Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
بد جوری مردد هستم امتیازهام که نمیاد نمیدونیم بخریم یا صبر کنیم....

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
برادر میگم صبر کنید بهتره من هم صبر میکنم هم قیمت میاد پایین اگر میخواهید فیزیکی بخرید هم دوستان دیگه بازی میکنن گیم پلی میزارن و ......

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اینم جواب دوستای گلی که منو مسخره میکردن ;)

دیگه مشخص هست که چه خبره ;) در مورد کسایی که میگن کالاف بازا نوبن هم فقط یه LOOOL میگم . سری افسانه ای MW یادتون نره اون لحظات خوشی هم که با کالاف 1-2-3 داشتید هم یادتون نره . ورلد ات وار هم یادتون نره کاپیتان پرایس هم یادتون نره. من قبول دارم که افت کرده ولی هیچوقت خاطره های خوشی که باهاش داشتمو نمیفروشم . بخش آنلاینشم واقعا لذت بخشه !
در ضمن یادتون نره یک بویی داره از این بازی بلند میشه متاسفانه . وگرنه اکتی برای چی نزاشت نقد ها و نمرات بازی منتشر بشه ...

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اینم جواب دوستای گلی که منو مسخره میکردن ;)

دیگه مشخص هست که چه خبره ;) در مورد کسایی که میگن کالاف بازا نوبن هم فقط یه LOOOL میگم . سری افسانه ای MW یادتون نره اون لحظات خوشی هم که با کالاف 1-2-3 داشتید هم یادتون نره . ورلد ات وار هم یادتون نره کاپیتان پرایس هم یادتون نره. من قبول دارم که افت کرده ولی هیچوقت خاطره های خوشی که باهاش داشتمو نمیفروشم . بخش آنلاینشم واقعا لذت بخشه !
در ضمن یادتون نره یک بویی داره از این بازی بلند میشه متاسفانه . وگرنه اکتی برای چی نزاشت نقد ها و نمرات بازی منتشر بشه ...

من در جریان بحث شما نیستم و کاری هم ندارم چون اینجا بحث در مورد دستینی , ولی شما بهتر بود نگاهی هم به دلایل اونایی که 1 و 2 دادن رو هم میدین

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من در جریان بحث شما نیستم و کاری هم ندارم چون اینجا بحث در مورد دستینی , ولی شما بهتر بود نگاهی هم به دلایل اونایی که 1 و 2 دادن رو هم میدین
دلیل هارو خوندم ! کثرا از مدت زمان بازی و اینکه بازی اصلا اونطور که سازنده میگفته نیست و اینکه یکسری مشکلات داره بود ! حتی یکسری گفته بودن اصن MMO نیست :|

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دلیل هارو خوندم ! کثرا از مدت زمان بازی و اینکه بازی اصلا اونطور که سازنده میگفته نیست و اینکه یکسری مشکلات داره بود ! حتی یکسری گفته بودن اصن MMO نیست :|

خوب بعضی هاشون با دلیل گفتن ولی نصف بیشتر همنجوری 1 و 2 دادن
در هر صورت مطمئنم دیگه بازی در حد نمره 2 نیست

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
خوب چون واقعا بازی MMO نیست خود سازنده هم بارها گفته(صفحه قبل هم بچه ها نوشتن)
در کل به نظرم بهتر وایسیم تا نظر منتقدا بیاد بعد چون خیلی متعادلتر و مهمتر هستش(من که فکر نکنم به شخصه اگه سروراش مشکل بزرگی داشته باشن زیر 83 اینا بشه متاش)

.

hamedj2

کاربر سایت
Jul 12, 2014
32
نام
حامد
من شاید تا چند روز آینده دیجیتالیشو گرفتم :d فرق معمولی با گاردین چیه ؟ یا اون addon که دادن به چه دردی می خوره ؟!
میگم برای عضو شدن توی کلن حتما باید تمام اون کلن رو توی فرند لیست PSN تون داشته باشین ؟ الان اوین کلن IRAN که در بازی سنتر ساختن خوب خیلی عضو زیاد داره ... همه افرادش رو باید add کنم ؟! یا فقط برم عضو کلن بشم کافیه ؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
خوب بعضی هاشون با دلیل گفتن ولی نصف بیشتر همنجوری 1 و 2 دادن
در هر صورت مطمئنم دیگه بازی در حد نمره 2 نیست
قطعا در حد نمره 2 نیست . برای اینکه کاربر ها اکثرا چون 60 دلار پول دادن یکم احساسی با موضوع برخورد میکنن و اگر بازی به دلشون نچسبه میان با اون نمره ها آبروشو میبرن... ولی مطمعنم از نظر منتقدا هم مشکل داشته که اکتی نزاشته نمرات بازی منتشر شه . ولی شما به این فکر کن اگر بازی خوب بوده واقعا اون یوزر ها عقده ای هستن که بیان نمره اونطوری بدن ؟ خداییش یکجای کار میلنگه ! من خودم بازی رو فیزیکی تهیه میکنم که اگر خوشم اومد آرشیوش کنم اگر بدم اومد سریع ردش کنم ولی خداییش شما ببین این وضعو ... بوی بازی عالی نمیاد شاید بتونه متا 80-85 بگیره !

- - -ویرایش - - -

خوب چون واقعا بازی MMO نیست خود سازنده هم بارها گفته(صفحه قبل هم بچه ها نوشتن)
در کل به نظرم بهتر وایسیم تا نظر منتقدا بیاد بعد چون خیلی متعادلتر و مهمتر هستش(من که فکر نکنم به شخصه اگه سروراش مشکل بزرگی داشته باشن زیر 83 اینا بشه متاش)

.
منم پیش بینی میکنم متای بازی بین 80-85 بشه ! من که بدم نمیاد یک بازی خوب تجربه کنم . هیتر اکتیویژن و بانجی هم نیستم ولی بنظرم بازی اصلن در اون حدی که براش هایپ شد نیست !

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
با این تعریفی که شما از بازی کردین دیگه اون حسی که قبلاً برای خرید بازی داشتم دیگه ندارم
امیدوارم اینطور که می گند نباشه

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دوستان ناامید نباشین گیمر به امید زندست :d
همین واچ داگز اوایل که نمره هاش اومدن 9 و 10 بودن بعد متا شد 80 :d
امیدوارم فقط بازی شاهکار بشه و فیل نشه که رسما امسال شاهد فیل شدن عناوین بودیم

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
نظر شخصی من اینه واقعا ارزش نداشت برای 10 ساعت گیم پلی بخوان اینطوری تبلیغ کنن . این تبلیغ ها واسه ما ایرانیا سمه . الان فروشنده ها دارن بخاطر همین تبلیغا و اینا بازی رو به قیمت نجومی میفروشن چون هم فروشنده و هم گیمر فکر میکنه بازی ته همه بازی هاست . به نظر من باز با این تفاسیر ارزش داره ادم یه مدت دیگ که بازی قیمتش کم شد بخره یا کرایه کنه بشینه بازی کنه . مخصوصا که یه مدت دیگ مشکلات بازی هم به کل رفع میشه . خرید بازی الان تو ایران اصلا جایز و درست نیست . من که دیابلو خریدم . اینو میزارم واسه 20-30 روز دیگ .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دقت کردین هرچیزی که اکتیویژن توش دخالت داره معمولا داغون از اب در میاد ؟ :|:|:d

از ته قلب امیدوارم این نفرین دچار دستینی نشه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر