Multi Platform Call OF Duty MWlll

1716226187208.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
کار با لاین استوری ندارم ولی بخش مولتی خوبه البته هنوز جای کار داره من اخرین مولتی که بازی کرده بودم مدرن ۱ بود کلد وار که همون اوایل بازی کردم خوشم نیومد ونگارد هم که هیچی اصلا نگرفتم مدرن ۲ هم نشد بازی کنم ولی اینو که دارم بازی میکنم شبیه مدرن ۱ هستش چنتا از مپای اونم داره فقط یکم منوهاش گیج کننده هستش مثل انتخاب پرک و اینا که پیدا نکردم دقیقا کجاست ولی خوب تو این چند ساله هرکی رفته سمت کالاف بیشتر بخاطر مولتی پلیرش بوده تا لاین استوری

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان الان بهترین بازی شوتر ps5از نظر weapon customization و gun play همین کاد 3 هست ؟ ما که میخوایم اینهمه هزینه کنیم بازی ارجینال بخریم حداقل بدونیم انتخابمون درست هست یا نه ..

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
دوستان الان بهترین بازی شوتر ps5از نظر weapon customization و gun play همین کاد 3 هست ؟ ما که میخوایم اینهمه هزینه کنیم بازی ارجینال بخریم حداقل بدونیم انتخابمون درست هست یا نه ..
مولتی پلیر بله الان بهترین گیم که گان پلی روون ای داشته باشه mw3 عه
بتلفیلد 2042 هم بد نیست اما mw3 به نظر من بهتره

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
مولتی پلیر بله الان بهترین گیم که گان پلی روون ای داشته باشه mw3 عه
بتلفیلد 2042 هم بد نیست اما mw3 به نظر من بهتره
مرسی از پاسخت .2042 یه مقدار قدیمی هست ارزش 70 دلارو با نرخ الان فکر نکنم داشته باشه . هم برای مالتی میخوام هم مودای دیگش . ظاهرا کاد 3 مود زیاد داره درسته ؟ و اینکه weapon customization داره یا نه ؟من چون کاد 2 رو بازی نکردم دارم میپرسم ..

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام
کسایی که اکانت بازی با ظرفیت ۲ گرفتن مشکلی برای بازی کردن بخش های مختلف ندارن؟
مورد دیگه هم اینکه مچ میکنیگ اوکی هست؟ یا مثل مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ سرچ کردنش خیلی طول میکشه؟ (نت مخابرات)

Los Galacticos

💥Hala Madrid💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,162
کمپین بازی چیزی به جز یک شوخی بزرگ نیست. هیچ داستانی نداره و سرجمع میشه 3 ساعته تمومش کرد. متاسفانه کال آف داره به خاطره ها میپیونده و تبدیل شده به کانتر استریک و بیشتر جنبه ی پولسازی پیدا کرده و از اون آرمان اصلیش فاصله گرفته. ای لعنت به ذات این اکتی که به هیچی جز پول فکر نمیکنه.

• Like
Reactions: Destro and db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,355
نام
مهدی
سلام
مورد دیگه هم اینکه مچ میکنیگ اوکی هست؟ یا مثل مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ سرچ کردنش خیلی طول میکشه؟ (نت مخابرات)
درود
خیر مشکلی نداره,البته با یکی از دوستان همینجا شریکی خریدیم و من ظرفیت 2 رو برداشتم
با نت شاتل که مشکلی برای پیدا کردن مچ نیست و سریع فایند میکنه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
سلام
اگر برای مچ پیدا کردن تو mw2 مشکل داشتید تو اینم دارید
نه سرور ها تغییر کردن نه بازی میشه گفت
مرسی از پاسخت .2042 یه مقدار قدیمی هست ارزش 70 دلارو با نرخ الان فکر نکنم داشته باشه . هم برای مالتی میخوام هم مودای دیگش . ظاهرا کاد 3 مود زیاد داره درسته ؟ و اینکه weapon customization داره یا نه ؟من چون کاد 2 رو بازی نکردم دارم میپرسم ..
از چه نظر منظورته customization ؟ مثلا خشاب رو 50 تایی کنی و اینا رو که داره رنگ گان ( camo ) و استیکر و اینا هم داره

• Like
Reactions: pandora tomorrow

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام
سلام روله :D
نه مشکلی نداره با خیال راحت بگیر و لذت ببر
تمام مودا سریع مچ پیدا میکنه فقط مود زامبی یکم زمان میبره البته بستگی به DNS هم که استفاده میکنی داره

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
اگر برای مچ پیدا کردن تو mw2 مشکل داشتید تو اینم دارید
نه سرور ها تغییر کردن نه بازی میشه گفت

از چه نظر منظورته customization ؟ مثلا خشاب رو 50 تایی کنی و اینا رو که داره رنگ گان ( camo ) و استیکر و اینا هم داره
عزیز weapon customization که دیگه کاملا مشخصه . بیشتر بازیای شوتر محبوب دارن من منظورم یه چیزی تو مایه های escape from tarkov یا black ops cold war یا payday هست

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
عزیز weapon customization که دیگه کاملا مشخصه . بیشتر بازیای شوتر محبوب دارن من منظورم یه چیزی تو مایه های escape from tarkov یا black ops cold war یا payday هست
خوب قربونت برم مگه میشه شما اومدی cold war رو مثال زدی که ورژن قبلی همین بازی به حساب میاد بعد این بازی قابلیت های اونو نداشته باشه ؟
برای همین ادم نمیدونه منظور شما چیه
وگرنه معلومه که تمام قابلیت های cod های قبلی رو داره

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
خوب قربونت برم مگه میشه شما اومدی cold war رو مثال زدی که ورژن قبلی همین بازی به حساب میاد بعد این بازی قابلیت های اونو نداشته باشه ؟
برای همین ادم نمیدونه منظور شما چیه
وگرنه معلومه که تمام قابلیت های cod های قبلی رو داره
چه ربطی داره دوست عزیز همه بازیای کال آف که مثل هم نیستند !! هر کدوم تو دسته خودشون یه سری قابلیت های مشابه به سری خودشون رو دارند . مثلا warzone 2 و warzone 1 تو یه دسته اند یا Mw3 و Mw2 که ورژن 2 پارسال اومد که من چون اون رو بازی نکردم اینجا از دوستانی که 3 رو بازی کردن پرسیدم که weapon customization داره یا خیر .

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
چه ربطی داره دوست عزیز همه بازیای کال آف که مثل هم نیستند !! هر کدوم تو دسته خودشون یه سری قابلیت های مشابه به سری خودشون رو دارند . مثلا warzone 2 و warzone 1 تو یه دسته اند یا Mw3 و Mw2 که ورژن 2 پارسال اومد که من چون اون رو بازی نکردم اینجا از دوستانی که 3 رو بازی کردن پرسیدم که weapon customization داره یا خیر .
یعنی از این عجیب تر نمیتونستی جواب بدی
الان چند ساله که تمام کال آف ها یکسان شدن
یعنی خشاب عوض کردن اصلحه و underbarrel گذاشتن و اینا چطور میشه تو کال آف نباشه
یا کمو و اینا چطور میتونه تو کال آف نباشه

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
بله داره بیش از اندازه هم داره
برل ، استاک ، گریپ ، اپتیک ، مازل و … میشه برا اسلحه کاستومایز کرد
تقریبا ۱۰۰ خورده ای اپتیک برای هر اسلحه هست به همین مقدار مازل و اندربرل
همچین سیستم کاستو‌مایزی تو هیچ بازی شوتری پیدا نمیکنی

• Like
Reactions: paybrig23

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر