Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
کلیپ مال دیروز هست.ببین خیلی به ساعت و روز بستگی داره.مثلا جمعه تا یکشنبه که ملت دارن ویکند بازی میکنن حتی 250 هم من خرید کردم(یا صبح 6 تا 11) ولی الان چون خوب سود میده همه ریختن به خرید.
هر وقت اینطوری شد شما باید به یک عددی برسی که بشه خرید کرد.مثلا 400 یا 450 تست کن.چندتا تستی بید بزن هر کدوم شد،رو همون خرید کن بعد از اون طرف به همون نسبت هم گرونتر بفروش.مثلا الان برای کارت سیلور ریر باید 150 تا 200 کوین گرونتر از قیمت خریدت بفروشی.گرونتر هم فروش میره ولی طول میکشه و چون سود این متد رو خرید و فروش فله ای هست بهتره زود رد کنی بره.
این روش برنز رو من دیروز خریدم یه ۲۰ تایی باهاش دراوردم خیلی خوب بود ولی امروز اصلا نمیخره کسی ازم همش هم از mls هست کارتا
حتی روی ۲۵۰ هم مشتری نداره
احتمالا به خاطر این نیست که اول هفته س؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
این روش برنز رو من دیروز خریدم یه ۲۰ تایی باهاش دراوردم خیلی خوب بود ولی امروز اصلا نمیخره کسی ازم همش هم از mls هست کارتا
حتی روی ۲۵۰ هم مشتری نداره
احتمالا به خاطر این نیست که اول هفته س؟
برنز الان نخرید دیگه صبر کنید آیکان یا sbc جدید بیاد(یا کم بخرید ببینید بازار چطوره)چون تقریبا هر کس میخواست اون sbc رو انجام بده دیگه انجام داده.سیلور ولی تو ویدئو هم گفتم چون علاوه بر sbc باید برای objectives هم خرید کنن تقریبا همیشه فروش میره

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
برنز الان نخرید دیگه صبر کنید آیکان یا sbc جدید بیاد(یا کم بخرید ببینید بازار چطوره)چون تقریبا هر کس میخواست اون sbc رو انجام بده دیگه انجام داده.سیلور ولی تو ویدئو هم گفتم چون علاوه بر sbc باید برای objectives هم خرید کنن تقریبا همیشه فروش میره
اهان واقعا دمتون گرم
بازم اگه نکات ریزی چیزی داره توی فروم بگین تا استفاده کنیم همگی🧡

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
اهان واقعا دمتون گرم
بازم اگه نکات ریزی چیزی داره توی فروم بگین تا استفاده کنیم همگی🧡
خیالت راحت من همینطور ریز میام :D

این +80 آپگریدی که گذاشتن محدودیت صد تایی داره اگه صدتاشو انجام بدید داخل Milestone پک میده البته یه مقدار سخته به نظرم
پکاشم خوبه جومبو ریر داره التیمیت پکم داره یه سری چیزا مثل 11*81 هم داره
برای تموم کردنش 800 بازیکن باید بذاریم :D
من که تا حالا 30 تایی انجام دادم که بهترینش یدونه کروس بهم داد.ولی چون تایمش زیاده میشه کامل انجامش داد

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
سلام به همه عزیزان
حمید آقای عزیز به نظر شما کدوم پست نیاز به تقویت داره؟
ناگفته نماند که با کمیستری ۳۱ بازی رو شروع میکنم بعد که تغییر میدم میرسم به این ترکیب.
ممنون میشم یک نظر کلی بدید. مهاجم kean رو هم دارم.

Attachments

• Screenshot_20230110-022342.png
    Screenshot_20230110-022342.png
    2.5 MB · مشاهده: 26

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
سلام به همه عزیزان
حمید آقای عزیز به نظر شما کدوم پست نیاز به تقویت داره؟
ناگفته نماند که با کمیستری ۳۱ بازی رو شروع میکنم بعد که تغییر میدم میرسم به این ترکیب.
ممنون میشم یک نظر کلی بدید. مهاجم kean رو هم دارم.
تیم اوکی هست.کاسمیرو و دمبله و مورینتس پاوارد مثلا اگه پول داشتی میشد عوض کنی ولی 80 هزار کوینی که داری چیز بهتری نمیشه خرید.مثلا اگه جرزینیو جای دمبله بود کلی تیمت رو میومد

بعد چطور با کمیستری 31 شروع میکنی؟کاسمیرو و رابرتسون فکر نکنم یکی بیشتر بگیرن با این بازیکنها یا دیماریا.یعنی تعویض میکنی اول بازی؟

کلا یکی از بزرگترین مشکلاتت همون تنوع لیگ ها هست به نظرم.از همه لیگ ها بازیکن گذاشتی.

به نظرم یه 2-3 هفته ای بیخیال نتیجه گیری بشو بچسب به پول درآوردن و اینکه شانس بیاری از تو پک بازیکن خوب گیرت بیاد(مثلا همین +88 آیکان که امشب اومد)چون با 80 تا هر چی بخری بهتر از همینا که داری نیست

آخرین ویرایش:

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
تیم اوکی هست.کاسمیرو و دمبله و مورینتس پاوارد مثلا اگه پول داشتی میشد عوض کنی ولی 80 هزار کوینی که داری چیز بهتری نمیشه خرید.مثلا اگه جرزینیو جای دمبله بود کلی تیمت رو میومد

بعد چطور با کمیستری 31 شروع میکنی؟کاسمیرو و رابرتسون فکر نکنم یکی بیشتر بگیرن با این بازیکنها یا دیماریا.یعنی تعویض میکنی اول بازی؟

کلا یکی از بزرگترین مشکلاتت همون تنوع لیگ ها هست به نظرم.از همه لیگ ها بازیکن گذاشتی.

به نظرم یه 2-3 هفته ای بیخیال نتیجه گیری بشو بچسب به پول درآوردن و اینکه شانس بیاری از تو پک بازیکن خوب گیرت بیاد(مثلا همین +88 آیکان که امشب اومد)چون با 80 تا هر چی بخری بهتر از همینا که داری نیست
اره اول بازی تعویض میکنم. خودم حس میکنم مهاجمام خیلی سنگینن. به درستی راه نمیرن حتی. باید همین کار رو انجام بدم. فقط برم پول در بیارم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
دوستان یک سوال داشتم ی مشکلی که خیلی رو اعصاب هست تو فیفا 23 ضربه کاشته و کرنل ها هست به هیچ عنوان گل نمیشه و کلا خیلی فرق کرده با سری قبل کسی اگه واقعا بلده ی توضیح ساده بده یاد بگیریم چطوری میشه گل زد ! ممنونم

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان یک سوال داشتم ی مشکلی که حیلی رو عصاب هست تو فیفا 23 ضربه کاشته و کرنل ها هست به هیچ عنوان گل نمیشه و کلا خیلی فرق کرده با سری قبل کسی اگه واقعا بلده ی توضیح ساده بده یاد بگیریم چطوری میشه گل زد ! ممنونم
من تقریبا همه کرنرام گله:D
باید قلقش دستت بیاد
سعی کن یه بازیکن سر زن انتخاب کنی اول 3 خونه سانترتو پر کن بعد بازیکن رو حرکت بده تو یه مسیر اشتباه که دفاع ها بیان دنبالت همین سانتر کردی جابجاش کن که خالی شه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
اره اول بازی تعویض میکنم. خودم حس میکنم مهاجمام خیلی سنگینن. به درستی راه نمیرن حتی. باید همین کار رو انجام بدم. فقط برم پول در بیارم.
در کنار پول،این sbc هایی مثل +88 ایکان که دیروز اومد رو از دست نده.مثلا من خودم بوتراگونو گیرم اومد که 750 هزارتا قیمتشه ولی فقط 10 هزارتا خرج sbc برام شد
کسی زیدان 94 رو تست کرده؟
میخوام ببینم cam پست بهتریه براش یا cm
چون medium \medium هست
من قرضیش رو گرفتم cm بازی بهش دادم ولی حس میکنم cam بذاری بهتره چون خیلی سرعتی نیست ولی در عوض هم تکنیکش خوبه هم ویژنش و میتونه موقعیت برات بسازه.ضمن اینکه اگه اونجا موقعیت گیر خودش هم بیاد خرابش نمیکنه
دوستان یک سوال داشتم ی مشکلی که حیلی رو عصاب هست تو فیفا 23 ضربه کاشته و کرنل ها هست به هیچ عنوان گل نمیشه و کلا خیلی فرق کرده با سری قبل کسی اگه واقعا بلده ی توضیح ساده بده یاد بگیریم چطوری میشه گل زد ! ممنونم
من کرنرام کوتاه میزنه 50-50 هست تقریبا ولی کاشته ها رو 90 درصد به بالا گل میکنم :D
تنها قلقش هم اینه که نسبت به قوسی که میخوای بدی زاویه رو تعیین کنی.اون دایره که میاد موقع ضربه زدن که میشه نوع شوت رو تعیین کنیم رو فرض کن.حالا اگه کامل به وسط بذاری شوت کامل مستقیم یا ناکل میزنه.حالا فرض کن این نشانگر رو هر چی به چپ یا راست(بسته به موقعیت توپ)ببری قوس بیشتری میگیره.یعنی وسط صاف ترین شوت و هر چی به کنار بری کات دار ترین شوت.البته باید توجه کنی بازیکنی که شوت میزنه قدرت شوتش و curve ضربه اش چقدره

حالا اگه ما بخوایم شوت مستقیم و بدون کات بزنیم،توپ تقریبا همونجایی میره که هدف گرفتیم(ولی گرفتنش راحتتره برای دروازبان)
01.jpg

ولی وقتی مثل این یکی تصویر کات بدیم به ضربه،باید بیرونتر از محلی که مد نظر هست رو هدف بگیریم.چون این شوت قوس میگیره و برمیگرده داخل.حالا هر چی بازیکنت ضربه اش curve بیشتری داشته باشه میتونی بیرون تر رو هدف بگیری و گرفتنش برای دروازبان سختتر میشه.فقط باید با بازیکنت چند بار تمرین کنی که قوس و کات توپش دستت بیاد و بدونی چقدر باید دورتر از محل مورد نظر رو هدف بگیری.تقریبا 3 -3.5 بار هم قدرت رو پر کن.ارتفاعش هم تقریبا هم سطح با قد دیوار دفاعی بگیر.اگه شوت محکم میزنی ارتفاع رو پایین تر بگیری و برعکس اگه آروم میزنی،ارتفاع رو بالاتر بگیر

02.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر