Defiance | Xbox 360

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی کلا آنلاین هست و حالت آفلاین نداره نیاز به پوینت هم نداره یه بازی MMo انلاین هستش فقط یه آپگریش 3200 تا میخواد و سیزن پسش هم 3200 تا هست!
همین اول کاری یه Pach Dataی 900 مگی میده اون تموم شد یه دوkه دیگه 4 گیگی میده خدا میدونه جلوتر برسیم چی باید دان کنیم ر کل به عنوان یه بازی آنلاین فکر کنم خوب باش اگر سروراش اذیت نکنه!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازی کلا آنلاین هست و حالت آفلاین نداره نیاز به پوینت هم نداره یه بازی MMo انلاین هستش فقط یه آپگریش 3200 تا میخواد و سیزن پسش هم 3200 تا هست!
همین اول کاری یه Pach Dataی 900 مگی میده اون تموم شد یه دوkه دیگه 4 گیگی میده خدا میدونه جلوتر برسیم چی باید دان کنیم ر کل به عنوان یه بازی آنلاین فکر کنم خوب باش اگر سروراش اذیت نکنه!
براي بازي كردنش به صورت آنلاين حتما بايد آپديت هاي چند گيگي رو دانلود كرد؟:-o

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
براي بازي كردنش به صورت آنلاين حتما بايد آپديت هاي چند گيگي رو دانلود كرد؟:-o
آره دیگه وارد بازی میشی میگه که باید یه Patch Data نصب شه بعد یه زمان 20 دقیقه ای (البته زمانش با توجه به سرویس اینترنت هست) میده و حدود 900 مگه باید دانلود کنی بعد میره جلوتر یه فرم میاد که در مورد کپی رایت و از این چیزا و قوانین حرف میزنه بعد میگه یه Patch Data دیگه باید دانلود کنی که اومدم تو هارد دستگاه و آیکون رو پیدا کردم دیدم زده 4 گیگ برای Patch Data اصلا" یه وضعی ولی سرورای دانلودیش تا الان عالی بود او 4 گیگی هم یه شب تا صبح کافیه فک کنم!

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
این patch data که میگی free هست یا پوینت میخواد اصلا من همین الان بخوام بازیش کنم پوینت که نمیخواد به جز dlc های اضافی بازی ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوست عزیز این بازی 97% هم راحت اجرا میشه یا حتما باید برنر مکس باشه
من خودم برنر مكس سفارش دادم و نميدونم 97% جواب ميده يا نه
البته بعد كه فهميدم اين همه آپديت داره به كسي كه بازيرو بهش سفارش دادم زنگ زدم بگم نميخوام بازيرو كه اونم هنوز هيچي نگفتم گفت اينو فقط مخصوص خودت دانلود كردم منم مجبور شدم بگيرمش ديگه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بالاخره بازیرو گرفتم و فعلا درگیر نصب شدن patch هاشم.جالبه نوشته صفر ثانیه با سرعت 0 ولی یک دفع مینویسه دانلود تموم و میره خودش نصب میکنه.:d
ولی الان دیگه کلا مونده

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

کسی لینک patch هاشو نداره با pc دانلود کنم.الان نوشت 12 روز طول میکشه:(

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
منم بالاخره بازیرو گرفتم و فعلا درگیر نصب شدن patch هاشم.جالبه نوشته صفر پانیه با سرعت 0 ولی یک دفع مینویسه دانلود تموم و میره خودش نصب میکنه.:d
ولی الان دیگخ کلا مونده

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقا منم میخواستم بیام اعلام کنم که اگه کسی دانلود کرده اعلام کنه

من خودم با اینترنت 4مگ گداشتم دانلود ولی از جاش تکون نمیخوره به نظرم یه مشکلی تو پچ داره

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
اتفاقا منم میخواستم بیام اعلام کنم که اگه کسی دانلود کرده اعلام کنه

من خودم با اینترنت 4مگ گداشتم دانلود ولی از جاش تکون نمیخوره به نظرم یه مشکلی تو پچ داره

منم بالاخره بازیرو گرفتم و فعلا درگیر نصب شدن patch هاشم.جالبه نوشته صفر ثانیه با سرعت 0 ولی یک دفع مینویسه دانلود تموم و میره خودش نصب میکنه.:d
ولی الان دیگه کلا مونده

خوب شب که میخواین برین تو رختخواب نازنین بزارید یه روز تا صبح روشن باشه بعد اولین پچش که 900 مگرو باهاش باشین حدود 20 دقیقه ای دانلود میشه (آقا میدونم دارم میگم ، دانلود میشه دیگه:dبرا من با 128 ، 20 دقیقه شد حالا ببین برا دوست مرفه بی دردمون (:d) چه قد طول میکشه)
اون 4 گیگ بقیشم در عرض 4-5 ساعت دانلوده راحت ، اون زمانیم که میزنه کشکه کلا"
بعد این پچ 4 گیگیه اولش چند باری هی چشمک زن سفید میشه یکم صبر کنین خودش به سرورا وصل میشه و دانلود میکنه اگر با سرعت 4.0 مگ تا 6.0 مگ یا بیشتر سرعت بده که عالیه تا اونجایی که من پاش بودم حدود 5 دقیقه برا من تا 3.0 مگ داد (هر چند اونم فکر میکنم کشکی بیش نیست:d)
بازیشم بد نیست در حده یه عنوان MMO گرافیک خوبی داره گیم پلی همون لحضه که وارد بازی میشین میفهمین که واقعا" روونه
کشتن دشمنا و اینا هم بسی لذت بخشه البته تا زمانی که لگ و دیلی نگیره:|
امکان خرید اسلحه و وسایل نقلیه تو بازی هم وجود داره.اول بازی هم یه شخصی سازی کاراکتر و انتخاب کلاس و از این حرفا داره!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
خوب شب که میخواین برین تو رختخواب نازنین بزارید یه روز تا صبح روشن باشه بعد اولین پچش که 900 مگرو باهاش باشین حدود 20 دقیقه ای دانلود میشه (آقا میدونم دارم میگم ، دانلود میشه دیگه:dبرا من با 128 ، 20 دقیقه شد حالا ببین برا دوست مرفه بی دردمون (:d) چه قد طول میکشه)
اون 4 گیگ بقیشم در عرض 4-5 ساعت دانلوده راحت ، اون زمانیم که میزنه کشکه کلا"
بعد این پچ 4 گیگیه اولش چند باری هی چشمک زن سفید میشه یکم صبر کنین خودش به سرورا وصل میشه و دانلود میکنه اگر با سرعت 4.0 مگ تا 6.0 مگ یا بیشتر سرعت بده که عالیه تا اونجایی که من پاش بودم حدود 5 دقیقه برا من تا 3.0 مگ داد (هر چند اونم فکر میکنم کشکی بیش نیست:d)
بازیشم بد نیست در حده یه عنوان MMO گرافیک خوبی داره گیم پلی همون لحضه که وارد بازی میشین میفهمین که واقعا" روونه
کشتن دشمنا و اینا هم بسی لذت بخشه البته تا زمانی که لگ و دیلی نگیره:|
امکان خرید اسلحه و وسایل نقلیه تو بازی هم وجود داره.اول بازی هم یه شخصی سازی کاراکتر و انتخاب کلاس و از این حرفا داره!

یعنی در کل یه پچ 900 مگی هست + یه آپدیت + یه آپدیت 4 گیگابایتی؟؟ :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر