Blue dragon

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من امروز می خواستم دیسک 1 Blue Dragon رو برای X360 م بگیرم.فروشنده به من گفت که زبونش ژاپنی است.من میدونم که نسخه NTSC/J هست و نسخه UC ش نیومده ولی دلیل نمیشه که چون دستگاه NTSC/J است اون هم فقط ژاپنی باشد زبانش...
جناب 007 ، زبان این بازی ژاپنی است فقط ؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من امروز می خواستم دیسک 1 Blue Dragon رو برای X360 م بگیرم.فروشنده به من گفت که زبونش ژاپنی است.من میدونم که نسخه NTSC/J هست و نسخه UC ش نیومده ولی دلیل نمیشه که چون دستگاه NTSC/J است اون هم فقط ژاپنی باشد زبانش...
آره عزیز من شما برو از West Game بگیر تمامیه جاهای بازی انگلیسیه به غیر از دمو ها
که اونم زیر نویس انگلیسی داره
---------------------------------------
بابا این چیه !
الان جاییم که زمین دو نصف شده بعد یه جا دارم میرم که سیاره ای هست که yasato توشه یکی دیگه هم هست که وقتی میرم این مارومارو یه چیزی مثل سیب می خوره بعد یهو اونو می ندازه به یه دایناسور قرمز می خوره من هر چی با این مبارزه می کنم میمیرم نمی دونم چیکارش کنم یکی هست کمک کنه ؟

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
منم امروز احتمالا بازی رو میگیرم...
در مورد نسخه ی 2 هم که احتمالا میاد.. کلا rpg های ژاپنی نسخه های زیادی ازشون عرضه میشه... وقتی ساکاگوچی هم کارگردان باشه 10 نسخه ی آینده ی بازی تضمین شدست:biggrin1:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
متاسفانه نسخه j كه صداشم انگليسي باشه نيست .همونطور كه جناب hotgoal گفتن نسخه اي كه westgame داره j/asia هست وتنها صداهاش ژاپنيه و تمام بازي هم زيرنويس انگليسي داره خيالتون از بابت نسخه westgame راحت باشه هيچ مشكلي باهاش پيدا نميكنين.
بابا این چیه !
الان جاییم که زمین دو نصف شده بعد یه جا دارم میرم که سیاره ای هست که yasato توشه یکی دیگه هم هست که وقتی میرم این مارومارو یه چیزی مثل سیب می خوره بعد یهو اونو می ندازه به یه دایناسور قرمز می خوره من هر چی با این مبارزه می کنم میمیرم نمی دونم چیکارش کنم یکی هست کمک کنه ؟
شكست دادنش سخت نيست. اما اگه به مشكل برخورديد formation تون رو تغيير بديد همه رو ببريد عقب بجز 1-2 تايي كه deffence و health َشون بالاست تا توي ضربه هاي كه به همه اصابت ميكنه عقبي در امان باشن. من كه فقط shu رو جلو گذاشتم چون خيلي قوي شده بود.
این مارومارو یه چیزی مثل سیب می خوره
هر چند زياد شبيه نبود ولي وقتي ميخواست اون سيب رو بخوره و بقيه بهش اصرار ميكردن اينكاررو نكنه ياد داستان آدم وحوا افتادم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شكست دادنش سخت نيست. اما اگه به مشكل برخورديد formation تون رو تغيير بديد همه رو ببريد عقب بجز 1-2 تايي كه deffence و health َشون بالاست تا توي ضربه هاي كه به همه اصابت ميكنه عقبي در امان باشن. من كه فقط shu رو جلو گذاشتم چون خيلي قوي شده بود.

قبل اینکه تو بگی من این کارو کردم اما این خیلی قوی اصلا نمیمیره

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
عجيبه اين قوي بود ولي نه اينقدر
73.gif
با توجه به اينكه تا اينجا هم اومديد خوب معلومه كه خوب آپگريد كرديد. black magic هاي قوي داري؟ اگه نه برو بخرشون ضمنا محض ياداوري ميگم كه روي هر موجود بعضي جادوها بهتر از بقيه هستن.
در ضمن accessory ها رو طوري بچين كه يكيشون خيلي قوي بشه.
سعي كن حتما ميتوني.;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
عجيبه اين قوي بود ولي نه اينقدر
73.gif
با توجه به اينكه تا اينجا هم اومديد خوب معلومه كه خوب آپگريد كرديد. black magic هاي قوي داري؟ اگه نه برو بخرشون ضمنا محض ياداوري ميگم كه روي هر موجود بعضي جادوها بهتر از بقيه هستن.
در ضمن accessory ها رو طوري بچين كه يكيشون خيلي قوي بشه.
سعي كن حتما ميتوني.;)
قوی بدونشون شک نیست
Black Magic که میگی از Spell باید بگیرم ؟
آره اینا رو خوب چیدم اگه بزنم حدود 250 - 300 تا کم میک نه از هر کودوم اما رو این دایناسوره 150 تا کم می کنه نمی دونم حالا چجوریه
الان میرم بازی میکنم 40 - 45 تا Level می گیرم بعد میرم باهاش می جنگم الان 32 تا لول بیشتر ندارم
به چشم سمت چپش که می زنم ضربات قوی تری به من می زنه

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اما رو این دایناسوره 150
شما جادوهايي مثل waterus flarus windus رو داريد؟ اينا نزديك 700 تا بايد كم كنه
الان میرم بازی میکنم 40 - 45 تا Level می گیرم بعد میرم باهاش می جنگم الان 32 تا لول بیشتر ندارم
ولي فكر كنم همين لول هم كافي باشه
به چشم سمت چپش که می زنم ضربات قوی تری به من می زن
دقيق يادم نيست ولي فكر كنم بايد حملاتت رو روي همين چشمش متمركز كني.

ضمنا يه نكته: نميدونم چطور حمله ميكني ولي من فقط با shu به كمك mgic sword با kluke با قويترين black magic ها وفقط بعضي وقتها با مارومارو و زولا حمله ميكردم. jiro چون حملاتش ضعيف بود فقط به كار support بقيه ميپرداخت

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما جادوهايي مثل waterus flarus windus رو داريد؟ اينا نزديك 700 تا بايد كم كنه

ولي فكر كنم همين لول هم كافي باشه

دقيق يادم نيست ولي فكر كنم بايد حملاتت رو روي همين چشمش متمركز كني.

ضمنا يه نكته: نميدونم چطور حمله ميكني ولي من فقط با shu به كمك mgic sword با kluke با قويترين black magic ها وفقط بعضي وقتها با مارومارو و زولا حمله ميكردم. jiro چون حملاتش ضعيف بود فقط به كار support بقيه ميپرداخت
کشتمش بالاخره همین 1 ساعت و نیم پیش
آره Flarus و windus و erase رو دارم
دقیقا همین کارا رو می کنم فعلا که مارو مارو و زولا از Shu قویترن ضعیف ترین هم Kluke هست که به خاطر لول کمشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر