EA: برتری PS Vita نسبت به 3DS.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
91046298373840396735.jpeg

طبق صحبتی که Frank Gibeau، رئیس سابق EA Games با CVG داشت، ایشان معتقد هستند که کنسول دستی جدید Sony با تغییرات تازه و نو، تکنولوژی جدید و داشتن Line up نرم افزاری قوی، برای دیگران تجربه ی بهتری نسبت به Nintendo 3DS خواهد بود، و همین مسئله باعث کاهش قیمت کنسول دستی این شرکت با گذشت تنها 5 ماه از عرضه ی آن شد.

" به نظر من Sony در این رقابت پیشی گرفته، به این خاطر که آن ها از ایده های واقعا تازه ای در نحوه ی کنترل دستگاه، تکنولوژی به کار رفته در آن و صفحه اش استفاده کرده اند. همچنین دستگاه ویژگی های عمومی زیادی دارد به طوری که شما میتواند با دوستانتان در ارتباط باشید و با دیگران معاشرت کنید. شاید شما نتوانید با نزدیک کردن دستگاه به گوشتان با دوستان یا آشنایان خود صحبت کنید، اما به طور کلی فکر میکنم که Vita اکثر قابلیت های یک تلفن هوشمند را داراست، به همراه بعضی امکانات نو و جدید که باعث میشود نسبت به باقی دستگاه ها خود را برجسته نشان دهد."

رئیس سابق EA اعتقاد دارد Line Up بازی های Vita کار را برای کنسول دستی Nintendo سخت خواهد کرد.

"به نظر نمیرسد که بازی های تائید شده برای Vita با 3DS قابل مقایسه باشند و Line Up این دو دستگاه کاملا متفاوت هست. اما من فکر میکنم که در این رقابت Vita از شانس بیشتری برخوردار است چون بازی هایی که همزمان با لانچ Vita عرضه میشوند بازی های بزرگی هستند و در کل، لیست قوی ای را تشکیل میدهند. PSP هم در اروپا بسیار محبوب بود و در این منطقه طرفداران بیشتری نسبت به آمریکای شمالی داشت، پس این نشان میدهد که آن ها کارشان را به خوبی انجام دادند. EA هم چند بازی برای Vita منتشر خواهد کرد و باید دید استقبال از این بازی ها تا چه حد خواهد بود."

• Like
Reactions: fixer

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
به نظرم برتری نمیشه گفت ولی هردو در یک سطح گرافیکی قرار دارن شاید از نظر گیم پلی بشه باهم مفایسه کرد

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
به نظرم برتری نمیشه گفت ولی هردو در یک سطح گرافیکی قرار دارن شاید از نظر گیم پلی بشه باهم مفایسه کرد

گرافیکش در حد همون 3ds
تو بعضی مقایسه ها دیده شده کم هم میاره
در یک سطح گرافیکی قرار دارن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
تقاونشون در حد یک نسل یا PS2 در مقابل PS3 ـه رفیق ! تازه اینو لانچ تایتل هاش مشخص کردن لاین-آپ هاش در آینده دیدنیه !

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
اتفاقا قدرت vita با ps3 در یه سطح قراردارن ;)

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
از نظر من هرگز هرگز هرگز دیگه نباید روی کنسول دستی Sony سرمایه گذاری کرد! حالا میخواد اسمش PSP باشه یا PSV یا هرچیز دیگه ای. من مطمئنا 3DS خواهم خرید و حتی برای این کار یک ذره هم درنگ نمیکنم چون Nintendo امتحان خودش رو پس داده!

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
به نظر من 3ds اصلا قابل مقایسه با Vita نیست.
ویتا فناوری و سخت افزار بسیار قوی تری داره 3ds کجا Vita کجا ... !!:-/ساده ترین راه مقایسه هم همون دیدن چند عنوان از بازیاش هست گرافیک خیره کننده uncharted golden abyss نمونه بارز و گویای همه چیزه به همراه فناوری rear pad و motion sensor sixaxis و ...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
به نظر من سونی بهتره. به من باشه می گم 3DS فقط 3Dش به VITA برتری داره همین!

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
مگه قرار نشد همدیگرو مسخره نکنید. حالا بنده ی خدا یه چیزی گفت شما باید gif بزاری.

البته خوب واقعا هم دیگه تو این نسل نینتندو دیگه حرفی در مقابل ویتا نداره. فقط هم میتونه امیدش به اختصاصی هاش باید باشه

اما به هر حال هر دوی اینا تا دوسال دیگه با اثبات IOS و اوج گرفتن اندروید و افزایش رخنه ی پلتفرم ویندوز در تلفن های هوشمند کم کم دیگه شروع به درجا زدن میکنن.

مخصوصا که انویدیا بدطور پیگیر پلتفرم Tegra هستش و پشتیبانی بازیساز هم رو دو پشتی داره.

این دو هم باید خودشون را برای وداع با دنیای کنسول های دستی اماده کنن.

• Like
Reactions: Dreadlord

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake

میلاد چی می گی ول کن بابا ویتا کجا نیتندو کجا

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
مگه قرار نشد همدیگرو مسخره نکنید. حالا بنده ی خدا یه چیزی گفت شما باید gif بزاری.

البته خوب واقعا هم دیگه تو این نسل نینتندو دیگه حرفی در مقابل ویتا نداره. فقط هم میتونه امیدش به اختصاصی هاش باید باشه

اما به هر حال هر دوی اینا تا دوسال دیگه با اثبات IOS و اوج گرفتن اندروید و افزایش رخنه ی پلتفرم ویندوز در تلفن های هوشمند کم کم دیگه شروع به درجا زدن میکنن.

مخصوصا که انویدیا بدطور پیگیر پلتفرم Tegra هستش و پشتیبانی بازیساز هم رو دو پشتی داره.

این دو هم باید خودشون را برای وداع با دنیای کنسول های دستی اماده کنن.
اينقدر كه PSVita ارگناميك هست يه سل فون نيست.

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
مسلما ویتا از برای بازی گزینه ی بسیار مناسبتری هستش ولی مشکل اینه که فقط میتونه گیمرهای هاردکور رو جذب کنه. ابعادشم که بزرگه. فکر نکنم بشه بزاری تو جیبت. اگر کسی قرار باشه یکی رو با خودش ببره جایی تو ماشین یا سفر بازی کنی همون تلفن هوشمنده. هزینه ی ساخت بازی هم که براش تقریبا برابر با کنسولهای خونگیه. تعداد instal base اش هم که با پلی 3 یا 360 قابل مقایسه نیس. تاکثر بازیهایی رو هم که تا الان دیدیم سازنده های اختصاصی سونی بودن. مگر اینکه سازنده ای بخواد همون بازی رو که برا 360 و پلی 3 میزنه با یه خورده تغییر برا ویتا هم عرضه کنه. اونوقت شما به عنوان یک گیمر معمولی کدومش رو میگیری؟ منظورم اریجینالش هستش ها:d خوب فکر میکنم واقعا بازار کنسولهای دستی داره خیلی کوچیک و سخت میشه. اگرهم که کپی خور شد که دیگه واویلا همون اول دیگه باید فاتحه اش رو خوند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر