Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:((

لن رو نمی دونم ولی اگر توی سرورها شما رو میندازه بیرون احتمال فراوان مشکل از شماره سریال هست که اگر دگرگونش کنید درست می شه. در همین جستار (تاپیک) نرم افزارش معرفی شده اگر هم پیدا نکردید با نام کاربری یاهوی من تماس بگیرید تا در اختیارتون قرار بدم

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان با توجه به اینکه سرور ایرانی از کار افتاده

می توان برای بازی به سرورهایی مانند:

terminator
moscow
vault

که پینگ نسبتا خوبی دارن مراجعه کرد.

آخرین ویرایش:

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
دوستان مشکلی که بود سرور بسته شد هزینه زیاد پهنای باند ، تقریبا 100 گیگ در ماه و البته اتک ها بچه گانه ایی که به سرور می کردن ! خواستم عذر خواهی کنم بابت مشکل

irbest

کاربر سایت
Oct 1, 2010
18
نام
حسین
سلام
battlefield 2 که بازی می کنم وسط بازی من و میندازه بیرون هم شبکه هم اینترنت پچ جدید پیدا نکردم دانلود کنم نصب کنم ببینم درست میشه یا نه باید چیکار کنم ؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان مشکلی که بود سرور بسته شد هزینه زیاد پهنای باند ، تقریبا 100 گیگ در ماه و البته اتک ها بچه گانه ایی که به سرور می کردن ! خواستم عذر خواهی کنم بابت مشکل

با سپاس دوست گرامی

من هم همین جا از سوی همگی دوستان از شما سپاس گزاری می کنم برای همین مدت

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام
battlefield 2 که بازی می کنم وسط بازی من و میندازه بیرون هم شبکه هم اینترنت پچ جدید پیدا نکردم دانلود کنم نصب کنم ببینم درست میشه یا نه باید چیکار کنم ؟
راستش همین پتچی که در برگ های پیشین معرفی شده خیلی خوب کار می کنه

آخرین ویرایش:

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
من میخوام شروع کنم online بزنم.خیلی دیر که نشده واسه بازی کردن bf 2?:(
یکی هم که سریال اورجینال از کجه میشه گرفت؟ یه لینک بدین.

آخرین ویرایش:

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام
ببخشید کمک کنید.
من یه مشکل دارم وقتی می خوام BF2 بازی کنم پانک بستر منو کیک میکنه؟؟؟؟ این ارور را هم میده همه کار ها مربوط به آنلاین رو کردن -نسخه کرک نیستش.پچم 1.5 هست
ارور پانک بستر :

you have been disconnected by punkbuster . the reason followsin english below.

punkbuster permanent ban issued on this game server for player ... GLOBAL punkbuster GULD BAN 146e3301

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان اگر خواستن بازی کنند بیان سرور VAULT

نام کاربری من در یاهو پرید. دوستان می تونند این نام کاربری رو در فایرفاکس به فهرست دوستان خود بیافزایند pashangparsi4

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام
ببخشید کمک کنید.
من یه مشکل دارم وقتی می خوام BF2 بازی کنم پانک بستر منو کیک میکنه؟؟؟؟ این ارور را هم میده همه کار ها مربوط به آنلاین رو کردن -نسخه کرک نیستش.پچم 1.5 هست
ارور پانک بستر :

you have been disconnected by punkbuster . the reason followsin english below.

punkbuster permanent ban issued on this game server for player ... GLOBAL punkbuster GULD BAN 146e3301

با درود

شما پونک باستر رو به روز کردین؟

نخست باید بازی رو به فهرست بیافزایید add کنید و سپس گزینه ی به روز رسانی (UpDate) رو بزنید تا به روز بشه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان جهت تشکیل تیم و یا عضو پذیری لطفا با من هماهنگ کنید.

با تشکر

دکتر بی
شما بازی می کنید میدان نبرد رو؟ ما پیش تر یک تیم داشتیم که پس از اینکه سرور ایرانی از کار افتاد از هم پاشید و امروز تنها می شه گفت نزدیک به 4 نفر هستیم که همچنان بازی رو دنبال می کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر