FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
خوب اینم از tots آلمان
یعنی میشه تو این جمعه دلگیر 2 تا پک باز کنیم یه لوا در بیاد توش :d

دوستان یه تورنومنت هم به مناسبت هر tots که میاد میزارن
الانم مربوط به آلمانه
اونایی که تیم بوندس لیگا بستن برن
4000 تا جایزشه
دفعه دوم که بری علاوه بر 4000 تا یه پک گلد پریمیوم هم میده

5 تا پک باز کردم تو یکی دروازه بان قصل آلمان (لنو) رو داد و تو یکی برا اولین بار تو یه پک 2تا if بهم داد که ادین ژکو بود و مورالس و آخری هم دیاوارا رو داد.
دوستانی که میخوان پک باز کنن فقط از ساعت 9-9.5 تا 10.5-11 پک باز کنن مخصوصا چهارشنبه شب ها که تیم هفته و تیم منتخب قصل رو اعلام میکنن. من همه رو تو این ساعت ها بهم داده مثل 4شنبه شب که دو بار سوکرتیس داد و یه یایا توره که هر3تا رو فروختم استوریج رو خریدم و دیشب هم باز همون ساعت یعد سریال ستایش بود که داد و بقیه هم که هفته پیش داده بود تقریبا همه همون ساعت ها بهم داد من بهتون پیشنهاد میدم تو اون ساعت باز کنید و بهترینش اینه که اگر میخواید با کوین پک باز کنید 150 هراز تا آماده کنید واسه 4 شنبه شب به محض اینکه تیم منتخب فصل رو واسه لیگ بعدی داد ( مخصوصا اگه نوبت لالیگا باشه) 10 تا پک 15 هزارتایی که همون موقع میاد تو استور رو باز کنید. من تا حالا 8تا tots بهم داده مطمعنم اگر تو اون ساعت باز کنید به شما هم میده فقط باید دعا کنید که مث من بد شانس نباشید که بازیکن سوپر استار بهم نداد و ایشالا ما خوش شانس هستید و به شما بازیکن میلیونی میده.

در مورد اون کاپ End Year England رو که من بازی کردم دفعه اول 4هزارتا داد دفعه دون 5هزارتا و دفعه سوم 7 هزارتا و از دفعه چهارم دیگه شد 2هزارتایی. کسایی که تیم بندسلیگا دارن حتمن بازی کنن پکش رو هم وقتی برنده شدن شب باز کنن

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
یکی از دوستان لطف کنه راجع به این Fut milioner یه راهنمایی جامع بده.
-----------
ویرایش : این مشکل لگ و بیرون افتادن از بازی همچنان برای همه هست؟کسی راه حلی سراغ نداره؟

آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
یکی از دوستان لطف کنه راجع به این Fut milioner یه راهنمایی جامع بده.
-----------
ویرایش : این مشکل لگ و بیرون افتادن از بازی همچنان برای همه هست؟کسی راه حلی سراغ نداره؟

خوب من یه تحقیق کردم و همچین با کمک دوستان :
این سایت یه سری متد داره برای خرید و فروش و یک سری راهنمایی برای سود
بیشتر 2 تا برنامه هم داره برای خرید آیتمی که شما میگید به قیمتی که شما میگید و فروشش به قیمتی که شما میگید
به نظرم چیز بدی نیست ولی سرمایه اولیه میخواد البته نه زیاد
اون جوری هم که من از ویدیو هاش فهمیدم میگه هر روز چی بخرید
من خودم فردا میخرم

من امروز یه اشتباه بزرگی که کردم بالوتلی که قیمتش رو 6800 میچرخه رو به اشتباه و براساس قیمت دیروز 5300 فروختم :|

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
fut millionare زیاد سرمایه نمیخواد
من امروز حساب paypal م رو شارژ میکنم و میخرم
خواستم شروع کنم بچه هایی که بلدن یه کمی راهنمایی کنن ممنون میشیم

dejanik

کاربر سایت
May 7, 2014
2
اقا یه نفر بگه این قضیه این فریز شدن 7 . 8 سانیه ای چیه ؟ یا فقط من این مشکل رو دارم ؟ تو fut یا season با هر کی بازی میکنم از حدودای دقیقه 30 به بعد هر 20 سانیه یه مکس هفت هشت سانیه ای دارم تو بازی و این فقط وقتی با خارجیا بازی میکنم پیش میاد . مشکل از کجاست من همه جوره همه چی رو واسه درست شدنش امتحان کردم نمیشه که نمیشه ...
کسی راه حلی داره ؟
اشکم در اومده کممممممممک ...

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
اقا یه نفر بگه این قضیه این فریز شدن 7 . 8 سانیه ای چیه ؟ یا فقط من این مشکل رو دارم ؟ تو fut یا season با هر کی بازی میکنم از حدودای دقیقه 30 به بعد هر 20 سانیه یه مکس هفت هشت سانیه ای دارم تو بازی و این فقط وقتی با خارجیا بازی میکنم پیش میاد . مشکل از کجاست من همه جوره همه چی رو واسه درست شدنش امتحان کردم نمیشه که نمیشه ...
کسی راه حلی داره ؟
اشکم در اومده کممممممممک ...
واسه اکثریت هست دوست عزیز واسه همه تقریبا .... مسخرشو درآوردن با این سروراش - جالبه فحش هاش هم ما میخوریم از خارجیا(مخصوصا وقتی عقبند و لگ هم میره رو اعصابشون :) ) و البته ما هم کم نمیاریم و طبیعیش میکنیم و میگیم :

f*u** your connection- go buy better net:d ما که تو کشورمون اصلا مشکل نت نداریم >:) مثل فرفره میمونه :p

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
کاری که futmillionair میکنه دستی هم میشه تا حد محدودی انجام داد ولی وقت میبره و خسته کننده میشه بعد یه مدت .به عنوان مثال من با سوارز 88 تا روزی 150k هم در آوردم و وقتی هم که حسابم خالی بوده و فقط 100k داشتم کردمش 150k اما وقت میبره. کسایی که وقت دارن اگر مارکت رو خوب بشناسن میتونن تجارت کنن اما حوصله هم در کنارش میخواد. من اکثرا رو سوارز 88 و خوان ماتا چلسی کار میکنم. مثلا واسه سوارز میرم تو ترانسفر مارکت و سقف قیمت رو میزارم80k سرچ میکنم زیر 80k رو نرم افزار های اتوبایر مثل همین فوت میلیونر سریع رو هوا میزنه اما میشه 78 تا 83 هرازتایی پیدا کرد اگر سرچ رو بزاری 75k تا 83k اما اونایی که دیگه قیمتش بالای 80k یاشه زو حتما باید استایل hunter یا hawk داشته باشه تا بخرم( البته دقت میخواد که اشتباهی اوورآل 86 خریده نشه چون اکثرا 86 هست و 88 تو اون رنج قیمت کمه) همچنین تو شرایط مساوی تعداد قرارداد و فیتنس رو در نظر میگیرم و بعد خرید میفرستمش تو ترکیبم تا 99 تا بهش قرارداد میدم و اگر با قیمت زیر 80k خریده باشم و استایلش hunter یا hawk (چون سوارز با این دو استایل زیاد مشتری داره) نباشه یه استایل hawk (چون ارزون تر از hunter هست) بهش میدم و خلاصه اینکه میکنمش یه سوارز 88 با 99 فیت و 99 قرار داد و استایل hun یا hwk و میزارم یا قیمت 98 تا 105 هزار میفروشم بی حوصله هم باشم و حسابم خالی باشه میزارم رو 98 و 99 هراز و زودتر فروش میره و 10 تا 15 هزار سود میرسونه .با ماتا چلسی هم خوب میشه کار کرد و اگر بازار و قیمت رو بشناسید آیتم های بهتر هم پبدا میکنید.

اگر تو گوگل سرچ کنید کلی مقاله واسه آموزش و فوت و فن های تجارت تو fut رو پیدا میکنید فقط کافیه بزنید fut traiding و سرچ کنید.
من خودم هم اکانت futmillionair رو تازه گرفتم و بی تجربه هستم اما خوبه که دوستانی که زیاد باهاش کار کردن هم تجربشون رو بزارن در اختیار بقیه مخصوصا سر امنیت چون به هرحال یه کار غیر قانونیه و هر آن احتمال داره که ea اکانتو بن کنه هرچند که با اکانت اصلی نباید باهاش کار کرد و هرچند که خودش پیشنهاد میده و غیره اما همون هم اگر بازار و بهتر بشناسی بدونی که تمرکزت رو بیشتر رو چی بزاری سود بیشتری میبری و از اونجا که منبع فارسی نداره خوبه که دوستان باهم در ارتباط باشن و از تجربیات هم استفاده کنن

- - -ویرایش - - -

خوب من یه تحقیق کردم و همچین با کمک دوستان :
این سایت یه سری متد داره برای خرید و فروش و یک سری راهنمایی برای سود
بیشتر 2 تا برنامه هم داره برای خرید آیتمی که شما میگید به قیمتی که شما میگید و فروشش به قیمتی که شما میگید
به نظرم چیز بدی نیست ولی سرمایه اولیه میخواد البته نه زیاد
اون جوری هم که من از ویدیو هاش فهمیدم میگه هر روز چی بخرید
من خودم فردا میخرم

من امروز یه اشتباه بزرگی که کردم بالوتلی که قیمتش رو 6800 میچرخه رو به اشتباه و براساس قیمت دیروز 5300 فروختم :|

متد های هرید و فروش که کلا تو فیفا واسه همه یکیه حالا چه دستی تجارت کنی چه با نرم افزار این نرم افزار خوبیش به 2 چیزه یکی سرعت عملش ( چون دستی از متد دقیقه 59 سخت میشه استفاده کرد) و دیگه اینکه تو بهش آیتم و قیمت هرید و فروش میدی و خودش کارا رو انجام میده و دیگه نمیخواد مثل حالت دستی واسه استفاده ار متد vision هر 1 ساعت آیتمت رو بزاری واسه فروش و وقتت و نمیگیره و خستت نمیکنه سرمایه هم بستگی داره تو بخوای رو چه آیتمی تمرکز کنی. حتما بخر اما حواست باشه ID اصلیت رو بهش ندی

عزیزم 1500 تا ضرر سر بالوتلی که اشتباه بزرگ نیست. من 3-4 هفته پیش مسافرت بودم و سر تنبلی که حوصلم نشد بازیکنامو بزارم واسه فروش چند روز تاخیر انداختم بعدش که برگشتم تیم فصل اومد و من بین 700k تا 1000k ضرر کردم. خیلی هم زور داشت چون میدونستم قیمت ها از هفته بعدش میاد پایین اما هی امروز فردا کزدم و آخرشم گفتم وقتی برگشتم تهران و ... که دیگه وقتی برگشتم کار از کار گذشته بود

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
کد بازی رو میخواد جدا؟؟؟؟ :-s

ابوذر جام ممنون که اطلاعاتتو در اخنیار ما گذاشتی من تجربه دلالیم صفره
حسین عزیز فکر کنم با AUTOBUYER کار کرده اگه تجربیاتشو اینجا بذاره عالی میشه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
کد بازی؟ اگر منظور لایسنسی هست که همون صفحه اول autobuyer میخواد باید اون keycode که خود فوت میلیونر واست ایمیل میکنه موقع ثبت نام رو قرار بدی یعنی صفحه اول ایمیل اکانت ea و keycode خود futmillionair ( فقط دقت کنید که از اکانت اصلیتون استفاده نکنید و یه اکانت دیگه بسازید و ایمیل اونو بزارید چون هم احتمال بن شدن هست و هم احتمال هک شدن) و اون keycode موجود تو ایمیل بعد از ثبت نام فقط یک بار و فقط به ایمیل یک اکانت میشه داد و اگر یه ایمیل رو با اون لایسنس رجیستر کنی دیگه نمیتونه به ایمیل دیگه داد. فقط در صورتی که اکانتتون بن بشه خود futmillionair عوض میکنه لایسنستونو فقط باید بهشون ایمیل بزنی و مشخصات اکانت و لایسنس بن شده رو بدید و همچنین اگر همون اول کار یه اکانت رو اشتباه رجیستز کرده باشید مثلا اکانت اصلیتون رو رجیستر کرده باشید و بعد بفهمید که اشتباه کردید باز هم اگر یهشون ایمیل بزنید لایسنستونو میگیزن و باطل میکنن و یکی دیگه میدن.

وصفحه دوم نرم افزار پسورد اکانتت رو میخواد و جواب اون سوال امنیتی که واسه اکانت گذاشتید رو میخواد

- - -ویرایش - - -

کد بازی رو میخواد جدا؟؟؟؟ :-s

ابوذر جام ممنون که اطلاعاتتو در اخنیار ما گذاشتی من تجربه دلالیم صفره
حسین عزیز فکر کنم با AUTOBUYER کار کرده اگه تجربیاتشو اینجا بذاره عالی میشه

قربونت عزیز. اتفاقا حسین جان شمارشو هم واسم پخ کرده که گفتن که راهنمایی میکنن ما اگر زحمت بکشن و تو همین فروم نکات مهم کار با نرم افزار و بزارن که همه استفاده منن خیلی عالیه

در مورد اون مثالی که بالا گفتم امروز سوارز 88 با قیمت زیر 75k هم میشه خرید و حدود 90 تا 95 هم میشه فروخت. اینو به این دلیل گفتم که بگم قیمت ها هیچوقت ثابت نیست و بالا پایین داره و همیشه قبل از خرید خوب بگردید تا کمترین قیمت رو پبدا کنید و واسه این منظور یه مدت سرچ مارکت خوب کار نمیکرد که البته الان ea مشکلشو حل کرده و بابت همین مشکل هم چنتا پک زایگان به همه داد تا یه جورایی معذرت خواهی کرده باشه.

- - -ویرایش - - -

این هم ترافیک fut14 هست در طول 24 ساعت. ساعت به وقت گرینویچ هست که به وقت خودمون باید 3.5 ساعت اضافه بشه. یعنی این نمودار از ساعت 3.5 صبح به وقت خودمون شروع میشه تا ساعت 3.5 فرداش. میبینید که حداقل تراقیک مربوط به حدود 11 صبح یه وقت خودمون هست و حداکثر تراقیک هم 11 شب

23644839406645904059.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

به این آدرس هم یه سر بزنید که 10 قانون تجارت تو fut و متدهای این کار رو مختصر و مفید توضیح داده http://www.fifauteam.com/coins-fifa-14-ultimate-team-trading/#Rich
سایت خوبیه از جاهای دیگه اش هم میتونید استفاده کنید مثل مقایسه بازیکن های هر پست تو هر لیگ و راهنمایی بستن 3ترکیب اول (بدون محدودیت قیمت- قیمت متوسط-ارزان) که واسه هر رنج 2تا تزکیب میده و کلا واسه هر لیگ6تا البته آپگرید بازیکن ها توش لحاظ نشده بود. بعد ترکیب هر لیگ هم چنتا بازیکن از لیگ های دیگه پیشنهاد داده واسه بستن ترکیب هیبرید.

آخرین ویرایش:

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
دوستان اگه سوالی دارید ازم بپرسید چون من دقیقا نمیدونم تو چه موردی بهتون کمک کنم .

اما یه سری اطلاعات جامع اینجا میذارم .

اول از همه این که شما اگر فوت و فن Trading رو یاد بگیرید میتونید به صورت دستی هم این کار رو انجام بدید این نرم افزار فقط سرعت عمل رو بالا میبره .تو سایتش لوگین که کنید کلی آموزش و متود و هشدار های امنیتی و غیره داده . همانطور که دوستم گفته اگه با یه اکانت دیگه استفاده کنید بهتره .سرعت نرم افزار رو خیلی زیاد نکنید چون سرر های EA تشخیص میدن . اما همانطور که خودشون هم گفتن EA کسی رو تاحالا بن نکرده !
من بیشتر از همه Squad Fitness میخریدم .صبح ها میخریدم که یوزر کمی هست شب که شلوغ میشد گرون میفروختم .اما خرید بازیکن به اندازه Consumables فرصت خرید ندارید شاید یکی دوتا گیر بیارید باید بازیکن مخصوصی رو تقاضا کمی داره اما ارزشی بالا رو بخرید . کلا بازیکنی که همه هجوم میارن واسه خریدش باید ازش دوری کرد . من همیشه بازیکنای اینفورم میخرم و میفروشم . نمونش یادمه ملو رو خریدم 50 200 تا فروختم ..اما اونایی که پول کم دارن باید بازیکنایی که بین 1000 تا 5000 هستن رو Low قیمتشو پیدا کنن 200 تا 400 تا بیشتر بفروشن .من الان خودم از متود 59min استفاده میکنم یعنی یه چیزیو که میخوام صفحرو رد میکنم تا به 59 مین برسه اونجا قیمت ای خوب پیدا میشه . هر هفته که اینفورم ریلیز میشه هفته اولش قیمت ها نجومیه بهترین زمان برای خریدش هفته دومه و باری فروش هفته سوم .کلی متود دیگه تو خود سایت هست که لازم نیست دیگه من بگم .
در رابطه با نرم افزار یه چیزه دیگه اینه که سعی کنید حداکثر 3 یا 4 ایتم ست کنید واسش اگه زیاد باشه درست پیدا نمیکنه .

Ultimatedb.nl - FUT 14

Highest Rated Players - FIFA 14 Ultimate Team | Futhead

این دو سایت هم بهترین سایت ها برای خرید و فروش هستن . اولی که گراف قیمت میده و کلی چیزای دیگه خیلی مفیده .

آپدیت :
دوستان بهترین زمان برای خریدن هر چیزی چهارشنبه شب و برای فروش پنج شنبه شبه تو این زمان بیشترین سود رو میتونید ببرید و یکشنبه که 100 k پک میاد قیمت بازیکنا خیلی میاد پایین .

FIFA 14 Ultimate Team Forum : EA Forums

از فروم EA هم استفاده کنید خیلی مفیده . اطلاعاتتون بروز میشه که ضرر نکنید .

یه متود دیگه هم هست اصولا Discard price گلد بازیکن 600 هست شما زمانی که اشاره کردم مثل چهارشنبه و یکشنبه یه سرچ بزنید تا قیمت Discard بخرید .من از این متود استفاده کردم اینفورم Adebayor گیرم اومد 150 کوین ! نه هزار ! 150 تک کوینی:d

اگه فوتبال های واقعی رو هم که پی گیری میکنید از Football Statistics | Football Live Scores | WhoScored.com استفاده کنید هر هفته بازیکنای هفترو میزنه هرکی فکر میکنید خیلی خفن بوده مثلا هت تریک کرده پاس گل زیاد داده ... برید تو کار کارت معمولیش کلی بخرید بعد که همون هفته اینفورمش اومد چون کارت معمولیش دیگه نیست تو پک گرون میشه !

در آخر از کسی توقع نداشته باشید بیاد متود میلیونی بهتون بده چون هرکسی اگه یه چیزی بفهمه و کلی ازش پول دربیاره نمیاد به کسی بده . من خودم یه زمانی یه چیز عجیب پیدا کردم و دیدم با سرچ 150 150 300 400 رو متود 59 مین کارت فیتنس میگرفتم ! میفروختم 1500 ! نزدیک 1 میل همینجوری درآوردم !

راستی دوستان من تازگیا یه چیزی فهمیدم میخوام بقیه هم توجه کنن به این قضیه ببینن درسته یا نه .
تا حالا شده با یکی بازی کنید طرف بازی هیچی بلد نباشه و شمارو ببره؟ من چون با هرکی بازی میکنم تو وب اپ چک میکنم ببینم Div چنده ! هردقت که تو فیفا میرم Level بعد EA منو با یه کسایی MAtchmake میکنه که محکوم به باختم رسما! طرف Div 8 بود شوتام 100 برابر طرف یه شوتم نداشت با یه کرنر منو برد! یه چیزه مسخره دیگه این قضیه Handicap اِ شما Rate تیمت مثلا 86 باشه وقتی با کسی میافتی که Ratehاش 78 یا 80 EA شما دو تا تیم رو بالانس میکنه یعنی مثلا رونالدو میشه آرش برهانی ! آرش برهانی میشه رونالدو!!! :|

آخرین ویرایش:

amirsoleyman

کاربر سایت
Oct 4, 2013
40
دوستان transfer market توی web app برای شما هم این پیغام رو میده که سرورها برای تعمیر بسته هستند؟ آخه من مدتی قبل بن شده بودم میخوام coin ها رو به یوزر جدید انتقال بدم

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
خوب Fut Milioner که به کریدیت کارت من جواب نداد نمیدونم چرا ولی به هر حال :
صبح ها هر کی بود ADD کنه بزنیم : IMAD-iOs
اینم تیمم که جوونه و آرزو داره :
http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=eQwrkmiPnK74Z:ps3
برای CAM کی رو پیشنهاد میکنید ؟
جووینکو رو دارم ولی زیاد خوب نیست خودم میخوام توز برا اونجا بگیرم / چه طوره ؟
پیرلو خوب نیست یا برا من جواب نداد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر