FIFA 14 l PS3

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
با رضا ( rezi) بازی کردم الان ... چه قدر کیف داد یه ذره منو از دپرسی در اورد
خیلی خوب بازی میکنه رضا و بهتر از بازیش جنبه ی گل زنیشه که عجیب دروگباست:d

یکی(البته دو نفر ) به من گفت مودمو آن و آف کن به EA وصل میشه،کردیم دیگه sign in نشد/:)
متشکریم:x
من بهتر از هرکس نتمو میشناسم :d

آخرین ویرایش:

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen

یکی(البته دو نفر ) به من گفت مودمو آن و آف کن به EA وصل میشه،کردیم دیگه sign in نشد/:)

شاتل با خاموش روشن ندیدم پینگش بیاد پایین حتی اگه مودمم بشکنی:d
یه چند باری بزنی رو SIGNEDIN میاد فقط بعضی وقتا باید ایوب باشی:d

ارین این بود تستش

USER:TEST
PASS:TEST

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا

دروگبا؟ شوخی میکنی:| الان چندروزیه قدرت تموم کنندگیم در حد هاشم بیک زاده هم نیست:d
همین محسن باهاش چندشب پیش بازی می کردم تو 6قدم اینیستا دروازه خالی زد بیرون:| یعنی هنوزم که یادم میاد حرص میخورم! اخه اگر همینجوری جلو میرفتم با توپ میرفت توگل. ولی مربع زدم زد از توی ورزشگاه توپ رفت بیرون:| یعنی اگر توپ تو تیر میزد 1کمی قابل قبولتر بود ولی نه دیگه از 2متری دروازه بزنه بره بیرون!!! اونم روی پای راستش باشه! اونم کی :xاینیستا:x اونوقت میگی دروگبا:p شوخی بدی بود:d
/
در مورد نت هم فکر کنم باز مختصات اشتباه دادم:-"

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
دروگبا؟ شوخی میکنی:| الان چندروزیه قدرت تموم کنندگیم در حد هاشم بیک زاده هم نیست:d
همین محسن باهاش چندشب پیش بازی می کردم تو 6قدم اینیستا دروازه خالی زد بیرون:| یعنی هنوزم که یادم میاد حرص میخورم! اخه اگر همینجوری جلو میرفتم با توپ میرفت توگل. ولی مربع زدم زد از توی ورزشگاه توپ رفت بیرون:| یعنی اگر توپ تو تیر میزد 1کمی قابل قبولتر بود ولی نه دیگه از 2متری دروازه بزنه بره بیرون!!! اونم روی پای راستش باشه! اونم کی :xاینیستا:x اونوقت میگی دروگبا:p شوخی بدی بود:d
/
در مورد نت هم فکر کنم باز مختصات اشتباه دادم:-"

رضا.........
هر وقت باهات بازی کردم به تعداد شوت هات گل داشتی و این یعنی فینیشینگ:d
جدا خیلی تموم کننده خوبی هستی:bighug:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان تو لایو میرفتیم پروفایل دوستمون رو نگاه میکردم دوستاش رو نشون میداد دارن چی بازی میکنن بعد هرکی فیفا بازی میکرد میشد بهش درخواست دوستی بدی و اینطوری کلی رقیب فیفا میتونستی پیدا کنی و حتی میتونستی با بهترین های ایران آشنا بشی (که من شدم) خیلی خوب بود و آدم احساس آزادی میکرد ولی الان چند روزه اومدم PSN همچین کاری نمیشه کرد که دوست های دوست هات رو ببینی و خیلی احساس محدودیت میکنم ، حتی نمیگه دوستت آخرین بار چه بازی بازی کرده بوده ! من نمیدونم PS3 دارها چطوری این نسل سر کردند ؟ دوست دارم نظرتون در مورد این وضعیتش بدونم که چطوری با بقیه آشنا میشید ؟ سخت نیست واستون فقط از طریق سایت ؟ که آخه اینطوری هم باز با همه آشنا نمیتونی بشی کما این که من توی لایو خیلی هاشون اصلاً بازیسنتر نمیومدن ! ولی توی لیدربورد توی تاپ 5 بودن ! (بین 100 تا دوست های فیفا بازم )

الان هم میخواستم بگم من رو هم اد کنید هرکی نکرده تا بازی کنیم ، بعضی دوستان نمیدونم چرا درخواست دوستیم رو نپذیرفتن ؟ مثل آقای Sostenitore
اگه نپذیرفته باشن هم مینوسه Pending ؟ یا بهم میگه که طرف نپذیرفته درخواستم دوستیم رو ؟؟

==============
راستی یه لیگ هم واسه تعطیلات عید در نظر بگیرید همراه با اسپانسر و جایزه (بدون اینا هم مشکلی نداره)، اگه کسی بتونه کاراش رو درست کنه خیلی خوب میشه ، یه تاپیک بزنید اگه تعداد پلیر کافی پیدا شد برگزار کنیم
==============
راستی با یکی از دوستان بازی کردم ، (mhfifa) مثل این که فصلمون سیستم امتیاز دهیش متوقف شد و دیگه بازی که میکنیم حساب نمیکنه نتیجه رو که امتیاز بده ، توی لایو هم همینطوری میشد ، این چطوری درستش کنم ؟ یه مدت همدیگه رو Remove کنیم درست میشه ؟؟؟ توی لایو که درست شدنی نبود !

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
راستی با یکی از دوستان بازی کردم ، (mhfifa) مثل این که فصلمون سیستم امتیاز دهیش متوقف شد و دیگه بازی که میکنیم حساب نمیکنه نتیجه رو که امتیاز بده ، توی لایو هم همینطوری میشد ، این چطوری درستش کنم ؟ یه مدت همدیگه رو Remove کنیم درست میشه ؟؟؟ توی لایو که درست شدنی نبود !

اون سیستم امتیاز دهیش مشکل داره .. تو 13 هم مشکل داشت ..با ریموو کردن هم درست نمیشه .. الان برا من هم با خیلیا که بازی میکنم اکثرا مشکل داره .
اددکن بزنیم.

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
لامصب خيلي با بعضيا كـه بازي ميكنم لگـه !!
با بعضيا نيست !
اين نـت منو ديوونه كرده :| (512)‌:|

آقا MTU رو چند بزارم ؟
MTU یا همان Maximum Transmission Unit
كار این قسمت تنظیم سرعت دریافت و ارسال Packet ها یا همان بسته های اطلاعاتی است كه در هنگام كار با اینترنت كامپیوتر یا هر وسیله ای که به اینترنت متصل هست آنها را ارسال یا دریافت میكند.
طریقه بدست آوردن mtu:
در قسمت run دستور cmd رو وارد کن
Start→Run→CMD
حالا تو این قسمت باید عدد mtu متناسب با isp تون رو پیدا کنید برای این کار تو صفحه ی باز شده ping -f -l 1300 playstionnetwork.com رو تایپ کن اگه جواب دریافت کردی به عدد 1300 بیست واحد اضافه کن کلا این کار رو تا جایی ادامه بده که Needs To be Fragmented but DF Set رو دریافت نکنی مثلا اگه روی 1400 این پیام رو دریافت کردی حالا از 1400 شروع به کم کردن کن این بار دو تا دوتا کم کن تا جایی برسه که ping time دریافت کنی
کلا عدد mtu عددی هست که اگه بهش یه واحد اضافه کنی پیغام Needs To be Fragmented but DF Set رو میده ولی خودش باید ping time داشته باشه
حالا به این عددی که بدست آوردی 28 واحد اضافه کن و توی تنظیمات ps3 و مودم ست کن
هر چی عدد بدست اومده بیشتر باشه یعنی اینکه isp شما از کیفیت بهتری برخورداره

دوستان تو لایو میرفتیم پروفایل دوستمون رو نگاه میکردم دوستاش رو نشون میداد دارن چی بازی میکنن بعد هرکی فیفا بازی میکرد میشد بهش درخواست دوستی بدی و اینطوری کلی رقیب فیفا میتونستی پیدا کنی و حتی میتونستی با بهترین های ایران آشنا بشی (که من شدم) خیلی خوب بود و آدم احساس آزادی میکرد ولی الان چند روزه اومدم PSN همچین کاری نمیشه کرد که دوست های دوست هات رو ببینی و خیلی احساس محدودیت میکنم ، حتی نمیگه دوستت آخرین بار چه بازی بازی کرده بوده ! من نمیدونم PS3 دارها چطوری این نسل سر کردند ؟ دوست دارم نظرتون در مورد این وضعیتش بدونم که چطوری با بقیه آشنا میشید ؟ سخت نیست واستون فقط از طریق سایت ؟ که آخه اینطوری هم باز با همه آشنا نمیتونی بشی کما این که من توی لایو خیلی هاشون اصلاً بازیسنتر نمیومدن ! ولی توی لیدربورد توی تاپ 5 بودن ! (بین 100 تا دوست های فیفا بازم )

الان هم میخواستم بگم من رو هم اد کنید هرکی نکرده تا بازی کنیم ، بعضی دوستان نمیدونم چرا درخواست دوستیم رو نپذیرفتن ؟ مثل آقای Sostenitore
اگه نپذیرفته باشن هم مینوسه Pending ؟ یا بهم میگه که طرف نپذیرفته درخواستم دوستیم رو ؟؟

==============
راستی یه لیگ هم واسه تعطیلات عید در نظر بگیرید همراه با اسپانسر و جایزه (بدون اینا هم مشکلی نداره)، اگه کسی بتونه کاراش رو درست کنه خیلی خوب میشه ، یه تاپیک بزنید اگه تعداد پلیر کافی پیدا شد برگزار کنیم
==============
راجع به این که چرا بعضی از دوستان شما رو اد نمیکنن اینکه دوستان معمولا pm های friend request محتواش رو باز نمیکنن و id شما هم شباهتی به ایرانی ها نداره
شاید دلیلش این باشه:d

آخرین ویرایش:

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اون سیستم امتیاز دهیش مشکل داره .. تو 13 هم مشکل داشت ..با ریموو کردن هم درست نمیشه .. الان برا من هم با خیلیا که بازی میکنم اکثرا مشکل داره .
اددکن بزنیم.

این رضا من رو چند بار برد آین آخریاش همش 3-0 بوده به خاطر اینترنتم(البته همینطوریشم میبره ها):d
الان هر چه قدر بازی میکنیم رو این مونده که رضا 6 امتیازس من 0 :d تفاضلم -6 فک کنم:d

رضا با این آخری صفر نشد؟

من بازم ساین این نمیشم:))
تکراری شده؟:-/
این ساحل عاج عجب تیمیه:-b

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
نه هنوز همون 6تا وایساده:p چیکارش داری بزار دلم خوش باشه:d
این مشکل ثبت نکردن نتیجه هم فکر کنم رابطه ی مستقیمی با نت داره چون من هرکی باهاش بازی می کنم 2تا بازی بیشتر ثبت نمی کنه فوقش دیگه 3تا بعدش تا چند وقت همون جا میمونه و هرچی هم باهم بازی کنیم فرقی نمی کنه...تا دوباره 2-3تا بازی ثبت کنه بعدش دوباره قفل میکنه...
من تقریبا با همه این مشکل دارم که همینجا از کسایی که با من بازی کردن و بردن و نتیجه براشون ثبت نشده طلب بخشش می کنم:d...نه جدا ساری=((
خدا کنه مشکل از طرف من نباشه و باگ باشه چون چند وقت پیش با 1کی از دوستان بازی کردم و 2دست اول بردم ثبت کرد ولی چند دست بعد باختم ثبت نکرد اون عزیز هم 1کمی شاکی شده بود...دوستانی که با من بازی می کنن این مورد در نظر داشته باشن ...شاید دوست نداشته باشن اینجوری با من بازی کنن:(
بازم وصل نمیشی؟ خب ادرس بده عیدی بیام خونتون با هم بازی کنیم تاحالت فیس تو فیس بگیرم:p

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دوتا بازی کردم با alirezahamid1 .. بسیار عالی ! چندوقت بود مزه فیفا یادم رفته بود ولی واقعن خوب بود .. امیدوارکننده بود :d
مخصوصا بازی دوم که من لیورپول شدم و حمید دورتموند .. فوق العاده بود ! یه خوبی ئی که بازیش داره اینه که خیلی کم اشتباه پاسکاری میکنه .. نمیزاره دستش رو بخونم و خیلی خوب از دفاع به حمله منتقل میکنه توپ رو .

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
من هنوز درگیر هول شدنم :d امروز تونستم با 4-2-3-1 بازی کنم. به نسبت خوب نتیجه گرفتم. 4.5 ستاره هم شدم. ولی این هول شدنه بارها باعث شده حریف خیلی راحت بهم گل بزنه.

رو کرنرها خیلی ضعف دارم. تصمیم درستو.نمیتونم بگیرم. اکثر گلایی که میخورم رو کرنره. خیلی راحت رو سر یورنته هد میزنن.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
راجع به این که چرا بعضی از دوستان شما رو اد نمیکنن اینکه دوستان معمولا pm های friend request محتواش رو باز نمیکنن و id شما هم شباهتی به ایرانی ها نداره
شاید دلیلش این باشه:d

البته من توی قسمت About me نوشتم به صورت فینگلیش واسه فیفا اد کنید ، همچنین توی قسمت کامنت که بالای آی دی میاد نوشتم آرمان ، این تاثیری نداره که بچه ها بفهمن ایرانیم ؟ :D
اگه نداره راه عوض کردن اسم آی دی چیه ؟؟؟ :D

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ype2a6ed.jpg

آخه آدم چنین بازی رو ببازه زور نیست؟؟؟؟؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر