Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
لیونبرگ مالی نیست ولی اوه اوه اوه از فردیناند :D بذارش تو دفاع تا روز آخر فیفا 23 باید کافی باشه

ولی در مورد قمار اتفاقا امروز یه ویدئو تو یوتیوب دیدم که بررسی کرده بود اکانتها رو که هر چی فعالیتت کمتر بشه میاد شانست رو بالا میبره.البته گفتن برای ea sports fc قراره روندش عوض بشه
اره. من دقیقا روزی که شما اوزه زوده بودی بازی رو رها کرده بودم. بعد سه چهار روز بعدش اولین پک هاملز داد. میدونی حمید آقا مدتی که پک لاک اکانتم کم شده بود هر روز دو سه ساعتی یا بازی میکردم یا با گوشی بازیکن ترید میکردم.
بعد که این تئوری رو چک کردم دیدم دقیقا همینه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,822
اره. من دقیقا روزی که شما اوزه زوده بودی بازی رو رها کرده بودم. بعد سه چهار روز بعدش اولین پک هاملز داد. میدونی حمید آقا مدتی که پک لاک اکانتم کم شده بود هر روز دو سه ساعتی یا بازی میکردم یا با گوشی بازیکن ترید میکردم.
به هر حال خوب گولت زد که ادامه بدی ;))

منم بالاخره این عزیزِ دل رو بدست آوردم.الان تنها چیزی که میخوام یه اینترنته که بشه بازی کرد:D طرف با تیم نیمه گلد با EG 1.3 بهم 7 گل زد:Crying1: آدم دردشو به کی بگه؟پینگ بین 80 تا 250 بعد طرف سیس عقاب میگیره که ببین چطور این تیمتو بردم:|

0022.jpg

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
به هر حال خوب گولت زد که ادامه بدی ;))

منم بالاخره این عزیزِ دل رو بدست آوردم.الان تنها چیزی که میخوام یه اینترنته که بشه بازی کرد:D طرف با تیم نیمه گلد با EG 1.3 بهم 7 گل زد:Crying1: آدم دردشو به کی بگه؟پینگ بین 80 تا 250 بعد طرف سیس عقاب میگیره که ببین چطور این تیمتو بردم:|

View attachment 289271
اوففففف تیم تکمیله. منم فکر کنم چون هر روز حداقل دو ساعت بازی می‌کنم و اکثر objective هارو میرم هیچی پک نمیکنم. باید بزارم کنار یه مدت بازی رو.

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,822
اوففففف تیم تکمیله. منم فکر کنم چون هر روز حداقل دو ساعت بازی می‌کنم و اکثر objective هارو میرم هیچی پک نمیکنم. باید بزارم کنار یه مدت بازی رو.
خب از اونطرف قضیه هم ببین.اگه 2 ساعت رو بکنی 6 ساعت،3برابر پک و بازیکن گیرت میاد :D

منم خیلی بازی میکنم حتی اون آبجکتیو 35 تایی هم رفتم.دیگه خود فیفا گفته این روانیه هر چی میخواد بهش بدید;))

• Like
Reactions: omiid72

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
خب از اونطرف قضیه هم ببین.اگه 2 ساعت رو بکنی 6 ساعت،3برابر پک و بازیکن گیرت میاد :D

منم خیلی بازی میکنم حتی اون آبجکتیو 35 تایی هم رفتم.دیگه خود فیفا گفته این روانیه هر چی میخواد بهش بدید;))
حداقل ۲ ساعت. روزای تعطیل خیلی بیشتر میشه :D
آبجکتیو ۳۵ تایی کدوم بود؟

• Like

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,703
نام
امیر
این رو از دوستان اینجا زیاد شنیدم ولی مثل اینکه مشمول همه نمیشه. من شده دو هفته کلا اکانت رو ول کنم ولی پک لاکم همچنان داغونه! اینجوری ستاپ شده که پک ها همون بازیکنا که میذارم تو sbc همون رو بهم میده !

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
همونی که بچه مالدینی و رشفورد و لینگارد داشت آخرش یدونه +86 میداد.35 تا بازی برای تکمیلش میخواد
آره اونم رفتم :D ولی باز موز گیرم اومد:))~X(
الان یه سوال. این زیدان 97 که تو ترنسفر مارکت هست، شخص حقیقی پک کرده داره میفروشه یا ea میفروشه؟ :|

آخرین ویرایش:
  • Smile

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,822
آره اونم رفتم :D ولی باز موز گیرم اومد:))~X(
الان یه سوال. این زیدان 97 که تو ترنسفر مارکت هست، شخص حقیقی پک کرده داره میفروشه یا ea میفروشه؟ :|
آره خب چندین هزار نفر آدم همون لحظه پک باز میکنن دیگه 10-20 تاش گیرشون میاد.

خود ea مستقیم بیاد بفروشه که من اولین باره میشنوم ولی میتونه تئوری توطئه خوبی باشه :D

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
آره خب چندین هزار نفر آدم همون لحظه پک باز میکنن دیگه 10-20 تاش گیرشون میاد.

خود ea مستقیم بیاد بفروشه که من اولین باره میشنوم ولی میتونه تئوری توطئه خوبی باشه :D
دیدم نوشته search for them on the transfer market now! گفتم شاید خودش گذاشته برای فروش :))

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
من الان یدونه پک باز کردم ۵ تا بازیکن تایتان قرضی برای ۷ تا بازی بهم داد .دل پیرو تایتان. تورس تایتان زیدان تایتان لوسیو تایتان و برگکمپ تایتان .

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
10 11 سال پیش که fifa 12 و pes 13 رو انلاین بازی می کردم خیلی از الان راحت تر و بهتر بود فکر نمیکردم 10 سال بعدش 20 سال پسرفت کنیم خلاصه ..........

• Sad

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
تو منو و قبل شروع بازی همیشه از این افت فریم ها هست.تو بازی هم که میگی خودت محدود کردی فریم رو پس مشکل چیه؟
تون نت نگاه کردم اگه فریم رو محدود نکنی 1080 رو الترا با کارت تو باید حدود 120 تا 140 فریم بده.

ولی فن که کار میکنه همیشه هست یا بعضی وقتها؟چون گفتمت یه جاهایی مثل اول کار که وارد میشه یا بعضی وقتها وسط بازی که استارت کنی یهو فن ها کار میکنه ولی تو خود بازی اصولا نباید فن کار کنه یا فوقش دور کند کار کنه.خود کارت گرافیکت مارکش چیه؟تو بقیه بازیها خنکه؟

من 3070 z trio دارم و شده 8-9 ساعت هم یه کله بازی کردم و نهایتا چند دقیقه رو دور آروم فنش کار کرده
داشتم تو نظرات استیم میخوندم بازی واسه خیلی ها این مشکلات رو داره
بخاطر سیستم انتی چیت و انتی کرک که باهم تو بازی بکار گذاشتن بار پردازشیش دو برابر شده

• Sad

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,822
داشتم تو نظرات استیم میخوندم بازی واسه خیلی ها این مشکلات رو داره
بخاطر سیستم انتی چیت و انتی کرک که باهم تو بازی بکار گذاشتن بار پردازشیش دو برابر شده
چک کن ببین ویندوز 10 و 11 فرقی میکنه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر