FIFA 14 l PS3

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بعد از مدتها ترکیبی پیدا کردم که بتونم از تمام بازیکنهام به بهترین نحو استفاده کنم. حالا مشکل اصلیم تموم کنندگیمه. کل بازی دسته منه ، میانگین هر بازی 10 تا شوت زدم ، در حالی که طرفم میانگین 3 تا شوت زده ولی اتفاق افتاده که حتی بازنده باشم. مساوی های اعصاب خرد کن به کنار.

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
بعد از مدتها ترکیبی پیدا کردم که بتونم از تمام بازیکنهام به بهترین نحو استفاده کنم. حالا مشکل اصلیم تموم کنندگیمه. کل بازی دسته منه ، میانگین هر بازی 10 تا شوت زدم ، در حالی که طرفم میانگین 3 تا شوت زده ولی اتفاق افتاده که حتی بازنده باشم. مساوی های اعصاب خرد کن به کنار.

ادد کن بزنیم;)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
مسی:d(گاد اف پیچش:p) کجایی باوووووووووووووووووو من هستم تو نیستی من نیستم تو هستی:|
سینا تو هم من هر وقت میام باهات بازی کنم میام تو بازی ان میشم1min قبلش میبینم اف شدی! :(
حمیدرضا هم 1دست بازی میکنه باهام بعد تو افق محو میشه میگه برو بگو بزرگترت بیاد:d
و.......
الان 2روزی بعد از بازی با علی و عبدلله که خیلی هم حال داد! با کسی بازی توپ انجام ندادم
دیگه امروز اینقدر خلوت بود رفتم با یکی از بچه ها fifa13 بازی کردم! که چندتا بازی انجام دادم حس و حال خوبی داشت برام
خلاصه بیاین عصرا و ظهرا همدیگرو ابکش کنیم:bighug: درسته بازیم در سطح غولهایی مثل شما نیست ولی از باخت با گل بالا استقبال می کنم:d
دوستانی که ندارم تو لیست فرندام منتظر گل های گرمتون هستم:d
ADD ME====>rezi_hotkb-)

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
مسی:d(گاد اف پیچش:p) کجایی باوووووووووووووووووو من هستم تو نیستی من نیستم تو هستی:|
سینا تو هم من هر وقت میام باهات بازی کنم میام تو بازی ان میشم1min قبلش میبینم اف شدی! :(
حمیدرضا هم 1دست بازی میکنه باهام بعد تو افق محو میشه میگه برو بگو بزرگترت بیاد:d
و.......
الان 2روزی بعد از بازی با علی و عبدلله که خیلی هم حال داد! با کسی بازی توپ انجام ندادم
دیگه امروز اینقدر خلوت بود رفتم با یکی از بچه ها fifa13 بازی کردم! که چندتا بازی انجام دادم حس و حال خوبی داشت برام
خلاصه بیاین عصرا و ظهرا همدیگرو ابکش کنیم:bighug: درسته بازیم در سطح غولهایی مثل شما نیست ولی از باخت با گل بالا استقبال می کنم:d
ADD ME====>rezi_hotkb-)

رضا مثل اینکه بازیه منو یادت رفته که 3 1 بردیم اونم 3 بارb-)/:)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
و.......
ADD ME====>rezi_hotkb-)

نیستم آقا نیستم:d
تا جمعه نیستم بعدش اینقدر هستم که خودت میگی پاشو برو:d

تو این مدت که نبودم PES2010 داشتم بازی میکردم =))

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
امروز با امین میلانی بازی کردم.

بازی اول یک هیچ جلو افتاد. تغییر سیستم دادم. میتونستم حتی ببریم.ولی یورنته دروازه خالی رو به تیر زد. بازیمون 1-1 تموم شد.

بازی دوم بازم امین جلو افتاد. بازم تغییر سیستم دادم. با اینکه خیلی موقعیت داشتم. از پنالتی بگیر تا توپ هایی که نفهمیدم چطوری رفت بیرون. در نهایت 2-1 باختم.

بازی سوم دقیقه 10 یه موقعیت برای امنیت پیش اومد. با بونوچی تقریبا توپشو زدم ولی داور خطا گرفت و بونوچی رو اخراج کرد. 80 دقیقه 10 نفره خیلی سخت بود. هرچی تلاش کردم حرف امین نشدم و 3-0 باختم.

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
امروز با امین میلانی بازی کردم.

بازی اول یک هیچ جلو افتاد. تغییر سیستم دادم. میتونستم حتی ببریم.ولی یورنته دروازه خالی رو به تیر زد. بازیمون 1-1 تموم شد.

بازی دوم بازم امین جلو افتاد. بازم تغییر سیستم دادم. با اینکه خیلی موقعیت داشتم. از پنالتی بگیر تا توپ هایی که نفهمیدم چطوری رفت بیرون. در نهایت 2-1 باختم.

بازی سوم دقیقه 10 یه موقعیت برای امنیت پیش اومد. با بونوچی تقریبا توپشو زدم ولی داور خطا گرفت و بونوچی رو اخراج کرد. 80 دقیقه 10 نفره خیلی سخت بود. هرچی تلاش کردم حرف امین نشدم و 3-0 باختم.

کمال تو تک به تک ها خیلی عجله میکنی. سریع شوت میکنی. تو دو سه تا موقعیت راحت میتونستی با یدونه پاس دروازه رو خالی کنی ولی سریع شوت میزنی. اگه تمرکزت تو ضربات اخر بالا بره راحت میتونی ببری.
ضمنا اضافه کنم بعد چند وقت که رو ایستگاهیا قفل شده بود بالاخره دیشب دستم به گل وا شد :D

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
رفقا ساعت آنلاین شدنتون کیه؟؟؟
من حدودا 12:30شب تا 3 آنلاینم
مدتیه قفل کردم فریک روی FUT :d:d
بیاین بزنیم

دیشب با الیاس اومدیم بازی کنیم دقیقه 60 dc شد 3-0 عقب بودم البته :(

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
رفقا ساعت آنلاین شدنتون کیه؟؟؟
من حدودا 12:30شب تا 3 آنلاینم
مدتیه قفل کردم فریک روی FUT :d:d
بیاین بزنیم

دیشب با الیاس اومدیم بازی کنیم دقیقه 60 dc شد 3-0 عقب بودم البته :(
تایم قحطیه داداش:d 12 شب ؟!!(با این نت فسیلی مگه میشه این ساعت بازی کرد)
من از ساعت 2 بعدظهر هستم تا 9 خورده ای
+++++++++
امروز واقعا" حال داد با یکی از بچه ها نمیدونم ایدیش چیه اینجا ولی ایدی پی اس انش فرید بندری هست اگر اشتباه نکنم
این بشر تا اخرش حی بازی میکنه خوشم اومد ازش دمش گرم بازی خوبه
دوست دیگمون هم با ایدی محمد سیزار بود اگر اشتباه نکنم تا خواستم باهاش بازی کنم نتم قاطی کرد بعد دوباره انلاین شدم 1 نیمه بازی کردیم یهو سرور EA پوکید نمیدونم از من بود یا نه خلاصه این دوستمون زود رفت امیدوارم ازدستمون ناراحت نشده باشه;)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
:(
.
.
ارین.سینا و کسانی که تو این چندوقته عبدلله تو بازی خفت کردین:d
دیگه دوران ژوراسیک به پایان رسیده:p تایگر دیشب از زیر خاکستر بیرون امد من بدبخت پرپرم کرد:((
خلاصه تواین چند روزه هروقت دیدین ان شد فلنگ ببندین چون بدجوری هانتره... دیشب تمام خشونتش تو بازی اول سره من خالی کرد:((
تو بازی 2وم 1کم مقاومت کردم#:-s ولی تو بازی 3وم با استفاده از معجزات+شانش 2باره خفتش کردم:>
2تا پاس شونصد متری داد 1لحظه نفسم بند اومد...
من اطلاعات و حفره های سبک جدید بازیش براتون pm می کنم:p
اینجانب رضا سرباز خطشکن نیروهای دفاعی....=))
ما را ببخش و ارام بازی کن^:)^:d

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
Oo
سبک جدید بازی ؟!! هانتر ؟! خفت ؟!!
دیگه متنوع بازی کردنمم تکراری شده .. انقد تکراری بازی میکنم بعضی وقتا که همونجا یهو دلم میخواد کنسولو مستقیم آف کنم :|

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
اقا مارو ام add کنید بزنیم..DarkMsnX-Thug
----
سرعت دانلود اگه خیلی کم باشه تاثیری رو بازی داره؟! چون از موقعی که اینطوری شده بازیم کند شده ! لگ ندارم ولی احساس میکنم دیر عمل میکنه و باعث میشه به زور ببرم !

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر