Multi Platform Call OF Duty MWlll

1711474301139.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,660
‏از قسمت داستانی بینهایت لذت بردم و طولانیم هست من نمیدونم چجوری بازی میکنن میگن این ۴ ساعته ! عالی بود کمپین لذت بردم همه چی داره داستانی زامبی مولتی وارزون دیگه چی بخواد ادم گان پلی مهندسی نرم گرافیک خدا فک انداز محتوا غنی رقیبش فقط ایپکسه ‏به بخش داستانی کال اف ۸ میدم خوب ساخته طرف راش میده من نمیدونم چجوری بازی میکنن من یه روز کامل پاش بودم لذتشو بردم خیلی خوب بود اسلیج همر اینفینیتی وارد ریون ... کارشونو بلدن ۲۰ ساله کالاف سازن و این گیم کینگه 🤌👑😍
تا کسی مثل شما فکر میکنه دارن شاهکار میسازن همین آشغال رو ادامه میدن...مقصر دقیقا پلیرهایی مثل شماس.
خجالت اوره حیف پول...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
تا کسی مثل شما فکر میکنه دارن شاهکار میسازن همین آشغال رو ادامه میدن...مقصر دقیقا پلیرهایی مثل شماس.
خجالت اوره حیف پول...
باز کسی از مولتی بگه یه چیزی خدایی من الان مولتی میزنم عالیه خیلی بهتر از mw2 شده
اما داستانی رو اینطوری بگی دیگه عجیبه
گرافیک بازی هم میتونم بگم به نظرم یکم بدتر شده نسبت به mw2
فقط گیم پلی بازی بهتر شده اونم تازه برگشته به مدرن 2019 چیز جدیدی نیست

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
باز کسی از مولتی بگه یه چیزی خدایی من الان مولتی میزنم عالیه خیلی بهتر از mw2 شده
اما داستانی رو اینطوری بگی دیگه عجیبه
گرافیک بازی هم میتونم بگم به نظرم یکم بدتر شده نسبت به mw2
فقط گیم پلی بازی بهتر شده اونم تازه برگشته به مدرن 2019 چیز جدیدی نیست
من فقط ۱ نمره کم میکنم ۷ که کوتاه بود ولی بازم چسبید گان پلی مهندسی میپوشونه خیلی چیزارو دوستان هرکسی نظری داره خارجی دیدم داده ۸ خیلیام لذت بردن خیلیام نه به من چسبید الان تمومش کردم چون اره کوتاه بود ۷ ولی خدایش خوب بود این گیمی نیست که بگی تمرکزش فقط رو داستانی باشه مولتیو ببین زامبی وارزون اگر فقط این گیم داستانی بود بله منم ۴ میدادم ولی انصافم در نظر بگیریم شما گان پلی ببین محتوا درجه کیفی بازی پست قبلیمم یه ادیت زدم الان واقعا نظرم همیناس که گفتم نظر همه هم محترم کیف هر بازی هر مودیو دوست دارین ببرین من با کال اف خیلی حال میکنم

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
من فقط ۱ نمره کم میکنم ۷ که کوتاه بود ولی بازم چسبید گان پلی مهندسی میپوشونه خیلی چیزارو دوستان هرکسی نظری داره خارجی دیدم داده ۸ خیلیام لذت بردن خیلیام نه به من چسبید الان تمومش کردم چون اره کوتاه بود ۷ ولی خدایش خوب بود این گیمی نیست که بگی تمرکزش فقط رو داستانی باشه مولتیو ببین زامبی وارزون اگر فقط این گیم داستانی بود بله منم ۴ میدادم ولی انصافم در نظر بگیریم شما گان پلی ببین محتوا درجه کیفی بازی پست قبلیمم یه ادیت زدم الان واقعا نظرم همیناس که گفتم نظر همه هم محترم کیف هر بازی هر مودیو دوست دارین ببرین من با کال اف خیلی حال میکنم
داداش من دو دهه کالاف بازی کردم همشون هم بخش داستانی کوتاه یا خیلی کوتاهی داشتن همون سری اوریجینال MW و BO هم فکر کنم 3 یا حداکثر 4 ساعت تموم میشد واقعا تعجب میکنم بعضی از دوستان میگن کالاف های قدیمی طولانی تر بودن ولی میدونی مشکل این نسخه آخر اینه که اومده یه سری مراحل که بیشتر شبیه spec ops هست رو وارد بخش داستانی کرده که ارزششو بدجور پایین آورده که از نظر من باید یه نمره ای مثل 6 رو بهش داد ولی در کل مولتی بازی یکی از بهترین مولتی های کالاف هست.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
داداش من دو دهه کالاف بازی کردم همشون هم بخش داستانی کوتاه یا خیلی کوتاهی داشتن همون سری اوریجینال MW و BO هم فکر کنم 3 یا حداکثر 4 ساعت تموم میشد واقعا تعجب میکنم بعضی از دوستان میگن کالاف های قدیمی طولانی تر بودن ولی میدونی مشکل این نسخه آخر اینه که اومده یه سری مراحل که بیشتر شبیه spec ops هست رو وارد بخش داستانی کرده که ارزششو بدجور پایین آورده که از نظر من باید یه نمره ای مثل 6 رو بهش داد ولی در کل مولتی بازی یکی از بهترین مولتی های کالاف هست.
به شکل رسمی فکر کنم کوتاه ترین کالاف 5 ساعت بوده چطوری 3 4 ساعته تموم کردی شما :D
این سری 2 ساعت حداقل کوتاه تره از بقیه و کیفیت قبل رو هم نداره حالا اگر کسی حال کرده دیگه سلیقه ایه

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
به شکل رسمی فکر کنم کوتاه ترین کالاف 5 ساعت بوده چطوری 3 4 ساعته تموم کردی شما :D
این سری 2 ساعت حداقل کوتاه تره از بقیه و کیفیت قبل رو هم نداره حالا اگر کسی حال کرده دیگه سلیقه ایه
بار اول که نه ولی مرتبه دوم که حساب کار میومد دستت و با مراحل آشنا میشدی سه ساعت خورده ای یا 4 ساعت زمان میبرد تموم کردنشون ولی در مورد کیفیت قبول دارم البته زمان ساخت بازی هم اشتباه نکنم نصف mw2 بوده که تاثییر خودشو گذاشته.

• Like
Reactions: ps34

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,349
نام
مهدی
این صدای پاهای انمی شنیده نمیش بخاطر پرکی چیزی هست؟
دوبار تا حالا اومدن پشت سرم فینیشر زدن بهم و هیچ صدایی نشنیدم :D
رسما تو مخ هست

• Like
Reactions: ps34 and Avada

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
این صدای پاهای انمی شنیده نمیش بخاطر پرکی چیزی هست؟
دوبار تا حالا اومدن پشت سرم فینیشر زدن بهم و هیچ صدایی نشنیدم :D
رسما تو مخ هست
اره پرک داره بازی که صدا پا رو کم میکنه من با هدفون مانیتورینگ به زور میتونم صدا پاشون رو بگیرم اونم تازه نه همیشه :D

• Like
Reactions: db07

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
گلیچ 200 اف او وی که اکثرا توی یکی دو روز گذشته واسه خودم هم زیاد پیش اومده :|

چه عجیبه =))
برای من پیش نیومده رو xbox ولی یه چیزی که دائم پیش میاد اینه که مثلا مچ تموم میشه میاد بیرون دوباره سرچ کنه موس و کیبورد به شکل کامل از کار میافتن
فقط هم برای بازی از کار میافتن یعنی تو منو خود کنسول کار میکنن

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
عجیبه که این مشکل حجم بازی و آپدیت های زیاد تو این نسخه هنوز هست. من آخرین کالافی که بازی کردم MW 2019 بود. سر همین فرت و فرت آپدیت دادنشون بیخیالش شدم.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,349
نام
مهدی
دوستان برای انلاک کردن گانها و مابقی موارد واقعا باید اینکاری که جی گاد داخل ویدیوش میگه انجام داد؟
اینکه خیلی بدتر از مدرن 2 هست :|
دیگه همش میشه دیلی چلنج

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر