PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
گرافیک بازی فوق العادست... به هیچ وجه رو ps3 قابل اجرا نبود... تازه تقریبا هم اپن ورلد هست بازی... با این حرفاتون ارزش بازی پایین نمیاد...
کی دقیقا خواسته ارزش بازی رو بیاره پایین ؟

- - -ویرایش - - -

چی میگی واسه خودت؟
مگه من گفتم بد بود که میگی بد نبود؟
سوال من این بود که گرافیک کدوم بازی ps3 دقت کن PS3در حد بلادبورن بوده شما جواب دادی gow. بعد الان اومدی با یه عنوان خیالی که هنوز معرفی هم نشده و وقتی هم بشه قطعا روی ps3 نیست مقایسه میکنی؟؟

اونی که سواله چرت پرسید دیگه جواب نمیده. شما اومدی با من بحث میکنی که چی بشه؟
برو اول صحبت کردنت رو یاد بگیر بعد بیا نقل قول کن...نمیدونستم پدر شما سازنده بازیه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
کی دقیقا خواسته ارزش بازی رو بیاره پایین ؟

- - -ویرایش - - -

برو اول صحبت کردنت رو یاد بگیر بعد بیا نقل قول کن...نمیدونستم پدر شما سازنده بازیه
داداش ول کن یه سلوات بفرست تقصیر من بود این بحث شرمنده دوستان

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
داداش ول کن یه سلوات بفرست تقصیر من بود این بحث شرمنده دوستان
نه آقا . مثل اینکه امسال خبری از پیک شادی نبوده!‌ :D
کسی نگفت بازی ضعیفه اگرم متاش ۹۳ شده به خاطر همه چیشه که در کنار هم این نمرات رو تونسته بگیره و برای یه سری لذت بخش باشه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دیگه اعصابم خورد شد رفتم کیک همر خریدم شاید فرجی بشه. نمیشه این گونی به پشت ها رو کشت خو. وحشین شدید.
یه سوال. طی یه فرآیندی که من میرم جلو از خونم استفاده میکنم مثلا 20 تا پره. بعد ازش استفاده میکنم میمیرم زنده میشم میبینم 20 تاس دوباره. ولی بعضی وقتا زیاد نمیشه و همون چیزی باقی میمونه که در زمان کشته شدنم داشتم.
سوال دوم این دانجن ها توشون چیه؟ یکی از این قبر ها رو باز کردم.

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دیگه اعصابم خورد شد رفتم کیک همر خریدم شاید فرجی بشه. نمیشه این گونی به پشت ها رو کشت خو. وحشین شدید.
یه سوال. طی یه فرآیندی که من میرم جلو از خونم استفاده میکنم مثلا 20 تا پره. بعد ازش استفاده میکنم میمیرم زنده میشم میبینم 20 تاس دوباره. ولی بعضی وقتا زیاد نمیشه و همون چیزی باقی میمونه که در زمان کشته شدنم داشتم.
داداش اسلحه فقط huanter axe دی البته هر جور خودت میدونی huanter axe رو لول اپ کن میترکونه

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
دوست عزیز همون saw معمولی خود بازی بهترین راه برای گونی بدست هاست یه R2 بزن بلافاصله دایره و جاخالی تا ضربشو بزنه بعد نوبت توست ضربتو بزن. اگر این سلاح قوی باشه با R2 راحت ضربه بزن تا استامین خالی بشه چون R2 استانش میکنه.

Bloodborne

کاربر سایت
Mar 28, 2015
24
نام
Bloodborne

علتش این هست که خون هایی که از دشمن دریافت میکنید در Storage در HD ذخیره میشه،زمانی هم که میبینید ندارید یعنی ذخیرتون تموم شده

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,606
من هنوز قسمت نشده بازی کنمش.
فقط یه سوال شاید مسخره ، پرش داره تو این بازی؟
من با سخت بودن و سیو نداشتن DS مشکلی نداشتم ولی پرش نداشتن بازی رو مخم بود قهرمانی که نتونه از رو یه پله یا یه چاه نیم متری بپره آخه چه قهرمانیه؟

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
من هنوز قسمت نشده بازی کنمش.
فقط یه سوال شاید مسخره ، پرش داره تو این بازی؟
من با سخت بودن و سیو نداشتن DS مشکلی نداشتم ولی پرش نداشتن بازی رو مخم بود قهرمانی که نتونه از رو یه پله یا یه چاه نیم متری بپره آخه چه قهرمانیه؟
ببخشيد شما چه طور ds رو تموم كردين ؟ ds پرش داشت تو هر دو سري

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر