Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
دوست عزیز رو کنسول چطور باید از این برنامه استفاده کرد ؟؟؟؟ میتونی کمک کنی ؟؟؟

سیستم کاهش پینگ درد چندانی و دوا نمی کنه. حداقل برای من که اینطور هست. چون این سیستم خودش بین کلی آدم به اشتراک گذاشته میشه و سرعت دانلود و آپلود شما را به طرز محسوسی کاهش می دهد . چاره اصلی اینه که شما خودت یک vps تهیه کنید و از آنجا به صورت اختصاصی پینگ خودتون و کاهش بدید.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Battlefield 4 | PS4

سیستم کاهش پینگ درد چندانی و دوا نمی کنه. حداقل برای من که اینطور هست. چون این سیستم خودش بین کلی آدم به اشتراک گذاشته میشه و سرعت دانلود و آپلود شما را به طرز محسوسی کاهش می دهد . چاره اصلی اینه که شما خودت یک vps تهیه کنید و از آنجا به صورت اختصاصی پینگ خودتون و کاهش بدید.

من استفاده ميكنم و حداقلش اينه كه بازي ديگه واسم تيك نميخوره و قابل بازي كردن ميشه
Vps خرجش زياده اصلا به صرفه نيست مگر اينكه چند نفر باهم تهيه كنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
سلام
من بازی و توی حراجش خریدم،فقط همون استارت بازی که تا اونجا که ماشین میوفته تو آب رو میشه بازی کرد.بقیه داستان و نمیاره!!چرا اینجوریه؟؟یعنی ما پول دادیم 10 دقیقه بازی کنیم؟!؟
اولش یه فایل 6 گیگی رو دانلود می کنه، بعد دانلودش میره توی بک گراند. شما برو رو بازی option رو بزن اونجا می نویسه چقدر دانلود شده و چقدر مونده

- - -ویرایش - - -

بتلفیلد ت ریجن 2 تخفیف خورده.یعنی من ب 130هزار تومن واقعا پریمیوم دار میشم؟؟:-D ت کی این تخفیف هستش؟

تا 6/1/2015 ینی تا فردا پس فردا :d

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بچها من اکانتم ریجن 1 ولی بازیم ریجن 2 میتونم پرمیوم از ریجن 2 بگیرم بد رو اکانت ریجن یکم دی السیهاش بازی کنم زود جواب بدین ک دارم میمیرم:-D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بچها من اکانتم ریجن 1 ولی بازیم ریجن 2 میتونم پرمیوم از ریجن 2 بگیرم بد رو اکانت ریجن یکم دی السیهاش بازی کنم زود جواب بدین ک دارم میمیرم:-D

شما رو اکانت ریجن 2ت اونی که میخوای رو بخر بعد پرایمریش کن رو اکانت ریجن یکت بازیش کن.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
لعنت به هرچی سرور KSA ــه! هر چی نوب و بچه صفت هست جمع شدند با هم سرور خریدن!

دیشب با بیژن قشنگ دوتایی هوا و زمین اینارو قهوه ای کرده بودیم اخر سر دوتامون رو هم کیک کرد! تو نوتیس سرور نوشته no stinger,no igla ماهم اصلا استفاده نکردیم ,خب مردک وقتی نمیتونی بازی کنی چرا حرصت رو با کیک کردن خالی میکنی!

KSA=> LOL

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
کسی میدونه تیرکمون باس چطور باز کرد
اولین چیزی که برای باز کردن Phantom bow نیازه این که کاربر پریمیوم باشی و assignment فانتوم رو باز کرده باشی. اگه اره که بگو بقیه اش رو بگم.کار آسونی نیست تنهایی هم نمیشه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
اولین چیزی که برای باز کردن Phantom bow نیازه این که کاربر پریمیوم باشی و assignment فانتوم رو باز کرده باشی. اگه اره که بگو بقیه اش رو بگم.کار آسونی نیست تنهایی هم نمیشه.

ن متاسفانه:-D

- - -ویرایش - - -

بچها بتا بتلفیلد هاردلاین هفته دیگ منتشر میش کسی میدون بتا قبلیش چند گیگ بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر