FIFA 14 | Xbox 360

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
احساس میکنم بازی مه آلوده :|:d
بازیکنا انگار بهشون وزنه 100 کیلویی وصله .... یکم طول میکشه عادت کنیم

اون قسمت مه آلود رو متوجه نشدم منظورت چیه :-/

اما سنگینی بازیکنا و اینکه یه مقدار طول میکشه تا عادت کنی دقیقا همین جوریه که گفتی ...

farhad_messi

کاربر سایت
Aug 25, 2013
12
نام
farhad
این مطلب حتما می تونه کمک کنه به شما :-/
یک مسله ای هست که باید بگم خداییش چرا از دید خودتون به بازی نگاه می کنید
چرا فکر می کنید مسلا نسخه complix اپدیت نمی خواهد ؟
اگه اپدیت نمی خواست ea دیوانه شده اپدیت درست کنه؟
یک کمی فکر کنید!!!!!
فقط اینا بگم که که ea ایرانی نیست !
مثل ما فکر نمی کنه که بیاد اپدیت های مختلف بزاره واسه نسخه های فیک و بگه این نسحه اپدیت نمی خواد
بازی واسه اونا یک نسخه است که بهش می گن ارجینال و تمام نه insomi ya faizy ya complix
پس وقتی اپدیت درست کرده حتما اپدیت می خواد .
نترسید
بازی در امریکا 24 سپتامبر ارایه شده و در اروپا فردا می یاد
فقط فرقش در نوع کنسول هاست ولی چون ما فیک بازی می کنیم واسمون این حرفا پیش می یاد
نسخه insomi اصلا اپدیت نکنید
اما نسخه های faizy va comlix کاملا درسته و قابل اپدیت فقط نسخه faizy از روی complix دزدی شده که خوده comlix هم گفته
به زاختی برید داخل و اپدیت کنین
من کردم درست شد از من هم faizy هست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اما نسخه های faizy va comlix کاملا درسته و قابل اپدیت فقط نسخه faizy از روی complix دزدی شده که خوده comlix هم گفته
برعکس گفتی insomni از complex دزدیده!
کلا هیچکدوم از نسخه های تو بازار مشکلی ندارن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اون قسمت مه آلود رو متوجه نشدم منظورت چیه :-/

اما سنگینی بازیکنا و اینکه یه مقدار طول میکشه تا عادت کنی دقیقا همین جوریه که گفتی ...
تو روز این طور به نظر رسید
--------------------
بعد از چند دست بازی کردن باید بگم با نهایت احترام بازی خیلی آشغاله
نمیدونم کجای دنیا این طوری فوتبال بازی میکنن
انگار که یه چیزی وصل کردن به پای بازیکنا اصلا نمیتونن بدون
موقع چرخش افتظاح ـه ... یعنی حس میکنی اینا معلول ـن مشکل دارن
من تاحالا 10 تا گل زدم با ضربه سر و 2 تا فقط شوت !!!
موقع استارت زدن 2 متر توپ میوفته جلو ... به هیچ وجه نمیشه از یه بازیکن گذشت مگر به ندرت
هوش مصنوعی خوب شده و CPU اشتباه میکنه توپ لو میده
امیدوارم آپدیت بده برای گیم پلی وگرنه برمیگردم به همون 13 ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
امیدوارم هر چه زودتر یه آپدیت بدن برای شوت ها.
با رونالدو از هر جا بزنید به صورت مواج و کات دار با سرعت موشک می‌ره تو گل و با بقیه هم بغل پا که بزنید با یه کات فضایی دوباره صاف می‌ره تو گل!
داوری هم اصلا جالب نیست و بعضی از صحنه ها رو خیلی الکی خطا می‌گیره و کارت زرد هم الکی و زیاد می‌ده!
این ها نقاط ضعفی هست که اگر درست بشه بازی برای من حداقل فوق العاده دلنشین تر می‌شه!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خب به سلامتی دیسکش و از وسط شکستم که اعصابم بیشتر از این داغون نشه
یعنی اشغال به تمام معناست این فوتبال ... هر چی از افتضاح بودن گیم پلی بگم کمه
همه اونایی که من میشناسم دوباره دارن 13 بازی میکنن
تو سیزن 19 تا برد 2 تا مساوی بدون باختم اما حالم از بازی به هم میخوره
وقتی میخوای بچرخی انگار میخوای تریلی بچرخونی انواع و اقسام باگها تو بازی هست
پاس پشت دفاع میندازی دفاع و مهاجم دارن با 150 کیلومتر سرعت میرن یهو دفاعه میپره برگردون میزنه :-&
سانتر میکنی دفاع تو 18 با برگردون رو سر مهاجم توپ و میزنه :-&
از 08 تا الان مذخرف ترین فوتبالی که بود دیدم به عمرم انقدر گیم پلی داغون ندیده بودم
تک به تکی با دروازه بان حدود 30 متر اونم با رونالدو ... اصلا معلوم نیست دفاعی که 20 متر عقبه چطوری میرسه رو توپ
تبریک به تیم سازنده بازی بابت این شاهکار
دیگه راحت شدم ................ تمام
مربوط به مود انلاین
افلاین میتونید چند روز تحملش کنید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این سایتی که ازش سفارش دادم هنوز نیاورده بازی رو!! با این چیزایی که اینجا میخونم فکر میکنم در غیاب تیم اصلی که روی نسخه نسل بعد کار کردن تیم جدید رسما بازی رو تِر زده توش! از دمو پیدا بود که بازی روون و شسته رفته نیست....امیدوارم وقتی بازی میکنم نظرم عوض بشه چون فیفا 90% اوغات فراغتم رو پُر میکنه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این سایتی که ازش سفارش دادم هنوز نیاورده بازی رو!! با این چیزایی که اینجا میخونم فکر میکنم در غیاب تیم اصلی که روی نسخه نسل بعد کار کردن تیم جدید رسما بازی رو تِر زده توش! از دمو پیدا بود که بازی روون و شسته رفته نیست....امیدوارم وقتی بازی میکنم نظرم عوض بشه چون فیفا 90% اوغات فراغتم رو پُر میکنه.
امیدوار باش انقدر دیر به دستت برسه که یه آپدیت درست درمون بیاد و داوری و شوت ها رو درست کنه!

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
منم طاقت نیاوردم امروز یکی از دوستامو مامور کردم بازی رو بخره تا شب نهایتآ فردا صبح میرسه دستم!:x
چون لیورپول تو دمو نبود و نتونستم باهاش بازی کنم دارم از خماری میمیرم:d،دوستان برای لایو پینگ چند لازمه تا بدون دردسر بشه بازی کرد؟
یادمه fifa 11 رو که رو pc انلاین بازی میکردم(با گیم رنجر!) بعضآ 2 3 ثانیه dly داشت به همراه lag که اصلا نمیشد بازی کرد،رو ایکس باکس قضیه این dly و lag زیاده؟(البته بعضی وقتها هم نداشت!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر