
من سیزن خیلی کم بازی میکنم ولی امسال فقط با اف سی ریچموندز بازی کردم :D
شاتل واس ایکس باکس عالیه چون dns نمیخواد اون دوستمونم فک کنم رو ایکس باکس بازی میکنه که خوبه براش
همینجوری پیش بره شاید رفتم سمت شاتل من نمیدونم مشکل پارس انلاین با بازیای انلاین چیه شاید باورت نشه ولی سایت فوتبینم درست و حسابی برام باز نمیشه با پارس انلاین
فقط حواست باشه مثل من نشی که الان 20 روزه اینترنت ندارم.قبلش یه استعلام از مخابرات منطقه اتون بگیر.چون پشتیبانی میگفت اکثر مراکز شلوغ الان مشکل امکانات برای رانژه کردن دارن :|

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
به طور کلی نت تایپ اوپن یا 1 یعنی همه بهت میتونن وصل بشن تو هم میتونی به همه وصل بشی که بهترین نوع هست ولی میگن امنیتش پایینه.نت تایپ 2 فقط میتونی به نت تایپ 2 وصل بشی یا نت تایپ 1 و 2 بهت وصل بشن که اکثرا تو ایران همینه و هم بدرد بازی میخوره و هم امنیتش بالا هست.نت تایپ 3 هم که صبانت داره یعنی فقط به اونایی که 3 هستن میتونی وصل بشی اونم گویا اگه آی پی همدیگر و داشته باشید که خب بدرد بازی نمیخوره عملا.
ولی با قندشکن پینگت خیلی بالا نمیره مگه؟
من سیزن خیلی کم بازی میکنم ولی امسال فقط با اف سی ریچموندز بازی کردم :D
پینگم بین 100 تا 150 بالا پایین میشد ... ولی قابل بازی بود خیلی اذیت نکرد

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
پینگم بین 100 تا 150 بالا پایین میشد ... ولی قابل بازی بود خیلی اذیت نکرد
یه بار تو کامنتهای یوتیوب یکی نوشته بود با پینگ 45 بازی میکنم بعد بقیه با تعجب پرسیده بودن چطور امکان داره!!!خبر ندارن ما با پینگ 150 داریم عشق و حال میکنیم :D

البته احتمالا چون سیزن میزدی خیلی اذیت نکرده وگرنه حتی پینگ 70 هم تو التیمیت عذابه مخصوصا الان که همه بازیکنها سرعت و دریبل 99 دارن ;))

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
یه بار تو کامنتهای یوتیوب یکی نوشته بود با پینگ 45 بازی میکنم بعد بقیه با تعجب پرسیده بودن چطور امکان داره!!!خبر ندارن ما با پینگ 150 داریم عشق و حال میکنیم :D

البته احتمالا چون سیزن میزدی خیلی اذیت نکرده وگرنه حتی پینگ 70 هم تو التیمیت عذابه مخصوصا الان که همه بازیکنها سرعت و دریبل 99 دارن ;))
آره من کلا سیزن رو ترجیح میدم هیچ وقت هم از دیویژن 6 بالاتر نتونستم برم (البته یه بار فکر کنم به 5 هم رسیدم ولی سریع سوت شدم 6) ولی بیشتر خوشم میاد ازش
آلتیمیت خیلی شرایط نا برابره :D اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
آره من کلا سیزن رو ترجیح میدم هیچ وقت هم از دیویژن 6 بالاتر نتونستم برم (البته یه بار فکر کنم به 5 هم رسیدم ولی سریع سوت شدم 6) ولی بیشتر خوشم میاد ازش
آلتیمیت خیلی شرایط نا برابره :D اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم
همه اولش همین حس رو داشتن.اولش آدم سردرگمه ولی بعد چند روز بنیان خانواده رو از هم میپاشونه از بس اعتیادآوره :D
5061c802-5a36-4fc7-aa5c-8e47ac532c30 copy.jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

ایتنرنت WIFI دوستم در سوئد - شهر استکهلم. ( بدون شرح )

photo_2023-04-25_00-39-44.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر