Defiance | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بالاخره دانلودش داره ميره جلو و زمانش بين 12تا5 ساعت متغير.اميد وارم تا امروز صبح دانلودش تموم بشه و بتونم بازيش كنم.اگه ديسكانكت بشم از لايو باز از اول بايد دانلود بشه؟كسي ميدونه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Patch اول دانلود شد و در حالي كه منتظر بودم بازي شروع بشه فهميدم يك patch ديگه هم بايد دانلود بشه كه اينم 14 ساعتي طول ميكشه:|

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
من که بازیشو واسه PC خریدم ولی حالا منتظرم یک سایتی Clientشو بذاره که برم ازش بخرم چون شبانه مخابرات افتضاحه نمیشه دانلود کرد اصلا (خیر سرم طرح طلایی گرفتم 2mb) :)) :|

---------- نوشته در 11:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 AM ارسال شده بود ----------

Patch اول دانلود شد و در حالي كه منتظر بودم بازي شروع بشه فهميدم يك patch ديگه هم بايد دانلود بشه كه اينم 14 ساعتي طول ميكشه:|
patch های PC که زیاد نیست حجمش ! این xbox چجوریه اونوقت ؟ :-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من که بازیشو واسه PC خریدم ولی حالا منتظرم یک سایتی Clientشو بذاره که برم ازش بخرم چون شبانه مخابرات افتضاحه نمیشه دانلود کرد اصلا (خیر سرم طرح طلایی گرفتم 2mb) :)) :|

---------- نوشته در 11:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 AM ارسال شده بود ----------

patch های PC که زیاد نیست حجمش ! این xbox چجوریه اونوقت ؟ :-/
از ديشب ساعت 12 گذاشتم دانلود تا الان هم در حاله دانلوده.از بازي بيرون نرفتم ببينم حجم اين patch ها چقدره ولي دقيقا راس ساعت 7 به طور عجيب غريبي سرعتم 6يا 7 برابر شد و با تهران رفتم پينگ گرفتم 300 بود.ولي الان كلا واستاده دانلودش.يكجا هم نوشت 3226 روز طول ميكشه منم كه نميتونستم كاري كنم سريع عكس گرفتم و آپلود ميكنم حالا تا ببينين:d:|
اینم عکس
89999164104594559191.jpg
44276058117554413709.jpg

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
از ديشب ساعت 12 گذاشتم دانلود تا الان هم در حاله دانلوده.از بازي بيرون نرفتم ببينم حجم اين patch ها چقدره ولي دقيقا راس ساعت 7 به طور عجيب غريبي سرعتم 6يا 7 برابر شد و با تهران رفتم پينگ گرفتم 300 بود.ولي الان كلا واستاده دانلودش.يكجا هم نوشت 3226 روز طول ميكشه منم كه نميتونستم كاري كنم سريع عكس گرفتم و آپلود ميكنم حالا تا ببينين:d:|
اینم عکس
89999164104594559191.jpg
44276058117554413709.jpg
تا شما پچاش ها رو دان کنی دیگه سرور های بازی رو بستند رفتن:D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
واقعا تعجب میکنم که بعضیا یعنی کار و زندگی ندارند که این جوری برای یک بازی آنلاین وقت صرف میکنند؟

حالا مگه مجبورتون کردند این همه ساعت برق و اینترنت و عمرتون رو هدر بدین از کار و زندگی بیوفتین تا بتونید آنلاین بازی کنید؟

تلاش برای گرفتن سخت ترین اچیومنت های بازی کافی نیست؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
واقعا تعجب میکنم که بعضیا یعنی کار و زندگی ندارند که این جوری برای یک بازی آنلاین وقت صرف میکنند؟

حالا مگه مجبورتون کردند این همه ساعت برق و اینترنت و عمرتون رو هدر بدین از کار و زندگی بیوفتین تا بتونید آنلاین بازی کنید؟

هر جور بازي كه نيست اولين عنوان MMO هستش كه براي xbox عرضه شده.بازي جو خيلي خاصي داره در يك محيط open world با پلير هاي ديگه بازي كردن و جنگ هاي عظيم از خصوصياتشه.بعدم مجبور مون نكرده كسي من خودم به بازي علاقه داشتم رفتم سراغش.عمرم كه هدر ندادم زدم دانلود بشه رفتم سراغ كار هاي ديگم.پول برق و اينترنت هم كه قضيش جداست.ساعت نامحدود اينا هم بايد حساب كنيم.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

با تمام احترام شما ، لازم نیست نگران به هدر رفتن عمر و برق باشین . :|
چند میلیون نفر دارن LoL و Warcraft بازی میکنن ـا ... بله نمی فهمن داره عمرشون هدر میشه .
خود شخص می دونه چی واسش بهتره .
--
اتفاقا اینکه یک بازی 1000 کنی یا اچیومنت ـای سختو بگیری حس فوق العاده عجیب ـو خوبی به ادم میده . حس پیروزی ( چون میدونی زیاد نیستن کسایی که این کارو کردن ) .
--
حالا شما فک میکنی اینا وفت تلف کردن ـه سراغش نرو .

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

منم واقعا تعجب میکنم که این حرف رو میزنی/:)

این حرف رو اگه یه آدم بی سواد مثل پدر بزرگ یا مادر بزرگ میگفت آدم ناراحت نمیشد ولی شمایی که معلومات گیم کاملی داری نبایستی اینطوری صحبت کنی

به قول بهرام بازی اولین MMO برای کنسول هست و برای یه همچین بازی هایی طبیعی هست پچ ها و آپدیت های زیادی بیاد... مسله سرعت اینترنت هم نیست من خودم با اینترنت 4 مگ گذاشتم باز با سرعت پایین شروع به دانلود میکرد، به نظر میاد مشکل از سرورهای این بازی هست.
...........................
فردا من از یکی از دوستان کلیه آپدیت ها و پچ هارو میگرم اگر کسی قادر به دانلود بازی نبود باهام هماهنگ کنه براش بفرستم تا همه استفاده کنن

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
بازیش خیلی خوب بود (البته روی PC) ! ولی هنوز مثل همه MMO ها پر باگه و سروراش هم که همش Maintain و بعد هم lag ! گفتن که با 2 تا patch آینده برطرف میشه (...) !!! /:)
سریالش رو هم ببینین تا یکم هایپ شین :))

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من خیلی دوست دارم این بازی رو بازی کنم کسی تونسته پچهاشو دانلود کنه

منم میخوام بدونم میتونم یا نه اینترنت من 256 نامحدوده بگید اگه میشه من بازی رو بگیرم

بعد وسط دانلود کردنش میشه خاموش کرد xbox یا باید یه کله گزاشت بگیره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من خیلی دوست دارم این بازی رو بازی کنم کسی تونسته پچهاشو دانلود کنه

منم میخوام بدونم میتونم یا نه اینترنت من 256 نامحدوده بگید اگه میشه من بازی رو بگیرم

بعد وسط دانلود کردنش میشه خاموش کرد xbox یا باید یه کله گزاشت بگیره
من كه نتونستم بگيرم.البته اينترنتم اين چند روز داغونه.xbox هم نميشه خاموش كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر