Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آقا دیگه حداقل بعده این همه مدّت ول کنین!اونی که به سلیقه خودش نگاه کرد لذّتشٌ برد اونیکه به سلیقه ی دیگران نگاه کرد خِیری از بازی ندید تموم شد رفت!

black guard

کاربر سایت
Jun 1, 2012
42
نام
مهدی
بابا مودرن3 فقط می خواست مک تاویچ رابکشه ولی واقعا قشنگ بود

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

نه بابا پس بچه ها بیاین در باره ی جنگ جهانی 1 حرف بزنیم=))

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اونایی که منتقد این بازی هستن بیادن دقیق و واضح بگن که انتظارشون از بازی دقیقا چیه ؟!!

داستان خوب ؟؟ گیم پلی خوب ؟؟ گرافیک خوب ؟؟ صحنه های اکشن و جذاب خوب ؟؟ چی؟​

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
تو بخش SURVIVAL تو مپ اولی {Resistance}رکورد خودمونو جابجا کردم
قبلا66 بایکی از دوستام
حالا با همون دوستم اینبار 78!!:d
کسی رفته اینقدر تا حالا؟
نزدیک 3/5 ساعت شد دیگه امتیاز خریدن حتی 5 تا C4 هم نداشتیم!#:-s

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان من يكي دو ماه پيش دستگاهم رو بردم و اپديت كردم و اين بازي رو خريدم،از اونموقع تا الان بخاطر كارام نشد بازي كنم،الان بازي رو نصب كردم و رفتم بازي كنم كه يهو تو دموي اولش ارور failed to authorize disk ميده و دستگاهم ريست ميسه و بازم هي ميده و ريست ميشه،ميشه راهنمايي كنيد چيكار بايد كنم؟
ممنونم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان من يكي دو ماه پيش دستگاهم رو بردم و اپديت كردم و اين بازي رو خريدم،از اونموقع تا الان بخاطر كارام نشد بازي كنم،الان بازي رو نصب كردم و رفتم بازي كنم كه يهو تو دموي اولش ارور failed to authorize disk ميده و دستگاهم ريست ميسه و بازم هي ميده و ريست ميشه،ميشه راهنمايي كنيد چيكار بايد كنم؟
ممنونم

دوست عزیز دیسک شما 97% درصد رایت شده و باید از روی هارد پاکش کنید و فقط از روی دیسک اجراش کنید و اگر دوست داری که رو هارد بریزیش باید دیسک برنرمکسش رو تهیه

کنید ( درضمن این سوالات جاشون اینجا نیست )

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
توی آن لاین این چه پرکی هستش که بسته هایی رو که هلیکوپتر میندازه، میشه سریع برداشت. من همش میرم کنار یکی از اونها و X رو چندثانیه نگه میدارم و همینکه دیگه داره تموم میشه، یکی از راه میرسه و اون رو میزنه. درضمن لول من 41 هستش.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
توی آن لاین این چه پرکی هستش که بسته هایی رو که هلیکوپتر میندازه، میشه سریع برداشت. من همش میرم کنار یکی از اونها و X رو چندثانیه نگه میدارم و همینکه دیگه داره تموم میشه، یکی از راه میرسه و اون رو میزنه. درضمن لول من 41 هستش.

شما بایست بسته های خودتو برداری نه واسه دوستان رو!!!!!!!!!!!!

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
ممنونم
اكه التي٣ هست نبا يد بزني به هارد

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
من این بازیرو 2 روز پیش برای xbox خریدم.یعنی خدای گرافیکه ها!گرافیک کامپیتر من gt 550 هستش و 300 تومن پولشو دادم ولی به جرعت می گم گرافیک این بازی تو ایکس باکس بهتره!الانم که منتظر black ops 2 هستیم ایشالا زودتر بیاد!من که دلم پوسید!

Spy gun

کاربر سایت
Aug 4, 2012
103
نام
رهام
شايد إز يك USB به xbox360 تو ويروس رفعه باشه

---------- نوشته در 01:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 PM ارسال شده بود ----------

Mohammad 1331 عزيز شايد به Xbox360 شما ازUSB ويروس افتداه باشه كه راهي نداره

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
این مپ جدید مجانی که اومده واقعا آشغاله به تمام معناست
طرف میاد پشت گلدون شما رو میزنه
یعنی مزخرف
terminal رو میگم

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
تو بخش SURVIVAL تو مپ اولی {Resistance}رکورد خودمونو جابجا کردم
قبلا66 بایکی از دوستام
حالا با همون دوستم اینبار 78!!:d
کسی رفته اینقدر تا حالا؟
نزدیک 3/5 ساعت شد دیگه امتیاز خریدن حتی 5 تا C4 هم نداشتیم!#:-s

خیلی خوب زدی ولی رکورد جهان تا الان تا 154 wave رفته .... ویدئوش تو تویوپ ! هست ..... بازیشون 9 ساعت طول کشیده .... تو مپ کربن هم بوده

این مپ جدید مجانی که اومده واقعا آشغاله به تمام معناست
طرف میاد پشت گلدون شما رو میزنه
یعنی مزخرف
terminal رو میگم

برو باووووو ...... بهترین و بزرگترین زمین بازیه ... من که خودم عاشقشم .... مپش خوراک اسنایپراس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر