Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
برادرای عزیز من تو این بازی مشکل اینترنت دارم ! اون خط مربوط به اینترنت من همیشه 1 دونه هست و رنگش قرمز :D یعنی در حالت مرگی !!!!

مبین نت دارم پینگش هم 300-400 هست . چه کنیم ؟ میگن یه اکانت هایی هست برای ایکس باکس پینگ رو میاره پایین درسته ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
برادرای عزیز من تو این بازی مشکل اینترنت دارم ! اون خط مربوط به اینترنت من همیشه 1 دونه هست و رنگش قرمز :D یعنی در حالت مرگی !!!!

مبین نت دارم پینگش هم 300-400 هست . چه کنیم ؟ میگن یه اکانت هایی هست برای ایکس باکس پینگ رو میاره پایین درسته ؟

چرت میگن ...
تنها راهش اینه که ISP ـیت رو عوض کنی !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

شما به این لینکایی که پایین میرم یه سر بزنین مطالعه کنین شاید به دردتون بخوره موفق باشین .

http://forum.bazicenter.com/thread44700/

http://forum.bazicenter.com/thread48886/

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
سلام میشه قسمت انلاین بازی mw3 به صورت افلاین بازی کرد توی اکسباکس -من وقتی میرم بازی شروع میکنم فقط خودم هستم .
توی ps3 بازی black ops بازی کردم وقتی میرفتی بازی کن های به صورت مجازی میاورد - اگه توی xbox بشه بازی کرد یکی اموزش بده ممنون میشم.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام میشه قسمت انلاین بازی mw3 به صورت افلاین بازی کرد توی اکسباکس -من وقتی میرم بازی شروع میکنم فقط خودم هستم .
توی ps3 بازی black ops بازی کردم وقتی میرفتی بازی کن های به صورت مجازی میاورد - اگه توی xbox بشه بازی کرد یکی اموزش بده ممنون میشم.

نه متاسفانه بازی قابلیت باز ی کردن با بات هارو نداره
فقط تو بلک اپس میشه اینکارو کرد!

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
یه سری مشغله داشتم بالاخره ( یا پایین خره !) تونستم امروز بازی رو تموم کنم !

واقعا فوق العاده بووووووووووووووودد !

همه چیز محشر !

داستان بی نقص !

گرافیک عالی !

صحنه های جذاب و هیجان انگیز و خیره کننده این بازی باعث میشه که این بازی از همه نوع بازی های هم سبکش متفاوت بشه .

در کل نمره من از ده نمره همون عدد 10 هستش :d:x

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
توی بلاکآپس هم که نمیشه !!!!!!!!
آگه میشه نویح بده کجاش برم تنظیم کنم

---------- نوشته در 02:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 AM ارسال شده بود ----------

نه متاسفانه بازی قابلیت باز ی کردن با بات هارو نداره
فقط تو بلک اپس میشه اینکارو کرد!

توی بلاکآپس هم که نمیشه !!!!!!!!
آگه میشه نویح بده کجاش برم تنظیم کنم

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
دوستان يه سوال داشتم
من بازى ارجينال ميكنم دنبال يه FPS واسه xbox ام بتل ٣ هم اصلا رو كنسول حال نميده حالا ميخوام COD بگيرم فقط واسه مولتى
حالا بين نسخه هاى black ops و mw2 و mw3 موندم چون ميگن mw3 مولتيش مخصوصا مپ هاش خيلى آشغاله (مخصوصا review هاى amazon )
قيمتشم بالاس ١١٠ تومنه ميخواستم بدونم مولتى ٣ چقدر فرق داره با ٢ ارزش داره انقدر هزينه كنم يا نه؟

eili4

کاربر سایت
Jul 24, 2008
67
نام
امین
اقا من تو kill makarov گیر کردم هرچی میدووه نمیرسه چرااااااااااااااااااااااااااا

---------- نوشته در 04:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

گرفتم چی شد :D

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خیلی دیره (یجورایی درباره همون چراغونی پارساله! ) - ولی من با تمام عشقی که به سری COD MW داشتم - به دلیل تعریف چنتا از دوستام درباره داستان (البته نگفته بودن چی میشه !) تقریبا نه دیگه به تاپیک سر زدم - نه

بازی رو انجام دادم!!! (اولین بازی بود که انقدر دوسش داشتم و بازی نکردم تقریبا چند ماه بعد اینکه اومده بود) (یه دلیلش هم تجربه گیرز3 بود - که اونم داستانش رو مخمون اسکی رفت)

خلاصه دیگه دیروز طاقت نیاوردم! بازی رو شروع کردم و کاشکی این کار رو نمیکردم! :(

مرگ Soap یکی از مرگهایی بود که اعصابم رو بدجوری بهم ریخت ! خیلی باهاش حال میکردم - وقتی تو بازی مرد - باور کنید تا 10 - 15 ثانیه قفل کرده بودم تکون نمیخوردم ...

بعد از اون نمیدونید چجوری بازی رو ادامه دادم - عین دیوونه ها همش تو دل دشمن بودم انصافا هم خیلی خوب به درک میفرستادمشون!

ولی کلا دیگه حالم داره از این داستانای درام بهم میخوره !...

بازی همه چیزش خیلی خوب بود - به بازی 9.5 میدم - اون 0.5 نمره هم واسه اینکه به نظرم بازی کوتاه بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر