Blue dragon

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بابا این دیگه چیه به خدا یه غول رو که کشتی 1 قدم برداری یه غول دیگه میاد
من الان اون غوله هست دایناسور قرمزه که بال هم داره اونجام اونو به زووووووووووور کشتم
تو قدم دیگه یه کله آدم با یه دونه چشم که داشت اومد منو کشت دیگه اعصابم خورده یه چند روزی بازی نمی کنم

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ميگم يه كار كنيم:
اين غولهايي كه شما گفتي سخت هستن ولي نه زياد و معمولا تو بار اول ميمردن. اگه ميخواي من برم نگاه كنم مشخصات كامل افراد گروهم (لول ، دفاع،حمله و ....) رو بنويسم شايد يه جايي شما درست ارتقا نداده باشيد

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ميگم يه كار كنيم:
اين غولهايي كه شما گفتي سخت هستن ولي نه زياد و معمولا تو بار اول ميمردن. اگه ميخواي من برم نگاه كنم مشخصات كامل افراد گروهم (لول ، دفاع،حمله و ....) رو بنويسم شايد يه جايي شما درست ارتقا نداده باشيد

من الان Nene روفتم که مبارزه کنم زدمش بعد که میره رو اون انجین خیلی سخت میشه چطوری بکشمش ؟

آخرین ویرایش:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
west game آنلاین میفروشه؟
بله تاپيكشون تو بازارچه هست نحوه فروششون هم مثل nextgen ميمونه
من الان Nene روفتم که مبارزه کنم زدمش بعد که میره رو اون انجین خیلی سخت میشه چطوری بکشمش ؟
شما بايد رابطه اون با انجين رو قطع كنيد بترتيب اون لوله ها رو بزنيد تا همشون از بين برن..........
مهمترين چيز تو اين مبارزه ها زنده موندنه بعدش حمله كردن. راستي شما از white magic هايي مثل healus استفاده ميكنيد؟ اونا تمام افراد گروه رو با هم درمان ميكنه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من وقتی می خوام بزنمش تنها چیزی که هست خدشه که بزنشمش لوله نیست یعنی هست ولی نمیشه بهش زد
آره من از Zypher استفاده می کنم چون به همشون HP میده

آخرین ویرایش:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ببخشيد اشتباه از من بوده كه ناقص گفتم. بعد از اينكه nene به اون انجين وصل شد شما بايد مثل قبل اونرو يكم بزنيد بعد در يكي از دفعات وقتي كه از انجينه انرژي ميگيره افراد متوجه ميشن كه بايد به رابطش با انجين رو قطع كنن. يكيشون اينرو ميگه و بعد از اون امكان ضربه زدن به اون لوله ها ايجاد ميشه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ببخشيد اشتباه از من بوده كه ناقص گفتم. بعد از اينكه nene به اون انجين وصل شد شما بايد مثل قبل اونرو يكم بزنيد بعد در يكي از دفعات وقتي كه از انجينه انرژي ميگيره افراد متوجه ميشن كه بايد به رابطش با انجين رو قطع كنن. يكيشون اينرو ميگه و بعد از اون امكان ضربه زدن به اون لوله ها ايجاد ميشه
آره متوجه شدم منوقتی این ضربه رو می زنم که
همه مردن به غیر یه نفر که برا بار آخر این ضربه رو می زنه بعد اون 15000 HP و 500 MP به خودش میده در حالی که من تنها یه یارم زنده هست که اونم 20 Hp بیشتر نداره
حالا من مشکلمو می دونم چی بود این بود که خیلی از مبارزه ها رو نمی کردم و Item هامو تو مبارزه با اون درخته مه دو بار هم باهاش مبارزه می کنه یه بار Shu تنها میره اونجا نصف Item هامو مصرف کردم هواسم نبود که باید این درخته منو بکشه خلاصه سعی می کنم تا فردا اول دیسک 3 باشم می خوام اونقدر قویشون کنم که این Nene دیگه جرات نکنه با من مبارزه کنه

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اگه به اندازه كافي پول داري برو هرچي آيتم و اسپل ميخواي از همون مغاذه اي كه تو ياساتو هست بخريد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر