COD5 Multiplayer

سلام،

خوب جدید ترین COD هم اومد ! :cheesygri این تاپیک رو زدم تا در مورد آنلاین بازی کردن COD5 و ... اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بگذاریم !

اولین سوال هم خودم می پرسم ! یه جا دیدم که 2 3 تا Patch برای قسمت آنلاین بازی ( فکر کنم برای هاست شدن ) گذاشته بودن ... اگه میشه یکی لینکشونو بده و بگه کاربردشون همینی هست که گفتم یا ... ؟ :confused:
کلا توی قسمت بتا واسه آنلاین شدن چک می کرد که Keycode درست وارد شده یا نه ، توی نسخه ی اصلی از این مشکلات نیست که ؟

ممنون :love:

David23400

کاربر سایت
Jan 19, 2009
18
من وقتی میرم تو قسمت multiplayer بازی مینویسه Retrieving accounts information بعدش هم میاد بیرون Dont send میاد چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
مشکل پست قبلی ام حل شد.
حالا یه مشکل دیگه. دو تا ارور میده وقتی که از طریق پروفایل Xfireام و با انتخاب یکی از سرور ها وارد بازی میشم:
اول:
can not connect to online service
بعدش باید OK رو بزنی. وقتی OK رو میزنی این ارورو میده:
server is a different version:
COD_WaW_MP

در ضمن بگم که من فقط اولین ورژن از پچها رو دانلود کردم. باید همرو دانلود کنم؟

لطفا کمک کنید

با تشکر

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
سلام دوستان عزيز

ميخواستم اگر ممكنه يكي از دوستان راحت ترين روش آنلاين بازي كردن اين بازي رو همينجا قرار بدن تا در نبود MW2 فعلا با اين بازي سر گرم باشيم...

ممنون از راهنماييتون

موفق باشيد

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام دوستان عزيز

ميخواستم اگر ممكنه يكي از دوستان راحت ترين روش آنلاين بازي كردن اين بازي رو همينجا قرار بدن تا در نبود MW2 فعلا با اين بازي سر گرم باشيم...

ممنون از راهنماييتون

موفق باشيد
بهتر نیس در نبود MW2 مادرن وارفر 1 بازی کنیم؟:biggrin1:

abo.kj

کاربر سایت
Apr 26, 2010
12
نام
ابوذر
نحوه ی بازی کردن آنلاین cod5

سلام دوستان
یه لطفی کنید بگید آخرین پچ ها و کرک ها رو از کجا دانلود کنم.اگه توضیح اضافی دیگه ای هم در مورد بازی هست بگین.

متشکرم.:love:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام دوستان
یه لطفی کنید بگید آخرین پچ ها و کرک ها رو از کجا دانلود کنم.اگه توضیح اضافی دیگه ای هم در مورد بازی هست بگین.

متشکرم.:love:
سلام
پچ لازم نیست.
با کرک توی دی وی دی بازی هم با گارنا میتونید راحت بازی کنید.
موقعی که وارد بازی میشید 2 بار ازتون اسم میخواد که no رو بزنید و بار سوم هم یه کادر میاد که توش کنسل بزنید. بعدش join game بزنید و بالاش local رو انتخاب کنید و راحت وارد یکی از سرورا بشید و بازی کنید.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
منم مشکل اون دوستمون رو دارم :
وقتی میرم تو قسمت multiplayer بازی مینویسه Retrieving accounts information بعدش هم میاد بیرون Dont send میاد چیکار کنم؟
باید چی کار کنم اعصابم خورد شده:D

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام به همه!
تاپیک انگار قدیمی شده!
لطفا کامل توضیح بدید که برا آنلاین بازی کردن cod5 باید چیکار کنم و کدوم پچ ها رو دانلود کنم؟

• Like
Reactions: kasra_s_741

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
دوستانی که این بازی رو با آخرین پچ ، " هنوز " بازی میکنند . داخل این تاپیک اعلام آمادگی کنند تا سرور اختصاصی داخل ایران برای این بازی راه اندازی کنیم ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر