Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
واقعآ معلوم نیست چرا همه چیز به گند کشیده شده! هم تو بازی هم تو بتل لاگ که سرور سرچ میکنم اشتباه نشون میده! 36/64 و وقتی جوین میشم تو صف بعد از 6 نفرم!

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
امروز تو مپ gulmod تو نقطه f رو سقف بالایی یه رادیو بیکن گذاشته بودم وقتی مردم دوباره از همونجا جوین شدم دیدم رو سقف طبقه اول دشمن داره هلیشو repair میکنه یواشکی از بالا یه c4 انداختم روش بنده خدا کارش تموم شدخیلی شاد پرواز که کرد منم بوممممممم :)):d ترکوندمش .یه دفعه دیگه ام داشتم با اسنایپر
میزدم 3 تا c4 ام گذاشته بودم رو سقف اخه هی با هلی میومدن پیاده میشدن میترکوندنم این سری 5 نفری با هلی امدن تو صورتم منم c4 زدم همه با هم پوکیدیم multy kill دادا :d یه سریام به جا اینکه طرفو با تیر هلی بزنن با خود هلی میان ادمو له میکنن خیلی زور داره :| اما بالاخره تو اون مپه که همه میرن بالا بلندترین ساختمونش یکی از هلی وسط هوا پرید بیرون روش قفل کرده بودند . منم از بالا ساختمون پریدم پایین (اونجا فاصله تا زمین خیلی یاده) تو هوا تونستم سوار هلی شم recover کنم . این کارا تو بتل خیلی حال میده که تو هیچ بازیه دیگه ندیدم :x

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
سلام
من بازی و توی حراجش خریدم،فقط همون استارت بازی که تا اونجا که ماشین میوفته تو آب رو میشه بازی کرد.بقیه داستان و نمیاره!!چرا اینجوریه؟؟یعنی ما پول دادیم 10 دقیقه بازی کنیم؟!؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام
من بازی و توی حراجش خریدم،فقط همون استارت بازی که تا اونجا که ماشین میوفته تو آب رو میشه بازی کرد.بقیه داستان و نمیاره!!چرا اینجوریه؟؟یعنی ما پول دادیم 10 دقیقه بازی کنیم؟!؟

رفيق بايد صبر كني بقيه بازي هم دانلود شه :|
تازه اولشي :|:d 30 گيگ ديگه مونده :|:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
باید توی بازی run باشه تا دانلود کنه؟؟منم تعجب کردم دیدم 6 گیگ زده!!

فكر كنم ولي مطمئن نيستم توي options ايي كه با مثلث ميزني يه بار قبل اينكه داخل بازي بري ببين گزينه ايي هست براي ادامه دانلود يا نه

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من روی یکی از اکانت های PS4 , پرمیوم Battlefield 4 رو دارم (اکانت اصلیم نیست)
میخوام پرمیوم رو با دوستم به اشتراک بزارم
لطفا راهنمایی کنید
اینجا پرسیدم گفتم شاید کسی این کار قبلا کرده

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان من روی یکی از اکانت های PS4 , پرمیوم Battlefield 4 رو دارم (اکانت اصلیم نیست)
میخوام پرمیوم رو با دوستم به اشتراک بزارم
لطفا راهنمایی کنید
اینجا پرسیدم گفتم شاید کسی این کار قبلا کرده

اگه روو اكانت خودت نيست نميتوني به كس ديگه اي بدي(البته اگه از اين راه هاي اكتيو دي اكتيو بين ٣ نفر بري احتمالا جواب بگيري) اينم بگم كه اون طرف رو توي بتل لاگ پرميوم نميشناسه...حواست به اين باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان.من تا الان بتل٤ روي ps4 بازي نكردم.حالا سوالم اينه اگر الان بخرمش به صورت فيزيكي بايد حدودا چند گيگ اپديت كنم بازي رو كه بتونم مولتي بزنم؟؟؟اخه فكر كنم اپديت زياد تا الان خورده نه؟؟؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان.من تا الان بتل٤ روي ps4 بازي نكردم.حالا سوالم اينه اگر الان بخرمش به صورت فيزيكي بايد حدودا چند گيگ اپديت كنم بازي رو كه بتونم مولتي بزنم؟؟؟اخه فكر كنم اپديت زياد تا الان خورده نه؟؟؟
سلام .
حجم آخرین آپدیت بازی 2.94 GB

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام .
حجم آخرین آپدیت بازی 2.94 GB
ممنون از پاسخت.ولی عزیز مطمنی فقط اپدیت اخری دانلود میشه؟؟؟ من فکر کنم تمام اپدیت هایی که تا الان برای بازی اومده همه باهم جمع میشن و یه جا دانلود میشن ! یا در اشتباهم؟؟؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ممنون از پاسخت.ولی عزیز مطمنی فقط اپدیت اخری دانلود میشه؟؟؟ من فکر کنم تمام اپدیت هایی که تا الان برای بازی اومده همه باهم جمع میشن و یه جا دانلود میشن ! یا در اشتباهم؟؟؟

نه فقط اخرين اپديت ملاكه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر