COD5 Multiplayer

سلام،

خوب جدید ترین COD هم اومد ! :cheesygri این تاپیک رو زدم تا در مورد آنلاین بازی کردن COD5 و ... اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بگذاریم !

اولین سوال هم خودم می پرسم ! یه جا دیدم که 2 3 تا Patch برای قسمت آنلاین بازی ( فکر کنم برای هاست شدن ) گذاشته بودن ... اگه میشه یکی لینکشونو بده و بگه کاربردشون همینی هست که گفتم یا ... ؟ :confused:
کلا توی قسمت بتا واسه آنلاین شدن چک می کرد که Keycode درست وارد شده یا نه ، توی نسخه ی اصلی از این مشکلات نیست که ؟

ممنون :love:

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
دوستانی که این بازی رو با آخرین پچ ، " هنوز " بازی میکنند . داخل این تاپیک اعلام آمادگی کنند تا سرور اختصاصی داخل ایران برای این بازی راه اندازی کنیم ..
شما اگه لینک همه ی پچ ها رو قرار بدی من 24 ساعته تو سرورم!

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
پچ واسه چی؟از من میشنوین برین تو گارنا بازی کنید پچ مچ هم نمی خواد
با دانلود این پچ ها به جایی نمیریسید :d

DNL

کاربر سایت
Nov 4, 2008
8
کی این جا این بازی رو تو گارنا بازی میکنه
اعلام کنه تا با هم بازی کنیم
من و دوستم با هم بازی میکنیم خیلی روون اجرا میشه
باید 7 تا پچ رو دانلود کنین

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
آقایون من یه مشکلی دارم :

من فقط قسمت شب زامبی (ناختر اون توتن) رو بازی میکنم. مشکلم این هست که XP ایم ذخیره نمیشه و همش از لول یک شروع میشه! البته به نظر نمیاد که مشکل زیاد جدی باشه ولی میخواستم بدونم راه حلی واسش هست یا نه؟

راستی اینا رو هم داشته باشین :

1. ویندوز XP استفاده میکنم.
2. بازیم دستکاری شده نیست.
3. از گیم کپی ورلد Offline Profile Creator رو دانلود و استفاده میکنم.
4. یه جایی به این برخورد کردم ولی هنوز امتحانش نکردم (چون به احتمال قوی مورد سومی درستش کرده و این طوری که توضیح داده نیست ولی مشکل ذخیره نشدن XP رو دارم) :

Once you do get the game working most of you will have trouble with the player profile reseting....

\Documents and Settings\YOUR_USER_NAME\Local Settings\Application Data\ Activision\CoDWaW\players\profiles
1. rename $$$ folder to player name wanted
2. create textfile: active.txt (must NOT be readonly)!right clik properties no mark by read only
3. open active.txt and type in your profile (folder) name!
if it asks to create a new profile at new game startup go back to above location in the profiles folder and if there is a folder still there with your name on it leave it..and any other files in there.Those are your XP points. open active.txt and re-type player name. If there is only a folder called $$$ rename it your player name and do the same with the active.txt...open and write player name.If there is the $$$ and a folder with your player name on it ..delete the $$$ folder and open active.txt and insert your player name..player keeps xp points

create a shortcut to this folder on desktop in case your profile "dissapears"​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر