PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
بعد پنج ساعت و خورده ای بازی بالاخره باس اول رو در دومین رویارویی مون کشتم :d
مشکل اصلیم اون Nether Beast ها بودند که مجبور شدم بالاخره با بمب بکشمشون!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
این باس چهارم همین دخترس که داره دعا میکنه؟ این کجاش آسونه.پدره منو دراورد.از باس های که Heal میکنن متنفرم. 20 تا خونمو کامل سرش خرج کردم بازم فایده نداشت.الان نه پول دارم نه خون. راهنمایی کنید لطفا.
من هنوز اون مرده رگباره بالا ساختمون رو نزدم البته. احساس میکنم لولم برا باس پایینه

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
چرا حرفو میپیچونی؟ من گفتم کدوم بازی ps3 گرافیکش در حد bloodborne بود شما میگی god of war.
هیچ جا نگفتم گرافیکش پایین بود. برا نسل قبل خیلیم خوب بود. در حد بلاد بورن نیست.
برادر من من اگه دقت کرده باشی گفتم کیفیت انصافا بد نبود خب gow 3برای سال 2010 بود الان 4 که بیاد بلود بورن میخوره

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
دوستان خواهشاً بحث بیهوده نکنید. این گیم رسماً میشه بهش عنوان اوپن ورد داد و در نسل قبل عنوان هایی با این سطح گستردگی از لحاظ فنی افتضاح بودن و تکسچرهایی بسیار ضعیف داشتند.
خوب دقت کنید محیط ها بسیار بزرگ هستند و همگی بدون لود و تاخیر بر روی ps4 اجرا میشوند حال فرض کنید بخواهند این گیم رو روی پلی 3 اجرا کنند .
اول باید کلیه تکچر ها به حدی پایین بیاییند که زننده شود و بعد در پیمایش محیط و گذر از لوکیشن های مختلف در پلی 3 میبایستی شاهد لود های بد و لود و نشاندن دشمن ها در موقعیت های مختلف باشیم. این بازی شاید در نگاه اول آنچنان زیبا بنظر نرسه مثل گیمهای روز مانند اوردر و رایز ولی به شدت سنگینه به دلیل محیط بزرگ و اتمسفر و اگر استباه نکنم همراه شدن اون با فیزیک معروف. در نتیجه همین الان هم ما 30 فریم بازی رو دارم و عملا از AA خبری نیست این یعنی همین پلی 4 هم توش مونده و از اونجایی که من روی pc به 60 فریم عادت کردم این 30 فریم و بویژه افت های اون بشدت روی اعصابه. ولی از حق نباید گذشت بازی بشدت اتمسفر سنگینی داره و گرافیک هرچه جلو تر میریم زیباتر میشه.

شما دیگه عملا ps4 روشستی گذاشتی کنار:|این بازی تازه اول نسلی هستش هنوز هیچ بازی تا 2 سال دیگه قدرت واقعی ps4 رو نشون نخواهد داد.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
گرافیک بازی فوق العادست... به هیچ وجه رو ps3 قابل اجرا نبود... تازه تقریبا هم اپن ورلد هست بازی... با این حرفاتون ارزش بازی پایین نمیاد...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
برادر من من اگه دقت کرده باشی گفتم کیفیت انصافا بد نبود خب gow 3برای سال 2010 بود الان 4 که بیاد بلود بورن میخوره
چی میگی واسه خودت؟
مگه من گفتم بد بود که میگی بد نبود؟
سوال من این بود که گرافیک کدوم بازی ps3 دقت کن PS3در حد بلادبورن بوده شما جواب دادی gow. بعد الان اومدی با یه عنوان خیالی که هنوز معرفی هم نشده و وقتی هم بشه قطعا روی ps3 نیست مقایسه میکنی؟؟

اونی که سواله چرت پرسید دیگه جواب نمیده. شما اومدی با من بحث میکنی که چی بشه؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
در عرض ۱۸ ساعت بازیرو تموم کردم و اصلا به اندازه ای که دارک سولز ۲ رو دوست داشتم و باهاش حال میکردم، با این بازی حال نکردم!
کل طول بازی همش منتظر بودم یه سری آیتم خاص بهم بده که یه تنوعی بشه ولی کلا بازی تموم شد و این اتفاق نیفتاد!
یعنی من کلا بازیرو از همون اول تا آخر فقط از یک اسلحه اونم Hunter Axe استفاده کردم که دلیلش هم این بود که حداقل برای من و روش بازی کردن ام کلا شاید ۲،۳ تا اسلحه گیرم اومده بود و هیچ کدوم هم به خوبی اولین اسلحه بازی نبودن!
تنوع در اسلحه های بازی فوق العاده ضعیف بود یا حداقل آنقدر سخت و با دردسر اسلحه درست حسابی گیر آدم میاد که حوصله آدم سر میره !
سختی بازی هم اصلا در حد DS2 نبود که دلیل اصلیش هم سرعت بالا در استفاده کردن از HP پر کن و تعداد قابل حمل بسیار بالای اون بود.
خیلی راحت هم که قابل خرید هست.
خود بازی هم که خیلی گنگ بود و من احساس میکنم خیلی داستان عمیقی داره و اگه به همه نکته ها و نشانه ها دقت نکنید، نمیتونید چیز زیادی از داستان بازی سر در بیارید!
مدت زمان لازم برای تموم کردن بازی هم که خیلی پایین بود، در حالی که من با آهستگی بازی میکردم و اصلا عجله ای نداشتم و دوست داشتم همه جارو بگردم! در این بازی ۱۸ ساعت و در بازی DS2 حدود ۶۰ ساعت مدتی زمانی بود که من بازیرو تموم کردم..
البته اینا نقطه ضعف های دیدگاه من هستش و نکته های مثبت رو بهشون اشاره نکردم!
18 ساعت انصافا؟ :| من به باس چهارم رسیدم 18 ساعت شد! :D

- - -ویرایش - - -

چی میگی واسه خودت؟
مگه من گفتم بد بود که میگی بد نبود؟
سوال من این بود که گرافیک کدوم بازی ps3 دقت کن PS3در حد بلادبورن بوده شما جواب دادی gow. بعد الان اومدی با یه عنوان خیالی که هنوز معرفی هم نشده و وقتی هم بشه قطعا روی ps3 نیست مقایسه میکنی؟؟

اونی که سواله چرت پرسید دیگه جواب نمیده. شما اومدی با من بحث میکنی که چی بشه؟

اقا رضا همه حرفاتون درست.. ولی Gow 4 تایید شده :D

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
چه قـــــدر این فروشنده های نازنین خوش انصاف هستن
امروز راهم افتاد توپخونه Bloodborne ریجن آل به قیمت نازل 310 هزار تومان به فروش می رسید:d؛ خیلی شیک و مجلسی

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
چه قـــــدر این فروشنده های نازنین خوش انصاف هستن
امروز راهم افتاد توپخونه Bloodborne ریجن آل به قیمت نازل 310 هزار تومان به فروش می رسید:d؛ خیلی شیک و مجلسی

داداش من همیشه از یکی از فروشنده های پشت شهرداری میخرم گفت شنبه 230 میاره.

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
یه راه برا کشتن اینایی که کیسه خون دستشونه میگید.
داداش اگه اسلحه hunter axe داشته باشی به نظرم خوب اسلحه ای اگه نداشتی ضربهاشون تفریبا کنده یه جا خالی میدی بعد با یه r2 یه ضربه قوی میزنی البته برا منم اولش سخت بود ولی بعدش راحت میشه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
این باس چهارم همین دخترس که داره دعا میکنه؟ این کجاش آسونه.پدره منو دراورد.از باس های که Heal میکنن متنفرم. 20 تا خونمو کامل سرش خرج کردم بازم فایده نداشت.الان نه پول دارم نه خون. راهنمایی کنید لطفا.
من هنوز اون مرده رگباره بالا ساختمون رو نزدم البته. احساس میکنم لولم برا باس پایینه
داداش این سایت بچهاست هر باسیو نوشتن که چجوری بکشی http://forum.bazicenter.com/thread95692/ من خودم تا اینجا این باس سوم پدرمو در اورد وگرنه باقی راحت بودن البته به کمک دوستان که راهنمایی میکنن

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
سلام دوستان بازی gow یه بازی خطی هست و هیچ ربطی به بازی بلاد بورن و این حرفا نداره
از اینکه بازی رو ps3 اجرا میشده یا نه باید بگم اگر هم اجرا میشده همراه با افت فریم تکسچر های بیکیفیت و
دیر لود شدن همین تکسچر ها بوده همین افکت خون بلاد بورن که خیلی خوب وروون میبینید
تو هیچ بازی ps3 نمبینید
در کل بلاد بورن هم یه بازی سند باکس هستش و محیط بازی خیلی بزرگتر از سری سولز هستش ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر