FIFA 14 l PS3

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
امروز سینا به معنای واقعی rape کرد :-D البته امروز فاجعه بودم. تو سیزن هم 6 تا باخت پیاپی دادم :-(

ایکاردی طبق معمول جلو یوونتوس rape کرد :D

کمال چرا اینقدر امروز بد بودی ؟ من یک لحظه فکر کردم داداشت داره به جای تو بازی میکنه چون سبک بازیت هم فرق کرده بود . انگار اصلا حال و حوصله حمله کردن نداشتی . بازی دوم هم که 4-3-1-2 بودی خیلی دفاعی بازی کردی و در کل توی این دو سالی که باهات بازی میکنم یادم نمیاد هیچوقت در حد امروز بازی کرده باشی .

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,438
چند وقت پیش با یکی از دوستان بازی میکردم یه سانتر کرد بعد بازیکن عین یه تیر شیرجه زد :| اصلا" عجیب بود تو چند صحنه دیگه هم انجام داد
فنی چیزی دکمه داره بزنیم؟
ممنون

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
شما چرا هیچوقت آنلاین نیستین ؟؟؟؟؟؟؟
شیب میام نیستین روز میام نیستین
خسته شدم از بس با این خارجیای مزخرف بازی کردم
فقط هم رئال رو برمیدارن دیگه حالم داره بهم میخوره
دوستان ما رو هم ادد کنید
faraz_bayerni

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
درود رفقا.
اومدم واسه خداحافظی.
فیفا 14 رو فروختم و امیدوارم بتونم با همتون فیفا 15 رو وقتی رو ps4 اومد بازی کنم:bighug:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
بچه ها من وقتی میخوام squad فیفا رو اپدیت کنم پیغام میده you have been signed out of psn and ea servers. Online features will be unavailable until you sign in. مشکل از کجاس همه چی هم کانکته

HtPsycho

کاربر سایت
Sep 11, 2013
7
دوستاني كه با برزيل زياد بازي كردن يه مقايسه ميخوام لطف كنن بين ( راميرز گوستاوو پائولينيو و حتي لوئيز ) بهترين اين ٤ تا واسه CM و CDM و ( اسكار هرنانز و برنارد) بهتريت اين ٣تا واسه CAM. و يه مقايسه بين توانائي هاشون و .... اگر هم با جزئيات تو سيستم هاي مختلف بفرمائيد كه ديگه تركونديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

من خودم از اونجا که Cule هستم،ترکیب ثابت و مورد علاقم 4-3-3 False 9 هستش و با همه تیما همین ترکیبو بازی میکنم و فقط بعضی مواقع در مقابل کودکانی که ۵ تا دفاع میذارن و اتوبوس پارک میکنن 3-5-2 بازی میکنم، پس فقط رو این دو تا ترکیب توضیح میدم برات.

پائولینیو و برنارد رو کلا بیخیال شو واسه ترکیب اصلی.
لوئیز رو کنار سیلوا دفاع وسط باید بزاری و اگه 3-5-2 خواستی بچینی دانته هم بزار کنارشون.
هافبک دفاعی من گوستاوو رو ترجیح میدم چون هم قدرت بدنی بالایی داره، هم سرزنه و هم آمار دفاعیش بالاس و تنها نقطه ضعفش اینه که تو حمله یه خورده ضعیفه.
برای 3-5-2 هم رامیرز رو بذار کنارش.

دو تا هافبک هجومی رو هم من هرنانز و لوکاس رو میزارم.
واسه 3-5-2 هم هرنانز رو پشت مهاجم میذارم و هالک و نیمار رو نوک.

تو 4-3-3 هم 3 نفر جلو رو رامیرزو گوش راست، نیمار گوش چپ و هالک رو هم وسط میذارم.

به هر حال این سبک بازی و نظر و سلیقه منه. اگه کمک دیگه ای تونستم بکنم بگو درخدمتم.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
باید اپدیتشو از نت بگیری میتونی با pc دانلود کنی بندازی تو فلش نصبش کنی تو دسگا(واس کپی خورا)

اینم اپدیتش
عزیز آبدیت نقل و انتقالاتم میشه یجوری ریخت رو کنسول؟
یا اینکه راهی باشه که آبدیتش کردیم بمونه و وقتی آفلاین هم هستیم جواب بده

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
شما برو از توی edit teams گزینه download updates رو انتخاب کن . اینجوری که اپدیت کنی در حالت افلاین هم بازیت اپدیته :D
---------------------
جواب مارو کسی نداد:|

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen

بله همین روشی که امین گفت فقط یبار باید انلاین بشی دانلود کنی.اگه بخوای از تو نت پیداش کنی فک کنم چیزی دسگیرت نشه.این روشم میری توی قسمت custmise بعد edit teams و در اخر download updates

- - -ویرایش - - -

بچه ها من وقتی میخوام squad فیفا رو اپدیت کنم پیغام میده you have been signed out of psn and ea servers. Online features will be unavailable until you sign in. مشکل از کجاس همه چی هم کانکته

دادا این میگه تو از سرور ea و psn ساین اوت شدی بعدشم که ینی در کل اگه میخوای استفاده کنی از چیزای انلاین باید انلاین باشی.ینی به کانکشنت مربوط میشه.یه تست کانکشن بزن.ایشالا که درست بشه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان یه توصیه . تا وقتی که خودتون کنسول نسل هشتمی نخریدید فیفا نسل هشتم رو هم سعی کنید اصلا سراغش نرید ...
همونطور که دوستان تو این چند وقته گفتن تفاوت از همه لحاظ خصوصا گیم پلی زمین تا اسمون هست ...و اگر بعد اون رو بازی کنید دیگه نمیتونید فیفای نسل هفتم رو تحمل کنید
الان من غضه ام گرفته جام جهانی که فقط برای این نسل هفتم چه جوری بازی کنم !

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
دوستان یه توصیه . تا وقتی که خودتون کنسول نسل هشتمی نخریدید فیفا نسل هشتم رو هم سعی کنید اصلا سراغش نرید ...
همونطور که دوستان تو این چند وقته گفتن تفاوت از همه لحاظ خصوصا گیم پلی زمین تا اسمون هست ...و اگر بعد اون رو بازی کنید دیگه نمیتونید فیفای نسل هفتم رو تحمل کنید
الان من غضه ام گرفته جام جهانی که فقط برای این نسل هفتم چه جوری بازی کنم !

ولی حالا حالاحا پرچمه همون نسل 7 بالاست;)ایرانیا بیشترشون حالا حالاها هستن خدمت نسل7(ادم ازینور نبر:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر