Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

hamedj2

کاربر سایت
نام
حامد
فرق معمولی با گاردین چیه ؟ یا اون addon که دادن به چه دردی می خوره ؟!
میگم برای عضو شدن توی کلن حتما باید تمام اون کلن رو توی فرند لیست PSN تون داشته باشین ؟ الان اوین کلن IRAN که در بازی سنتر ساختن خوب خیلی عضو زیاد داره ... همه افرادش رو باید add کنم ؟! یا فقط برم عضو کلن بشم کافیه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
نام
ارمان
دوستان تاپیک مربوط به بازی Destiny هست واقعاً راه پیدا کردن بازی هایی مثل CoD رو که حتی مقایسش با این بازی هم خنده داره رو متوجه نمیشم ، کسی که نمره ی یه سایت فرانسوی که حتی به خودش مهلت نداده 1 روز از ریلیز بازی بگذره و حتی نظرش کوچکترین تاثیری توی متا نداره رو قبول داره همون بهتره بازی رو نخره و بره بشینه CoDـش رو بازی کنه که از قضا باهاش خاطره داره.بازی کاملاً سلیقه ای هست نه تنها این بازی بلکه همه ی بازی ها ، بازی کلی آیتم داره اسلحه داره آرمور داره و چیزهای دیگه از موقعی که بازی آزاد شد تا به همین نیم ساعت پیش داشتم بازی میکردم یه سَره یعنی چیزی حدود 7 ساعت که حدود 4-5 ساعتش رو داشتیم با آرمان (Triangels) کو-آپ میرفتیم من که خسته نشدم آرمان هم فکر میکنم نظرش همین باشه اگر نمیخواستم دوش بگیرم و مهمون نداشتیم مطمئناً حالا حالاها پاش بودم.داشتیم تو یه منطقه از Old Russia میرفتیم برای انجام یه ماموریت یکی از این فالن شیپ ها یدونه Devil Wilker ریلیز کرد رو مَپ یعنی صحنه خدا بود نزدیک 10-12 تا پلیر بودیم حول و حوش 15 دقیهق داشتیم میزدیمش از یه طرف فالن ریسپاون میشد رو مپ از یه طرف Hive بازی شده بود میدون جنگ خیلی اون تیکش حال داد یقیناً :d

گرافیک هنری بازی فوق العادس یعنی ، تغییر نور هم فوق العاده تر گاهی وقتی هوا تاریک میشد فقط وای میسادم نگاه میکردم خیلی خوب بود.تنوع آرمور و اسلحه ها و در کل لوت خیلی عالی بوده تا به اینجا.ماه فرصت نشد برم نظری ندارم در رابطش از همین الانم منفورترین دشمن بازی برام Thralls هستش خیلی بدم میاد ازش اسلحه مسلحه و مغزش تعطیله فقط میدوئه میاد سمتت باید با شات گان و Melee و... مهارش کنید کلاً رو اعصاب و حواس پرت کنن باید از دور باهاشون مبارزه کنید تازه خیلی از دشمنا هم ندیدیم هنوز:d

پ.ن: در کل من خیلی حال کردم با بازی نمره ی منتقدا هم برای زیاد مهم نیست بعد از تجربش حالا جالا ها با بازی کار داریم:d:bighug:
پ.ن2: حاجی این چرا Emblemـهاش پولیه؟فرصت نشد زیاد تو تاور پلازا باشم ولی تا اونجایی که فهمیدم پولین.500 تا برای یه Emblem خیلی زیاده با همون میشه یکی دوتا آرمور تپل خرید:d
پ.ن3: کسایی که انتظار دارن بازی با نسخه ی بتا 180 درجه فرق کنه همچین انتظاری نداشته باشن.نزدیک ترین نسخه به بازی اصلی (تو اکثر بازی ها) همون نسخه ی بتا هستش:d
پ.ن4: ادد کنید مولتی ایناش حال میده در کل: HarvestCampaign:d

تایید میشه 100%

در یک کلا بازی فوق القعاده عالی هست .
من تا lv8 رفتم . یه سری هم Pvp زدم از همه نظر فوق القعاده بود

شاید بازی تو حالت solo خسته کننده بشه اما 100% با دوستان جوین شدن اصلا یه فازه دیگه داره
سامان نمیرفت همینطوری ادامه میدادم 100% بعد که رفت جوین شدم PVP که فوق القعاده نرم و روان و بالانس و فوق القعاده بود

به نظرم حق بازی خیلی بالاست !

به نمره های meta هم USER SCORE ها توجه نکید اصلا ! همشون پرت و پلا نوشتن توی review هاشون

یه چیزی هم بگم اونایی که نوشتن بازی شبیه Borderlands 2 هست 100% اشتباه میکنن. شاید بازی تو فرمه Halo باشه اما سیستم مبارزات خیلی نرم تر و سریعتر از B و تکتیکال تر از halo هست ...

تنها گله ای که از بازی داشتم مقداری هوش مصنوعی هست به نظرم اما بازی عالیه !

saeedscorpion

کاربر سایت
نام
saeed
من شاید تا چند روز آینده دیجیتالیشو گرفتم :d فرق معمولی با گاردین چیه ؟ یا اون addon که دادن به چه دردی می خوره ؟!
میگم برای عضو شدن توی کلن حتما باید تمام اون کلن رو توی فرند لیست PSN تون داشته باشین ؟ الان اوین کلن IRAN که در بازی سنتر ساختن خوب خیلی عضو زیاد داره ... همه افرادش رو باید add کنم ؟! یا فقط برم عضو کلن بشم کافیه ؟

تو کلن عضو شی کافیه /

تایید میشه 100%

شاید بازی تو حالت solo خسته کننده بشه اما 100% با دوستان جوین شدن اصلا یه فازه دیگه داره
سامان نمیرفت همینطوری ادامه میدادم 100% بعد که رفت جوین شدم PVP که فوق القعاده نرم و روان و بالانس و فوق القعاده بود

به نمره های meta هم USER SCORE ها توجه نکید اصلا ! همشون پرت و پلا نوشتن توی review هاشون

یه چیزی هم بگم اونایی که نوشتن بازی شبیه Borderlands 2 هست 100% اشتباه میکنن. شاید بازی تو فرمه Halo باشه اما سیستم مبارزات خیلی نرم تر و سریعتر از B و تکتیکال تر از halo هست ...

جالبه تو تنها کسی هستی که میگی بازی شبیه بوردرلندز نیست / اینم نظریه واسه خودش و قابل احترام

Last edited by a moderator:

Silent Siren

کاربر سایت
نام
مهدی
از دوستانی که سعی در حاشیه بردن تاپیک دارن خواهش دارم بذارید تاپیک تو جو خودش پایدار بمونه...!ماهیت اصلی و محوریت بازی براساس تعامل گروهی و سیستم اجتماعی اون هستش و خاصیت یک عنوان MMO در همین میتونه خلاصه بشه و این نقطه ی عطف و قوت اون هستش و بعضی ها هنوز قبل از تجربه ی بازی به طول مدت گیم پلی بازی خرده میگیرند که این معیار نمیتونه برای عنوانی مانند دستنی صدق کنه چون وسعت بازی و گشت و گذار و لذت loot کردن و پشت سرگداشتن چلنج ها برای اپگرید لول و همینطور گرفتن ایتم های جدید و ارمور های قدرتمند تر و حس دون کردن یک باس بصورت ریدمانند و شیر کردن لذت اکتشاف در دنیای بازی با دوستان میتونه محتوای بینظیری رو در اختیار بازیباز بذاره...!
نکته: دستنی یک فرانچایز نیست بلکه یک new ip با ریسک فیل شدن یا تبدیل شدن به یک عنوان موفق پدید اومده و باید تعریف هر کسی از حد انتظار مشخص باشه چون واقعا دستنی یک عنوان جاه طلبانه هست و بس...!
جالبه از روی اولین نقد یک سایت نه چندان معتبر و یوسر اسکور ها که هر دو هیچ تاثیری در تایین سرنوشت بازی ندارن این نتیجه گیری هارو شاهد باشیم...!
در کل این خاصیت (سلیقه ای بودن) بازی های بانجی هستن که سرنوشت بازی رو خوده بازیباز میتونه تاییین کنه...!
در اولویت هام تهیه ی بازی هستش!!!

nader.g

کاربر سایت
نام
نادر
نخرید اقا نخرید،همه سایتا متفق القول نظر منفی دارن نسبت به بازی،
هم پر از باگ،هم یکنواختی،هم سرورهای ضعیف.

Sent from my K00E using Tapatalk

M

!_Meshki_!

دوستان تاپیک مربوط به بازی Destiny هست واقعاً راه پیدا کردن بازی هایی مثل CoD رو که حتی مقایسش با این بازی هم خنده داره رو متوجه نمیشم ، کسی که نمره ی یه سایت فرانسوی که حتی به خودش مهلت نداده 1 روز از ریلیز بازی بگذره و حتی نظرش کوچکترین تاثیری توی متا نداره رو قبول داره همون بهتره بازی رو نخره و بره بشینه CoDـش رو بازی کنه که از قضا باهاش خاطره داره.بازی کاملاً سلیقه ای هست نه تنها این بازی بلکه همه ی بازی ها ، بازی کلی آیتم داره اسلحه داره آرمور داره و چیزهای دیگه از موقعی که بازی آزاد شد تا به همین نیم ساعت پیش داشتم بازی میکردم یه سَره یعنی چیزی حدود 7 ساعت که حدود 4-5 ساعتش رو داشتیم با آرمان (Triangels) کو-آپ میرفتیم من که خسته نشدم آرمان هم فکر میکنم نظرش همین باشه اگر نمیخواستم دوش بگیرم و مهمون نداشتیم مطمئناً حالا حالاها پاش بودم.داشتیم تو یه منطقه از Old Russia میرفتیم برای انجام یه ماموریت یکی از این فالن شیپ ها یدونه Devil Wilker ریلیز کرد رو مَپ یعنی صحنه خدا بود نزدیک 10-12 تا پلیر بودیم حول و حوش 15 دقیهق داشتیم میزدیمش از یه طرف فالن ریسپاون میشد رو مپ از یه طرف Hive بازی شده بود میدون جنگ خیلی اون تیکش حال داد یقیناً :d

گرافیک هنری بازی فوق العادس یعنی ، تغییر نور هم فوق العاده تر گاهی وقتی هوا تاریک میشد فقط وای میسادم نگاه میکردم خیلی خوب بود.تنوع آرمور و اسلحه ها و در کل لوت خیلی عالی بوده تا به اینجا.ماه فرصت نشد برم نظری ندارم در رابطش از همین الانم منفورترین دشمن بازی برام Thralls هستش خیلی بدم میاد ازش اسلحه مسلحه و مغزش تعطیله فقط میدوئه میاد سمتت باید با شات گان و Melee و... مهارش کنید کلاً رو اعصاب و حواس پرت کنن باید از دور باهاشون مبارزه کنید تازه خیلی از دشمنا هم ندیدیم هنوز:d

پ.ن: در کل من خیلی حال کردم با بازی نمره ی منتقدا هم برای زیاد مهم نیست بعد از تجربش حالا جالا ها با بازی کار داریم:d:bighug:
پ.ن2: حاجی این چرا Emblemـهاش پولیه؟فرصت نشد زیاد تو تاور پلازا باشم ولی تا اونجایی که فهمیدم پولین.500 تا برای یه Emblem خیلی زیاده با همون میشه یکی دوتا آرمور تپل خرید:d
پ.ن3: کسایی که انتظار دارن بازی با نسخه ی بتا 180 درجه فرق کنه همچین انتظاری نداشته باشن.نزدیک ترین نسخه به بازی اصلی (تو اکثر بازی ها) همون نسخه ی بتا هستش:d
پ.ن4: ادد کنید مولتی ایناش حال میده در کل: HarvestCampaign:d
ازت متنفرم سامان :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
نام
Farshad
تایید میشه 100%

اتفاقا امروز من یه گیم پلی 20 دقیقه ای ازش دیدم که Gamespot داشتن بازی میکردن (3 نفری) خیلی از هوش مصنوعی بازی خوشم اومد دشمناش دقیقا انگار میفهمیدن کجا برن چجوری دفاع کنن و . . . :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
نام
Bahram

کدوم سایت ها؟
کلا فقط یک سایت فرانسوی بازی نقد کرده :|

آخرین ویرایش:

am3

کاربر سایت
نام
amir

مگه تا حالا ازش نقدی هم اومده؟
والا متا رو که چک کردم فقط از نظر کاربرا بود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
نام
ارمان
جالبه تو تنها کسی هستی که میگی بازی شبیه بوردرلندز نیست / اینم نظریه واسه خودش و قابل احترام
جالب اینکه حالا چون بازی Loot داره شد Borderlands ؟
Borderlands حالا همچین اولین بازی نیست که سیستم exploration و loot رو گذاشت..... بازیهای چند صد برابر بهتر از B بودن که سیستم رو داشتن نیازی به ذکرش هم نیست.
به نظرم نظر دادن در مورده بازی توی این لحظه هنوز کاملا درست نیست . فقط میشه first impression ها ...
یعنی 92 نفری که positive دادن همه گفتن بازی مثله borderlands ? جالبه !

اتفاقا امروز من یه گیم پلی 20 دقیقه ای ازش دیدم که Gamespot داشتن بازی میکردن (3 نفری) خیلی از هوش مصنوعی بازی خوشم اومد دشمناش دقیقا انگار میفهمیدن کجا برن چجوری دفاع کنن و . . . :d
مشکلاتش همیشگی نبود اما دیدم. دو سه تیکه راحت رفتم از پشت دشمن اصلا ندیدن من رو و حرکتم نکردن ... به نظرم میرسه باگ هست اینا .

just gta v

کاربر سایت
بچه ها يه سواله شايد بي ربط.به نظر شما در كل نه در اين بازي بلكه در كل بازي ها بخش single مهم تره يا multi؟؟؟؟البته ميدونم در بعضي بازي ها مولتي مهمه و در بعضي از انها سينگل.منظورم در كل بازي ها است؟؟

Sierra-117

کاربر سایت
نام
سامان
ازت متنفرم سامان :|
بیا بقلم:bighug::dمن بعضی اوقات سیستم هایپم خوب میگیره ، یادش به خیر چه پیشنمایش GTA Vـیی زده بودم:dدرضمن اد کردم تو PSN اکسپت کن برادر من :|:d
--------------------------------------------------
هوش مصنوعی بازی هم بعضی جاها باگ میگیره انگار بعضی دشمنا (اکثراً Dregـها) یه گوشه وایمیسن واگر از پشتشون بری نمیفهمن تا این که بزنیشون البته اینم باید در نظر گرفت که اولاً تو بازی به دلیل سیستم ریسپاونی که وجود داره دشمنا کمتر دنبالت میان مگر این که مستقیم باهاشون درگیر شی مورد دیگه هم اینه که وقتی لول آپ میکنید لول دشمنا هم افزایش پیدا میکنه یعنی هم باهوش تر میشن هم قویتر رسماً به یه Wizard خورده بودم لولش فک کنم 10-15 بود باشیلد (نمیدونم توجه کردید یا نه وقتی شیلدشون رو میزنید فرار میکنن و میرن پشت کاور و شیلدشون رو بازیابی میکنن بدمصبا:d) اونم به خاطر من اسپاون نشده بود یه پارتنر همینطوری بهم جوین شد بعد دی سی شد به خاطر اون پدرم دراومد :| سعی کنید وقتی تنهایید تو غار مارا نرید رسماً با یه سری دشمن از نژادای مختلف رو به رو میشید عین هیولان بعضیاشون واقعاً گنده ان روی دمیجشون هم علامت سوال هست و کم نمیشه نفهمیدم قضیشون چیه ولی دیدینشون فقط در برین:d

پ.ن1: آقا کسی نمیدونه این Unique ID توی سایت باانجی رو کی میشه دوباره تغییر داد؟یه چیزی زدم دو کلمش جابه جا شد هی میگه میتونید مدتی بعد تغییرش بدین ولی زمان خاصی نمیزنه؟ :|
پ.ن2: جیف که مهمون داریم:(:((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
نام
ارمان
بیا بقلم:bighug::dمن بعضی اوقات سیستم هایپم خوب میگیره ، یادش به خیر چه پیشنمایش GTA Vـیی زده بودم:dدرضمن اد کردم تو PSN اکسپت کن برادر من :|:d
--------------------------------------------------
هوش مصنوعی بازی هم بعضی جاها باگ میگیره انگار بعضی دشمنا (اکثراً Dregـها) یه گوشه وایمیسن واگر از پشتشون بری نمیفهمن تا این که بزنیشون البته اینم باید در نظر گرفت که اولاً تو بازی به دلیل سیستم ریسپاونی که وجود داره دشمنا کمتر دنبالت میان مگر این که مستقیم باهاشون درگیر شی مورد دیگه هم اینه که وقتی لول آپ میکنید لول دشمنا هم افزایش پیدا میکنه یعنی هم باهوش تر میشن هم قویتر رسماً به یه Wizard خورده بودم لولش فک کنم 10-15 بود باشیلد (نمیدونم توجه کردید یا نه وقتی شیلدشون رو میزنید فرار میکنن و میرن پشت کاور و شیلدشون رو بازیابی میکنن بدمصبا:d) اونم به خاطر من اسپاون نشده بود یه پارتنر همینطوری بهم جوین شد بعد دی سی شد به خاطر اون پدرم دراومد :| سعی کنید وقتی تنهایید تو غار مارا نرید رسماً با یه سری دشمن از نژادای مختلف رو به رو میشید عین هیولان بعضیاشون واقعاً گنده ان روی دمیجشون هم علامت سوال هست و کم نمیشه نفهمیدم قضیشون چیه ولی دیدینشون فقط در برین:d

پ.ن1: آقا کسی نمیدونه این Unique ID توی سایت باانجی رو کی میشه دوباره تغییر داد؟یه چیزی زدم دو کلمش جابه جا شد هی میگه میتونید مدتی بعد تغییرش بدین ولی زمان خاصی نمیزنه؟ :|
پ.ن2: جیف که مهمون داریم:(:((
آونایی که دمه اون قسمتی که نزدیک دریا و کشتی بود خوردیم چی بود ؟ همون 3 تایی که زیره زمین بودن از پله ها رفتیم پایین D: یه فوت میکرد میمردیم لوووووووووووووووووول

Public Event که افتاد جالب بود . امیدوارم تنوع بیشتری توی این event ها باشه ! فعلا که 1 خورد بهمون اما عالی بود

به نظرم مشکلات هوش مصنوعی حل میشه
اما انصافا برای یه بازی Single مپش خیلی بزرگ بود

جالبه ببینیم برای Expansion های اینده چی امکاناتی در نظر میگیرن.

ezio252

کاربر سایت
نام
حمید
آقا چجوری باید pvp بازی کنی ؟
public event چجوری اتفاق میفته ؟ اون کسایی که اسمشون به رنگ آبیه و وسط ماموریت ها هستن چه غلطی میکنن ؟

کسایی که borderlands 2 رو بازی کرده باشن میفهمن که چقدر شباهت بین این دو تا بازی وجود داره به خصوص نحوه پریدن هاش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر