Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mohammadl021

کاربر سایت
نام
محمد امین
آق
آقا من قبل از اون زمانی که بازی ریلیز بشه و هایپ زیادی داشت هیتر بازی بودم و حس بدی داشتم بهش ولی جایی نگفتم ( چون میگفتی با تیر میزدنت همه انقدر هایپ و مارکتینگ بازی بالا بود همه فکر میکردن ابر بازیه تاریخه )
خلاصه کلا ایگنور کرده بودم چند سال ولی یه چند روزیه نمیدونم چرا کرمم گرفته میخوام بازیش کنم شاید چون خیلی وقته اول شخص بازی نکردم ( بعد از اینکه برای بار صدم بایوشاک رو دوباره بازی کردم ) .
از رو ویدئوهای یوتوب جذبش نمیشم . شهرش انگار بی روحه و حالت خشکی داره منو یاد بازی های دوران PS3 میندازه ولی خیلی خیلی تعریف کردن همه بچه ها . من داستان خیلی خوب برام اولویته اگه گیم پلی بازی نرم و روونه و داستانش خفنه بگید که بازیش کنم .
در ضمن الان ارزون ترین راهی که میشه بازیش کرد چیه ؟ دیسک های PS4 دست دوش رو 700-800 میفروشن. همون رو بگیرم خودش برای PS5 آپدیت ورژن 2 رایگان داره ؟
ورژن کاملش هم که با فنتوم لیبرتی هست تو استور ترکیه میشه 1700-1800 . این فنتوم لیبرتی DLC هست که بعد تموم کردن بازی باید بازیش کرد یا جور دیگه ایه ؟
سلام
آقا من 19 ساعت بازی کردم بازی خط داستانی تموم کردم درگیر ماموریت های جانبی ام
بازی در کل بازی خوبی 100% جذبت میکنه ولی به نظر من در حد اون تعریفی که دوستان میگن بهترین بازی که تاحالا بازی کردن نیست :-"
داستان بازی خوبه جذبت میکنه گرافیک بازی برای من که روی سری s بازی میکنم خوبه راضی کنندس
من بازی 3 ماه پیش گرفته بودم بار اول که بازی کردم بعد 4 ساعت بازی ول کردم با اپدیت جدید بازی خیلی بهتر شده ولی بازم ناقصه
شهر مردس هندلینگ ماشین ها افتضاحه npc ها تو بازی عین اسب رانندگی میکنن کلا ترمز ندارن میزنن بهتو میرن :)) پلیس تنها نقشی که تو بازی اینه اگه نزدیکش بازی ماشین بدزدی میاد دنبالت همین و هیج استفاده دیگه ای نداره
شوتینگ بازی خوبه گیم پلی خوبه ولی هیچی به نظر من تو بازی عالی نیست :-"
بعد 19 ساعت بازی کردن میتونم بهش 8 یا 8.5 بدم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
نام
محمد
رفقا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید .

1- دیسک بازی PS4 رو بخرم چطوره ؟ آپدیت ورژن دو فایو رایگانه براش که؟( چند گیگه ؟)
2-ارزون ترین راه بازیش فعلا همینه نه ؟ فک کنم دیسکش 700-800 باشه .(اکانت ظرفیتی اهلش نیستم )
3- ریجن دو بخرم بازی کنم اگه حال کردم بعدش میتونم از ریجن ترکیه فنتوم لیبرتی رو بخرم که ؟
این قضیه سانسورهاش چطوره ؟ اگه بازی نوشته عربی نداشته باشه و رو اکانت ریجن یکم بازی کنم قضیه سانسور کنسله ؟
4- این فنتوم لیبرتی مثل دی ال سی های دیگست که ؟ یعنی بازی رو تموم کنم برم سراغش بهتره یا وسطای بازی هم بهش دسترسی دارم ؟

Natural Killer

ناظم انجمن
4- این فنتوم لیبرتی مثل دی ال سی های دیگست که ؟ یعنی بازی رو تموم کنم برم سراغش بهتره یا وسطای بازی هم بهش دسترسی دارم ؟
از اوایل act2 بهش دسترسی دارید. هم میتونی مستقیم از منو dlc رو بری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
نام
امین

1- دیسک بازی PS4 رو بخرم چطوره ؟ آپدیت ورژن دو فایو رایگانه براش که؟( چند گیگه ؟)
2-ارزون ترین راه بازیش فعلا همینه نه ؟ فک کنم دیسکش 700-800 باشه .(اکانت ظرفیتی اهلش نیستم )
3- ریجن دو بخرم بازی کنم اگه حال کردم بعدش میتونم از ریجن ترکیه فنتوم لیبرتی رو بخرم که ؟
این قضیه سانسورهاش چطوره ؟ اگه بازی نوشته عربی نداشته باشه و رو اکانت ریجن یکم بازی کنم قضیه سانسور کنسله ؟

رایگانه اپگرید به نسخه PS5
دیسک تو بازار بسته ریجن از 800 تا 1.200 قیمت داره
ترکیه هم جز ریجن دو حساب میشه
بازی تو ریجن خاورمیانه سانسور داره حتی من شنیدم دیسک ریجن ال هم بگیری ولی تو ریجن امارات بازی کنی بازم سانسور میکنه!

بهترین کار خرید دیسک ریجن ال هست و بازی تو اکانتی غیر از خاورخراب شده.
دیسک ریجن ال و اکبند تو دیوار فول پک حدود 1.100 دیدم تا 1.250

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

rahyarpaul

کاربر سایت
نام
محمد حسین
اومدم فنتوم رو تموم کنم، رفتم سراغ reed ، الان رفتم پشت بوم و منتظر fia ، پیغام میده اگه بری با fia دیگه تا تموم شدن خط داستانی، نمیتونی مراحل فرعی و ... بری و وقتی اونو رفتی باز میشه.
با انجام اینکار خط داستانی که خراب نمیشه .
یا اول برم مراحل فرعی رو تموم کنم اگه تاثیر میزاره رو اتمام بازی و بعد اینو برم و برم خط اصلی رو تموم کنم.و رفتن این مرحله، باعث ایجاد پایان سوم میشه یا نه؟

mohsenjyubi201

کاربر سایت
اومدم فنتوم رو تموم کنم، رفتم سراغ reed ، الان رفتم پشت بوم و منتظر fia ، پیغام میده اگه بری با fia دیگه تا تموم شدن خط داستانی، نمیتونی مراحل فرعی و ... بری و وقتی اونو رفتی باز میشه.
یا اول برم مراحل فرعی رو تموم کنم اگه تاثیر میزاره رو اتمام بازی و بعد اینو برم و برم خط اصلی رو تموم کنم.و رفتن این مرحله، باعث ایجاد پایان سوم میشه یا نه؟
ببین یه جا هست خودتو شبیه اون دوقلوها میکنی تو اونجا یک سیو داشته باش بزار یه گوشه. هر چی تموم کردی میتونی از اونجا برای یکی دیگه بری. مراحل فرعی هم تاثیری ندارن رو پایان.

Natural Killer

ناظم انجمن
روی پشت بوم misty رو میگی ؟ اونجا با fia بری پایان جدید رو میبینی . مراحل فرعی روی این پایان تاثیر نمیگذارن

• Like
Reactions: rahyarpaul

Arios 22

کاربر سایت
نام
Ali

صبر کن 14 آذر نسخه ps5 بازی میاد و DLC هم داخلش هست به نظرم بهترین گزینه است (البته که باید بیشتر هزینه کنی نسبت به نسخه ps4)

اما نسخه ps4 آپدیت رایگان برای ps5 داره.
در رابطه با نسخه ای که روش عربی نوشته شده باشه من حذفیاتی ندیدم و همچی با جزییات (دقیقا با تمام جزییات) داخل بازی بود.

rahyarpaul

کاربر سایت
نام
محمد حسین
روی پشت بوم misty رو میگی ؟ اونجا با fia بری پایان جدید رو میبینی . مراحل فرعی روی این پایان تاثیر نمیگذارن
پس تو مسیر پایانهای اصلی نیست و جداست. چه کاریه.
پایانهای بازی اصلی با رفتن این حذف میشن و باید برگردی همین سیو دوباره، پس با این اوصاف.

ببین یه جا هست خودتو شبیه اون دوقلوها میکنی تو اونجا یک سیو داشته باش بزار یه گوشه. هر چی تموم کردی میتونی از اونجا برای یکی دیگه بری. مراحل فرعی هم تاثیری ندارن رو پایان.
اونجا نه. اگه میخوای سیو کنی. باید بری دقیقا قبل انتخاب بین reed و so-mi تو firestarter
اونجا زوده .برا دیدن دو تا پایان کمک به reed سیو دومت باید تو some what damaged باشه آخر مرحله تو core که بین کشتن و نجات so-mi باشه.
بعد برا پایانهای so-mi دوباره از همون firestarter لود کنی و تو مرحله 11 و قطار انتخاب کنی بین کشتن و زنده موندن reed.
بهتره سیواتو اینجاها بزاری. سریع همه پایانها رو میبینی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
نام
محمد
رفقا بازی رو شخصیت مرد شروع کنم یا زن ؟ اگه میشه بدون اسپویل بهم بگید . اگر بحث رومنس و اینا هست اگه شخصیت های زن بازی جذابن با مرد برم اگه برعکس زن باشیم و شخصیت های مرد بازی جذاب ترن زن شروع کنم .

franticfixer

کاربر سایت
رفقا بازی رو شخصیت مرد شروع کنم یا زن ؟ اگه میشه بدون اسپویل بهم بگید . اگر بحث رومنس و اینا هست اگه شخصیت های زن بازی جذابن با مرد برم اگه برعکس زن باشیم و شخصیت های مرد بازی جذاب ترن زن شروع کنم .
البته بازی رومانس همجنس هم داره جهت اطلاع! به نظر من شخصیت زن کلا جذابتره، صداگذاری خیلی بهتری داره. گزینه رومانس هم برای هر جنسی دو تا هست، یکی همجنس و پیگیری غیر همجنس. برای شخصیت زن به نظر من گزینه ی رومانس همجنس جالبتر بود

AMIN-PASHA

کاربر سایت
نام
امین پاشاپور
به نظر من قطعا زن
چون نقش مکمل بازی مرد هست و شما زن باشید بهتر میشه از نظر داستانی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mobin.hb96

کاربر سایت
نام
مبین
زن چون صداگذار زن خیلی بهتره(مرد هم خوبه البته ولی زن بهتره)

جز این فرق خاصی نداره. ینی از نظر خط روایی خیلی فرقی حس نمیکنی

mansour2023

کاربر سایت
من مرد رو بیشتر پسندیدم (مایل به تمایل؟ :> ) تلفظ کلماتشو دوست داشتم
هر دو نوع رومنس هم رفتم که بازی رو پکیجی کامل زده باشم :D

soltanmasoud

کاربر سایت
نام
Masoud
من مرد رو بیشتر پسندیدم (مایل به تمایل؟ :> ) تلفظ کلماتشو دوست داشتم
هر دو نوع رومنس هم رفتم که بازی رو پکیجی کامل زده باشم :D
چون بازی اول شخص هست منم مرد رو بیشتر پسندیدم.
و درک میکنم گیمر زن هم زن رو انتخاب کنه.

• Like
Reactions: Natural Killer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر