Multi Platform Call OF Duty MWlll

1716314915021.jpeg

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
وقتی خوشحالی که با همین 100 گیگ تمام چیزای بازی رو دانلود کردی که یهو یادت میاد COD همیشه به صورت Content pack منتشر میشه و هنوز چیزی نیومده :D ..
View attachment 318186
این دفعه خوشحال باش چون این ۱۰۰ گیگ روی ps5 شامل پک های مولتی و زامبی میشه و اونا پک جدا ندارن

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,066
نام
سهند
من میگم الکی هی دانلود نکنید حجماتون به فنا نره . این پریلود به درد بابی گوتیک میخوره با این آپدیتاش . صبر کنید ریلیز بشه حتی ۲۴ ساعت بعد ریلیز مشخص میشه چه خبره

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
خوب مود زامبی به نظر به درد عمشون میخوره
تمامی باگ های DMZ به این مود اومده و اینکه خیلی داستان خاصی یا دلیل عجیبی برای اینکه تلاش کرد تا زنده موند به ادم نمیده
کلا 3 لول زامبی داره که لول نهایی دیگه به طور مسخره ای جون زیادی دارن و خنده دار میشه بازی
معلوم نیست چی فکر میکردن که این مود رو پولی کردن و رایگان ندادن
درصورتی که همین مود زامبی بر پایه Dmz ای ساخته شده که خودش تا اخرین لحظه روی بتا مونده و از بتا در نیومده

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
والا من بازی رو گذاشتم دانلود همین الان کلا 125 گیگ برای cod hq و مولتی mw3 حجم داره دانلود میکنه دقت کنید داستانی رو نذاشتم فقط مولتی
که فکر کنم زامبی هم تو دل همینا باید باشه چون تا جایی که من دیدم زامبی پک جدا نداشت
البته سینگل پلیر هم کلا پک اش 20 گیگ بود

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
والا من بازی رو گذاشتم دانلود همین الان کلا 125 گیگ برای cod hq و مولتی mw3 حجم داره دانلود میکنه دقت کنید داستانی رو نذاشتم فقط مولتی
که فکر کنم زامبی هم تو دل همینا باید باشه چون تا جایی که من دیدم زامبی پک جدا نداشت
البته سینگل پلیر هم کلا پک اش 20 گیگ بود
برای من دیشب چرا ۱۰۳ گیگ بود البته pc

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
وجدانا اگه قصد بازی کردن بخش داستانی رو دارید و دانلود نکردید دیگه نکنید . یعنی به معنای واقعی فاتحه خوندن به داستان بازی. اولین بار بود که تو سری کالاف از اینکه بخش داستانی زود تموم شد خوشحال شدم. کلا ۴ ساعت هست که شامل کات سین هم میشه با اون پایان به نظر خودم مزخرف که البته ادامه دار هست . گیم پلی خسته کننده بدون هیچ هیجانی. مراحل اوپن کمبات به شدت حوصله سر بر. مراحل خطی بدون هیجان و صحنه های سینمایی. کلا هیچی نداره. گرافیک به جرات میگم از مدرن دو پایینتر بوده. انیمیشن مردن دشمنان هم که دیگه نگم همشون یکجوره وقتی تیر میخورن. طراحی مراحل چیزی در حد شلغم. اصلا سر و ته نداشت به جز دو مرحله با ارفاق. احتمالا بندگان خدا خودشون جمعه قبل خبردار شدن باید کمپین هم می‌ساختند😂😂. در کل سایتایی مثل ign و گیم اسپات خیلی خاطر سازنده ها براشون عزیز بود که ۴ و ۵ دادن. وگرنه ۲ هم حقشون نبود برای بخش داستانی. در کل بازی نکنید دوستان.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
جیسون شرایر : بیشتر بازی های کالاف حداقل ٣ سال توی دولوپ بودن ولی مدرن وارفیر ٣ کمتر یک سال و نیم ساختش طول کشیده! با یه وضعیتی که شبها و روزهای تعطیل هم کار میکردن تا ساخت بازی رو سریع تر تموم کنن!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
بازی عرضه نهایی شده ؟
چون من ظرفیت ۲ گرفتم همه دانلوداش هم انجام شده کمپین و بیشتر آیتم ها لاک هست و میره تو استور بخوام خرید کنم باز میزه pre-order

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
خوب بالاخره برای منم داره دانلودش تموم میشه 6 گیگ مونده
مسخرس برای دانلودش مجبور شدم 1 بسته همراه اول بخرم 20 تومن با 2 بسته 9 تومنی ایرانسل :|

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
608
تا من دانلود کنم فصل اول بازی رسیده.

جیسون شرایر : بیشتر بازی های کالاف حداقل ٣ سال توی دولوپ بودن ولی مدرن وارفیر ٣ کمتر یک سال و نیم ساختش طول کشیده! با یه وضعیتی که شبها و روزهای تعطیل هم کار میکردن تا ساخت بازی رو سریع تر تموم کنن!
این مطلبی که بلومبرگ کار کرده بازم اشاره ای داشته به خللی که IW تو کار مینداخته.
یه تغییر مدیریتی واقعا نیاز داره فکر میکنم با شروع سال چند نفری از اونجا کله بشند. مساله ای که تو IW وجود داشته قدیمی بوده و بالاخره یه اشاره ای بهش میشه.
IMG_20231110_171552_304.jpg

این مپ زامبی محل دقیق پلیرهای دیگه رو اول بازی نشون میده.
20231109_170236.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر