Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
پیشنهاد میشه مرااحل فرعی رو برم یا نه.
بعد dlc رو وقتی باز شد، برم یا بعد اتمام وکلا کی باز میشه، چون dlc تو همون prologue تو ماموریتها بود
من اینجری رفتم، مراحل اصلی و فرعی رو رفتم،
البته بعضی مراحل فرعی رو بعد از پایان بازی رفتم،
حالا دوتا پایان رو دیدم و احتمالا یکیش رو از دست دادم چون رابطم با؟؟؟؟ خوب نبود تو بازی
کلا میخوام بازی اصلی رو پلات کنم و بعد برم سراغ dlc

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
من موندم واقعا کسی تونست حرف سانگبرد رو گوش نکنه و نکشتش؟ من این صدا گذاری این اکتینگ که خواهشو التماسی که میکنه ندیدم تو هیچ بازی هیچچچ. این شخصیت بد ذهنمو درگیر کردش.

حداقل وقتی زندش میزاری و میبینی خبری ازش نمیشه .. بری اون nusa رو با خاک یکسان کنی. بهرحال ما کم آدمی نیستیم V کرکتریه که هنسن رو میزنه هم آدام اسمشر که لقب افسانه در کنارش رو میترکونیم.تازه corp ها یه جورایی قویترن نسبت به دولت. میتونستیم راحت بریم نجاتش بدیم و باهم زندگی کنیم.

واقعا حیف شد آپشن رومنس نداشت حداقل ملایم هم میزاشتن که اونم بهت علاقه داشته باشه. خیلی خیلی سطحش از جودی و پنام بالاتر بود.

بعد شخصیت reed عجب آدم کثیفی میشه وقتی زندش میزاری سانگبردو. انگار اون نگرانیش اون دلسوزیش برای سانگبرد فقط نمایشه فقط. تنها چیزی که براش مهم بود انجام دادن ماموریت بودش همین و بس.

و اون اندینگ جدید التماس زیر پوستی که جانی سیلورهند میکنه با اینکه میدونی طرف فقط یه کپی ناقص خاطرات یا مموری جانی اصلیه یا اصلا اونجور که میگن حضورش واقعا نیست تو رلیکه ولی بازم ته دلت براش میسوزه.

اون صحنه ای که با سانگبرد داری رو متریکس کار میکنی چشمای سانگبرد اصلیه وقتی نگات میکنه من پشمام ریخته بود انگار واقعا یه ادم واقعی جلوته.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من موندم واقعا کسی تونست حرف سانگبرد رو گوش نکنه و نکشتش؟ من این صدا گذاری این اکتینگ که خواهشو التماسی که میکنه ندیدم تو هیچ بازی هیچچچ. این شخصیت بد ذهنمو درگیر کردش.

حداقل وقتی زندش میزاری و میبینی خبری ازش نمیشه .. بری اون nusa رو با خاک یکسان کنی. بهرحال ما کم آدمی نیستیم V کرکتریه که هنسن رو میزنه هم آدام اسمشر که لقب افسانه در کنارش رو میترکونیم.تازه corp ها یه جورایی قویترن نسبت به دولت. میتونستیم راحت بریم نجاتش بدیم و باهم زندگی کنیم.

واقعا حیف شد آپشن رومنس نداشت حداقل ملایم هم میزاشتن که اونم بهت علاقه داشته باشه. خیلی خیلی سطحش از جودی و پنام بالاتر بود.

بعد شخصیت reed عجب آدم کثیفی میشه وقتی زندش میزاری سانگبردو. انگار اون نگرانیش اون دلسوزیش برای سانگبرد فقط نمایشه فقط. تنها چیزی که براش مهم بود انجام دادن ماموریت بودش همین و بس.

و اون اندینگ جدید التماس زیر پوستی که جانی سیلورهند میکنه با اینکه میدونی طرف فقط یه کپی ناقص خاطرات یا مموری جانی اصلیه یا اصلا اونجور که میگن حضورش واقعا نیست تو رلیکه ولی بازم ته دلت براش میسوزه.

اون صحنه ای که با سانگبرد داری رو متریکس کار میکنی چشمای سانگبرد اصلیه وقتی نگات میکنه من پشمام ریخته بود انگار واقعا یه ادم واقعی جلوته.
من هر ۴ پایان اکسپنشن رو رفتم. عین ۴ تا فوق العاده بود. عین ۴ تا هم یه غمی توشون بود.
پایانی که نهایتا انتخاب کردم همون بود که با سانگ برد فرار میکنی ولی وقتی میفهمی تهش باز هم بهت دروغ گفته و درمان فقط برا یکیتون وجود داره, به رید تحویلش دادم.
کلا سانگ‌برد و رید بی نظیر بودن و در کنار جانی ۳ شخصیت فرعی برتر کل بازی.

رید هم کثیف نیست. خاکستریه. مثل خود سانگ‌برد که اونم داره تقاص اشتباه خودش رو میده و حاضره خود وی رو هم زمین بزنه تا خودش رو نجات بده.
پوینت بازی همین بود اصلا. پر از شخصیت های خاکستری.

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman

واقعا بازی فوق العاده بود. بدجوری منتظرم ببینم با این سری چه کارهایی قرار بکنن البته به نظرم هیچ کدوم از کاراکتر ها سیاه و سفید مطلق نیستن مثلا وثتی میفهمی که سانگ برد بهت دروغ گفته و یا اینکه رید برنامه کشتن دوقولو ها رو داشته و ...
حذف نداشت

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,022
نام
احمد
بازی تقریبا 1 ساله تو اکانتم خوابیده:D تایم خوبیه دارم دانلودش میکنم؟ بعد از این که دی ال سی اومد و تا حد مرگ اپدیت شده؟ اون اوایل نسخه کرکی شو دانلود کردم خیلی خوشم اومد ولی واقعا خیلی قابل بازی نبود... xD
بریم که داشته باشیم صد در صد کردن این بازی رو از فردا xD

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    736.5 KB · مشاهده: 26
  • Like
Reactions: Natural Killer

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
PL در کنار MGS3:SE کاراگاهی ترین و احساسی ترین بازی ها هستن که ساخته شدن ... اصلا بار احساسی بازی خیلی قوی عه ، در عین حال حس یک کاراگاه واقعه ای رو هم بهتون میده.حسی که بعد MGS3:SE تقریبا توی هیچ بازی ای به این مدل و شدت نتونستم دریافت بکنم.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
PL در کنار MGS3:SE کاراگاهی ترین و احساسی ترین بازی ها هستن که ساخته شدن ... اصلا بار احساسی بازی خیلی قوی عه ، در عین حال حس یک کاراگاه واقعه ای رو هم بهتون میده.حسی که بعد MGS3:SE تقریبا توی هیچ بازی ای به این مدل و شدت نتونستم دریافت بکنم.
ادریس البا عالی بود.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
ادریس البا عالی بود.

من تازه رسیدم به کوئست که میری مهمونی ! همون کوئست که تقریبا هیچ فایتی هم نداره ، یکی از بهترین کوئست هایی هست کلا تا حالا دیدم ، اتفاقات و خروجی های که میگیری چه قبلش اگر یک سری رو دیده باشه چه بعدش ، اصلا محشره :D
سولومون رید فوقالعاده آدم احساسی بوده تا الان ، سونگ برد و کورت هنسون هم که کلی تویست و داستان دارن.الکس هم همش بهم تکست میده :D مکالمات باحالی رد و بدل میشه بینمون.
تا الان با چیزایی که فهمیدم و بدون اسپویل چیزی ، طرفدار سرسخت کورت هنسون هستم :D چون رفیقمون دوتا Ball داره هر کدوم چند تن :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741
بازی چرا اینقدر نچسبه؟یه ۶-۷ ساعتی بازی کردم مرحله ۱۵ اینا هستم اصلا خوشم نیومده ازش...
فقط من اینجوریم؟
خیلی ها هستند که خوششون نیومده
بستگی به انتظارات شما داره
همچنین باتوجه به سلیقه هر فردی شاخصهای متفاوتی داره ، یکی آزادی عمل براش وزن بیشتری داره ، یکی روایت سینمایی
به نظرم فانتوم لیبرتی از بازی اصلی بهتره اون رو یه نگاهی بیاندازید .

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
دوستان من تابحال بازی نکردم سایپرپانک رو .
نسخه استاندارد رو دارم دانلود میکنم . چندساعته میشی بازیو صد درصد کرد ؟ تروفی از دست دادنی چقدر زیاد داره :-s.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر