COD5 Multiplayer

سلام،

خوب جدید ترین COD هم اومد ! :cheesygri این تاپیک رو زدم تا در مورد آنلاین بازی کردن COD5 و ... اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بگذاریم !

اولین سوال هم خودم می پرسم ! یه جا دیدم که 2 3 تا Patch برای قسمت آنلاین بازی ( فکر کنم برای هاست شدن ) گذاشته بودن ... اگه میشه یکی لینکشونو بده و بگه کاربردشون همینی هست که گفتم یا ... ؟ :confused:
کلا توی قسمت بتا واسه آنلاین شدن چک می کرد که Keycode درست وارد شده یا نه ، توی نسخه ی اصلی از این مشکلات نیست که ؟

ممنون :love:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
واسه کسی که میخواد client باشه هیچ فایل اضافی لازم نیست... IP بده کانکت میشه...من خودم امروز توی UK|HD بازی کردم ;)

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
من مشکلم ساختن پروفایل آنلاینه . با چه key code ی پروفایل ساختی که گیر نداد به key code ت ؟

راستی اونایی که تو سرور COD4 Teh بازی کردن من 0M1D هستم از تیم DF :cheesygri

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام امید جان :D

من هم همین مشکل رو دارم ، واسه ساختن پروفایل وقتی بهش اسم رو میدم دوباره میگه شما باید پروفایل بسازید ، OK که می کنم باز قسمت وارد کردن اسم میاد !! ...

راه حلش چی هست ؟ این Fix رو هم دانلود کردم.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
علی جان پروفایل رو کلا بیخیال....قسمت انتخاب پروفایل هر دفعه میاد Cancel کن...مشکلی هم پیش نمیاد...;)

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ا خوب موقع پیدا کردن سرور میگه پیدا کردن سرور فقط توی حالت آنلاین امکان پذیره ...
باید فقط کانکت کنم ؟ اگه اینجوریه IP دو سه تا سرور بدید :(

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
به نظرم مولتی پلیرش به جذابیت شماره 4 نمیرسه
حالا در آینده نزدیک ما هم میاییم جز COD5:p
اون که آره 4 خیلی بهتر از اینه (فقط هم به خاطر اینه که 4 تو زمان حال هستش)
کسی آنلاین نزده یه کمکی بکنه؟:smile::confused:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
برای آنلاین بازی کردن که باید IP سرور رو توی کنسول وارد کنید ( توی قسمت انتخاب پروفایل هم کنسل رو بزنید )
مثال :
Code:
connect IP:Port

برای تغییر اسم هم وقتی دارید بازی می کنید ، توی Multiplayer Options قسمت انتخاب اسم هست ( که اسم پیشفرض شما Unknown Soldier هست )

در ضمن نمیشه گفت COD4 چون زمان حاله بهتره !! الان خیلیها دارن COD2 بازی می کنند با اینکه قدیمیتره، چون بازیهای اینجوری طرفدار زیاد دارن

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
آقا من بعد از گرفتن و نصب Patch 1.1 که باید میگرفتی چون همش پیغام میداد ! الان مشکل پرت شدن از بازی رو دارم ! چه کار کنم ؟ کرکی براش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر