Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
راستي دوستان هرچي انتن بخش مولتي پرتر باشه بهتره يا خالي تر باشه؟؟؟ برا من بعضي سرورها ٤ انتنه هستن بعضي ها ١ انتنه.حالا كدوم بهتره؟؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
هر چي بيشتر بهتر
4 خطه ديگه خيلي عاليه
ولي با اين حال وقتي ميري تو سرور اگر options رو بزني و براي داخل options خود بازي اون جا با زدن دكمه R3 دسته ، ميتوني يه تست بگيري مقدار پينگ و پكت لاست رو ببيني

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هر چي بيشتر بهتر
4 خطه ديگه خيلي عاليه
ولي با اين حال وقتي ميري تو سرور اگر options رو بزني و براي داخل options خود بازي اون جا با زدن دكمه R3 دسته ، ميتوني يه تست بگيري مقدار پينگ و پكت لاست رو ببيني
ممنون بابت جواب.بعد يه سوال ديگه:
توي استور اگر اون carbine shortcut kit رو كه قيمتش 5 دلار هست رو بخرم بهم اسلحه قوي ميده؟؟؟؟

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
ممنون بابت جواب.بعد يه سوال ديگه:
توي استور اگر اون carbine shortcut kit رو كه قيمتش 5 دلار هست رو بخرم بهم اسلحه قوي ميده؟؟؟؟
اسلحه های caribine رو واست باز میکنه. که خودت هم میتونی با بازی کردن بازشون کنی.

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
ن متاسفانه:-D

- - -ویرایش - - -

بچها بتا بتلفیلد هاردلاین هفته دیگ منتشر میش کسی میدون بتا قبلیش چند گیگ بود؟
دوست عزیز - منبع خبر شما از کجاست؟ تاریخ انتشار بتلفید هاردلاین 17 مارس هست. منبع: battlefield forum

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان ببخشید من خیلی سوال میکنم:
من توی مولتی پلیر چند تا اسلحه دارم ! حالا نمیدونم کدوم قسمت برم تنظیم کنم که توی بازی کدوم یک از اسلحه های مورد نظرم دستم باشه؟؟ در واقع قسمت شخصی سازی اسلحه ها کجاست؟؟؟ اخه هر بار اسلحه ی پیش فرض خودش رو میده دستم بازی !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان ببخشید من خیلی سوال میکنم:
من توی مولتی پلیر چند تا اسلحه دارم ! حالا نمیدونم کدوم قسمت برم تنظیم کنم که توی بازی کدوم یک از اسلحه های مورد نظرم دستم باشه؟؟ در واقع قسمت شخصی سازی اسلحه ها کجاست؟؟؟ اخه هر بار اسلحه ی پیش فرض خودش رو میده دستم بازی !

وقتي رفتي توو سرور توي صفحه اي كه ميخواي انتخاب كني كجا اسپاون بشي دكمه مربع رو بزني مستوني همه چي رو كاستومايز كني...همچنين با زدن دكمه r1 يا L1 ميتوني class ات رو عوض كني...راحته يكم به اون گزينه هايي كه نوشته و دكمشون دقت كني همه چي مياد دستت

Sent from my iPhone using Tapatalk

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوست عزیز - منبع خبر شما از کجاست؟ تاریخ انتشار بتلفید هاردلاین 17 مارس هست. منبع: battlefield forum

من گفتم بتا ن بازی اصلی

- - -ویرایش - - -

یکی برام توضیح کامل بد ک چطور باید تیرکمون باز کنم و کاربر پرمیوم هستم

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
چرا بازی برا من سیو نمیشه. هربار ps4 خاموش روشن میشه بازی میاد از اول. با اپدیت هم مشکل حل نشد
دوستان من کی میتونم تو مولتی سوار هواپیما بشم باید کار خاصی بکنم یا با گرفتن امتیاز انلاک میشه چقد طول میکشه. یه چیز دیگه با توجه به اینکه نسخه جدید تا دوماه دیگه میاد
به نظر شما می ارزه که پریمیوم کنم. کلا خیلی نسبت به نسخه معمولی اسلحه های بیشتری داره
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر