FIFA 14 | Xbox 360

H

!H!

آقا بازي عاليه فيزيك توپ عالي شده وقتي ميخواي توپي كه روي هوا هست رو شوت كني ديگه آروم نميره شوتش دويدن خيلي خوب شده.
ضربه آزاد عالي
در جواب به اونايي كه ميگن سرعت كمه:
١- بريد تو settings گيم اسپيد رو زياد كنيد
٢- يا بريد اون بخش (تو settings) كه اسم چند تا كار هست (كه همه 50% هستن) (شوت پاس و...) سرعت accleration رو زياد كنيد (استپ كردن رو هم ميتونيد مثل فيفا ١٢ كنيد) shoot error رو هم ميتونيد كم يا زياد كنيد

انيميشن هاي جديد هم خيلي عاليند
هوش مصنوعي هم بهتر شده
فيس ها هم همينطور

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
با وجود این که از بدترین فیفا‌‌هایی‌ هست که بازی کردم ولی‌ کاملا مشخص EA به حرف بازی کننده‌ها توجه میکنه. تو قسمت آن لاین دیگه اگه قبل از دقیقه ۵ گل بخوری و از بازی بیای بیرون ۳-۰ بازنده میشی‌ دیگه با خیال راحت می‌شه از دقیقه اول حمله کرد .صحنه آهسته رو هم ۱ بار بیشتر نمی‌شه دید آخر بازی هم دیگه نیاز نیست هر ۲ طرف با هم خارج بشن. دیگه با این کارا نمی‌شه روی اعصاب حریف راه رفت :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان یه سوال دارم من امروز نسخه کامپلکس فیفا گرفتم برنر مکسم هست. اما 3 بار فریز کرد تو 6 ساعتی که بازی کردم دو بار تو pro club یه بارم تو منو فریز کرد کنسول. باید خاموش روشن میکردم. جالبه یبارش بازی فریز کرد اما هنوز میتونستم تو پارتی با بچه ها حرف بزنم اما هیچ دکمه ای کار نمیکرد حتی نمیشد رفت تو داشبورد. بازیم رو هارد نصب کردم
یادمه چند نفر این مشکلو داشتن مشکل کجاست ؟؟؟؟
بعیده از دیسک باشه راحت نصب شد نسخه هم مطمئنم کامپلکسه؟ لطفا دوستان جواب بدن.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان بازی تغییرات زیادی داشته و ممکنه توی نگاه اول خیلی ها خوششون نیاد و نتونن با تغییرات کنار بیان.اول به نظرم یکم بیشتر بازی کنن تا شاید بازی دستشون بیاد و بتونن لذت ببرم.من الان حدود 6-7 ساعتی که بازی کردم خیلی خوب بود و خیلی هم حال داد:d
بقیه دوستان هم اگه انتقادی دیدن جوش نیارن چون ممکنه کسی کلا خوشش نیاد از بازی و بیاد انتقاد کنه.
--

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
نمی دونم چرا شرکت EA تیم های بسیار زیادی رو از لیگ های دسته دوم انگلیس حذف کره ! یکی از این تیم ها که واقعا تو فیفا 13 در قسمت Carrer mode تیم رو به قهرمانی اروپا رسوندم نمی دونم چرا تو فیفا 14 این تیم به اسم Aldershot Town نیست !!‌چرا ؟
آیا میشه کاری کرد یا پیامی به EA داد که اضافه کنه ؟؟ دوستان کمک کنن ...

فیفا کجا تیم های بسیار زیادی از دسته دوم حذف کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!
جوری گفتی بسیار زیاد گفتم یه 10 تا تیمو حذف کرده اون یه تیمم که نیست دلیل داره.
دوست عزیز لطفا یکم اطلاعات فوتبالی خودتونو بالا ببرید
Aldershot Town فصل پیش به دسته پایین تر سقوط کرد واسه همین امسال تو لیگ دسته دوم نیست .

- - -ویرایش - - -

اولین پچ FIFA 14 عرضه شد:
پچ روز اول بازی برای رفع مشکلات حفظ تعادل بازیکنان در صحنه های پرش می باشد و همچنین برخی مشکلات قسمت Skill Games و Creation را رفع می کند.
در پستی در انجمن EA، تیم سازنده بازی FIFA 14 اعلام کرد که این پچ در ابتدا قرار بود برای نسخه بتای بازی عرضه شود ولی پس از مدتی با کمک کسانی که نسخه بتا و دموی بازی و همچنین نسخه Early-Access را بازی کردند برای خود بازی عرضه شد. شرکت سازنده بازی یعنی EA Canada مخصوصاً مشکلات زیر را رفع کرده است:
- تأثیر بیشتر بازیکنان سر زن بر روی سانترهای بلند و کرنر ها
- تأثیر بیشتر شوت های دقتی
- دقت بیشتر پاس تو عمق های بلند
همچنین تیم سازنده اعلام کرد که می دانند که برخی کاربران دچار مشکل فریز شدن بازی هستند و بزودی یک پچ جدید برای رفع این مشکل عرضه می کند. بازی FIFA 14 هم اکنون برای شمال آمریکا عرضه شده است و در تاریخ ۲۷ سپتامبر برای اروپا عرضه می شود. نسخه های PS4 و Xbox One هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارند.

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
بازی پیشرفت های خوبی کرده مخصوصا سانتر ها که خیلی بهتر شده و راحت میشه از این طریق گل زد فیزیک توپ هم خوبه غیر از پاس های قطری که دیگه اصلا توپ کات نمیگیره مشکل اصلی بازی هم گرافیکش هست چمن بازی اصلا جالب نیست و همین باعث میشه توپ روی چمن طبیعی جلوه نکنه با این که فیزیک خود توپ بهتر شده/ احتمالا دلیلش هم کنسول های نسل بعد هست تا بازی جلوه بهتری رو اون کنسول ها داشته باشه و بتونن بفروشن.

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
دوستان عزیز اصلا به این حرفها توجه نکنید
یادمه وقتی 13 هم اومد همه گفتن وااااااااای این دیگه چه آشغالیه واییی چرا خرابش کردن و این حرفها ....
یه ماه گذشت همه فهمیدن چه چیزی دستشونه ....
الانم همون قضیه است ... چون برامون جدیده میگیم این دیگه چیه ! من سه تا بازی پشت سر هم 4.1 باختم !!! اما چون میدونستم کم کم میاد دستم رفتم گذاشتم رو World Class یه سری چیزاش اومد دستم حسابی هم مزه داد ... احتمالا چون خیلی به واقعیت نزدیک شده بعضی دوستان خوششون نیومده !! خدا وکیلی یه بار با carrick ( یا حالا هر بازیکنی با استیل شبیه اون) یه دور 360 درجه بزنید عین واقعیت توپ رو میچرخونه ... مابقی جاهاشم مثل همین مثالی که زدم باحال شده ...
تنها مشکل ... یا نمیدونم قلقی که تا الان اذیت کرده همون سرعته که تا آدم دکمه سرعت رو میزنه دفاع توپ رو میگیره ... لابد یه راهی داره هنوز دستمون نیومده دیگه
مخصوصا این تو عمق رفتن مهاجم ها که تو 13 کمتر میدیدم الان همه (تو منچستر و رئال بخصوص) میدوون تو خیلـــــــــی مزه میده
واقعا باحاله ... یک ماه بگذره همه منتظر مسابقات هستن برن قهرمان شن حالا ببین کی گفتم :))

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
امروز کرییر مود زدم خیلی حال داد!
دوستان تا حالا دقت کردین وقتی بازی رو تو شب میزارین نور پردازیش مثل اولین دموی فیفا ی نسل بعده!

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
انيميشن هاي جديد هم خيلي عاليند
هوش مصنوعي هم بهتر شده
فيس ها هم همينطور

در مورد همه فیس ها موافق نیستم
اینتر اکثرا شبیه نیستن یا توی بایرن مونیخ مثل روبن و یکی دوتا دیگه اصلا شباهتی ندارن
ولی در کل میشه گفت خوبه
از نظر سرعت شرایت نرمال در بازی خیلی راحت و روان هستش
امسال یکی از چیزهایی که خوشم اومد جایگیری خوب بازیکن ها هست با یکم دقت میشه یه حمله خوب رو ترتیب داد
وزن توپ عالی هستش ولی یکم شوت زدن نرمال به نظر نمیاد یعنی بعضی اوقات توپی میره تو گل که باورش سخته

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
جرا اینفدر بدی این بازیو میگید خیلی هم خوبه مگر چیش از 13 کمتره
فعلا من 3 ساعت بازی کردم نپرید بیرون توی این تایم خوشم امد فقط گل مسخره دیگه نمیشه زد باید پدرتو در بیاری بتونی گل بزنی
در ضمن اکثر شما تیمهای گنده برمیدارید ایتقدرم ناله میکنید من با اینتر که اینقدر ضعیفش کردن بازی میکنم حالم میکنم

Last edited by a moderator:
H

!H!

آقاي Masoud 3
شما هميشه داري بازيو ميكوبي ميگي آشغاله يعني چقدر؟؟؟ صفر؟؟ يعني اصلا نبايد بازي كرد؟؟
پارسال هم يادمه فيفا ١٣ رو هم ميكوبيدي قشنگ يادمه. بعد ديدي خودتم داري ميگي جام فلان فيفا ١٣ بازي كردي اولم شدي

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چند دست بازی کنید عادت میکنید، منم اول از کند شدن و سخت شدن ناله کردم ، ولی الان با دورتمند رو لگندری بازی میکنم و 3 تا به اگزبورگ زدم .، سیستم چیدن هم مهمه تو بازی.

TRIPLE - H

کاربر سایت
Jul 2, 2009
39
خوب بعد 2 روز بازی کردن نظرمو میگم:
گرافیک عالی
فیس عالی
فیزیک بازیکنا عالی
کند بودن بیش از حد بودن بازی یا سنگین بودن بازی
و گلزدن خیلی راحت که بزرگترین نقصشه....هر کی و هر کجا شوت میزنه گل میشه!!!!!!!
تعجب میکنم بعضی دوستان میگن سخته گلزنی!!
موقعیت ایجاد کردن سخته ولی گل زدن آب خوردنه...
من فیورنتینا گرفتم با ناپولی بازی کردم که بردمش با نتیجه 8-7
legendery 6min
با همه بازیکنا گل زدم...فقط کافیه بیای پشت هجده! سانترم که دیگه نگو
تازه با داداشمم بازی کردیم یکی اون میزد یکی من...گل بازاره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
هدفشون چی بوده که تا این حد بازی رو کُند کردن؟! فوتبال ساحلی هم تا این حد کند نیست خدایی :d
استُپ که بلد نیستن، شوت‌ها هم در حد ضربات سوباسا تخیلی شدن! من که برگشتم به 13، مجبور که نیستم به زور خودمو عادت بدم به چیزی که اصلاً ربطی به واقعیت نداره! همون 13 رو با آپدیت لباسا و برنامه زمانی جدید لیگ‌ها بازی می‌کنم، کلی هم حرص نمی‌خورم.
از 10 با ارفاق بهش 7.5 می‌دم.

پ ن: نورپردازی توی شب خیلی بهتر شده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر