Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
واقعیتش ما ویچرو به خاطر گرافیکش یا مبارزاتش دوست نداریم ما ویچرو به خاطر شخصیت پردازیش دنیای فانتزی کم نقصش سبک داستان گوییش ساید کوئست های عمیقش و تعامل با محیطش دوست داریم به نظرم به سایبرپانکم باید با این معیار ها نگاه کرد مطمئنا دوستانی که دنبال گرافیکو گان پلی و رانندگی خفنن شدیدشدا تو ذوقشون می خوره
اونم یک بحثه ولی وقتی اولش CG نمایش میدی و بعدش با این تکسچرها و افکت ها روبرو میشی تو ذوق میزنه یکم علاوه بر اون یکم خالی بودن و خلوت بودن شهر هم کامل تو چشم بود

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بنظرم اون گروهی از گیمرها که اولویت اولشون گرافیکه باید انتظاراتشون رو پایین بیارن. شخصا برام گرافیک فنی بعد از گیم پلی و داستان و اتمسفر و موسیقی و immersion و گرافیک هنری قرار میگیره و به هیچ وجه اولویت اولم نیست و من از بازی لذتی رو که باید ببرم میبرم ولی اگر جزو کسانی هستیند ( مثل 99 درصد گیمرهای وطنی) که همیشه چشمتون دنبال گرافیکه بنظرم ناامید میشید چون بازی از نظر گرافیک شبیه اون چیزی که پارسال نشون دادن بنظر نمیرسه. ممکن هم هست CDPR برای کنترل انتظارات عمدا در این دمو گرافیک رو کم کرده باشه تا در دموهای نزدیک به انتشار گرافیک رو بهتر نشون بده تا گرافیک بهتر بنظر بیاد و برسه به سطح دموی پارسال.
خلاصه تصمیم با خودتونه من که حالشو میبرم چون با وجود اینکه ادیت دمو خیلی بد و مزخرف بود و حرف زدن طرف هم رو اعصاب بود و مشکلاتی هم که قبلا نگرانش بودم ( اتمسفر و موسیقی ) با این دمو هم رفع نشد ولی عوضش بازی بشدت عمیق بنظر میرسه چه در گیم پلی و چه در داستان و چه در انتخاب ها یعنی دقیقا چیزی که من از یه RPG تریپل A میخوام.
گان پلی بنظرم خوب بود(نمیدونم به کجاش ایراد میگیرن). مینی گیم هک کردن خوب بود. رانندگی رو ندیدیم و همین علامت سوال اینکه ایا میتونن درستش کنن رو باقی میذاره. کاراکتر های داستانی و فکشن ها به اندازه کافی زیاد هستن که به داستان عمق کافی رو بدن. نت واچها هم علاوه بر گنگ ها به تنوع بازی کمک میکنه. ایتمها خوب و متنوع به نظر میرسن. خالی بودن شهر یه مقدار تو ذوق میزنه. ایده ال من از لحاظ تراکم یه چیزی شبیه اساسینز سیندیکیته ( اندرریت شده ترین بازی سری اساسینز) و امیدوارم بتونن بهش برسن. وسعت شهر هم با توجه به توضیحاتی که میداد که بخاطر مشکلاتی بحران مالی این قسمت شهر ساختمون ها نیمه کاره ساخته شدن خوب بنظر میرسه چون میتونید در حدود 3:37 ساختمونی رو در فاصله نسبتا دور ببینید که نیمه کاره هست و این یعنی تا اون فاصله داخل قسمت پسیفیکا قرار داره که خب فقط یکی از قسمتهای شهره.

این فعلا برداشت من از دوبار دیدن دمو که یکبارش استریم بود. باید چند بار دیگه هم ببینم تا نکات بعدی یادم بیاد.
البته یه نکته ای هست این وسط. وقتی یه شرکت میاد با اون هایپ پارسال 1 ساعت دمو رو به صورت عمومی منتشر میکنه ملت یه سری انتظارات به صورت پیش فرض تو ذهنشون به وجود میاد. این حجم از دانگرید با این وضع مدلینگ اونم برای مهم ترین شخصیت بازی که فیس مارکتینگ بازی هم هست اصلا قابل قبول نیست. و چیز هایی هم که تو تریلر نشون دادن خیلی به اصطلاح by the book بود. تمامی تیک باکس های یه ارپی جی رو داره ولی خوب حداقل تو این نمایش من نوآوری خاصی ندیدم.

در کل نمیگم بازی بدی میشه. فروش که از الان تضمین شده است. نمرات خیلی خوبی هم میگیره به احتمال زیاد.شرکتی که داریم در موردش بحث میکنیم با ویچر 3 قشنگ استاندار جدیدی تعریف کرد برای بازیای جهان باز. ولی خب حداقل تو سایبرپانک به نظر میاد خیلی safe کار کردن.
بزگترین ایرادی که اینجا به چشم میومد ui خیلی بد بازی هست که پارسال قول درست کردنشو داده بودن!

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
اونم یک بحثه ولی وقتی اولش CG نمایش میدی و بعدش با این تکسچرها و افکت ها روبرو میشی تو ذوق میزنه یکم علاوه بر اون یکم خالی بودن و خلوت بودن شهر هم کامل تو چشم بود
والا اگه یادت باشه سر ویچرم همین داستان شد اون چیزی که اولش نشون دادن با اون چیزی که نزدیکیهای انتشار نشون دادن زمین تا آسمون فرق داشت یادمه همینجا هم خودم نوشتم چقدر دانگرید کردن حتی کیفیت صدا گذاریشم واسه ان پی سی های درجه دو تو ذوقم زده بود من توقعم اینه سی پراجکت همون کاریو بکنه که توش خوبه یعنی دنیاسازی شخصیت پردازی داستان گویی ساید کوئست خوب محتوای خفن و ...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تمامی تیک باکس های یه ارپی جی رو داره ولی خوب حداقل تو این نمایش من نوآوری خاصی ندیدم.
حالا زوده برای نظر دادن چون از بازی زیاد چیزی ندیدیم، ولی به نظر منم با توجه به اطلاعاتی که تا الان از بازی میدونیم بازی نوآوری خاصی نداره... که البته چیز بدی نیستش.
بجاش خیلی مواردی که توی بقیه بازی های نقش افرینی هست رو گرفته و بهتر کرده. (مثلا یه دنیای پویا و زنده درست کردن، سیستم مبارزات درست حسابی و انتخاب هایی که واقعا توی بازی تاثیر گذار باشن)

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
ک
واقعیتش ما ویچرو به خاطر گرافیکش یا مبارزاتش دوست نداریم ما ویچرو به خاطر شخصیت پردازیش دنیای فانتزی کم نقصش سبک داستان گوییش ساید کوئست های عمیقش و تعامل با محیطش دوست داریم به نظرم به سایبرپانکم باید با این معیار ها نگاه کرد مطمئنا دوستانی که دنبال گرافیکو گان پلی و رانندگی خفنن شدیدا تو ذوقشون می خوره
کسی انتظار بهترین گرافیک تاریخو‌ از سایبر نداره ویچرم دانگرید شد اما بازم موقعه عرضش از بهترین گرافیکای بازار بود یعنی ویچر ۳ هنوزم قشنگه از نظر تکنیکی بشدت بازیه قوییه از نظر هنریم هیچ حرفی واسه گفتن باقی نذاشته بود همین الان بلاد اند واین جزو گرافیکای خوب کنسولی به حساب میاد الان مشکل اینه دانگرید سایبر فضایی بوده طراحی خود جانی در حد کاراکترای ویچرم نیست متاسفانه یعنی اصن در حد استانداردای نسل هشت نیست کسی نمیگه گرافیک معیار اصلی کیفیت یه بازیه اما یه گرافیک خوب برای بازیی که لقب مورد انتظار ترین بازی نسلو میکشه لازمه فعلا که همچین چیزی اتفاق نیفتاده

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
البته یه نکته ای هست این وسط. وقتی یه شرکت میاد با اون هایپ پارسال 1 ساعت دمو رو به صورت عمومی منتشر میکنه ملت یه سری انتظارات به صورت پیش فرض تو ذهنشون به وجود میاد. این حجم از دانگرید با این وضع مدلینگ اونم برای مهم ترین شخصیت بازی که فیس مارکتینگ بازی هم هست اصلا قابل قبول نیست. و چیز هایی هم که تو تریلر نشون دادن خیلی به اصطلاح by the book بود. تمامی تیک باکس های یه ارپی جی رو داره ولی خوب حداقل تو این نمایش من نوآوری خاصی ندیدم.

در کل نمیگم بازی بدی میشه. فروش که از الان تضمین شده است. نمرات خیلی خوبی هم میگیره به احتمال زیاد.شرکتی که داریم در موردش بحث میکنیم با ویچر 3 قشنگ استاندار جدیدی تعریف کرد برای بازیای جهان باز. ولی خب حداقل تو سایبرپانک به نظر میاد خیلی safe کار کردن.
بزگترین ایرادی که اینجا به چشم میومد ui خیلی بد بازی هست که پارسال قول درست کردنشو داده بودن!
من هم نمیگم این پسرفت قابل قبوله. اتفاقا من خودم بشدت مخالف روشهای بازاریابی CDPR هستم و اگر اونجا کاره ای بودم حتما جلوی این کار رو میگرفتم. فقط به دو نکته ای که بالا گفتم هم توجه کنید . یکی اینکه فارغ از اینکه این کارشون قابل قبول هست یا نیست ( که من هم میگم قابل قبول نیست ولی خب اهمیتی هم برام نداره ) اگر گرافیک براتون مهم نباشه یا فاکتور اول نباشه مطمئنا محصول نهایی میشه یکی از بهترین بازیهایی که تجربه کردین. نکته دوم برای قضاوت نهایی کیفیت گرافیک باید تا زمان انتشار صبر کنید ببینید اون موقع چی تحویل میگیرید چون ممکنه کم شدن کیفیت گرافیک امسال نسبت به پارسال و افزایش احتمالی اون و برگشتن به کیفیت پارسال برنامه ای برای تبلیغ بازی و تعدیل انتظار طرفدارها از طرف شرکت باشه چون اینهمه افت ناگهانی چندان طبیعی بنظر نمیرسه.

دو نکته ای که در پست قبلی یادم رفت رو اینجا اضافه میکنم
یکی اینکه کاش یه فکری بحال سایبر اسپیس بکنن و یخورده واضح تر باشه تا باعث چشم درد و سردرد نشه و دومی مینی مپ رو تغییر بدن و بهترش کنن.

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
ک
کسی انتظار بهترین گرافیک تاریخو‌ از سایبر نداره ویچرم دانگرید شد اما بازم موقعه عرضش از بهترین گرافیکای بازار بود یعنی ویچر ۳ هنوزم قشنگه از نظر تکنیکی بشدت بازیه قوییه از نظر هنریم هیچ حرفی واسه گفتن باقی نذاشته بود همین الان بلاد اند واین جزو گرافیکای خوب کنسولی به حساب میاد الان مشکل اینه دانگرید سایبر فضایی بوده طراحی خود جانی در حد کاراکترای ویچرم نیست متاسفانه یعنی اصن در حد استانداردای نسل هشت نیست کسی نمیگه گرافیک معیار اصلی کیفیت یه بازیه اما یه گرافیک خوب برای بازیی که لقب مورد انتظار ترین بازی نسلو میکشه لازمه فعلا که همچین چیزی اتفاق نیفتاده
والا به نظر من این لقمه یه خورده درشت تر از ویچره بالاخره گان پلی و رانندگی و برج های بلند و ان پی سی های با هویت تر کجا دشت و بیابون و ان پی سی های یه شکل روستاهای جمع و جور کجا

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
واکنش های منفی صرفا به گرافیک نیست. بیشتر به خوده نمایش بازی هست که شدیدا به نظرم تحت تاثیر dying light 2 قرار گرفته. از لحاظ عمق نقش افرینی چه فرقی میشه بین این نمایش و داینگ لایت هفته پیش پیدا کرد؟
هرچی که اینجا بود، اونجا هم بود و برعکس (البته به صورت کلی) و خب وقتی اول یک بازی لوگوی CDRP میاد با پیش زمینه ویچر 3 و اول یک بازی دیگه لوگوی تچ لند انتظارات فرق میکنه ولی چیزی که دیدیم صرفا در یک سطح بودند.

به نظرم تا الان باتوجه به نمایش ها ستینگ جذاب سایبرپانک نسبت به dying light 2 برتری داره وگرنه نمایش های کیفی هردو بازی از یک سطح تقریبا برابر برخوردار بودند که باعث میشه طرفدارهای CDRP تو ذوق شون بخوره!

اینم اضافه کنم dying light 2 روی کنسول های میان نسلی (X1X قطعی) شصت فریم اجرا میشه ولی سایبرپانک با این وضع سی فریم قفل باشه باید خدا رو شکر کنیم!

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من هم نمیگم این پسرفت قابل قبوله. اتفاقا من خودم بشدت مخالف روشهای بازاریابی CDPR هستم و اگر اونجا کاره ای بودم حتما جلوی این کار رو میگرفتم. فقط به دو نکته ای که بالا گفتم هم توجه کنید . یکی اینکه فارغ از اینکه این کارشون قابل قبول هست یا نیست ( که من هم میگم قابل قبول نیست ولی خب اهمیتی هم برام نداره ) اگر گرافیک براتون مهم نباشه یا فاکتور اول نباشه مطمئنا محصول نهایی میشه یکی از بهترین بازیهایی که تجربه کردین. نکته دوم برای قضاوت نهایی کیفیت گرافیک باید تا زمان انتشار صبر کنید ببینید اون موقع چی تحویل میگیرید چون ممکنه کم شدن کیفیت گرافیک امسال نسبت به پارسال و افزایش احتمالی اون و برگشتن به کیفیت پارسال برنامه ای برای تبلیغ بازی و تعدیل انتظار طرفدارها از طرف شرکت باشه چون اینهمه افت ناگهانی چندان طبیعی بنظر نمیرسه.

دو نکته ای که در پست قبلی یادم رفت رو اینجا اضافه میکنم
یکی اینکه کاش یه فکری بحال سایبر اسپیس بکنن و یخورده واضح تر باشه تا باعث چشم درد و سردرد نشه و دومی مینی مپ رو تغییر بدن و بهترش کنن.
صحیح. منتهی الان برای من دقیقا حالتی شده که فعلا نمیتونم با وجود نمایش سال قبل از نمایش های جدید لذت ببرم. حالا باید دید تراکم جمعیت فوق العاده ای که پارسال نشون دادن چه بلایی سرش آوردن. در مورد کوئست ها و داستان هم به نظرم با این همه حساسیتی که دارن محصول نهایی تو سطح خیلی خوبی باشه

------------------------------------------------------

این عکسی که از منوهای بازی منتشر شده:

photo_2019-08-30_23-19-33.jpg

حداقل تو قسمت لوت انتظار داشتم با توجه به ستینگ بازی یکم خلاقیت به خرج بدن. ولی خب متاسفانه خلاصه شده تو تایر های سبز بنفش سفید و ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsenebrahimi

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
560
گرافیک بازی بنظر من خیلی با گیمپلی سال قبل فرقی نداشت.بیشتر با تریلر e3 سال پیش اختلاف خیلی زیاد داره که یهجورایی طبیعیه.همینو تو کنسول بتونه بیاره خیلی خوبه.

بازی واقعا عمق زیادی داره قشنگ مشخص بود و اینکه باتوجه به مصاحبه بعد گیمپلی میکنن تازه خیلی بخش ها مونده و نشون ندادن.

تنوع npc ها واقعا بالاست و ظاهرا هر منطقه npc های خاص خودشو داشته باشه.مپ بازی اگر همونقدری که گفتن یه ذره از ویچر کوچیکتر باشه و هر 6 منطقه اینطوری جزئیات داشته باشه که باید احسنت گفت بهشون.

انیمیشنا هم نسبت به ویچر پیشرفت چمشگیری داشته.

دوستانی که گفتن تعداد npc ها کم شده و فلان اول اینکه توضیح داد راجب منطقه ش علت رو گفت.و اینکه یه بخش از کلوپ نشون دادن که شلوغ بود حسابی و تنوع هم هست با اینکه چندتایی تکراری میشه پیدا کرد

114978

و اینکه مقایسه بازی با رد دد کاملا اشتباه ست .

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
صحیح. منتهی الان برای من دقیقا حالتی شده که فعلا نمیتونم با وجود نمایش سال قبل از نمایش های جدید لذت ببرم. حالا باید دید تراکم جمعیت فوق العاده ای که پارسال نشون دادن چه بلایی سرش آوردن. در مورد کوئست ها و داستان هم به نظرم با این همه حساسیتی که دارن محصول نهایی تو سطح خیلی خوبی باشه

من فقط راجع به تراکم جمعیتی بگم که تو مصاحبه ای که بعد از نمایش بازی داشتن با سازندگان بازی میکردن اونا اشاره کردن چون این گیم پلی ای که نشون دادن مربوط به یکی از مناطق خلاف و خطرناک نقشه س (با اون منطقه ای که پارسال نشون دادن فرق میکنه) بخاطر همین مردم عادی سعی میکنن کمتر تو این قسمت های شهر آفتابی بشن!

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,181
نام
∂αнмα
وقتی اول با CG بازیو تبلیغ میکنی بعد اینو نشون میدی، واقع میخوره توی ذوق...

View attachment 114968

خیلیا بعد از این نمایش از قیافه‌ها و کلا گرافیک ایراد گرفتن...البته بازی RPG و اپن ورلد هست و نمیشه انتظار فضایی داشت ولی تقصیر خودشونه که انتظارا فضاییه :D

وقتی از رو یـ تصویر فوق کمپرس شده اونم از رو هلوگرام شدت گرافیک یـ مدل رو میسنیجی !! بعد تو ذهنت یـ چیزی در حد تریلر CGI تصور میکنی و میخوای که تو ذوقت هم نخوره !!!

پ.ن : خیلیا کیا هستن ؟

The_man_with_the_silver_hand-en.jpg

=============================

یعنی باورم نمیشه این همه هیتی که یهویی نسبت به بازی شکل گرفته جدا درک نمیکنم کجای گرافیک بازی داونگرید اساسی شده که همه دارید میتوپید به بازی تا حد F4 یکی گرافیک بازی رو پایین اورده یـ نفر یـ مثال مقایسه ای نسبت به نمایش پارسال بیاره که بازی توی اون موارد داون گرید شده طبق معمول یـ سری تو چند دقیقه گیم پلی از رو چند تا اسکرین شات فوق کمپرس شده به این نتیجه رسیدن که گرافیک داون گرید شده !!!

جون من یکی زوم صد درصد کنه رو این تصویر 4K جانی بگه جزئیات صورت و لباسش کمه تصویر مات شده و کمپرس شده اونم از مدل هلوگرامی که خودش به خودی ـه خود مات ـه (به خاطر ماهیت هلوگرامی) و کیفیت جزئیات مدلش رو تو خود بازی هم نمیشه کامل تشخیص داد کمه

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_020524.774.jpg

یکی به من بگه این NPC رندم توی این تصویر جزئیاتش نسبت به NPC های پارسال کم شده !!! یـ تصویر واسه مقایسه بیاره

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_020447.926.jpg

این تصویر پایین کمپرس شدست ولی قشنگ میشه تعداد جزئیاتی که تو باس بازی به کار برده شده رو تشخیص داد

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021556.327.jpg

یکی تصویر جزئیات این تورت رو ببینه بعد بگه بازی داون گرید شده :

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021501.063.jpg

زوم صدردصد کنید جزئیات پشت باس بازی رو بشمارید :

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021412.958.jpg

داون گرید نسبت به پارسال :

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021351.342.jpg

بازی داون گرید شده بله اون لوله های شیری که تو تصویر میبیند ببیند چقدر بی کیفیت طراحی شده یا کیسه ها گوشت و جزئیات خود گوشت های داخلش رو مشاهد کنید سطح شیدر پلاسیتک رو ببینید نسبت به پارسال داون گرید شده :

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021346.949.jpg

یـ نمونه دیگه داون گرید جزئیات NPC ای CDPR شیطون :

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021342.630.jpg

جزئیات اول نسل هشتی :

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video - YouTube.mkv_20190831_021302.702.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,181
نام
∂αнмα
من همونطور که قبلا هم گفته بودم، بیشتر نورپردازی بازی برام عجیبه...شب‌ها خیلی تاریکه، روزها هم یه جورایی مه‌آلود به نظر میرسه!
دلیل نور پردازی که میگی که خوب به شخصه ندیدم تا حالا هیشکی باهاش مشکلی داشته باشه ری تریسینگه ! ری تریسینگ باعث میشه نقاط تاریک و کم نور به صورت واقعی سایه زنی بشن واسه همین زیادی تاریک به نظر میرسن :

https___7images.cgames.de_images_gamestar_4_metro-exodus-raytracing-hl-text_6058776.jpg

مه آلود توی روز هم به خاطر استفاده شدید بازی از افکت Film Grin و Blur هستش

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یعنی باور نمیش هاین همه هیتی که یهویی نسبت به بازی شکل گرفته جدا درک نمیکنم کجای گرافیک بازی داونگرید اساسی شده که همه دارید میتوپید به بازی تا حد F4 یکی گرافیک بازی رو پایین اورده یـ نفر یـ مثال مقایسه ای نسبت به نمایش پارسال بیاره که بازی توی اون موارد داون گرید شده طبق معمول یـ سری تو چند دقیقه گیم پلی به این نتیجه رسیدن که گرافیک داون گرید شده !!!

جون من یکی زوم صد درصد کنه رو این تصویر 4K جانی بگه جزئیات صورت و لباسش کمه تصیور مات شده و کمپرس شده اونم از مدل هلوگرامی که خودش به خودی ـه خود مات ـه (به خاطر ماهیت هلوگرامی) و کیفیت جزئیات مدلش رو تو خود بازی هم نمیشه کامل تشخیص داد

View attachment 114974

یکی به من بگه این NPC رندم توی این تصویر جزئیات نسبت به NPC های پارسال کم شده !!! یـ تصویر واسه مقایسه بیاره

View attachment 114975

ای تصویر پایین کمپرس شدست ولی قشنگ میشه تعداد جزئیاتی که تو باس بازی به کار برده شده رو تشخیص داد

View attachment 114979

جون من یکی تصویر جزئیات این تورت رو ببینه بعد بگه بازی داون گرید شده :

View attachment 114982

زوم صدردصد کنید جزئیات پشت باس بازی رو بشمارید :

View attachment 114983

داون گرید نسبت به پارسال :

View attachment 114984

بازی داون گرید شده بله اون لوله های شیری که تو تصویر میبیند ببیند چقدر بی کیفیت طراحی شد یا کیسه ها گوشت و جزئیات خود گوشت های داخلش مشاهد کنید چقدر گرافیک بازی به شدت داون گرید شده :

View attachment 114986

یـ نمونه دیگه داون گرید جزئیات NPC ای CDPR شیطون :

View attachment 114987

جزئیات اول نسل هشت :

View attachment 114989
فن بازی هم حدی داره همین شما اگه بازی دیگه ای بود قشنگ پیراهن عثمان کرده بودی از توییت های گوناگون و ترول های مختلف خیلی واضح بود مدل سازی ها و تکسچرها مخصوصا البته خود CDPR یکجورایی گفته بود اون نمایش های قبلی رو ابر کامپیوتر اجرا شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر