Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بازی نسبت به 2020 اپتیمایز شده؟:D همون روز اولی که عرضه شد بازیش کردم و 20 فریم هم نمیتونستم بگیرم (با این حال تمومش کردم :>)
اگه بهتر شده بشینم دوباره بازیش کنم
بازی سنگین تر شده :-"

در کل سیستم مورد نیازشم اپدیت کردن.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
روی سری ایکس از اول شروع کردم و متاسفانه بازی همچنان باگ داره 🫤
نمی‌دونم چرا کارکتر از هرجایی رد میشه هرچی شکستنی اطرافش باشه خود به خود شروع به شکستن می‌کنه
یا باگهای مسخره مثل برخورد ماشین ها بهم بی دلیل و داخل هم رفتن 🤦
از نظر گرافیکی بهتر شده ولی هنوز اشیا یهو تو بازی ظاهر میشن و مد rt بازی تعریفی نداره روی کنسول
در کل این بازی بهترین لانچش برای pc هست و تمام کلیپهایی که نشون میدن روی pc بوده
از این جهت که بازی داستان محور هست رفتم سراغ پلی استیشن پرو و با زیرنویس شروع کردم به بازی
اونایی که pc خفن دارن قطعا با اپدیت جدید خیلی حال میکنن روی کنسول هم اوکیه ولی به pc نمی‌رسه
اینم یه نمونه باگ همون اول بازی رو نسل ۹
ba339cb8-0c34-41b5-b9dd-e70f949e0448.png

• Like
Reactions: big11toni

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
سلام این سوال منم هست کسی جوابشو میدونه ! نسخه pcمنظورم هست بعد ی سوال بعد ابدیت سیو ها میپره یا سر جاش هست !!!!
خودم تست کردم فارسی ساز نصب میشه فقط یه سری کلمات به خاطر این اپدیت انگلیسی نوشته البته فقط تو منو که قراره اپدیتش بیاد از طرف فارسی ساز
بازی هم مشکلی بابت سیو نداره و میتونی ادامه بازی رو بری

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
تعداد و فانکشن سایبرور ها به شدت متنوع شده گرچه خیلی هاشون حالت passive دارن و یا سری صرفا آرمور و carrying capacity اضافه میکنن صرفا ولی باز تنوعشون خیلی خیلی زیاد شده.
منتیس بلید و مون وایر و گوریلا ارمز هم هرکدوم دیگه ۴ حالت عادی و سمی و الکتریکی و حرارتی دارن.
هر سایبرور هم جداگونه میشه اپگرید شه بعدا. ینی خرید ورژن بالاتر نیاز نیست. خودش رو میشه اپگرید کرد.

تعداد اسلات ها هم برا هر بخش هم بیشتر شده هم با یه سری اسکیل ها میشه جاهای بیشتری باز کرد.
ینی واقعا میشه all in رفت تو دل سایبرور ها.

ولی یه max ای گزاشتن براشون. ینی هر کدوم یه عدد دارن بنا به نوعشون که مجموع این اعداد از اون max ظرفیت سایبرور هامون نباید بیشتر شه که خود اون عدد هم به مرور با لول آپ زیاد میشه و یه سری shard یا یه سری اسکیل هم میتونن زیادش کنن.
یه سری skill branch هم مخصوص همین سایبرور ها اضافه شده که باز جدیده.
خیلی نقش اینا زیاد شده کلا.

بعد سیستم اکونومی عوض شده کلا. نمیگم لوت و فروختن مهم نیست دیگه ولی مثل قبل نیست که ۸۰ درصد منبع income باشه. گیگ ها و NCPD Job ها پول بهتری میدن و دیگه نقش اصلی رو اینا دارن.

اون سیستم هایی که رو دیوار بودند میشد هک کرد و پولشون رو برداشت به شدت کم پول میدن دیگه. مثلا قبلا تا ۱۰۰۰ تا میشد از هرکدوم ورداشت الان تهش ۱۰۰ تا.
لوت ها هم کمتر شدن.
انمی ها کلا لباس نمیدازن
یه سری کلا چیزی نمیندازن جز سلاح تو دستشون.
رندوم یه عده ولی cash bag میندازن.

ولی کلا invest کردن تو سایبر ور ها راحت تر شده.
قیمتشون کمتر شده و پول هم راحت تر گیرت میاد. قبلا واقعا سخت بود.
من الان ۱۰ ساعت بازی کردم هم دابل جامپ دارم هم ترمال منتیس بلید هم کلی سایبرور دیگه. قبلا حداقل دو سه برابر این طول کشیده بود تا بگیرم همه اینارو.
پول Vic هم پس دادم تازه.

خیلی تغییرات بعضا کوچیک و ناچیزی که خیلی رو دوست داشتم اضافه شه هم اضافه شده.

مثلا میشه لباس هایی که میخوایم بخریم رو پریویو کنیم تو خود استور.
قبلا باید میخریدی تا بتونی تست کنی و بعد اگه خوشت نمیومد سیو قبلی رو لود میکردی که نخریش دیگه!
خیلی چیز ساده ایه ولی به شدت رو مخم بود.

لباس ها هم دیگه استت آرمور ندارن و فقط جنبه کازمتیک دارن که بازم عالیه.
راحت استایلی که میخوای میزنی. ارمور رو از طریق سایبرور ها دنبال میکنی.

یه چیز دیگه هم دیدم، یه صفحه ای بود که یه سری مهارت های خاص رو بر اساس استفاده ازشون، انگار لول های جدید آنلاک میشد براش.

Solo
Net runner
...

نمیدونم چین دقیقا. هرکدوم ۱۰ تا لول جلوشون بود و انگار بر اساس استفاده باز میشدن هرکدوم و یه بونس هایی داشتن.

بازی قبلا(مثلا آپدیت ۱.۵ بازی) کاملا 9/10 بود. الان به نظر من کاملا Solid 10/10 عه‌‌. ینی objectively از ویچر۳ کم ایراد تره. خیلی مکانیک هاش رو بهبود هم دادن تو آپدیت 2.0 .
تازه هنوز خود فانتوم لیبرتی رو نزدیم. مثلا اسکیل تری رلیک یا یه سری سیستم ها فقط با اکسپنشن باز میشه.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام، من سابرپانک رو ندارم روی کنسول، میخواستم ببینم اگر اکانت liberty phantom رو بگیرم خود بازی اصلی هم شاملش میشه یا باید قبلش بازی اصلی رو خریده باشم؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام، من سابرپانک رو ندارم روی کنسول، میخواستم ببینم اگر اکانت liberty phantom رو بگیرم خود بازی اصلی هم شاملش میشه یا باید قبلش بازی اصلی رو خریده باشم؟
باید اصلی رو خریده باشی. ولی باندل بازی اصلی+فانتوم لیبرتی یه تخفیف داره نسبت به اینکه ۲ تارو جدا از هم بخری

• Like
Reactions: stonecold

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
من هم یه مقدار بازی کردم. بازی از لحاظ یه بازی اپن ورلد و توجه به جزییاتش تازه رسیده به استانداردهای عناوین خوب نسل هشتم ولی حتی هنوز از شاهکارهای همون نسل فاصله داره.
و قطعا با اون چیزی که در این نسل جدید انتظار میره هم خیلی فاصله داره. خلاصه از نظر غوطه وری در اپن ورلد تا GTA بعدی نیومده از این بازی لذت ببرید.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
خوب یکم بیشتر بازی کردم و میتونم نظر بهتری بدم، بازی در بعضی از زمینه ها خیلی خوبه، گان پلی و رانندگی خیلی لذت بخشی داره، معماری نایت سیتی جذابه و حس و حالی که آدم از این بازی انتظار داشت رو به خوبی میخواد منتقل میکنه، شخصیت های داستانی هم پرداخت خیلی خوبی دارن و سریع باهاشون ارتباط میگیری. اما چند مشکل ساختاری در بازی وجود داره که اصلا ربطی به آپدیت بودن و نبودن بازی ندارن، اولیش داستان بازیه که واقعا حوصله سربر و بدون جذابیت خاصیه( البته تا اینجایی که من بازی کردم) یعنی داستان بازی تا اینجا حتی در سطح ماموریت های فرعی ویچر هم نیست. مشکل بعدی به خالی بودن جهان بازی و نایت سیتی برمیگرده که حتی معماری خوب شهر رو هم زیر سایه خودش میبره، مشکل بعدی به بعضی از مکانیزم های گیم پلی بازی برمیگردن که با اینکه بازی مجبورت میکنه وقت زیادی رو صرف یادگیریشون کنی ولی در عمل کاربرد زیادی در طول بازی ندارن.
به صورت کلی بعد از چندساعت بازی باید بگم به نظرم سایبر یه بازی خوبه که البته یه عقبگرد کامل نسبت به ویچره و به هیچ عنوان نمیتونه حتی با همین آپدیت ۲ به یه بازی شاهکار تبدیل بشه چون مشکلات ساختاری زیادی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر