Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
به قول معروف دوست عزيز we dont give a sh!t about what people think
الان شما فكر كردي چون فروش بازي زياده ، من و خيلي هاي ديگه از بازي خوشمون اومده ؟
چون شما از بازي خوشت نمياد ( حالا به هر علتي ) دليل نميشه افكار خودت رو به بقيه تحميل كني !
ولي من و خيلي هاي ديگه از بازي خوشمون اومده .
چون يه عده اومدن به بازي 6 دادن دليل ميشه ما خوشمون نياد ؟

نه دوست عزیز هر کسی سلیقه ای داره .کسی کسی رو مجبور نکرده حرفشو قبول کنی .شاید شما این اولین کالی هست بازی میکنی پس واست جدیده ولی واسه منی که از کال 3 تو این نسل کنسولا دارم بازی میکنم واقعا اشغال و تکراری هست و این که شما حال میکنید اینجاست که میگن خلایق هر چه لایق شما حالتو بکن ولی 800 تا پوینت ناقابل بده برو مولتی بتل 3 رو ببین خندت میکیره به این کال.بخدا این 800 پوینت واسه بتل زیاد نیست سروراش گرافیک گیم پلی ... ماشالاه ما ایرانی ها نیست خیلی پول میدیم واسه بازی و این چیزا واسه همین زورمون میاد.2باره میگم بتل 3 رو انلاین بازی کن بعد نظر بده الکی هم نیا بگو بازی کردم که مثلا روی من کم شه با خودت رو راست باش.ولی این اکتی هم خوب یه بازی تاریخ گذشترو میکنه تو پاچه ملت.ولی به قول شما بهتون حال میده پس حال کنین.درود

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
بازی پیشرفت نکرده بود درست اما پسرفت هم نکرده بود من که مثل نسخه های قبل لذت بردم
اما کم کم داره تکراری میشه

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
اتفاقاً به نظره من همین نظرای یوزرایه سایتای معتبر اینو به امثاله شماها تلقین کرده که بازی ضعیف شده!!حالا اگرم یکی به خودش تلقین کرده که از بازی لذت ببره دمش گرم چون اگه بتونی به خودت تلقین کنی از هر چیزی لذت ببری دیگه پیر نمیشی!!!!گفتین بازی کپی کرده قبول,شایدم درجا زده باشه اما دیگه ضعیف نشده بود اصلاً!!از همون اول که اولین تریلرو اکتی نشون داد سایتای مخالفه بازی شروع کردن به تخریب کردن,انقد ضعفای بازی رو گنده کردن که همه این ذهنیت براشون بوجود اومد که بازی مزخرفه,یعنی اگه بهترین کالِ تاریخم میومد باز شماها میگفتین بده!درسته نقدایه سایتایه غول خیلی اعتبار داره ولی بعضیاش واقعاً ناشیانس!

اخه این چه حرفیه؟ من قبل از دیدن نظر مردم خودم قضاوت کردم راجب بازی بعد واسم جالب بود بدونم تو دنیا چه نظری راجبش داشتن که دیدم 60 70% هم نظر من بودن.من 25 سالمه ولی به طور حرفه ای دنبال کردم بازی رو و کار سختی نیست بشه بازی خوب و بد رو تشخیص داد.شما لذت ببر دوست عزیز

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
نه دوست عزیز هر کسی سلیقه ای داره .کسی کسی رو مجبور نکرده حرفشو قبول کنی .شاید شما این اولین کالی هست بازی میکنی پس واست جدیده ولی واسه منی که از کال 3 تو این نسل کنسولا دارم بازی میکنم واقعا اشغال و تکراری هست و این که شما حال میکنید اینجاست که میگن خلایق هر چه لایق شما حالتو بکن ولی 800 تا پوینت ناقابل بده برو مولتی بتل 3 رو ببین خندت میکیره به این کال.بخدا این 800 پوینت واسه بتل زیاد نیست سروراش گرافیک گیم پلی ... ماشالاه ما ایرانی ها نیست خیلی پول میدیم واسه بازی و این چیزا واسه همین زورمون میاد.2باره میگم بتل 3 رو انلاین بازی کن بعد نظر بده الکی هم نیا بگو بازی کردم که مثلا روی من کم شه با خودت رو راست باش.ولی این اکتی هم خوب یه بازی تاریخ گذشترو میکنه تو پاچه ملت.ولی به قول شما بهتون حال میده پس حال کنین.درود
800 پوينت ؟؟؟؟؟
من واسه BF3 و MW3 هركدوم 140 هزار تومن پول دادم ( مگه بچه بازي بيام دروغ بگم ، هم عكسش تو البوم پروفايلم هست ، هم اسمش تو id انلاينم) ،... از5 سال پيش تا الان دارم كاد ميزدم .

الان فهميدم دارم با كي بحث ميكنم ، شما خوش باش ، اين عده COD باز احمق رو بيخيال با Bf3 و 800 پوينتت حال كن

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
بازی پیشرفت نکرده بود درست اما پسرفت هم نکرده بود من که مثل نسخه های قبل لذت بردم
اما کم کم داره تکراری میشه

اره دوست عزیز شدیدا داره تکراری میشه و شده.خداوکیلی این پولی که اینا در میارن واسه این بازی خیلییی باید تغییر اساسی بدن نه بیان مثلا بخوان ملت رو خر کنن 4تا کیل استرک تخیلی بزارن که مثلا بازی عوض شده.گرافیکش یه شوخیه بده :d

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:39 PM ارسال شده بود ----------

800 پوينت ؟؟؟؟؟
من واسه BF3 و MW3 هركدوم 140 هزار تومن پول دادم ( مگه بچه بازي بيام دروغ بگم ، هم عكسش تو البوم پروفايلم هست ، هم اسمش تو id انلاينم) ،... از5 سال پيش تا الان دارم كاد ميزدم .

الان فهميدم دارم با كي بحث ميكنم ، شما خوش باش ، اين عده COD باز احمق رو بيخيال با Bf3 و 800 پوينتت حال كن

با کی داری بحث میکنی دوست عزیز ؟:))اگه بتل 3 رو بازی کردی انلاین و میگی کال بهتره من تبریک میگم به شما.گفتم که حال میکنی خیلی خوبه به حالت ادامه بده .بدرود

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
من خودم یکی از فن های کال بودم ولی چرا نمیخواین قبول کنید بازی واقعا افتضاحه؟بابا شما فقط یاد گرفتید بگید چون زیاد میفروشه پس خداست.اینا تلقینه همش که از بازی لذت ببرید.برید سایت گیم اسپات ببینید یوزرا چی گفتن و نظر کل مردم دنیا رو ببیند.جالبه بهش امتاز 6.7 دادن که واقعا خنده داره واسه همچین بازی.اکثرا اومدن گفتن باورمون نمیشه اومدیم 60دلار دادیم واسه مپ پک مدرن 1 .پیشنهاد میکنم بتلفیلد 3 رو انلاین بازی کنید نظرتون عوض خواهد شد.ج
فهمیدیم شما هم بلدین برین گیم اسپات!|-)
فهمیدیم شما بتل 3 داری!:-$

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
800 پوينت ؟؟؟؟؟

یه چی رو یادم رفت بگم منظورت از یه عده احمق همون چند صد هزار نفر یوزر معتبر ترین سایتای گیم دنیا بود دیگه؟واسه این احمق شدن چون بازی که شما دوست داری اونا میگن تکراری و افتضاح شده و از خریدنش پشیمونن ؟من فهمیدم با کی دارم بحث میکنم یه ادم متعصب که دلیل و منطقش تعصبشه.حرفی ندارم دیگه

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

فهمیدیم شما هم بلدین برین گیم اسپات!|-)
فهمیدیم شما بتل 3 داری!:-$

لپتو بیار جلو عمو جوووووون ممممممممم بووووس.افرین که بلد بودی حرف بزنی .ما رو باش تو رو خدا کجا اومدیم.اقا حق با شما .مدرن 3 بهترین بازی تاریخ.بتل اشغال؟خووووبه؟لذت ببرید حالا

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
شما انگار مشكل بينايي هم داريد !! من هيچ وقت هيچ جا هيچ كس رو احمق خطاب نكردم ! اون جا هم دوباره بخون گفتم Cod باز
شما لطف كن يبار پست هاي من رو دوباره بخون

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
، اين عده COD باز احمق رو بيخيال با Bf3 و 800 پوينتت حال كن
اگه نمی دونی کنایه چیه مشکل خودته !
منظورم ، ما Cod بازای احمق بود ، وگرنه خدا نکنه یوقت کسی به ساحت مقدس Bf3 , طرفداراش توهین کنه !

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام

دوست عزیز برای من سری بازی های COD اولویت اول تمام بازی های رایانه ای بوده و از شماره 2 تا الان همشو بازی کردم. به جرات میگم بهترین شماره بازی همین مدرن وارفر 3 بود . همه جوره هم طرفدارای loyal خودشو ارضا کرد . دیگه اصلا مهم نیست کی میخواد چه نظری بده مهم اینه اونایی که کالاف باز بود حالشو بردن .

در رابطه با تکراری شدن بازی اصلا نمیتونم این جمله رو حضم کنم یعنی چی تکراری شده ؟ خود من اگر قرار باشه تغیری توی گیم پلی و روند بازی بدن دیگه حاضر نیستم بابت بازی وقت بذارم و پول بدم . نسخه های بعدی کالاف اگر با همین گیم پلی و همین سبک و همین روند باشه من منتظرشم نه اینکه بخواد تغییر بده تا متنوع بشه . تنوع میخوای برو Rage بازی کن . یه شوتر کاملا جدید

در نهایت من خودم BF3 رو کاملا بازی کردم و اصولا بازی شوتر نمیذارم از دستم در بره یه سرو گردن از شماره قبلی خودش bad company بهتر شده بود اما اصلا در حد قیاس با مدرن وارفر ها نیست . . . Bottom Line . . .

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
دوست عزیز برای من سری بازی های COD اولویت اول تمام بازی های رایانه ای بوده و از شماره 2 تا الان همشو بازی کردم. به جرات میگم بهترین شماره بازی همین مدرن وارفر 3 بود . همه جوره هم طرفدارای loyal خودشو ارضا کرد . دیگه اصلا مهم نیست کی میخواد چه نظری بده مهم اینه اونایی که کالاف باز بود حالشو بردن .

در رابطه با تکراری شدن بازی اصلا نمیتونم این جمله رو حضم کنم یعنی چی تکراری شده ؟ خود من اگر قرار باشه تغیری توی گیم پلی و روند بازی بدن دیگه حاضر نیستم بابت بازی وقت بذارم و پول بدم . نسخه های بعدی کالاف اگر با همین گیم پلی و همین سبک و همین روند باشه من منتظرشم نه اینکه بخواد تغییر بده تا متنوع بشه . تنوع میخوای برو Rage بازی کن . یه شوتر کاملا جدید

در نهایت من خودم BF3 رو کاملا بازی کردم و اصولا بازی شوتر نمیذارم از دستم در بره یه سرو گردن از شماره قبلی خودش bad company بهتر شده بود اما اصلا در حد قیاس با مدرن وارفر ها نیست . . . Bottom Line . . .

فکر کنم واسه منم اولویت بوده وخیلی خوبه که فکر میکنی بهترین نسخه این مدرن 3 هست کاش 1% منم مثل شما اینقدر خوشبین بودم.در مورد تکراری بودن هم که واسه شما نشده و خیلی جذابه من متحیرم.پس خوبه نسل بعد کنسولا کنسل شه چون 100% شما حال نمیکنید با تغییر و پیشرفت .شما همین بازی که از چند سال دست نخورده با اون گرافیک خوشکل و فیزیک عجیبش و گیم پلی که 5 6 ساله تکون نخورده لذت ببرید.نسل بعد واسه چی اخه؟بهتره تو همین نسل در جا بزنیم ما ایرانی ها هم که استاده در جا زدنیم.در اخر خوبه لذت بردن حالکنید.

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
فکر کنم واسه منم اولویت بوده وخیلی خوبه که فکر میکنی بهترین نسخه این مدرن 3 هست کاش 1% منم مثل شما اینقدر خوشبین بودم.در مورد تکراری بودن هم که واسه شما نشده و خیلی جذابه من متحیرم.پس خوبه نسل بعد کنسولا کنسل شه چون 100% شما حال نمیکنید با تغییر و پیشرفت .شما همین بازی که از چند سال دست نخورده با اون گرافیک خوشکل و فیزیک عجیبش و گیم پلی که 5 6 ساله تکون نخورده لذت ببرید.نسل بعد واسه چی اخه؟بهتره تو همین نسل در جا بزنیم ما ایرانی ها هم که استاده در جا زدنیم.در اخر خوبه لذت بردن حالکنید.

من که جفتشونو رفتم MW3 واقعا بهتر از بتل بود البته صفه ترازو ما رو سینگل هه چون من مولتی بازی نمیکنم...

نظر منم همینه MW3 بهترین نسخه در کل سری مدرن وارفار

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام

نیازی به خوشبین بودن نیست . فاصله بین مدرن وارفر 1 و 3 حدود 4 سال بوده نه یک نسل ولی شما بلافاصله بعد 3 برو شماره 1 رو بازی کن تا تفاوت گرافیک رو تو 2 تا نسخه ببینی . ( در حالی که بین گیرز 1 و 3 هم تقریبا همین 4 سال فاصله هست ولی گرافیک اونقدری تفاوت نداره که اینجا داشته ) پیشرفت گرافیک و فیزیک بازی هیچ ربطی به تکراری شدن گیم پلیش نداره من اصلا نگفتم موافق پیشرفت نیستم . گفتم که تغییر توی گیم پلی باعث میشه ماهیت بازی از دست بره و شک نکنید که سازندگان هم هیچوقت ماهیت بازی رو عوض نمیکنند تا 50 تا نسخه ی دیگه هم که بازی ادامه داشته باشه همین گیم پلی و روندش هست

کالاف یعنی همین خطی و پرهیجان و صحنه های شلوغ و سینمایی و برای طرفداراش هیچی زیبا تر این نیست . اگر شما لذت نمیبرید بازی های سبک دیگه رو امتحان کنید نه اینکه تو تاپیک بازی جلو هواداری بی شمارش بگید آشغال بود .
مثال میگم من خودم هیچوقت نفهمیدم Assassins creed بازی کردن چه لذتی داره و در کل اصلا از بازیش خوشم نیومد اما شما ببین من رفتم تو تاپیکش یه پست بدم درباره اون بازی ؟ چون میدونم طرفدار زیاد داره و 4 نفر حالشون گرفته میشه با پست من . چون من حال نمیکنم با سبک بازیش دلیل نمیشه برم چرت و پرت درباره بازیش بگم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر