Blue dragon

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بالاخره دیسک 2 و 3 این بازی رسید نشستم بازی کردم از ساعت 1:30 تا 4:30 عصر
الان Undergrand River هستم
چقدر Level باشه خوبه ؟
من الان همه 26 Level دارن کمه ؟ یا زیاده یا متوسط ؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
با توجه به اينكه اولاي ديسك 2 هستيد خوبه;) راستي underground river كجا بود؟
73.gif

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نمی دونم ! :biggrin1:
ببین من الان یه جایی گیر افتادم رفتم تو یه شهری که یه حفاظ سبز رنگ دورش و نمیزاره از اونجا برم بیرون
بعد رفتم پیش یه پیر مردی بعد شب شد دوباره پیر مرد رو پیدا کردم یه طناب پله مانند بود که از اونجا می رفت پایین رفتم پایین بعد یه جایی رسیدم که اگه می خواد اونو راه بندازه یه Switch می خواد این سویچ از کجا بیارم ؟

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
من جدیدا یه چیزی رو متوجه شدم وقتی با زیر نویس بازی میکنم تقریبا همه ی حواسم میره به نوشته ها برای همین سعی می کنم بدون زیرنویس بازی کنم.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من جدیدا یه چیزی رو متوجه شدم وقتی با زیر نویس بازی میکنم تقریبا همه ی حواسم میره به نوشته ها برای همین سعی می کنم بدون زیرنویس بازی کنم.
اينجور كه از داستان بازي هيچي نميفهمي:confused:
آقای ساکاگوچی تقریبا تا آخر ساخت Final Fantasy 12 توی Square Enix بوده ولی بعدا به خاطر اختلافات به microsoft رفته.
به مايكروسافت نرفته و الان تو كمپانيه mistwalker مشغوله كه البته روابط بسيار صميمانه اي با مايكروسافت داره

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ميشه دقيقتر بگي كجاي بازيه؟ديسك2 يا 3 . kluke باهاتون هست يانه؟
دیسک 2 نه Kluke نیست گرفتنش بعد از اونکه گرفتنش تو یه جایه برفی هستم بعد یه شهریه مارا ی اون شهرو کردم اون مانع سبز رنرگ دور شهر رو از بین بردم

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اگه يادت باشه تو دمو بعد از يه شكاف كه تو برفا بود نتونستي ديگه دنبال kluke بريد. از روستا بيايد بيرون تو حاشيه همون شكاف حركت كنيد تا به يه ستون بزرگ يخي برسيد كنارش بايستيد و با دكمه A اون رو فشار بديد تابيافته و يه مسير رو شكاف ايجاد بشه و بتونيد از طريق اون دنبال kluke بريد

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
واییییییییی چه کرده این ساکاگوچی بابا ایول ایول
عجب بازیه پیشنهاد می کنم اونایی که حتی از RGP بدشون میاد بخرن واقعا مهشره مخصوصا بعد اینکه دیسک 2 رو تموم می کنی واقعا چی شد ! خیلی عالی من حتما سعی می کنم تا همین امروز تمومش کنم دیسک 3 رو یعنی اصل بازی دیگه موندم چی بگم تو جوم الان حسابی
حتما بگیرید شاهاکاره شاهکار خدا می دونه این Lost Odyssey چیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر