FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان واسه ايناليا rm چي پيشنهاد ميكنيد؟؟
من cuadrado دارم اما يه جانشين خوب واسش ميخوام
مهاجم مثل بنتكه تو ليگ ايناليا كي خوبه ؟. قدرتي و هدزن

در ضمن رفقا من ٢-٣ ميليوني كوين دارم ميخوام بفروشم قيمت كسي خواست در خدمتم

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
سلام من تو اولتیمیت تیم تازه کارم قرارداد چند تا بازیکنم مثل دیگو کاستا تموم شده از کجا باید براشون قرارداد خرید؟
و اینکه زحمات ما تو فیفا 14 بعد اومدن فیفا 15 به باد میره؟

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
سلام من تو اولتیمیت تیم تازه کارم قرارداد چند تا بازیکنم مثل دیگو کاستا تموم شده از کجا باید براشون قرارداد خرید؟
و اینکه زحمات ما تو فیفا 14 بعد اومدن فیفا 15 به باد میره؟
از توی ترنسفر مارکت تب دوم کانترکت داره
خودتو اذیت نکن 2-3 روز دیگه Fifa 15b میاد روی اون برو

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
زیاد ندووونشون تا خسته نشن :D

جدی میگم دادا گیر کردم مصدوم میدم ، اگه قرار باشه هر بازی از یه تیم استفاده کنم بازی بعد از 11 نفر دیگه اینجوری که نمیشه ، ندوونم هم فیتنس هر بازی کم میشه چیکار باید کنم؟ تنها راهش تعویضه؟ یا راه دیگه هم داره؟ دارن بازیکنام تلف میشن دونه دونه

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
بعد بازیکنام خسته میشن زیاد بازی میکنن ، چیکار باید کرد خسته نشن؟
اول از همه باید بازیکنای تیمتون رو از یه لیگ یا کشور بخرید که Chemistry تیمتون بالا بره و وضعیت Fitness بهتر بشه. همه ی بازیکنای Active Squadـتونم سر Position خودشون بزارید.
وقتیم که Fitness بازیکناتون بیاد پایین (معمولاً برای زیر 80% توصیه میشه) 2 راه دارید:
1- می تونید از Transfer Market آیتم های مربوط به ریکاوری Fitness بازیکنارو به صورت تکی (برای 1 بازیکن) یا Team Training (برای ریکاوری Fitness کل تیم) بخرید و روی بازیکن مورد نظر (اگر آیتم تکی خریدید) یا از طریق Team Training برای کل تیم Apply کنید.
2- بازیکنایی که Fitnessــشون اومده پایین رو چند بازی توی Active Squad نزارید و بزارید استراحت کنن تا اتومات Fitnessــشون ریکاوری بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر