Defiance | Xbox 360

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
حالا به فرض که دانلودم شد
مگه با این پینگ خوشگله ما میشه با جماعت کفر گیم زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه بازی کرد سروراش خوبن در حده یه عنوانه MMO امروزم مثله این که دوباره یه پچ اومده برای بازی باگارو رفع میکنه فقط خونسرد باشید حدود یه گیگه:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوست عزیز مگه سرعت دانلودت چنده انقد راحت حرف از دانلود کردنش میزنی

MirzaSaman33

من هم میتونم با سرعت ۲۵۶ دانلود کنم
اصلا به سرعت دانلود كاري نداره.مثلا براي من هميشه با سرعت 10kb دانلود ميشه فقط ساعت 7 صبح ميشه 120kb بعد ساعت 8 باز همون 10kb ميشه.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این بازی کلا patch هاش پر حجم و مشکل دار هست دیروز داشتم نقد یکی که خیلی riviewer معروفی توی آمریکا هست رو میدیدم اسمش Angry joe هست هرچی فحش از دهنش در اومد به patcher و سرور های بازی داد به نظرم فعلا تا زمانی که سرور هاش پایدار بشن بیخیالش بشید

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
من قبلا هم گفتم این بازی ارزش هزینه برق و دانلود کردن اون همه پچهای چند گیگابایتی رو نداره منتها دوستان پریدن به من که این شکلی حرف زدن از شما بعیده یا....

اگر از همون لحظه اول به این بازی با دید دیگه ای نگاه میکردین جدا از اینکه سبک و سیاق این بازی متفاوت و جدیده ولی هیچ کسی به این فکر نکرد که این بازی پر از باگ مشکلات سروری و مشکلات دیگه ای میتونه باشه....

ولی دوستان فکر میکنند من از خودم همه این حرفها رو در میارم.... و خوشحالم که ثابت شد این بازی بازی نرمالی از لحاظ فنی نمیتونه باشه.

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
من قبلا هم گفتم این بازی ارزش هزینه برق و دانلود کردن اون همه پچهای چند گیگابایتی رو نداره منتها دوستان پریدن به من که این شکلی حرف زدن از شما بعیده یا....

اگر از همون لحظه اول به این بازی با دید دیگه ای نگاه میکردین جدا از اینکه سبک و سیاق این بازی متفاوت و جدیده ولی هیچ کسی به این فکر نکرد که این بازی پر از باگ مشکلات سروری و مشکلات دیگه ای میتونه باشه....

ولی دوستان فکر میکنند من از خودم همه این حرفها رو در میارم.... و خوشحالم که ثابت شد این بازی بازی نرمالی از لحاظ فنی نمیتونه باشه.

اون پستی که شما دادید این بود:

واقعا تعجب میکنم که بعضیا یعنی کار و زندگی ندارند که این جوری برای یک بازی آنلاین وقت صرف میکنند؟

حالا مگه مجبورتون کردند این همه ساعت برق و اینترنت و عمرتون رو هدر بدین از کار و زندگی بیوفتین تا بتونید آنلاین بازی کنید؟

تلاش برای گرفتن سخت ترین اچیومنت های بازی کافی نیست؟

نتیجه‌گیری من این هست که اطلاعات شما از این بازی و وضیعت سرورها و باگ‌هاش کمتر از اونی که بتونید اظهار نظر کنید. نه شما بازی رو انجام دادید و نه حرف یا راه حل تازه‌ای برای حل مشکل دارید. حرف و منظورت‌تون رو هم یکبار گفتید، ما هم به اجبار شنیدیم. پس لطفا صبر و تحمل ما رو کمتر مورد آزمایش قرار بدید. و اگر حرف یا مسائلی خارج از موضوع تاپیک دارید در بخش مباحث گوناگون مطرح کنید.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی پچاش کلا" ایراد داره یه باگه نرم افزاری از هاردم هست فکر کنم برای کسایی هم که از هارد جدا یا فلش استفاده میکنند مشکل ایجاد کنه!
اونایی که مشکل دارن همینطوره؟!
بعد هرکس یه سلایقی داره شاید یکی تمام عشقش باش 10 گیگ آپدیت بشینه بازی رو انجام بده کاملا" به سلایق طرف بستگی داره بازی هم از معدود MMOهایی هست که رو 360 عرضه شده و ارزش امتحان داره و سروراشم همین اول کاری خوب بود تقریبا 50-60 نفر رو بی دردسر میکشید سرور باگم نداشت اونقدا به نظرم بازی با سریالش پیش بره جذاب تر هم میشه!
و...

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
بله بازی ایراد داره. اونم یکی دوتا نیست. یه نگاه گذرا به لیستی که تو پچ اخیر منتشر کردن کافیه از گوشای آدم دود بزنه بیرون. دانلود کردن پچ‌ها هم از محالات شده !! تا اونجایی که من میدونم ^ سامان تنها کسی در کشور هست که موفق به دانلود شده :d ما هم در تلاشیم. اصلا شاید فردا بیخیال بازی بشیم ولی کسایی که میان اینجا انتظار دارن در مورد مشکلات بازی و یا درباره بازی، راه‌حل یا بحث مشاهده کنن، نه اینکه یکی بهشون بگه "وقت‌تون رو هدر ندید. بیکارید آیا؟! هزینه‌ی برق، آب، نت" --- یکی ار ابتدایی ترین قوانین انجمن منحرف نکردن بحث هر تاپیک هست. امیدوارم این روند همینجا تموم بشه .

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
MMO باشه کوفت باشه ! :d
فقط من واقعا لجم در اومده از این که وقتی بازی رو میخری original باز باید بیای 20$ هم بدی تا مثلا یک inventory space معقول داشته باشی ! الان واقعا جایی که داره خیلی کمه ! تازه من رفتم همه 120 arkfall code هم فعال کردم فقط +2 slot گرفتم که بازم کمه ! حالا این یکیشه 1000 تا چیز دیگه هم هست همینجوریه !
ولی به نظرم بهترین (!!!) راه اینه که اینقدر به خودتون بگین بازی هنور تو Beta ه تا باورتون بشه ( مثل کاری که ما واسه Guild Wars 2 کردیم ) شاید اینم درست شد مشکلاتش سریع ! :))
+ pvpش هم باحال بود ! البته اگه این سرورا بذارن مثل آدم بازی کنیم :|

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
حیف که از نمی تونم وصل بشم به live

بازیش هیچ حالت آفلاینی نداره ؟

چند تا تریلر از بازیش دیدم خیلی جالب بود

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
حیف که از نمی تونم وصل بشم به live

بازیش هیچ حالت آفلاینی نداره ؟

چند تا تریلر از بازیش دیدم خیلی جالب بود
نه حالت افلاين نداره.اگرم به اينترنت وصل ميشدي فرقي نميكرد چون بايد چندين گيگ patch دانلود كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر