Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
قصد تخریب و .. بازی رو ندارم،این نظر رو بک ماه پیش و بعد از تجربه ی بتا دادم، فن های بازی شات گان رو گذاشتن روی شقیقه ی ما!:d

بازي خوش ساخت و نسبتاً خوبيه منتها نه براي من!
از سيستم شوتينگش متنفرم! كند و سفت ! احساس روندن تانك آبرامز تو بتل٣ بهم دست ميداد؛ نحوه ي دويدن و پرش و .. هم كه تو آفسايد بود كلاً. شايد با آپگريد شخصيت بهتر بشه ولي براي من غير قابل تحمله! اسنوموبيل هوائيش(اسمش يادم رفت!) هم بدك نبود.
گرافيك تو اين جور مولتي هاي عظيم، در آخرين مرتبه قرار مي گيره و كل لذت اين نوع بازيا، گيم پلي و اختيارات اجتماعيش هست كه اصلاً نپسنديدمشون. توي Base (همون سياره ي بالاي زمين كه اسمش يادم نيست!) اجتماع پلير ها رو ميشه ديد كه واقعاً هيچ چيز بدرد بخور اجتماعي نداشت! انجام حركات Dancing دسته جمعي با پلير هاي ديگه شايد جالب باشه، ولي اي كاش چيز هاي بهتري تدارك مي ديدند! بقيه ي Base هم كه براي آپگريد و خريد خرت و پرت بود و بسيار شبيه به Mass Effect!
اما مراحل بازي: كلي نقشه رو طي مي كني، چند تا جك و جونور رو مي كشي و يك Objective رو فعال مي كني، يك Boss رو مي كشي و خلاص! وسط اين روند كه در هر مرحله تكرار مي شد، فقط خميازه مي كشيدم، اوه خداي من! من از Halo متنفر بودم، اينم كه همونه!
انتظار چيز يونيك تر و سرگرم كننده تري رو داشتم، دقيقاً مخلوط Halo و Borderlands هست كه از جفتشون متنفرم! بنابراين اين بازي از ليست خريد خارج و به Blacklist مي پيوندد!
سرور هاش بشدت متغير و غير قابل اعتماد هست! مدام كيفيتش تغيير مي كرد و تا يك پلير جوين مي شد، ارتباط من با سرور قطع ميشد يا تعدادي از پلير ها مي پريدن بيرون! با ٥١٢ مخابرات ميشه بتل٤ رو نسبتاً راحت بازي كرد، منتها Destiny نه! لگ و .. ايجاد نمي كنه، صاف آدمو ميندازه بيرون.
Good Bye Destiny..
پ ن:از اون جا که غیر قابل پیش بینی ترین آدم روی کره ی زمین هستم،بازی رو پیش خرید کردم و دانلودش تقریباً تمومه! البته نسخه ی PS3 !:|:d برام مهم نیست بازی چی از آب در میاد، بخاطر CO-OP آنلاین گرفتمش و بازی کردن با دوستان!

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
نمرات بازی که فعلا نیومده همشون . ولی فکر میکنم تبلیغ زیاد و ... که بانجی کرده مثل wd کار دستش بده .
منم امروز بازی گرفتم و رفتم . همه چیز مثل بتا بود و کامل بود . ولی خداییش جدا از هایپی برای من که بهترین تجربه fpsهست حداقل از لحاظ گستردگی و گیم پلی .(چون هنوز اوایل بازیه نمیشه در مورد داستان نظر داد!)
ولی در کل این بازی که من تا اینجا کردم کمبودی نداره تو گیم پلی و گستردگی و روح :dعکس هم خواستم بذارم اما چون مثل بتا بود تکراری میشد و صفحات پیش گذاشتم و گذاشتن .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
نمرات بازی که فعلا نیومده همشون . ولی فکر میکنم تبلیغ زیاد و ... که بانجی کرده مثل wd کار دستش بده .
منم امروز بازی گرفتم و رفتم . همه چیز مثل بتا بود و کامل بود . ولی خداییش جدا از هایپی برای من که بهترین تجربه fpsهست حداقل از لحاظ گستردگی و گیم پلی .(چون هنوز اوایل بازیه نمیشه در مورد داستان نظر داد!)
ولی در کل این بازی که من تا اینجا کردم کمبودی نداره تو گیم پلی و گستردگی و روح :dعکس هم خواستم بذارم اما چون مثل بتا بود تکراری میشد و صفحات پیش گذاشتم و گذاشتن .

گرافیک بهبودی داشته یا نه ؟:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوستان تاپیک مربوط به بازی Destiny هست واقعاً راه پیدا کردن بازی هایی مثل CoD رو که حتی مقایسش با این بازی هم خنده داره رو متوجه نمیشم ، کسی که نمره ی یه سایت فرانسوی که حتی به خودش مهلت نداده 1 روز از ریلیز بازی بگذره و حتی نظرش کوچکترین تاثیری توی متا نداره رو قبول داره همون بهتره بازی رو نخره و بره بشینه CoDـش رو بازی کنه که از قضا باهاش خاطره داره.بازی کاملاً سلیقه ای هست نه تنها این بازی بلکه همه ی بازی ها ، بازی کلی آیتم داره اسلحه داره آرمور داره و چیزهای دیگه از موقعی که بازی آزاد شد تا به همین نیم ساعت پیش داشتم بازی میکردم یه سَره یعنی چیزی حدود 7 ساعت که حدود 4-5 ساعتش رو داشتیم با آرمان (Triangels) کو-آپ میرفتیم من که خسته نشدم آرمان هم فکر میکنم نظرش همین باشه اگر نمیخواستم دوش بگیرم و مهمون نداشتیم مطمئناً حالا حالاها پاش بودم.داشتیم تو یه منطقه از Old Russia میرفتیم برای انجام یه ماموریت یکی از این فالن شیپ ها یدونه Devil Wilker ریلیز کرد رو مَپ یعنی صحنه خدا بود نزدیک 10-12 تا پلیر بودیم حول و حوش 15 دقیهق داشتیم میزدیمش از یه طرف فالن ریسپاون میشد رو مپ از یه طرف Hive بازی شده بود میدون جنگ خیلی اون تیکش حال داد یقیناً :d

گرافیک هنری بازی فوق العادس یعنی ، تغییر نور هم فوق العاده تر گاهی وقتی هوا تاریک میشد فقط وای میسادم نگاه میکردم خیلی خوب بود.تنوع آرمور و اسلحه ها و در کل لوت خیلی عالی بوده تا به اینجا.ماه فرصت نشد برم نظری ندارم در رابطش از همین الانم منفورترین دشمن بازی برام Thralls هستش خیلی بدم میاد ازش اسلحه مسلحه و مغزش تعطیله فقط میدوئه میاد سمتت باید با شات گان و Melee و... مهارش کنید کلاً رو اعصاب و حواس پرت کنن باید از دور باهاشون مبارزه کنید تازه خیلی از دشمنا هم ندیدیم هنوز:d

پ.ن: در کل من خیلی حال کردم با بازی نمره ی منتقدا هم برای زیاد مهم نیست بعد از تجربش حالا جالا ها با بازی کار داریم:d:bighug:
پ.ن2: حاجی این چرا Emblemـهاش پولیه؟فرصت نشد زیاد تو تاور پلازا باشم ولی تا اونجایی که فهمیدم پولین.500 تا برای یه Emblem خیلی زیاده با همون میشه یکی دوتا آرمور تپل خرید:d
پ.ن3: کسایی که انتظار دارن بازی با نسخه ی بتا 180 درجه فرق کنه همچین انتظاری نداشته باشن.نزدیک ترین نسخه به بازی اصلی (تو اکثر بازی ها) همون نسخه ی بتا هستش:d
پ.ن4: ادد کنید مولتی ایناش حال میده در کل: HarvestCampaign:d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان تاپیک مربوط به بازی Destiny هست واقعاً راه پیدا کردن بازی هایی مثل CoD رو که حتی مقایسش با این بازی هم خنده داره رو متوجه نمیشم ، کسی که نمره ی یه سایت فرانسوی که حتی به خودش مهلت نداده 1 روز از ریلیز بازی بگذره و حتی نظرش کوچکترین تاثیری توی متا نداره رو قبول داره همون بهتره بازی رو نخره و بره بشینه CoDـش رو بازی کنه که از قضا باهاش خاطره داره.بازی کاملاً سلیقه ای هست نه تنها این بازی بلکه همه ی بازی ها ، بازی کلی آیتم داره اسلحه داره آرمور داره و چیزهای دیگه از موقعی که بازی آزاد شد تا به همین نیم ساعت پیش داشتم بازی میکردم یه سَره یعنی چیزی حدود 7 ساعت که حدود 4-5 ساعتش رو داشتیم با آرمان (Triangels) کو-آپ میرفتیم من که خسته نشدم آرمان هم فکر میکنم نظرش همین باشه اگر نمیخواستم دوش بگیرم و مهمون نداشتیم مطمئناً حالا حالاها پاش بودم.داشتیم تو یه منطقه از Old Russia میرفتیم برای انجام یه ماموریت یکی از این فالن شیپ ها یدونه Devil Wilker ریلیز کرد رو مَپ یعنی صحنه خدا بود نزدیک 10-12 تا پلیر بودیم حول و حوش 15 دقیهق داشتیم میزدیمش از یه طرف فالن ریسپاون میشد رو مپ از یه طرف Hive بازی شده بود میدون جنگ خیلی اون تیکش حال داد یقیناً :d

گرافیک هنری بازی فوق العادس یعنی ، تغییر نور هم فوق العاده تر گاهی وقتی هوا تاریک میشد فقط وای میسادم نگاه میکردم خیلی خوب بود.تنوع آرمور و اسلحه ها و در کل لوت خیلی عالی بوده تا به اینجا.ماه فرصت نشد برم نظری ندارم در رابطش از همین الانم منفورترین دشمن بازی برام Thralls هستش خیلی بدم میاد ازش اسلحه مسلحه و مغزش تعطیله فقط میدوئه میاد سمتت باید با شات گان و Melee و... مهارش کنید کلاً رو اعصاب و حواس پرت کنن باید از دور باهاشون مبارزه کنید تازه خیلی از دشمنا هم ندیدیم هنوز:d

پ.ن: در کل من خیلی حال کردم با بازی نمره ی منتقدا هم برای زیاد مهم نیست بعد از تجربش حالا جالا ها با بازی کار داریم:d:bighug:
پ.ن2: حاجی این چرا Emblemـهاش پولیه؟فرصت نشد زیاد تو تاور پلازا باشم ولی تا اونجایی که فهمیدم پولین.500 تا برای یه Emblem خیلی زیاده با همون میشه یکی دوتا آرمور تپل خرید:d
پ.ن3: کسایی که انتظار دارن بازی با نسخه ی بتا 180 درجه فرق کنه همچین انتظاری نداشته باشن.نزدیک ترین نسخه به بازی اصلی (تو اکثر بازی ها) همون نسخه ی بتا هستش:d
ببخش کامنتت طولانی بود نخوندم ! ولی اولش رو خوندم در مورد اینکه یکروز نگذشته نمره داده . ببین رفیق گلم 75 درصد بازی هایی که میان 1 روز قبل از ریلیز رسمی نمراتشون میاد ...

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی

منم کلا بازیهای این چنینی که تمرکزشون بیشتر رو بخش مولتی پلیر هست رو خیلی دوست دارم.......واقعا خوش بحال شما که 7 ساعت یه سره این بازی رو بازی کردی......گفتم خوش بحالت به دو علت.......یکی اینکه با این قیمت افتضاح تونستی بازی رو همین روز اول بخری......بعد اینکه نتت انقدر خوبه که تو 7 ساعت بازی اصلا مشکل نداشتی.........جدی از کدوم ISP سرویس میگیری؟؟.........من که فکر نکنم اصلا بتونم وارد این بازی بشم با این پینگ افتضاح!!

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,608
نام
محمد
ببخش کامنتت طولانی بود نخوندم ! ولی اولش رو خوندم در مورد اینکه یکروز نگذشته نمره داده . ببین رفیق گلم 75 درصد بازی هایی که میان 1 روز قبل از ریلیز رسمی نمراتشون میاد ...

اما به نظرم, بازیهایی که آنلاین محورو یا کاملا آنلاین هستن,بهتره که حداقل چند روز بعد از عرضه نقد بشن:)

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
این بازی کاملا سلیقه ای هستش ! من خودم اصلا از این سبک بازیا خوشم نمیاد ولی هیچ وقت نمیام بکوبم بازیو ! مطمئن باشین اونایی که از بازی باید خوششون بیاد خوششون میاد!

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
والا شما همین الانش تو تشخیص سبک بازی موندی و یحتمل نمیدونمی کی Review Copy دادن منتقدا ، همون بهتر بحث ادامه پیدا نکنه تا تاپیک جریانه خودشو بره شما هم اگر از این بازی خوشت نمیاد میتونی اعصاب خودت و خورد نکنی بری تو تاپیک بازی مورد علاقت فعالیت کنی;)

منم کلا بازیهای این چنینی که تمرکزشون بیشتر رو بخش مولتی پلیر هست رو خیلی دوست دارم.......واقعا خوش بحال شما که 7 ساعت یه سره این بازی رو بازی کردی......گفتم خوش بحالت به دو علت.......یکی اینکه با این قیمت افتضاح تونستی بازی رو همین روز اول بخری......بعد اینکه نتت انقدر خوبه که تو 7 ساعت بازی اصلا مشکل نداشتی.........جدی از کدوم ISP سرویس میگیری؟؟.........من که فکر نکنم اصلا بتونم وارد این بازی بشم با این پینگ افتضاح!!
والا من از شاتل نت میگیرم جالبت تر از اون اینه که نَت تایپم 3 هست ولی راحت میتونم برم تو پارتی یا آنلاین بزنم:dبا پینگای 200-250 هم میشه بازی کرد فکر میکنم بازی کمتر به سرعت دانلود نیاز داشته باشه ولی مصرف حجمش نسبتاً از بازی های دیگه بیشتره.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
والا شما همین الانش تو تشخیص سبک بازی موندی و یحتمل نمیدونمی کی Review Copy دادن منتقدا ، همون بهتر بحث ادامه پیدا نکنه تا تاپیک جریانه خودشو بره شما هم اگر از این بازی خوشت نمیاد میتونی اعصاب خودت و خورد نکنی بری تو تاپیک بازی مورد علاقت فعالیت کنی;)

والا من از شاتل نت میگیرم جالبت تر از اون اینه که نَت تایپم 3 هست ولی راحت میتونم برم تو پارتی یا آنلاین بزنم:dبا پینگای 200-250 هم میشه بازی کرد فکر میکنم بازی کمتر به سرعت دانلود نیاز داشته باشه ولی مصرف حجمش نسبتاً از بازی های دیگه بیشتره.
مصرف حجم بازی حدود چقدره ؟ باتوجه به این که برای لذت بردن از بازی باید توی محیط گشت گذار کرد خرید نت نامحدود مناسب تره یا حجمی ؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این دوستمون که گیر داده 75 درصد بازی هایی که میان 1 روز قبل از ریلیز رسمی نمراتشون میاد واقعا به چه زبونی بیاد گفت چنین سبکایی یه هفتم روش وقت بزاری نمیشه نظر قطعی داد؟این سایتیم که نمره داده 99 درصد خواسته معروف بشه و اسم و رسمی در کنه!وگرنه موتور جتم بسته باشه چجوری 24 ساعت از ریلیز نگذشته نقد کامل قرار داده؟با عقل جور میاد مگه!؟!:|
سازنده این بازی هرکی بود من قبول میکردم خراب کرده ولی بانجی پشت این بازیه!همون استودیویی که 4 5 نسخه فوق العاده از هیلو ساخت با اون بخش داستانی قوی و مولتی پلیر موندگارش!
__
سامان جان و چندتا دوست دیگه ای که یه ویکی از بازی دادن ممنون!دیگه قطعی شد خرید بازی همونیه که میخوام:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
مصرف حجم بازی حدود چقدره ؟ باتوجه به این که برای لذت بردن از بازی باید توی محیط گشت گذار کرد خرید نت نامحدود مناسب تره یا حجمی ؟
نت حجمی که صددرصد بهتره ولی از نظر مصرف فکر کنم تو این 6-7 ساعت چیزی حدود 1.5 تا 2 گیگ مصرف داشت شایدم بیشتر چون دقیق نمیدونم حجم مصرفیم مربوط به دان و وبگردی چه قدر بوده تا بتونم از اون نقطه میزان مصرف رو بگیرم ولی همین حدوداس ، برای بازی آنلاین نت حجمی بهتره از نظر کیفیت ولی مصرف حجم اذبت میکنه.البته الان من نامحدود دارم ولی مشکل خاصی تو بازیاد ندارم در کل!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ریجن 1 بازی نیومده ایران؟:D
اقا انقدر الکی بازیو نکوبید اونم قبل اینکه حتی بازیو تهیه کرده باشید.بعضی وقتها خاموش بودن هم خوبه.
من با بتای این بازی خیلی حال کردم و الانم بد فرم منتظرشم و فقط هم انلاینش!!
تجربه ثابت کرده به قصه های خیلی از بچه های بازیسنتر زیاد توجهی نکنین و اصلا روتون تاثیر نذاره... اونی که میاد بازیو میکوبه,حتی بازی نکرده!!!! یه مشکلی داره....

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من بتاشو بازی کردم تنها داشتم بازی میکردم ۴ تا مرحله رفتم در حدی بود بدم اومد از بازی ولی یه مرحلشو با چند نفر با هم رفتیم واقعا از بازی خوشم اومد این بازی هم مثل بردرلند حتما باید با چند نفر باشی وگرنه بازیش نمیکنی
به منم ثابت شده خیلی ها تو این سایت نظراشون خیلی بی معنی الکی از بازی خوشت میاد باید بگیری نمیادم نباید نظر الکی بدی
سر داستان cod با بتل ۳ هم همین بود به نظرم cod در حد بتل۳ نیست که بخوان مقایسشون کنن همهی اونایی که بازی باز باشن میفهمن بتل ۳ خیلی سرتر از cod بوده الانم همینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر