PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
من کجای پستم گفتم تموم کردم؟ !!! :-/ دورخیز داشت پرش نداشت.
سوال همچنان پابرجاست.
البته شخصیت دارک سولز قهرمان که نبود :D اما پرش داشت ... شما مثلا تو پی سی اسپیس رو نگه می داشتی می دوید و همون در حال نگه داشتن دستو ور میداشتی و دوباره سریع میزدی می پرید .. به همین راحتی :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من هنوز قسمت نشده بازی کنمش.
فقط یه سوال شاید مسخره ، پرش داره تو این بازی؟
من با سخت بودن و سیو نداشتن DS مشکلی نداشتم ولی پرش نداشتن بازی رو مخم بود قهرمانی که نتونه از رو یه پله یا یه چاه نیم متری بپره آخه چه قهرمانیه؟

پرش داشت که!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته شخصیت دارک سولز قهرمان که نبود :D اما پرش داشت ... شما مثلا تو پی سی اسپیس رو نگه می داشتی می دوید و همون در حال نگه داشتن دستو ور میداشتی و دوباره سریع میزدی می پرید .. به همین راحتی :D
خوده بازیباز hero میشه D: لول:/

دیگه اعصابم خورد شد رفتم کیک همر خریدم شاید فرجی بشه. نمیشه این گونی به پشت ها رو کشت خو. وحشین شدید.
یه سوال. طی یه فرآیندی که من میرم جلو از خونم استفاده میکنم مثلا 20 تا پره. بعد ازش استفاده میکنم میمیرم زنده میشم میبینم 20 تاس دوباره. ولی بعضی وقتا زیاد نمیشه و همون چیزی باقی میمونه که در زمان کشته شدنم داشتم.
سوال دوم این دانجن ها توشون چیه؟ یکی از این قبر ها رو باز کردم.
Hunter's Axe جواب میده اگر R2 رو نگه داری وقتی دو دستی هست ..... من خودم بیشتر از Ludwig Holy Blade استفاده میکنم . به نظرم این یکی خیلی بیشتر جواب میده . اپدیتش کنه ... gemstone های حسابی هم بندازی damage اش فوق القعاده میشه D: ...
راستی damage این گونی دارا با insight بالا هم خیلی زیاد میشه ×_×
dungeon ها boss های خودشون رو دارن . rune های بهتری هم میتونی بگیری. فارم هم که میتونی راحت کنی . کلا خیلی حال میدن . حتما برو ... یه قسمتهایی داره که فوق القعاده سخته D:

بلاخره منم تموم کردم بازیرو اما حیف
از فردا چی بازی کنم؟کی دوباره همچین بازی میاد؟:((
Dark Souls 2 Scholar Of The First Sin لول

سلامبچه ها مولتی هم داره اصلا؟ مولتیش چجوریه؟
مولتی هم داره
هم میتونی invade کنی ( برای Pvp )
هم میتونی summon کنی ( برای اینکه بیان تو بازیه خودت )
هم میتونی خودت بری کمک بقیه ^_^
البته بمیری بر میگردی توی دنیای خودت !!! باید دوباره بری

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,186
نام
آرمان
منم همین الآن با لول 91 بازی رو تموم کردم.همه باس ها رو هم زدم ، کلا 28 ساعت طول کشید.فقط چرا خودش خودکار رفت تو NG+ ؟ :|

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بچه هایی که بازی رو تموم کردن لطفا بدون اینکه هیچ گونه اطلاعاتی از بازی رو فاش کنن نقد ها کوتاه و امتیازاتشون رو بگن همچنین ایرادات بازی چون همه دارن تعریف میکنن .

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
سلام اقا يكي ميشه دقيق بگه چه طور co-op بازي كرد تو دارك سولز سامون ميكردي اينجا بايد چه ايتمي رو داشته باشي و چه كار كني لطفا بگيد

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
دوستان بعد از شکست دادن باس اول باید کجا رفت؟
من همه ی راه ها رو رفتم و به یه سری فاضلاب که توشون موش و آدمک و کلاغ و اینجور چیزا بود رسیدم ولی همه جا بن بست بود !

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان بعد از شکست دادن باس اول باید کجا رفت؟
من همه ی راه ها رو رفتم و به یه سری فاضلاب که توشون موش و آدمک و کلاغ و اینجور چیزا بود رسیدم ولی همه جا بن بست بود !

از همون پلی که باس رو روش زدی یکم بیا عقب سمت راست نزدیک اون 2 تا گرگ یه ادم ایستاده یه گوشه کنارش پله داره میره به سمت پایین وارد یه خونه میشی که 2 تا در داره در سمت راست یکم مسیرش طولانیه ولی در سمت چپ رو بری میرسی به یه اسانسور میری پایین بعد هم سمت چپ و میری تا به باس بعدی برسی :d

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
خب بازی رو تموم کردم خدارو شکر با لول 79 توی 27 ساعت . باس های اخر اسون تر از باس های اول بود . جالب بود برام لووول :D
داستان بازی رو که بهتره چیزی نگم ممکنه اسپویل بشه . از نظر طراحی مپ ها و باس ها واقعا عالی کار شده بود . مپ ها پیچ در پیچ با راه های مخفی زیاد . میتونستی از یه جای دیگ بری از یه جای دیگ سر در بیاری . واقعا عالی شده . اگر بخوای کل مپ هارو بگردی 20 ساعتی زمان میخواد فقط اونم البته اگه نمیری . یعنی بازیت واقعا عالی باشه . از لحاظ گرافیک که خب نمیشه گفت بی نظیر ولی مشکلی هم نداشت نسل هشتی بود . من خیلی لذت بردم مخصوصا از پاشیدن خون و برخی جزییات باس ها و مکان ها که عالی شده بودنید . توی بازی به باگی بر نخوردم . موسیقی و صداگذاری بازی که حرف نداشت. چنان سر بعضی باس ها بهت استرس میداد همین موسیقی که واقعا نمیدونستی سکته کنی یا باس رو بزنی . بدتر باعث میشه هول شی لووول :D پایان بازی هم 3 تا پایان هست که یکیش بهترین پایانه و اصلی ترینش که باید 3 تا CORD رو بگیرید . من بدبخت یکی از CORD هارو نتونستم بگیرم و یکی از پایان هارو از دست دادم :( ای کاش میشد از یه راهی CORD رو بدست بیارم . ولی در عین حال 2 تا پایان دیگ هم خوب بودن . کلا پایان ها هم جالب بود . پایان الکی مسخره ای نداشت بر خلاف خیلی از بازی ها . از لحاظ اپگرید کردن و سختی بازی و اینا من با لول 79 بازی رو تموم کردم . لول اپ اخراش خیلی سخت شده بود . هر لول 60000 تا بلاد ایچوز میخواست . دیگ واقعا اسفالت شده بودم . باس فایت ها هم خیلی خوب بود . همه باس ها میتونستند به شدت سخت یا اسون بشن . اگر قلق و روش اسون میومد دستتون راحت میزدید وگرنه خدا رحممتون کنه . 4 تا اتک میشدید :D . طوری باس ها طراحی شده بودن که یه نقطه ضعف داشتن که پیدا میکردی باس فایت اسون میشد اما خب باس های اخر نسبت به باس های اول اسون بودن . باس های اخر واقعا دیگ اون حس دلهره رو برام نداشت . یا من قوی شده بودم یا خیلی پوستم کلفت شده بود دیگ :D .
به هر حال من نه دارک سولز بازی کردم نه DEMON SOULS . اول هم که بازی رو خریدم به باس اول رسیدم به شدت اعصاب خورد و داغون . هی میمردم اول مرحله و ... . بعدش فهمیدم همین مردنش از همه چی لذتش بیشتره . بازی شد یکی از بهترین بازی های عمرم . واقعا این متا برازنده بازی بود .
به هر حال با اینکه بازی تموم شد هنوز چندتا هدف دارم باید انجام بدم توی بازی که اگ حوصلم شد و بازی نبود بازی کنم میرم سراع +NG . البته +NG باس اول رو هم زدم به بدبختی ولی فک نکنم باس دوم رو بشه زد . باس اول توی +NG واقعا سخت شده لووول

اینم از ما :D

آخرین ویرایش:

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
دوستان میدونید که سر درآوردن از داستان بازی زیاد آسون نیست. البته یکی از لذتای بازی همینه که کم کم آدم متوجه بشه چه اتفاقی افتاده و قضیه کلاً چیه. به هر حال، اگر حوصله ندارید خودتون از داستان سر در بیارید، یا اگر بازی رو تموم کردین و هنوز متوجه کل قضیه نشدید، یک نفر روی reddit با منبع توضیح داده داستان رو. فعلاً بخش اولش اومده: Bloodborne Lore Chapter 1

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان میدونید که سر درآوردن از داستان بازی زیاد آسون نیست. البته یکی از لذتای بازی همینه که کم کم آدم متوجه بشه چه اتفاقی افتاده و قضیه کلاً چیه. به هر حال، اگر حوصله ندارید خودتون از داستان سر در بیارید، یا اگر بازی رو تموم کردین و هنوز متوجه کل قضیه نشدید، یک نفر روی reddit با منبع توضیح داده داستان رو. فعلاً بخش اولش اومده: Bloodborne Lore Chapter 1
اقا فکر نکنید همه قندشکن دارن :|

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
خب بازی رو تموم کردم خدارو شکر با لول 79 توی 27 ساعت . باس های اخر اسون تر از باس های اول بود . جالب بود برام لووول :D
داستان بازی رو که بهتره چیزی نگم ممکنه اسپویل بشه . از نظر طراحی مپ ها و باس ها واقعا عالی کار شده بود . مپ ها پیچ در پیچ با راه های مخفی زیاد . میتونستی از یه جای دیگ بری از یه جای دیگ سر در بیاری . واقعا عالی شده . اگر بخوای کل مپ هارو بگردی 20 ساعتی زمان میخواد فقط اونم البته اگه نمیری . یعنی بازیت واقعا عالی باشه . از لحاظ گرافیک که خب نمیشه گفت بی نظیر ولی مشکلی هم نداشت نسل هشتی بود . من خیلی لذت بردم مخصوصا از پاشیدن خون و برخی جزییات باس ها و مکان ها که عالی شده بودنید . توی بازی به باگی بر نخوردم . موسیقی و صداگذاری بازی که حرف نداشت. چنان سر بعضی باس ها بهت استرس میداد همین موسیقی که واقعا نمیدونستی سکته کنی یا باس رو بزنی . بدتر باعث میشه هول شی لووول :D پایان بازی هم 3 تا پایان هست که یکیش بهترین پایانه و اصلی ترینش که باید 3 تا CORD رو بگیرید . من بدبخت یکی از CORD هارو نتونستم بگیرم و یکی از پایان هارو از دست دادم :( ای کاش میشد از یه راهی CORD رو بدست بیارم . ولی در عین حال 2 تا پایان دیگ هم خوب بودن . کلا پایان ها هم جالب بود . پایان الکی مسخره ای نداشت بر خلاف خیلی از بازی ها . از لحاظ اپگرید کردن و سختی بازی و اینا من با لول 79 بازی رو تموم کردم . لول اپ اخراش خیلی سخت شده بود . هر لول 60000 تا بلاد ایچوز میخواست . دیگ واقعا اسفالت شده بودم . باس فایت ها هم خیلی خوب بود . همه باس ها میتونستند به شدت سخت یا اسون بشن . اگر قلق و روش اسون میومد دستتون راحت میزدید وگرنه خدا رحممتون کنه . 4 تا اتک میشدید :D . طوری باس ها طراحی شده بودن که یه نقطه ضعف داشتن که پیدا میکردی باس فایت اسون میشد اما خب باس های اخر نسبت به باس های اول اسون بودن . باس های اخر واقعا دیگ اون حس دلهره رو برام نداشت . یا من قوی شده بودم یا خیلی پوستم کلفت شده بود دیگ :D .
به هر حال من نه دارک سولز بازی کردم نه DEMON SOULS . اول هم که بازی رو خریدم به باس اول رسیدم به شدت اعصاب خورد و داغون . هی میمردم اول مرحله و ... . بعدش فهمیدم همین مردنش از همه چی لذتش بیشتره . بازی شد یکی از بهترین بازی های عمرم . واقعا این متا برازنده بازی بود .
به هر حال با اینکه بازی تموم شد هنوز چندتا هدف دارم باید انجام بدم توی بازی :
1. پیدا کردن UPER CATHEDRAL WARD KEY و کشتن 2 تا باس مخفی و OPTIONAL .
2. پیدا کردن تمامی HUNTER TOOLS ها که یکیش مونده فک کنم
2. پیدا کردن سومین CORD برای سومین پایان بازی
بعدشم که اگ حوصلم شد و بازی نبود بازی کنم میرم سراع +NG . البته +NG باس اول رو هم زدم به بدبختی ولی فک نکنم باس دوم رو بشه زد . باس اول توی +NG واقعا سخت شده لووول

اینم از ما :D
ایول;)
با چه شمشیری و آپگیرید چند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر