FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
تیم فصل.حداقل 6-7 تیم فصل میاد.اولیشم فکر کنم بهترین بازیکنهایین که تو تیمهای هفته نبودن.مثل رونی و امثال اون.بعد هم بهترین تیم لیگهای معتبر میاد.یک ماهی قیمتها مفت میشه

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
TOTS چیه؟

در اصل 10 تا تیم منتخب میاد که تو عکس هست .
53662370369302899594.png

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
واقعا انقد مهمه چقد وقت داریم برای فروش
راستی سوارز 88 هم اومده

مهم نیست اگه کوین برات مهم نباشه چون بعد 40 روز قیمتا بر میگرده سر جاش . الان باید بفروشی گفتم یه خورده دیر شده از هفته ی دیگه قیمتا میاد پایین .
سوارز 88 ژانویه اومد

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
اینا رو از کجا میشه پیدا کرد؟
مولر اینفورم 50000 تا مناسبه؟

- - -ویرایش - - -

شما بیشتر بازیکنای مورد علاقتونو میخرید یا هرکی قدی تر بود؟

اینارو از توییتر و فروم FUT EA درمیارم .اگه منظورت بازیکنا هست که مثل اینفورما باید سرچشون کنی.
اینفورم مولر و میتونی زیر 45 بخری .
من بیشتر بازیکنایی که به سبک بازیم بخورن میخرم از اول که شروع کردم همون تیمو تقویت کردم .
http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jsNrHRBjbwUg:360
اینم تیمم .

آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
رفقا من 3 روز پیش CR7 و سوارز با اورال 88 در اوردم از تو پک بردمشون تو تیمم و کنسول رو خاموش کردم امروز که روشن کردم نبودم !!:|:|:|
به پشتیبانی EA ایمیل زدم گفت تا 48 ساعت دیگه
حالا بر میگرده اصلا ؟

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
رفقا من 3 روز پیش CR7 و سوارز با اورال 88 در اوردم از تو پک بردمشون تو تیمم و کنسول رو خاموش کردم امروز که روشن کردم نبودم !!:|:|:|
به پشتیبانی EA ایمیل زدم گفت تا 48 ساعت دیگه
حالا بر میگرده اصلا ؟
اگه تا فرداش برنگشت دیگه برنمیگرده واقعا بد شانسی چون منم یه بار 60 تا فیتنس تیم و یه گندوگانم به رحمت ایزدی پیوست .:|
منم با advisor ea چت کردم گفتن حلش میکنیم دیگه جوابگو نبودن!

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
اگه تا فرداش برنگشت دیگه برنمیگرده واقعا بد شانسی چون منم یه بار 60 تا فیتنس تیم و یه گندوگانم به رحمت ایزدی پیوست .:|
منم با advisor ea چت کردم گفتن حلش میکنیم دیگه جوابگو نبودن!

همین الان ایمیل زدم از شانس من حرف نزن که بد ترش نیست

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سلام دوستان . توی قسمت Single Player Tournaments بعضی جام ها هستن که نوشتن 5 تا Trophy جایزه میدن . میخواستم بدونم این Trophy ها به چه دردی میخورن ؟!
من یکی از این تورنمنت ها رو بردم ولی به چز کوین چیزی دیگی ای نداد !!
ممنون میشم پاسخ بدین

آخرین ویرایش:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
سلام دوستان . توی قسمت Single Player Tournaments بعضی جام ها هستن که نوشتن 5 تا Trophy جایزه میدن . میخواستم بدونم این Trophy ها به چه دردی میخورن ؟!
من یکی از این تورنمنت ها رو بردم ولی به چز کوین چیزی دیگی ای نداد !!
ممنون میشم پاسخ بدین

توی my club تو قسمت trophies اون تروفی هایی که گرفتی رو نشون میده

- - -ویرایش - - -

فک کنم هرچی هم مربی بخرین staff moderator بیشتر از 50% نمیشه

دقیقا سقف افزایش همشون تو consumables پنجاه درصده البته اگر مربی و مربی دروازه بان و بدنساز هرکدوم 36 تاشو و فیزیوتراپ هم 42 تاشو بخری و سرمزبی هم که رو قرارداد تاثیر داره به حدی که به 50% برسی

- - -ویرایش - - -

داشتم پست های قبلی رو میخوندم که از تکرار بحث یه قضیه شاخم در اومد. آخه یعنی چی که بازیکن بخریم که بعد آپگرید یا اینفورمش بیاد سود میکنیم. آپگرید و اینفرم که تو کارت های قبلی تاثیری ندارن. فقط تو تغییر ملیت دیگو کاستا بود که هرچند با تاخیر اما اتوماتیک رو همه کارت های قدیم هم اعمال شد و همه شدن اسپانیا.

- - -ویرایش - - -

از دوستان اگر کسی سکه واسه فروش داره خریدارم . البته بالای 500k

یعنی اگر من تو بقیه مسایل زندگیم هم مث این پک باز کردن شانس داشتم الان همه کاره مملکت بودم این سومین بازیکن tots هست که این روزا در آوردم هرچند دوتای قبلی خیلی ارزشمند نیودن. IF های خوب و بد هم خوب تو این فیفا 14 داد

09937471117027988222.jpg
[/URL][/IMG]

Last edited by a moderator:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من تو فيفا ١٣ سر تيم فصل خودم رو جر دادم ولي...:|
امروز با نا اميدي از پك كمپاني دراوردم:bighug:
خدا يا شكرت، انشالله همه ي دوستان حداقل ١بازيكن فصل از پك بكشن بيرون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر