FIFA 14 | Xbox 360

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
مرسی ......مورد دیگه ای نیست؟آخه جیتگ دارم نمیتونم به لایو وصل بشم دارم دستی نقل وانتقالات رو انجام میدم

اگر بازیکنهای سوپر استار رو میخوای همیناست
اما Lukaku از چلسی رفت به اورتون (قرضی)
gareth Barry هم از سیتی رفت به اورتون
James Mc Carthy از ویگان به اورتون
Borini هم از لیورپول جدا شد قرضی رفت ساندرلند
و خیلی چیزهای دیگه !!!

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
اشتباه مرگباری که کردم این بود که قبل عرضه این بازی یک هفته ای با فامیل Pes 2013 شرطی زدم اصلا به کل فیفا از دستم در رفته
چهار بازی دوستانه رو Legendary کردم سه تاشو باختم !!! تا بیاد دستم طول میکشه ...
بعد این دکمه LT که میگفتن که اصلا درست حسابی به کار نمیاد
راستی نمیشه مثل قبل سرعت رو بگیرید؟ :D تا RT رو میگیرم توپ رو خیلی جلو میندازه راحت لو میره
سوال بعد اینکه شما هم رو سخت ترین حالت بازی میکنید ؟؟؟؟
بچه ها یه تست کنید ببینید برای شما هم تولد fellaini رو اشاره میکنه یا چون دستگاه من رو 22 نوامبر بود و روز تولدش بود اشاره کرد :D

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
یه جوونمردی می تونه خوشحالیای بعد گل رو یاد بده مال کریس و گرت بیل و بالوتلی و هرکس دیگه ای که خوشحالیه بعد گل جالبی داره (مثل ون پرسی ) , ممنونم

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
یه جوونمردی می تونه خوشحالیای بعد گل رو یاد بده مال کریس و گرت بیل و بالوتلی و هرکس دیگه ای که خوشحالیه بعد گل جالبی داره (مثل ون پرسی ) , ممنونم

گرت بیل رو من اون خوشحالی که قلب درست میکنه یاد دارم .L1 با مربع (ps3)خودت با ایکس انجام بده

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
دوست عزیز این فایلش پاک شده اگه میشه ماله خودتو آپلود کن که من دان کنم.
اگه میشه طریقه ی ریختنشو با هورایزون بهم بگو. xboxمنم جی تگه.
اینجا
هورایزون نمیخواد
فقط طبق آموزش اون لینک باید ID هارو درست کنی با برنامه modio( اگه نتونستی بگو تا توضیح بدم)
بعد با فایل منیجر خود FSD فولدر 454109C3 رو بریز تو \hdd:\content\longprofilenumber ( نه hdd:\content\000000000\)
اون longprofilenumber هم منظور یکی از همون فولدرهاییه که تو پوشه content هست.اگه نفهمیدی کدومش مال پروفایل اصلیته تو همشون کپپیش کن..

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
خب چند دست رو درجه ی legendary بازی کردم و بازی هنوزم رو این درجه سختی خوبی داره و هیجانش خیلی بالاس ...

بازی تو شب به شکل عجیبی بهتر شده من تو آلیانز آرنا زیر نور بازی کردم واقعا قشنگ طراحی شده بود و از اون گذشته جو ورزشگاه ها هم خیلی جالبه به خصوص وقتی هو میکنن :d

انیمیشن های زیادی هم اضافه شده البته یه مقدار کار با بازیکنای سرعتی و تکنیکی سخت تر شده و گل زدن به خصوص روی شوت از راه دور راحت تر شده البته نه این که دروازبان ها بد کار کنن شوت ها خیلی خوب زده میشن ...

یه مورد دیگه اینکه استپ ها هم خیلی بهتر شده به خصوص روی پاس های توی عمق که هوایی انداخته میشن بازیکنای بزرگ خیلی راحت تر توپ رو کنترل میکنن . و اینکه سبک بازی تیم ها خوشبختانه متفاوته و همه تیکی تاکا بازی نمیکنن :bighug:

کسی نمیدونه تو کریر وقتی میخوای بازیکن بخری باید چی کار کنی تا بازیکنا مث نسخه های قبلی به ترتیب اورال مرتب شن؟

آخرین ویرایش:

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
اینجا
هورایزون نمیخواد
فقط طبق آموزش اون لینک باید ID هارو درست کنی با برنامه modio( اگه نتونستی بگو تا توضیح بدم)
بعد با فایل منیجر خود FSD فولدر 454109C3 رو بریز تو \hdd:\content\longprofilenumber ( نه hdd:\content\000000000\)
اون longprofilenumber هم منظور یکی از همون فولدرهاییه که تو پوشه content هست.اگه نفهمیدی کدومش مال پروفایل اصلیته تو همشون کپپیش کن..

ببخشید میشه بیش تر توضیح بدی کلا چیزی نفهمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر