Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
از نظر rpg بودن بازی ضعیفه :-" در کل اگه سبک بازی رو action rpg بگیم، بازی بیشتر اکشنه تا rpg.

جدا از level up شدن و perk ها، توی بخش های داستانی، انتخاب دیالوگ و ... هم با اینکه حق انتخاب خیلی جاها هست، ولی انتخاب ها تاثیر خاصی توی داستان کلی و یا نتیجه پایانی مراحل و ... نمیزارن.

پرک ها و ... هم که 80% اشون فقط stat های مختلف (damage, hp و... ) رو بالا میبرن.

خلاصه اینکه انقلابی که هیچی، از نظر نقش افرینی بودن بازی های خیلی خیلی بهتری توی این سبک داشتیم.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یک مورد دیگه هم من اضافه کنم، اونم قضیه Character Build

تو RPGهایی که سرشون به تنشون می‌ارزه، شما تو چندتا مهارت اینقدر سرمایه‌گذاری می‌کنید که Build کاراکترتون رو مشخص می‌کنه و نهایتا احساس ضعف نمی‌کنید که نسبت به یک بیلد دیگه ضعیف‌اید. اسکایریم تکنیک خوبی که داشت این بود که تا میانه بازی می‌تونستید خیلی دراماتیک بیلدتون رو تغییر بدید (Archer stealth به Dual wield مثلا)و تقریبا خوب کار می‌کرد. ویچر چون کاراکتر ثابت و مشخصی داشت، تمرکز اکثر افراد رو شاخه مبارزه بود و بعد sign و potion ولی اگر با سیستم active perk بازی کلنجار می‌رفتید، Potion build محشری می‌تونستید بسازید مثلا.

اینجا ولی نه. کلا که مفهوم Build نداریم، از هر مهارتی هم استفاده کنید Level up میشه ولی فاجعه‌ترین بخشش جدای پرک‌های بی‌خود اینه که هر کار کنید Melee خیلی opئه :/ قشنگ game breakingطور قویه. یعنی هیچ منطقی نداره که شما شاخه اسلحه رو ارتقا بدید وقتی فلان چکشی که دشمن دراپ می‌کنه ۳ برابر سلاحتون دمج میزنه. مطلقا هیچ شوقی هم به استفاده از Stealth نیست چون هم خودش و مکانیک‌هاش کسل‌کننده‌س (بهترین قابلیتش disrupt کردن چشم دشمن‌های) هم اینکه Ai بازی گند میزنه توش.

دوباره بازم از اشکالات بازی اینه که برای مثال تو Fallout تعداد کمی اسلحه بود، ارتقا و Crafting معنادار بود. اینجا سیستم آپگریدی هست که به شما میگه تو منوها بچرخ و پول خرج کن تا craft کنی، در حالیکه ماموریت بعدی برات ۱۰تا سلاح قوی‌تر دراپ می‌کنه :/

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
اینجا ولی نه. کلا که مفهوم Build نداریم، از هر مهارتی هم استفاده کنید Level up میشه ولی فاجعه‌ترین بخشش جدای پرک‌های بی‌خود اینه که هر کار کنید Melee خیلی opئه :/ قشنگ game breakingطور قویه. یعنی هیچ منطقی نداره که شما شاخه اسلحه رو ارتقا بدید وقتی فلان چکشی که دشمن دراپ می‌کنه ۳ برابر سلاحتون دمج میزنه. مطلقا هیچ شوقی هم به استفاده از Stealth نیست چون هم خودش و مکانیک‌هاش کسل‌کننده‌س (بهترین قابلیتش disrupt کردن چشم دشمن‌های) هم اینکه Ai بازی گند میزنه توش.

دوباره بازم از اشکالات بازی اینه که برای مثال تو Fallout تعداد کمی اسلحه بود، ارتقا و Crafting معنادار بود. اینجا سیستم آپگریدی هست که به شما میگه تو منوها بچرخ و پول خرج کن تا craft کنی، در حالیکه ماموریت بعدی برات ۱۰تا سلاح قوی‌تر دراپ می‌کنه :/

این طوری نیست سیستم بازی :D این سیستمی که می‌گی از هر مهارتی استفاده کنیم، اون مهارت level up می‌شه، اتفاقا برای اسکایریم هست. سیستم این بازی یه فرق خیلی مهم داره. مثلا مهارت‌های مربوط به هک کردن توی بخش Intelligence قرار داره. من Intelligence را به لول 6 رسوندم. توی این شرایط من اگه بازی رو با هک کردن جلو ببرم، مهارت‌های مربوط به این بخش، یعنی quick hacking و breach protocol را می‌تونم تا لول 6 برسونم. از این جا به بعد، اهمیتی نداره که چقدر از هک کردن استفاده کنم، تا زمانی که لول Intelligence رو بالا نبرم، نه می‌تونم مهارت‌های این قسمت را بیشتر از لول 6 بکنم و نه می‌تونم پرک‌هایی که پیش نیازشون Intelligence بیشتر از 6 هست، به دست بیارم. پس اتفاقا بیلد توی این بازی کاملا مفهوم پیدا می‌کنه.

در مورد op بودن Melee هم، حرفت درسته. ولی مسئله اینجاست که فقط این بیلد نیست که op ـه. مثلا من الان دارم از بیلد netrunner استفاده می‌کنم که اتفاقا کاملا وابسته به پرک‌های بخش Stealth هم هست. الان با این بیلد رسما نمی‌خواد با کسی رو در رو بجنگم. کافیه یه وسیله الکتریکی رو هک کنم، بعد از چند ده متری کل اهالی یه ساختمون رو با اسکیل‌های مربوط به هک گوجه می‌کنم:D خلاصه اینکه فقط بیلد melee نیست که op ـه. بازی بیلد‌های op دیگه هم داره که هر کس با توجه به سلیقه‌اش می‌تونه اون‌ها رو دنبال کنه.

در مورد بخش کرفتینگ... مثلا توی بیلد netrunner خیلی مهمه که شمار quick hack هایِ legendary داشته باشی. پیدا کردن quick hack های لجندری هم توی بازی خیلی سخت و زمان بره. حالا همین quick hack های لجندری رو که به شدت قوی هم هستن راحت می‌تونی craft کنی.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
594
نام
رایان
ببینید دوستان. :D
شما توی این بازی دو راه بیشتر ندارین:

1- نصف پوینتاتونو خرج Cool -> Cold Blood یا Intelligence -> Quickhack میکنید و تقریبا تو نیمه دوم بازی به یه شبه خدای به شدت OP تبدیل میشین.
2- این کارو نمیکنین و مثل من میرید مهارتتون توی سلاح‌ها یا مخفی کاری و کرفتینگ رو بالا میبرید. اونوقته که از نیمه دوم بازی یه انگشتتون باید رو دکمه کوییک اسلات باشه که فرت و فرت خودتون رو هیل کنید، چون توی سه تیر میمیرید و دشمنا هم بیش از پیش اسپانجی میشن.

از بس که اسکیل تری بازی هوشمندانه و کاملا بالانس ساخته شده. :D

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
ببینید دوستان. :D
شما توی این بازی دو راه بیشتر ندارین:

1- نصف پوینتاتونو خرج Cool -> Cold Blood یا Intelligence -> Quickhack میکنید و تقریبا تو نیمه دوم بازی به یه شبه خدای به شدت OP تبدیل میشین.
2- این کارو نمیکنین و مثل من میرید مهارتتون توی سلاح‌ها یا مخفی کاری و کرفتینگ رو بالا میبرید. اونوقته که از نیمه دوم بازی یه انگشتتون باید رو دکمه کوییک اسلات باشه که فرت و فرت خودتون رو هیل کنید، چون توی سه تیر میمیرید و دشمنا هم بیش از پیش اسپانجی میشن.

از بس که اسکیل تری بازی هوشمندانه و کاملا بالانس ساخته شده. :D
اخه مخفی کاریش هم اونقدر جذاب نیست که بخوای به اون عنوان یک روش انتخاب کنی

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
من یکم بازی کردم گذاشتمش کنار که بعدا وقتی وضعیت باگا بهتر شد دوباره برم سمتش فقط اینکه امیدی هست با اپدیتای بعدی AI و قسمتای ناکامل بازی مثل پلیس درست بشن؟

• Like
Reactions: mehdiebtedaei

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
284
احتمالا شما پرک auto dismantle scrap رو گرفتید.
راهی برای خاموش کردنش تا جایی که میدونم وجود نداره.
با این پرک هرچی جانک بردارید میشه components. (باتری و سیم و تراشه و...)
اگه پول لازم داری بجاش اسلحه Craft کن و بفروش.
ممنون دوست عزیز احتمالا اینه درسته
پول در میاریم حالا به هر نحوی که شده ;)

• Like
Reactions: Black Cipher

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
خیلی جالبه؛ تا‌پیک Cyberpunk 2077 تا قبل انتشار ۳۰۰ صفحه رفته جلو، تقریبا یکماه بعد عرضه‌ی رسمی به زور به ۳۰ صفحه نمیرسه بحث و تبادل نظر در مورد بازی! :-?
چی فکر میکردیم چی شد :D
یکجورایی بازی تاخیر معنوی خورد...
یعنی خود ملت گفتن منتظر میمونیم تا وضعش درست بشه...

البته امیدوارم همینطور بشه و بعد از مدتی کلا هایپ ملت نیست و نابود نشه و کنسل نشه از لیستشون:-"

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
شما هم کل مبارزاتو با کاتانا هندل می کنید یا فقط من مشکل دارم؟ :D
از مراحل فرعی و اصلی بازی پول زیادی دست ادمو نمیگیره، چیکار کنیم برا پول؟ من هنوز بدهی ویک رو نتوستم بدم بهش:-"

این رو ببین خیلی خوب با mantis بازی میکنه

بدتر از من نیستی :) من کلا همه رو بیهوش میکنم کسی رو نمیکشم :)
بهترین راه اینه که سلاح ها و junk رو disassemble کنی , بهت Uncommon Component میده اینا رو بفروشی 1000 تاش فکر کنم 4000 تا بهت پول بده

آخرین ویرایش:
  • Love
  • Like
Reactions: abt and brain

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
من یکم بازی کردم گذاشتمش کنار که بعدا وقتی وضعیت باگا بهتر شد دوباره برم سمتش فقط اینکه امیدی هست با اپدیتای بعدی AI و قسمتای ناکامل بازی مثل پلیس درست بشن؟
منم بازی رو پیشخرید کرده بودم، رو ps4 pro یکم بازی کردم و گذاشتم کنار تا بعد ابدیت و بعد خریدن ps5 بازیش کنم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
امید که قطعا هست. سر ویچر ۳ یدور کامل UI و سیستم لود تکسچر و نورپردازی رو برای Blood & Wine ریمیک کردن. مشکلی که هست یا حداقل برداشت من اینه که اینقدر با کله وضع بازی داره افت می‌کنه که ۱.چقدر طول بکشه؟ ۲.اجازه کار بیشتر روی بازی رو بدن یا برن سر پروژه بعدی. چون اگر قرار باشه همین ریفاند ادامه‌دار باشه با پلیر بیس کم بازی برای سازنده منطقی نیست که بخواد روش وقت بیشتری بگذاره

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امید که قطعا هست. سر ویچر ۳ یدور کامل UI و سیستم لود تکسچر و نورپردازی رو برای Blood & Wine ریمیک کردن. مشکلی که هست یا حداقل برداشت من اینه که اینقدر با کله وضع بازی داره افت می‌کنه که ۱.چقدر طول بکشه؟ ۲.اجازه کار بیشتر روی بازی رو بدن یا برن سر پروژه بعدی. چون اگر قرار باشه همین ریفاند ادامه‌دار باشه با پلیر بیس کم بازی برای سازنده منطقی نیست که بخواد روش وقت بیشتری بگذاره

نه عزیز پلیر بیس کم چیه :D بازی 13 میلیون توی 10 روز فروش داشته (با احتساب ریفاند ها تازه). چیزی که برای بهترین بازیا هم یک رویای دست نیافتیه... فرض کن وقتی بازی اوکی شه و یا پچ نسل بعدی بیاد، چقدر فروش بره بالا...
قطعا قطعا ادامه میدن و بهتر میکنن... شخصا به CDPR واقعا ایمان دارم که این mess رو جمع میکنن...
جدای این قضایا پریروزا هم خبر اومد که پروژه مولتی پلیر کنار رفته و تمام فوکس روی بهبود این بازیه...

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
به نظر من یه بازی خوبیه که یه بار بازیش میکنی و تمام. قطعا لذت بازی هایی مثل Witcher 3 رو نخواهند داشت. GOTY هم که اصلا. برای من مثل بازی های خوبی میمونه که هر ساله میان و نه قراره که بازی سال بشن و نه کلی جایزه بگیرن و نه محبوبیت عناوینی مثل Witcher یا Last of US رو داشته باشن.

حالا یه سوال از دوستان. میخوام بدونم کسی مثل من هست که اینطوری در مورد این بازی فکر کنه یا تنهای تنهام؟ :D

پ.ن: حالا خوبه همه بگن تنهایی! ولی غیر از شوخی، جدا میخوام بدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر