Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
این فیفا هم که داره تموم میشه ولی من به یک تئوری توطئه جدید تو ویکند رسیدم.
چند هفته هست متوجه شدم وقتی داری پشت سر هم میبری،به مرور گیم پلی سنگین و سنگین تر میشه :-?
هفته پیش 5 تا پشت هم بردم که بعدش شروع شد به کند شدن.امروز هم 4 تا بازی اول بردم ولی بدون اینکه پینگ یا سرعت نت تغییر کنه بازی چهارم باز داشت شروع میکرد به کند شدن به طوری که این بازی رو تو دقیقه 92 به زور بردم در حالی که تیم حریف کلا تو باغ نبود.

حالا شاید مسخره کنید(آقای هاشمی...;)))ولی چند وقت پیش داشتم در مورد وارزون میخوندم که دقیقا همچین سیستمی قراره روش پیاده بشه اما اون برای چیترها بود.ولی روندش دقیقا مثل همین بود که مرور اینقدر بازی کند میشه که شخص چیتر نتونه عملا بازی کنه.

اینم یه روز یه خارجی اثبات میکنه ولی یادتونه باشه اولین نفر کی گفت:D
من دقیقا شنبه ۱۰ دست ویکند بازی کردم به قدری همه چی خوب و روون بود رکوردم ۷ برد بود فرداش اومدم ۱۰ تای دیگه را برم انگار کلا داشتم یه بازی دیگه میرفتم دقیقا پینگ مثل شب قبل ولی پاس ها همه با تاخیر بازیکن ها همه انگار یه وزنه به پاشون وصله موقع چرخش اتفاقات عجیب مثل گل به خودی یا اشتباهات عجیب بازیکن ها. نهایت فقط ۲ تا برد گرفتم. و فکر میکنم برای همه هست چون از اون ۱۰ بازی اول هم حتما حریف هام این مشکل کندی را یه سریشون داشتن و من نداشتم که انقدر راحت تونستم بازی کنم
به نظرم EA یه جاهایی میخاد احساس کنی که برای بردن باید پول خرج کنی و پک های جدید باز کنی. شما وقتی زیاد ببری نیازی به خرج کردن هم نداری
به نظرم بازی را باید شبیه اینایی که میرن کشتی کج میبینن نگاه کرد. بگی میدونم همه چیز واقعی نیست فقط برم ببینم الان چه سنارییویی برام نوشتن :D
احتمالا یه سری هم میگن اگه این مشکلات هست چطور یه سری رکورد های ۰-۲۰ میزنن. تمام اتفاقات تاثیر گذار توی بازی برای بازیکن های توی یه سطح تایین کنندس وگر نه شما وقتی چندین لول سطح بازیت از حریفت بالاتره خب هر اتفاقی بیفته میبری

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
این فیفا هم که داره تموم میشه ولی من به یک تئوری توطئه جدید تو ویکند رسیدم.
چند هفته هست متوجه شدم وقتی داری پشت سر هم میبری،به مرور گیم پلی سنگین و سنگین تر میشه :-?
هفته پیش 5 تا پشت هم بردم که بعدش شروع شد به کند شدن.امروز هم 4 تا بازی اول بردم ولی بدون اینکه پینگ یا سرعت نت تغییر کنه بازی چهارم باز داشت شروع میکرد به کند شدن به طوری که این بازی رو تو دقیقه 92 به زور بردم در حالی که تیم حریف کلا تو باغ نبود.

حالا شاید مسخره کنید(آقای هاشمی...;)))ولی چند وقت پیش داشتم در مورد وارزون میخوندم که دقیقا همچین سیستمی قراره روش پیاده بشه اما اون برای چیترها بود.ولی روندش دقیقا مثل همین بود که مرور اینقدر بازی کند میشه که شخص چیتر نتونه عملا بازی کنه.

اینم یه روز یه خارجی اثبات میکنه ولی یادتونه باشه اولین نفر کی گفت:D
منم همین رو تجربه کردم! ۵ تا وین پشت سر هم گرفتم بازی ۶-۷ رو خیلی کند شده بود با اینکه پینگم ۲۰-۳۰ بود. اصلا tap in ها رو نمیزدن تو. دیگه ولش کردم.
تا وقتی اکثر ملت متوجه این کارای EA نمیشن و فازشون تو فیفا کل کل و بچه بازیه به همین کاراش ادامه میده. یه کلیپ ضبط کردم که بیرون محوطه خطا میکنم فیفا براش پنالتی میگیره
یه روز وقت کنم همه کثافت کاراییای EA رو میذارم تو یوتیوب!

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
من دقیقا شنبه ۱۰ دست ویکند بازی کردم به قدری همه چی خوب و روون بود رکوردم ۷ برد بود فرداش اومدم ۱۰ تای دیگه را برم انگار کلا داشتم یه بازی دیگه میرفتم دقیقا پینگ مثل شب قبل ولی پاس ها همه با تاخیر بازیکن ها همه انگار یه وزنه به پاشون وصله موقع چرخش اتفاقات عجیب مثل گل به خودی یا اشتباهات عجیب بازیکن ها. نهایت فقط ۲ تا برد گرفتم. و فکر میکنم برای همه هست چون از اون ۱۰ بازی اول هم حتما حریف هام این مشکل کندی را یه سریشون داشتن و من نداشتم که انقدر راحت تونستم بازی کنم
به نظرم EA یه جاهایی میخاد احساس کنی که برای بردن باید پول خرج کنی و پک های جدید باز کنی. شما وقتی زیاد ببری نیازی به خرج کردن هم نداری
به نظرم بازی را باید شبیه اینایی که میرن کشتی کج میبینن نگاه کرد. بگی میدونم همه چیز واقعی نیست فقط برم ببینم الان چه سنارییویی برام نوشتن :D
احتمالا یه سری هم میگن اگه این مشکلات هست چطور یه سری رکورد های ۰-۲۰ میزنن. تمام اتفاقات تاثیر گذار توی بازی برای بازیکن های توی یه سطح تایین کنندس وگر نه شما وقتی چندین لول سطح بازیت از حریفت بالاتره خب هر اتفاقی بیفته میبری
به سطح بازی زیاد ربط نداره اگه دقت کنی وقتی اسکریپت داره اجرا میشه بازیکن های حریف یا خودت (بستگی داره کدوم طرف اجرا میشه) تیم مقابل رو Dominate میکنن. خیلی وحشیانه میرن توی پای حریف! پاسها رو لنگ میندازن قطع میکنن وسط راه بعد میره وارد مرحله دوم میشه که بازیکنهات پاسهای اشتباه زیاد میدن و مهاجم ها میزنن بیرون یا به تیر. مرحله آخرم اینه که گیم پلی ات رو کند میکنه ولی گیم پلی حریف سریعه حتی پنالتی میگیره برا طرف اگه توپ رو بگیری تو محوطه.
اون ۰-۲۰ ها پروموترهای خود EA هستن اگه نباشن غربیا هزاران دلار خرج پک نمیکنن!
بنظرم خیلی راحته تشخیصش که با طرف اختلاف سطح داری یا اسکریپت داره ران میشه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
میبینم که تئوری توطئه داره به حقیقت میپیونده :D

دیشب با اینترنت ایرانسل بودم که تازه پینگش هم بین 80 تا 150 در نوسان بود ولی جوری حریف میاورد و بازی یه طوری پیش میرفت که میدونستم امکان نداره ببازم.7 تا بازی پشت سر هم همه رو بردم خودم دیگه خسته شدم ولی مثلا میدونم امروز قراره چرب کنم حسابی ;))

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
منم ویکند این هفته ۹ برده شدم که ۷ تاش برای ده دست اول بود، هفته قبلش ۱۳ برد که ۹ تاش از ده تای اول بود :)) بعضی مواقع خودم خندم میگیره از نوعی که میبرم، طرف خودشو به اب و اتیش میزنه ولی من ۴-۰ میبرم :D برعکسشم که تا دلت بخواد اتفاق میفته.

خلاصه که هممون یه مشت معتاد خودآزاریم :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
با این اپدیتی که امروز منتشر شد، بازی رو ps5 کرش میکنه و از بازی میاد بیرون.

باید منتظر ارائه پچ توسط ea باشیم!
FIFA 23 Crash Issues on PS5 after Title Update 12 Downloaded | FifaUltimateTeam.it - UK

ملتم در توییتر دارن حسابی از خجالتشون در میان زیر توییت مربوط به آپدیت:

جالبیش اینه که من بازیو که بدون کانکت شدن به سروراش اجرا میکنم مشکلی ایجاد نمیشه، تا وصل میشم به سرورا بازی کرش میکنه!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
آقا ینی چی گارانتی توتس به این گرونی بستم ریس جیمز داد باگ خورده؟
بازی اینجوری بهم فرو نکرده بود که اینم کرد :D
باگ خورده
کلا ea گند زده
ملت هم سر این قضیه که میگی هم سر کرش ps5 خیلی شاکین از دستشون.

الانم بعد ۷-۸ ساعت لطف کردن گفتن داریم بررسی میکنیم :)) بعدشم پیشنهاد دادن تا تعداد دوستای psn تون رو به زیر ۱۰۰ تا برسونید تا مشکل حل شه :))

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
اینکه التیمیت تیم گند زده به بازیه فیفا یه چیز اثبات شدست ، شما فقط روند پیشرفت فیفا توی نسل هفت رو ببینین
این رندوم بودن سرعت بازی هم چیز جدیدی نیست ، پارسال هم بود ، هم توی آنلاین و هم آفلاین. بعضی مواقع بازی سنگین میشد و بعضی مواقع سریع و روون
برای منی که کنسول رو برای بازی فوتبال خریدم واقعا این نسل نا امید کننده بود بشدت.اخبار خوبی هم از آینده این بازیها به گوش نمیرسه متاسفانه.
تو همه سبک های دنیای گیم بازیه شبیه ساز داریم غیر از فوتبال ، مسخرست واقعا

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب آپدیت جدیدی برای بازی اومده و پس از آنلاین شدن با ارور CE-108255-1 رو به رو میشم و بازی کرش میکنه
دوستان شما هم این مشکل رو دارید؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان من زیاد سر در نمیارم تو آلتیمیت که چیکار کنم خوب پول در بیارم بازیکن بتونم جمع کنم میشه یکی یه توضیح بده چه کارایی رو بهتره انجام بدم که سود ده باشه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دوستان من زیاد سر در نمیارم تو آلتیمیت که چیکار کنم خوب پول در بیارم بازیکن بتونم جمع کنم میشه یکی یه توضیح بده چه کارایی رو بهتره انجام بدم که سود ده باشه
راه اولش بازی کردن سه تامد مختلف بازیه به ترتیب سختی بخوام بگم fut champion بعدش division rivals بعدشم squad battle
بازی کنی هر چی رنک بهتر بزنی پک بهتر میده در نتیجه ممکنه بازیکن بهتری پک کنی کون بیشتری دربیاری
راههای دیگه هم داره که اینجای بازی یکم دیره مثل اینوست کردن(ینی یه کارتو تو پایین ترین قیمتش بخری بعد که گرون شد بفروشی)
کلا پول دراردن اگه اینوست نکنی شانسیه بیشتر مثلا تو همین چمپ یه نفر که رنک 5 زده ممکنه از رنک 3 کوین بیشتر گیرش بیاد

• Like
Reactions: hamid_barca

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر