COD5 Multiplayer

سلام،

خوب جدید ترین COD هم اومد ! :cheesygri این تاپیک رو زدم تا در مورد آنلاین بازی کردن COD5 و ... اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بگذاریم !

اولین سوال هم خودم می پرسم ! یه جا دیدم که 2 3 تا Patch برای قسمت آنلاین بازی ( فکر کنم برای هاست شدن ) گذاشته بودن ... اگه میشه یکی لینکشونو بده و بگه کاربردشون همینی هست که گفتم یا ... ؟ :confused:
کلا توی قسمت بتا واسه آنلاین شدن چک می کرد که Keycode درست وارد شده یا نه ، توی نسخه ی اصلی از این مشکلات نیست که ؟

ممنون :love:

QOSMIO

کاربر سایت
Nov 13, 2008
386
نام
سهراب
حالا چه جوری سرور پیدا کنم؟؟؟ از کجا؟؟؟ چجوری؟؟؟
بعد از این که پچ رو ریختی میری توMP و همون صفحه اول connect IP:PORT رو مینویسی تو کنسول....برای IP:PORT باید سرور های کرک شده رو بزنی.....این سایت ها هم برو برای IP:PORT

www.game-monitor.com
www.gametracker.com

Legend MAR

کاربر سایت
Dec 10, 2008
12
آقا من یه مشکل با این سرور ها دارم بعد از اینکه مشخصات رو وارد می کنم بعد از مدتی خطای code_post_gfx_mpoff is different .... رو می ده چه طوری باید این مشکل رو برطرف کنم؟؟؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ضمنا پچ 1.1 هم نصبه PB هم آپدیته
این sh10 هم اسممه ارور نیستا
سلام... برو تو قسمت multiplayer option و قسمت nickname (یا یه همچین چیزی الان دقیقا یادم نیست) رو اسمت رو بده... PB پلیر هایی که اسم ندارن رو کیک میکنه :|

Cheat زدی کیک ـت کرده خو!:biggrin1:
همیشه انقدر راحت به مردم تهمت میزنی؟

آخرین ویرایش:

mehrandng2007

کاربر سایت
Jan 4, 2008
2
من این بازی رو حدود یک ماه انلاین بازی کردم ولی از چند روز پیش وقتی میخوام بازی کنم تو این صفحه ای که مینویسه synchronizing game setting... گیر میکنه!!!???:(

برای کسانی که مشکل creat online profile دارن باید این کارو بکنن
c:\Documents and Settings\user*\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles (* به قسمتی برین که log off به اون اسمه)

تو این قسمت فولدر $$$ باید delete بشه بعد acvive.txt رو باز کنین و بجای $$$ اسم خودتون رو بنویسین که در بازی نمایش داده میسه (هر وقت داخل بازی پیغام creat online profile رو دیدین باید از بازی خارج بشین و این تنظیمات رو دوباره انجام بدین)

در ضمن من با xfire بازی میکنم و تو سرورهای ترکیه.

اگه با adsl بازی میکنین باید مودم کامپیوترتون delete شده باشه.

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
من که پروفایل اصلا نساختم ...
اولین باری که بازی کردم اسمم رو از Unknown Soldier با اسم خودم تغییر دادم و از اون موقع هم 100 بار بازی رو Run کردم اطلاعاتم سر جاش مونده الانم lvl 50 هستم حدودا ...

واسه پیدا کردن سرور هم من از Xfire استفاده می کنم.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
دوستا ن عزیز من وقتب میخوام تو قسمت coopوقتی میخواد بازی رو لود کنه از بازی میندازه بیرون و ارور سی دی کی میده پچشم انداختم قبول نمیکنه لطفا راهنمایی کنین

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
از دوستان خواهشمندم كه اگر ميشه يك توضيح و راهنمايي كامل در مورده استفاده از Xfire يا Garena بدن كه چطور مي تونيم وارد بازي بشيم. و از خطاهاي احتمالي هم يك توضيحي بديد.
ممنون از همگي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر